X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz był dzisiaj do południa wyjątkowo w pracy wiec ja zdążyłam ogarnąć mieszkanie zanim wrócił. Potem skoczyliśmy na zakupy, potem obiadek a po obiadku wybraliśmy sie spacerkiem do pobliskiej galerii. I wróciliśmy o 20-tej do domku.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 13 września 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzis we trojke obiad zrobilismy, po poludniu pojechalismy do drugiego miasta pospacerowac do knajpy pojsc.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, powodzenia dzisiaj na wizycie.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 września 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny bylam na rozmowie w sprawie pracy i narazie czekam na odp

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Hejka dziewczyny bylam na rozmowie w sprawie pracy i narazie czekam na odp
    ooooo, super werni. To kciukam mocno!!!! A co to za praca? (nie musisz odpowiadac jesli nie chcesz, babska ciekawosc :-))

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 14 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumpel zalatwil mi nr do znajomej gdzie mi ona zalatwila rozmowe w fabryce przy pakowaniu ubran. Podobno jest lekka praca. Na pelny etat. Podobno duzo roboty jest to moze zadz.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Kumpel zalatwil mi nr do znajomej gdzie mi ona zalatwila rozmowe w fabryce przy pakowaniu ubran. Podobno jest lekka praca. Na pelny etat. Podobno duzo roboty jest to moze zadz.
    To tymbardziej trzymam kciuki, mooooocnoooo :)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak :-* dzieki

    Werni no to trzymam kciuki zeby sie z praca udalo... zawsze to wyjdziesz do ludzi, czas szybciej bedzie lecial i jeszcze zarobisz ;-)

    Ja sie dzis podlamalam ze w sumie nie wiem czy plakac czy szukac pozytywow...
    Endometrium 9,5mm tylko choc lekarz nie uwaza ze to zle, a pecherzyk na prawym jajniku podrosl jedynie na 15mm z przecinkiem... nawet nie wiem jakim bo zalamalam sie juz slyszac 15... Na lewym jajniku pojawil sie tez jeden ale niespelna 10mm wiec bardzo w to watpie zeby podrosl tak zeby bylo dane mu peknac... :-(
    Myslalam ze dzis bedzie zastrzyk na pekniecie pecherzyka patrzac na poprzednia wizyte no ale niestety sie przeliczylam...
    Jeszcze 3 dni sie kluje i stymuluje tego uparciucha (mam nadzieje ze podrosnie a najlepiej oba) a w czwartek ruszamy z zastrzykiem na uwolnienie jajeczka... no i intensywny weekend przed nami <3
    O ile spuszczona ze mnie dzis krew nie pokaze jakiegos zawirowania hormonalnego i nie zadzwonia ze zmiana planow...
    Intak to u mnie wyglada...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, a to gadzina z pęcherzyka. Tak pięknie urósł a teraz w chowanego sie bawi. Który to masz dzień cyklu? Mam nadzieje, ze sie zdecyduje i podrośnie jeszcze troche. Idziesz jeszcze raz do kliniki czy w czwartek masz po prostu zrobić zastrzyk już bez sprawdzania?

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 15 września 2015, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wsparcie, co do placy bede niezalezna.

    Roxa oby pecherzyki podrosly i pekly. Codziennie po 2mm rosnie.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dzieki dziewczyny za wsparcie, co do placy bede niezalezna.

    I tego Ci zycze werni! Moje kciuki nadal zacisniete! :-)

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Roxa, a to gadzina z pęcherzyka. Tak pięknie urósł a teraz w chowanego sie bawi. Który to masz dzień cyklu? Mam nadzieje, ze sie zdecyduje i podrośnie jeszcze troche. Idziesz jeszcze raz do kliniki czy w czwartek masz po prostu zrobić zastrzyk już bez sprawdzania?
    :* no straszna gadzina z niego! Nawet pojęcia nie masz... Normalnie to juz coś koło 20mm powinnam mieć porównując do poprzedniego monitoringu... No ale sprawdzałam i w poprzednim cyklu miałam też po jednym zastrzyku mniej taki sam, więc jest szansa, że podrośnie... Byłoby miło jakby oba podrosły i pękły, zawsze to większa szansa... Dziś mam 13dc...
    Do kliniki już nie jadę, dopiero krew na test oddać... Mam wziąć jeszcze 3 zastrzyki (juz teraz 2) i potem na peknięcie... No chyba, że by coś we krwi wyszło inaczej to będą dziś dzwonić... Normalnie dzwonią między 15-16 i póki co cisza i mam nadzieję, że tak zostanie i nie zadzwonią z opuźnieniem... Dla mojego lekarza najważniejsza jest krew to co pokazuja hormony o dojrzałości i gotowości jajeczka itp... wielkość pęcherzyka to taki dodatek... woli żeby urósł jak najlepiej ale jak ma 17mm a krew super to też każe pękać... No i te zastrzyki na pęknięcie z tego co słyszałam też jeszcze pomagają jajeczku szybko dojrzeć itp... No nic zobaczymy co przyszłość przyniesie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Dzieki dziewczyny za wsparcie, co do placy bede niezalezna.

    Roxa oby pecherzyki podrosly i pekly. Codziennie po 2mm rosnie.
    Mam nadzieję, że ci to wypali!

    A co do pęcherzyków to moje rosną jak chcą... Mi najpierw przez pierwsze 6dc urósł przeszło 12mm a teraz w kolejne 6 dni tylko 2,5mm tak więc... No ale pojawił się kolejny niespełna 10mm którego ostatnio nie było...

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez miewałam tak, ze na usg pęcherzyk jeszcze malawy a z krwi wynikało ze to już i lekarz dzwonił, ze szybko szybko zastrzyk ;) wiec takie sytuacje już i ja przerabiałam. Najważniejsze to nie tracić optymizmu. Przecież musi być dobrze :) no jesli nie dzwonili to ma jeszcze dwa dni by troche nadgonić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki Wy Moje, ja Wam coś powiem.... Tak sobie siedzę w wannie i myśle i w końcu sama do siebie sie uśmiechnęłam.... Jakoims takim optymizmem w mojej głowie powiało. Mowię Wam będzie dobrze! Będzie dobrze u mnie, u Ciebie Roxa tez, pecherzyki urosną jak trzeba, pękną i dadzą sie zapłodnić ;) u Ciebie Werni tez będzie super (a tak w ogóle, Ty chyba już jakoś po owulce?! Czy sie przeliczyłam?) no i u całej reszty dziewczyn które coś zamilkły, ale ich moje pozytywne przeczucie tez dotyczy. No mowię Wam, będzie dobrze!

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysiak wrote:
    Tez miewałam tak, ze na usg pęcherzyk jeszcze malawy a z krwi wynikało ze to już i lekarz dzwonił, ze szybko szybko zastrzyk ;) wiec takie sytuacje już i ja przerabiałam. Najważniejsze to nie tracić optymizmu. Przecież musi być dobrze :) no jesli nie dzwonili to ma jeszcze dwa dni by troche nadgonić.
    Tez juz tak raz mialam i to w pierwszym staraniowym cyklu na zastrzykach tak bylo... wtedy pecherzyki dopiero kiepsko rosly bo dopiero testowalismy jaka dawka jest dla mnie odpowiednia i ta bazowa byla za mala potem szybko mnie przerzucili na wieksza dawke i po 4 dniach kontrola - roslo lepiej ale byl chyba 16mm tylko i mialam jeszcze 3 dni zastrzyki robic a popoludniu dzwonili ze w te pedy mam brac na pekniecie bo pecherzyk maly ale dojrzaly...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaczku ja tez mysle, ze nam sie wszystkim uda! Ty teraz trafilas do kliniki i jestem pewna ze w dobre rece! KWZ to zawsze dobre rozwiazanie, teraz ma na cuebie oko specjalista, ktory na co dzien zajmuje sie tylko takimi problemami...Werni tez sie troszke podleczyla i ruszyla dalej... U mnie tez bedzie dobrze! Moze teraz podrosna pekna oba i beda blizniaki... a jak nie to w kolejnym cyklu... czasu nie da sie cofnac wiec trzeba szukac pozytywow w inny sposob... Ja jak trafilam do kliniki to mowilam caly czas ze najpozniej w pierwsza iui mi sie uda i co... udalo sie w ostatnim cyklu przed iui... Teraz tez wiem, ze sie uda... Mamy 3 proby i znow wracamy w razie W do opcji iui... ale mysle ze nie bedzie potrzebna i ze uda mi sie potwierdzic teorie ze po poronieniu udaje sie szybciej... Ja wogole mam takie poczucie ze jak teraz po tak dlugim czasie sie udalo to cos mi sie tam odblokowalo i teraz juz pojdzie latwiej...
    Musi byc dziewczynki dobrze, bo.przeciez nie moze byc zawsze zle!

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 września 2015, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dobrze mowicie musi byc dobre nastawienie. Co do owulki to juz sama nie wiem. Wczoraj wieczorem tak mnie jajnik lewy bolal przez dobra chwile, pilam akurat lampke wina ze nawet jej nie moglam wypic. Jeszcze jak wracalam ze sklepu czulam ze mi mokro patrze w domu a tam duzo sluzu. Niestety nie zbalamucilam mojego bo spal. No nic miejmy nadzieje ze 15dc wystarczy, chyba ze dzis wieczorem uda sie. Dzis ide ze znajoma do gina, na pierwsza wizyte, ta ktora jest w ciazy. Bede ja wspierac na duchu. Widac potrzebuje tego.

    krysiak lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O proszę jakie Wy aktywne jesteście dzisiaj z rana :) ja dopiero wstałam i trzeba sie powoli do pracy szykować. Dzisiaj po pracy idziemy z całym moim zespołem do Biergarten coś zjeść. Tak ze ten tego, długi dzień przede mną :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 16 września 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie budze razem z moim to czasem wchodze na ovu :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ