X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, bardzo bardzo mocne kciuki trzymam aby sie udalo. Duzo sie czyta o tym, ze po poronieniu sa szanse na ponowne zajscie wiec zycze Ci aby tak sie to u Ciebie skonczylo. Obys nie musiala za dlugo na swoje szczesie czekac. Zreszta my wszystkie!

    werni, marjotka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdziez to przepadla marjotka?! Ciekawa jestem jak jej sie bawi malego :-)

    marjotka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, bardzo bardzo mocne kciuki trzymam aby sie udalo. Duzo sie czyta o tym, ze po poronieniu sa szanse na ponowne zajscie wiec zycze Ci aby tak sie to u Ciebie skonczylo. Obys nie musiala za dlugo na swoje szczesie czekac. Zreszta my wszystkie!
    No niby są szanse na szybka ciążę po poronieniu, ale nie chcę się za bardzo na to nastawiać, żeby później nie było poczucia tragicznej porażki jak się długo nie będzie udawało... Jednak mam świadomość, że pierwszy raz tyle czasu się staralismy więc i teraz moze to znów sporo potrwać...

    Ja też nieustannie trzymam kciuki za nas wszystkie!!!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moje drogie, ja w domku. Końcówka pracy była normalnie nie do wytrzymania, pogoda to czy nie wiem co...wiec w końcu się spakowalam i powiedziałam adios! I teraz leniuchuje. Roxa, a Ty jutro ostatni dzień przed powrotem do pracy? Czy jeszcze środa tez wolna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak to widze ze u ciebie dzis ciezki dzien...

    Ja jutro ostatni wolny i w srode na popoludnie juz ide... strasznie sie stresuje jak to bedzie, zeby czegos nie pomieszac czy cos... no i pewnie jacys nowi mieszkancy... wkoncu 2 miesiace mnie tam nie bylo...

    Ja bylam na malych zakupach i po wode do zelazka i biore sie wieczorkiem za prasowanie no i musze zrobic paznokcie u stop bo dzis wszystko opilowalam bo juz mialam duze i widoczne odrosty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2015, 19:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Roxa, wyszykuj się na powrót do pracy. Ja moja kosmetykę załatwiłam w sobotę ;) wierze Ci ze się stresujesz, w ciagu dwóch miesięcy może się wiele wydarzyć. Wiec życzę Ci aby pierwszy dzień był jak najmniej stresujący. U nas znowu chmurki po niebie wędrują. Ja siedzę przed tv i czekam na męża, który bardzo "okrężnymi" drogami z pracy wraca ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak no ja tylko hybrydy na stopach bo niestety dloni nie moge tylko odzywka... no ale to zawsze cos...

    :-* dzieki... ja sie chyba jeszcze bardziej strsuje niz sie stresowalam pierwszego dnia bo wtedy właściwie wogole bylam bez stresu...

    Ja narazie sie obijam ale zaraz biore sie za prasowanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, przeczytałam Twojego bloga, CAŁEGO. Uważam, ze miałaś doskonały pomysł z tym aby opisac Wasza historie. Każdy z nas szuka możliwości i dróg jak poradzić sobie z tym co nas boryka. Pisz dalej a ja będe Cie podczytywać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak dziekuje :-*
    Zaczelam go pisac z jednej strony dlatego, ze chcialam to z siebie wyrzucic, a z drugiej wlasnie dlatego ze jeszcze jakis czas temu w polowie moich staran sama szukalam bloga ktory moglby mnie pocieszyc... No ale nie znalazlam takiego ktory bylby na biezaco prowadzony... i tak na spontanie zaczelam mojego, ale troche mi zajelo nim wyprowadzilam go do czasu obecnego starajac sie przedstawic wczesniej pozostale 2 lata...

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale u nas grzmi! Bedzie burza na calego cos mi sie wydaje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wieje, tez myślałam ze będzie padać ale póki co ńic się ńie dzieje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sie taka burza rozpetala ze siedze z pozamykanymi oknami i roletami bo grzmi jakby sie bok walil...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w poludnie i ja przeczytam bloga :)

    Moj już poszedł do pracy, ją niedługo pójdę kimac dalej.

    Jedna dziewczyna na innym wątku byla pp teraz jej pierwszy cykl zrobiła już test, jest cień, ma następny test robic w czwartek, może się uda. Ale to chyba zależy od organizmu kiedy zajdzie sie w następną ciążę.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego trzymamy kciuki za Roxe, ale się nie nakrecamy.

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już sniadankuje sobie, jeszcze makijaż i będe zmykać do pracy ;)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wyszlo jej. Trzeba walczyć dalej. Ja pojde w kime. W nocy malo spalam moj ciągle mnie budzil.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki i cieple mysli:-*
    Ja poznalam z dzialu poronnego wiele dziewczyn ktore zaszly w 1 czy 2 cyklu pp ale tez i takie ktorym mija juz pol roku i nic... dlatego mam nadzieje ze nam sie poszczesci no ale jak nie to trudno trzeba bedzie poczekac, niczego nie przeskocze...
    Wazne dla mnie ze odrazu zaczne stymulacje w 1cpp bo to odrazu wieksza pewnosc ze bedzie owu i wogole...

    Werni szkoda ze jej nie wyszlo :/

    Ja dopiero wstalam niedawno bo mialam ze wzgledu na wczorajsza brze rolety pozamykane na amen w calym mieszkaniu wiec ciemno jak w lochu a wtedy zawsze ciężko mi sie rozbudzic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczeta, smutno tak samej! Wlasnie podjelam decyzje, ze zamiast tygodnia, wezme dwa tygodnie urlopu. Szefowa na szczescie nie krecila nosem. W piatek przyjezdza moja siostrzenica, pierwszy tydzien jakos sobie sama poradzi a w drugim bede miec dzieki urlopowi wiecej czasu dla niej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz szefowa mnie jeszcze raz wezwala, okazalo sie ze szykuje sie reorganizacja i jeszcze nie wiadomo co z moim stanowiskiem. W sumie bylam bardzo pewna, ze nic mi tutaj nie grozi ale tak szybko moze sie sytuacja zmienic. Bac sie nie boje, najwyzej bede szukac czegos nowego. Ona mowi wprawdzie, ze zwolnienia nie sa planowane najwyzej przejde do innego dzialu. Boje sie tylko tego, ze beda chcieli mnie do Düsseldorfu przeniesc... No nic, trzeba czekac az sie cos wyjasni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze urlop zaplanowany...
    Ja ide na tydzień poczatkiem wrzesnia takze do pracy w sumie na 3,5tyg wracam przed urlopem...

    Dzwonil do mnie na domowy ktos z pracy ale nie odbieralam bo oni czasem dzwonia jak ktos zwolnienie na ostatnia chwile przyniesie zeby wskoczyc na zastepstwo a ja na cos takiego w tej chwili gotowa nie jestem... Chce najpierw na spokojnie robic tylko moje zmiany i sie wkrecic tam na nowo...

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ