X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 22 października 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba, nie ma idealnych dzieci ;) ale nasze dzieci sa dla nas idealne i to nam i im wystarcza❤
    Zreszta powiem wam, ze z wymagajacym, czy zywym dzieckiem fakt jest sporo roboty, ale nieraz sobie mysle, czy chcialabym miec takie cuche i spokojne dziecjo, to chyba jednak nie...
    Przynajmniej wiemy, ze nasze dziecu sobie w zyciu poradza, bo nie beda siedziec jak mysz pod miotla...
    Taki swiat dzis niestety, ze najwieksze powodzenie wsrod rowiesnikow maja dzieci zywe i przebojowe... wiec wole tak, jak inaczej... poza tym mam z malej dzieki temu tez kuoe ubawu... no moze procz dzis kiedy tak brykala, ze wkleciala za naroznik🤦‍♀️


    Kuba, mysle, ze albo na dluzsza cgwile wstrzymala oddech, albo wstrzymala na chwile l, ale spala tak twardo, ze zapomniala oddychac, albo oddychala zbyt plytko...
    Oczywiscie teoretycznie jest opacja, ze falszywy alarm, ale przez 14 miesiecy nam sie nie zdarzyl, wiec jakos nie wierze, ze teraz nagle...


    JustBelieve, bedziesz dla swojego maluszka najwspanialsza mama na swiecie! To normalne, ze sie zastanawiasz jak to bedzie, ale zobaczysz, ze wszystko sie samo ulozy! A jak Patrys bedzie wiekszy juz i przyjdzie specjalnie zeby sie przytulic do mamy, to bedziesz az czula jak bardzo jestes dla niego wyjatkowa i wspaniala:*


    Ja o porodzie w ogole jakos nie myslalam... w ogole ta mysl wypieralam... zaczelam myslec jal to bedzie dopiero w szpitalu przed przyjeciem...
    Wczesniej myslalam dlaczego ciaza nie moze trwac dluzej, a przed samym szpitalem wylam po katach, ze nie zobacze kilka dni mojej pierwokupnej corki🙈 i to bylo moje najwieksze zmartwienie, a nie tam porod😂🙈

    Ewelina_90, Kuba12 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 22 października 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihihi Cierpliwa poplulam se telefon 🤣 turbo aparatka wylądowała za naroznikiem?
    Hahaha mam nadzieję, że nic jej się nie stało?
    Pewnie się otrząsnela i dalej brykala 😁🤣🥰
    Ja jak leżałam w szpitalu już po cc, to zamiast narzekać z bólu i leżeć plackiem to szybko stawałam na nogi żeby mojego pierwokupnego synusia uściskać 😋
    Tak strasznie płakałam (hormony mi puściły) po powrocie do domu, z żalu bo mi się wydawało, że mnie nie poznał po 6 dniach nieobecności ☹️🐕🐶💕

    JustBelieve każda z nas miała takie myśli jak ty przed porodem, ja siedziałam jak na szpilkach, aż 12 dni po tc musiałam wytrzymać, już byłam zmęczona psychicznie i fizycznie..
    Dasz radę! Instynkt macierzyński robi swoje..
    A co swój skarb to swój 🥰

    Mamaxa my nie mamy żadnego dodatkowego ubezpieczenia 🙈 a to błąd bo już nie raz mieliśmy kłopoty, że przydałoby się..
    W poprzednim mieszkaniu byl obowiązek ubezpieczenia mieszkania przy wynajmowaniu.
    Zapomnieliśmy i mieszkaliśmy 4 lata prawie bez 🙈😐
    A masz swojego adwokata?
    Tu każdy ma podobno.

    A jak to jest? Jest taki od wszystkiego?
    Pewno nie, co nie?

    Kiedy mieliśmy ten problem z prądem przydałby się, a nie mieliśmy 😏😒

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ewelina, mamy Rechtsschutzversicherung. Ale to nie znaczy że mamy swojego adwokata 😁😉 zależy o co chodzi to wtedy zwracasz się do ubezpieczenia i kontaktujesz się z adwokatem z danej dziedziny. No i możesz wybierac opcje. My akurat mamy prawo cywilne i zawodowe. To ubezpieczenie nam już kilka razy tylek uratowało, z tego nie chce rezygnować...

    Ale np mam ubezpieczenie w razie wypadku. Fakt, że już kiedyś z niego skorzystalam. Zerwałam sobie wiązadła i łąkotke podczas jazdy na nartach. Trzy razy miałam kolano operowane a ubezpieczenie i pokryło różne rzeczy ale i dostałam dość spore odszkodowanie... Dlatego szkoda mi z niego też rezygnować bo kto wie... A jeszcze jak dziecko jest....
    Mam też Berufsunfähigkeitsversicherung, i tutaj najbardziej skłaniam się ku rezygnacji...
    Mam też Zahnzusatzversicherung ale to akurat w przypadku moich zębów muss!!! Ja mam fatalne zęby i wydałam na nie już naprawdę potężne sumy...
    No ale mamy tych ubezpieczeń sporo... A czy to warto.... Pomijam już Hausrat czy Haftpflicht... 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, ja też tak sobie powtarzam, że gdybym miała dziecko które siedziałoby cicho w kącie i nikt nie wiedział o jego istnieniu to wcale nie byłabym szczesliwsza 😉 czasem sobie ponarzekam na mojego robaczka ale nie zamieniłabym na żadne inne. No i naprawdę rzadko narzekam na niego, bo on jest taki cudowny. Ja zawsze powtarzam, że miłość matki do dziecka rośnie wraz z dzieckiem. I zawsze jak mi się wydaje, że już bardziej kochać nie można to się okazuje, że jednak można. Co to będzie jak będzie miał 16 lat i ważył 50 kg 😉😁 to będzie dopiero kawał miłości 😉😀

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 23 października 2019, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, tez sie ciesze, ze Mia jest jaka jest!
    No naprawdę, dzieci nie kusza byc idealne i grzeczne, a i tak beds dla nas najwazniejsze i najwspanialsze!

    Ja z ubezpieczen mam Hausratversicherung, Haftpflichtversicherung, Rechtschutzversicherung, jakis w pracy mam tez tzn mialam, bo to kirchlicheinrichtung to dodatkowo placa sami od siebie na jakies ubezpieczenie i dodatkowa emeryture itp...
    A no i psa tez mamy wciagnietego w haftpflicht...

    My korzystamy tylko z uslug jednego adwokata poki co, nawet prowadzil nam sprawe adwokat przeciwko adwokatowi...
    Najlepsze, ze to adwokat mojej cioci i juz nam pozalatwial troche, a na oczy go nie widzialam nigdy😂 wszystko telefonicznie/whatsapp

    W hausrat wciagnelismy teraz jeszcze hauhaltglass i Gebäudeglass i jeszcze mobilienglass albo jakos tak sie to zwie, chodzi o szklo tv, tableta, laptopa itp ...
    Teraz przy malej, jak mamy w mieszkaniu drzwi ze szklem, mamy okna tarasowe, okna w altance itp to wolimy miec...
    Nie placimy duzo wiecej, bo zrezygnowalismy z ubezpieczenia rowerow przed kradzieza ktorych nie mamy, a ubespieczenie placilismy od 6 lat, a w to miejsce caly ten glass i w sumie placimy 5€ kwartalnie wiecej...
    W sumie to pomyslelismy o tym ze wzgledu na ta altanke, bo pytalismy co w przypadku np wlamania, to altanka ubezpieczona, rzeczy w niej sie znajdujace tez, ale jak stluka szybe (mamy ala okno i w drzwiach szybke) zeby sie dostac do srodka, to ja juz na wlasny koszt wtedy musielibysmy wstawiac... a jednak mieszkamy na samym brzegu, nasz ogrod jest tak jakby w kacie schowany, do pl tez kiedys pojezdzimy... no stwierdzilam, ze jakbysmy sie nie zdecydowali, to napewno cos by bylo...


    Mamaxa, o widzisz ja sie tez jakis czas temu zastanawialam nad zebami... bo u mnie tez strasznie slabe i kruche... mozesz cos wiecej napisac? Jak funkcjonuje, co pokrywa, ile kosztuje i czy warto? A no i gdzie... moze byc tu, mozesz na priv naskrobac ;)


    Ewelina, na szczescie jic sie nie stalo, a jeszcze tam byla postawiona niedaleko poduszka z naroznika, zeby od boku tam nie wchodzila (no cala moja corka, nie da sie bokiem wejdzie gora🤦‍♀️) wiec troche to zamortyzowala i nie zleciala jak glaz na kafelki odrazu, tylko tak jak puzzle stopniowo...
    Powyla moze 30-60 sekund i poszla dalej broic🤦‍♀️
    Odkad chodzi juz sama duzo sprawniej, a wlasciwie to biega z kazdym dniem szybciej, to teraz dopiero sa z nia trzy swiaty🤦‍♀️ wiekszosc szafek pozabezpieczana, bo inaczej po 2 minutach pobytu sama w pokoju wyglada tam jakby tornado przeszlo... wszystko z szaf i szuflad leci🤦‍♀️
    Gagatek jakich malo...



    W ogole co do kurczaka, to ja zaczelam mowic na nia tak zaraz po telefonie, ze sa dwa zaplodnione jajeczka...
    Tak.mi sie skojarzylo, ze jajeczka zaplodnione, teraz inkubator i sie kurczaczki wygrzewaja i tak oto od punkcji, przez cala ciaze, az do teraz Mia zostala naszym malym kurczakiem...
    Czasem jeszcze mowie na nia piesek Leszek (chyba taka bajka była 🤔) bo czesto chodzi z zabawka w buzi na czworaka, albo np w samochodzie/wozku wklada jakas piszczaca zabawke do buzi i tak ja jak piesek zgniata i nia piszczy (zdecydowanie za duzo czasu z psia siostra spedza😂), czasem pies podbiega i jej z buzi zabawke wyciaga i ucieka🤦‍♀️
    Takze czasem mysle, czy mam dwiw coreczki, czy moze dwa pieski, czy co ja to mam😂

    Mamaxa, Ewelina_90 lubią tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, to tak w kilku słowach o tych zębach... 😉
    Ja mam takie ubezpieczenie, które dużo rzeczy pokrywa, ale przez to tez trochę kosztuje. Zresztą takie ubezpieczenie oczywiście w naszym wieku już więcej kosztuje niż gdybyśmy je robiły mając 18 lat. No ale ja i tak uważam, że warto. Ja płacę jakoś 36€ mies. I chodzi o to że np w razie gdy będę miała robione jakieś Implantaty, mostki czy korony to akurat w moim przypadku to ubezpieczenie pokrywa 90% sumy. Mam zwrot kosztów przy profesjonalnym czyszczeniu zębów, obojętne jak często chce robić. I w ogóle przy jakichkolwiek zabiegach czy wypełnieniaCh, które są płatne to mam zwrot kosztów, chyba nie zawsze 100% ale w zależności od zabiegu 80 czy 90.
    Ja jestem bardzo zadowolona bo ja mam już kilka koron i mostek mam... Implantat to tylko kwestia czasu 😜 a kto wie, może i cała sztuczna szczęka 🤦‍♀️ mam naprawdę kiepskie zęby. Dodatkowo mam jeszcze Bonusheft, piszę tu o tym bo może nie każdy wie, co to jest. To z kolei ma znaczenie przy dofinansowaniu ze strony kasy chorych

    Co do tego dodatkowego ubezpieczenia to trzeba bardzo patrzeć na firmę ubezpieczajaca, co pokrywa i w jakim stopniu. Są firmy gdzie np ma się wkład własny do jakiejś maksymalnej sumy albo pokrywają wszystko ale tylko np w 50%. Mnie to ubezpieczenie poleciła koleżanka bo właśnie w porównaniu do innych za bardzo dużo rzeczy procetowo sporo zwracają.
    Z rachunkami to wręcz jest tak, że robię zdjęcie rachunku i wstawiam w aplikacje. Żadnych listów, zadnej poczty. Ostatnio było tak, że wstawiam rachunek i po dwóch dniach kasa była na koncie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 09:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, gdy czytam jak piszesz o tym co wyprawia Mia to normalnie mam wrażenie jakbym stała obik i to obserwowala. Masz po prostu dar ubierania w słowa tego co chcesz powiedzieć 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 07:40

  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 23 października 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam Haftpflichtversicherung, Rechtsschutz I obowiązkowo Zahnzusatzversicherung.

    U mnie to na żeby to muss tak jak maxama mam 90% na wszystkie implanty, koronki mostki, pokrywają 100% na wszystkie wypełnienia z najlepszych materiałów, profilaxa 100% mam dodatkowo 120€ rocznie na czyszczenie kamienia mimo że kasa też raz w roku pokrywa i dużo innych.

    Ja też mam kruche
    Place w miesiącu 21,90€
    A po roku o 10€ wiecej.

    Im jest się starszym tym droższe i niektóre ubezpieczenie pytają czy ma się już ubytki. Ja nie miałam żadnych jak podpisywałem umowę.

    Ostatnio pierwszy raz korzystałam i przysłali mi pieniążki mimo że tej usługi nie było w umowie.

    U mnie wszystko w porządku myślę tylko skąd wezmę te tabletki...

    Kuba mam nadzieję że nie będziesz miała tej i intolerancji. 😘

    Cierpliwa jestem w szoku ze mata ci się włączyła... Dobrze ze nic się nie stało.

    A Mia już wyzdrowiala?

    Just Believe Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie kochana ❤️

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 23 października 2019, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Na Was tu zawsze można liczyć ze podniesiecie na duchu. Ogólnie myśle ze ogarnę wszystko ale zawsze jakieś takie nasuwają się myśli dziwne 😅 ja próbowałam się przespać jeszcze bo mi dziś tak niedobrze 🙄 a mały tak kolanami mnie kopie i wypycha się ze aż mi czasem słabo jak patrzę na ten brzuch jakie pozycje przybiera 😂

    Co do ubezpieczeń my mamy tylko Haftpflichtversicherung i ubezpieczenie na mieszkanie, mieliśmy jeszcze takie na życie ale to było od wypadków i w końcu zrezygnowałam z niego 🙊 te niby trzymam i na mieszkanie już się nam przydało raz jak nas sąsiadka zalała to dostaliśmy kasę za dwa tyg pobytu w „hotelu” ze niby się u nas nie dało mieszkać (mieszkaliśmy mino wszystko tylko tak nam przedstawiciel zalatwil🙊) i oddali za lampe która po tym zalaniu przestała dzialac, ale nawet nie wiem czemu to było brane z naszego ubezpieczenia a nie tej sąsiadki. Sąsiadka musiała za to pokryć koszty remontu bo mieliśmy cztery ściany mokre, zrobił się grzyb i trzeba było kuc tynk, suszyć, od nowa gładzie kłaść i malować. Gdyby nie to ze stało się to w święta Bożego narodzenia są my byliśmy w pl i dopiero po powrocie 6 stycznia znaleźliśmy kartkę na drzwiach ze mamy się zglosic to pewnie obyłoby się bez grzyba i aż takiego remontu..

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 25 października 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rety nie dam rady Was nadrobić!!!!
    Z tego co wyczaiłam Aleksa! Jesteś w ciąży?! Jeju nie chce popełnić faux pas (czy jak to tam się pisze)



    Kuba gratulacje Mamusko!!!


    Anetolek również gratulacje !!!!

    Rety nawet nie wiem od czego zacząć

    Justbelive jeszcze w dwupaku? Gdzie rodzisz? Albo już urodziłaś?

    Chyba jeszcze jedna "świeżynka" się pojawiła z Monachium?


    Przepraszam że zaniedbuje ten nasz wątek ale ciężko mi czytać temat starań. Nadal pamiętam, i pewnie nigdy nie zapomnę , własnych początków tu na tej stronie i mam straszne opory aby tu wracać. Mimo że chciałabym drugie dziecko, nadal nie mogę się przemoc do starań o nie. Wiem że naturalnie raczej się nie uda A za wizytami u lekarzy i w klinice mi nie tęskno. Kobieta przewrotną jest. Jest dobrze tak jak jest i chyba nie chcę tego zmieniać


    Mimo wszystko trzymam mocno kciuki za wątkowe staraczki

    Ciężarówkom życzę przyjemnego, szczęśliwego rozwiązania A Mamusiom dużo miłości i cierpliwości do dzieciaczków ❤

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 25 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna ale Cię dawno nie było 🙈 co u Was? Jak Ben?
    Ja jeszcze w dwupaku😳 nic to moje dziecko nie słucha ze pasowałoby się już ewakuować z tego brzucha 😅 tydzień do terminu mam dziś równy 🙈

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 25 października 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Alkigena. Buziaki dla Beniego.

    Justbelieve, ja tez tak czekalam, wypatrywalam, zloscilam sie na meza, ze zamiast do pracy chodzic to ma przy mnie siedziec bo moze rodzic zaczne. A mała postanowiła wyjsc w dzien terminu.
    Wiem, ze boisz sie przenosic, to zycze Ci szybszego rozwiazania. Ja nie mialam tego strachu bo i tak bym miala wywolywany.

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 października 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JustBelieve wrote:
    Akilegna ale Cię dawno nie było 🙈 co u Was? Jak Ben?
    Ja jeszcze w dwupaku😳 nic to moje dziecko nie słucha ze pasowałoby się już ewakuować z tego brzucha 😅 tydzień do terminu mam dziś równy 🙈


    Jeszcze chwila i będziesz tulić maluszka. Trzymam mocno kciuki za lekki i szybki poród :)

    U nas ostatnio nieciekawie. Mały od czerwca był już 6 razy chory. Raz 3dniówka, raz zapalenie migdałów i 4 razy oskrzela. Tydzień temu było tak źle, że pojechaliśmy do szpitala i lezelismy 5 dni. Teraz wraca już do zdrowia w domu. Jutro do kontroli.
    Poza tym Ben to taki synek mamusi. Przylepa totalna. Ładnie je sam, potrafi się sam długo bawić, nawet jak mnie nie widzi. Uczy się chodzić i mówić, próbuje powtarzać za mną i śmiesznie to wychodzi.
    Jest duży, bo waży 12.7 i mierzy około 85cm ale na szczęście nigdy nie musiałam go dużo nosić. Nie mogę się nadziwić jak z dnia na dzień staje się bardziej rozumny, że to taki mały dorosły człowiek ;)
    Wiadomo, są i gorsze dni. Idą mu czwórki i czasami aż ciężko z nim wytrzymać. Ale to są takie sporadyczne humorki


    W jakim szpitalu będziesz rodzić?

    Ja byłam w recht der isar i raczej nie polecam. Słyszałam że schwabing albo harlaching są dużo lepsze w tych sprawach.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 27 października 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybraliśmy Klinikum Neuperlach, właściwie tylko temu ze najbliżej mamy. Ja miałam laparoskopie w tamtym roku w Geisenhofer i bardzo dobrze wspominam opiekę, jak i cały szpital jak jest zorganizowany ale przy porodzie właściwie brałam pod uwagę tylko to żeby było najbliżej, poza tym wszystkie inne szpitale są od nas tak oddalone ze nawet jak jest to 7km to przewaznie korki są a tylko tego mi brakuje żeby utknąć w korku 😅
    Moja znajoma jest w tym szpitalu położna i sama tam dwa razy rodziła (k.neuperlach) i mówi ze poleca wiec się długo nie zastanawialam 😉

    Kurcze, biedny Ben, teraz taka pogoda i wirusów chyba duzobo co chwile slysze ze ktoś chory 😔 oby teraz już Was omijało..

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 28 października 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justbelieve, jak u Ciebie? Odczuwasz jakies objawy?

    Ja dzis jade do mojego gina. Jestem ciekawa jak to sie u mnie wygoiło. Troche sie obawiam bo widok po porodzie byl straszny...

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • JustBelieve Autorytet
    Postów: 916 386

    Wysłany: 28 października 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba nic a nic 😳 Czasem mi twardnieje brzuch ale nie jest to bolesne, dopiero jak dotknę to czuje ze jest twardy. Jutro mam ktg, ale bez wizyty u lekarza bo ona na uropie, tylko jedna położna została na całe praxis.
    Mam nadzieje ze wszystko się tam ładnie zagoiło u Ciebie 😊

    Synek 1.11.2019 ❤️
    53 cm i 3210g
  • Aleksa87 Autorytet
    Postów: 987 339

    Wysłany: 29 października 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna fajnie że się odezwałaś, dawno cie nie było 😘

    Ben chorus zek ale może to taka faza tylko mam nadzieje ze będzie lepiej może wstaw jakieś zdjęcie 😍

    Kuba jak było wczoraj na kontroli?
    Wszystko się zagoilo?

    JustBelieve trzymam kciuki ale ile dni do terminu ci jeszcze zostało?

    Ja jadę właśnie do kliniki na USG i boję się.

    Ogólnie mam mdłości już ok tydzień. Dziś troszkę mniej. Ale męczy mnie, mimo to boję się czy moje malenkie serduszko bije we mnie.

    O 10:00 mam termin.

    1) 16.01.18 crio ivf - 1 mrozaczek ;(,
    2) 27.03.18 transfer- 1 embrio ;(
    3) 18.05.18 Crio-transfer-2 mrozaczki 5-dni UDALO SIE!
    [*]14.02.19 Annabelle-Aniolek - cichy porod w 42tc
    4) 30.07.19 transfer- 1 embrio ;(
    5) 21.09.19 Crio-transfer- 1 embrio UDALO SIE!
    8599gov33b6h6gc5.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 października 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa kciuuuuki!!!


    JustBelieve, juz coraz blizej :D

    Aleksa87 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksa, powodzenia. Mam nadzieje, ze tylko dobre rzeczy uslyszysz!

    Kuba, jak po wizycie u Gina?

    Ja tez dzisiaj mam wizyte...

    Dziewczyny, ktore mialy stymulacje w klinice ale nie do ivf tylko do naturalnych staran. Czy zawsze mialyscie np 14 dpo test z krwi czy mialyscie robic test w domu?

    Akilegna, no to rzeczywiscie sie nameczyliscie z chorobami. Wspolczuje bardzo! Nie ma dla matki nic gorszego jak taki maly chory czlowieczek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 10:17

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22637 11315

    Wysłany: 29 października 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, zawsze 14dpo beta w klinice ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 723 724 725 726 727 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ