X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi, bie pociesze, ale nie da sie ;) jak zaczniesz czuc ruchy, to bedzie odrobina lepiej (pod warunkiem, ze dziecko nie bedzie robilo dlugich przerw), ale i tak sie bedziesz martwic... i nie pociesze, ale po porodzie wcale jie jest lepiej ;)

    Kinga. lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Mavi, bie pociesze, ale nie da sie ;) jak zaczniesz czuc ruchy, to bedzie odrobina lepiej (pod warunkiem, ze dziecko nie bedzie robilo dlugich przerw), ale i tak sie bedziesz martwic... i nie pociesze, ale po porodzie wcale jie jest lepiej ;)


    I na co mi to wszystko było 😂 moje spokojne zycie skończyło się z chwila zapłodnienia 😂

  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi potwierdzam słowa naszej Ciotki Cierpliwej.. Koniec że spokojem 🙄😋
    Może właśnie jak ruchy poczujesz, ale dzień jak maleństwo będzie leniwe albo dłużej spało i nie będziesz czuła jak się rusza oooooj Matyldo 🤦‍♀️🤐
    Od teraz już ogromna miłość będzie się przeplatac ze strachem 😋

    Mamaxa to, to samo co mój.
    Dlatego ja zawsze mu mówie dobra dobra Mariola (jego Mamą) skończ już te wykłady 😆🤣 ble ble ble, bla bla bla 😁😁😁 ale zawsze na moje wyjdzie 😋

    Mamaxa lubi tę wiadomość

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety Mavi wszystko co dziewczyny piszą to prawda... Nie da się nie martwić ale staraj się nie zamartwiać 😁 pozytywne myślenie dobrze robi 😀👍

    Cierpliwa, nie uwierzysz. Zadzwonił dziś do mnie pan z naszej kk z zapytaniem czemu złożyłam Kündigung i od słowa do słowa opowiedział mi o tym Zuschuss od Land Niedersachsen 😁 ale powiedział, że rozumie moje powody i życzy mi spełnienia marzeń i że za dwa lata zadzwoni i zapyta czy chce wrócić 😁😁

    Dzisiaj znowu mieliśmy fajny dzień, do 15 oczywiście jak codzień praca a potem na placu zabaw aż do po 19 z koleżanką i jej synkiem.

    A teraz kąpię Maxia i liczę na to, że szybko zaśnie 😂😂😂

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczescie Mia nie robila przerw... czulam ja prawie cala dobe🤦‍♀️ nawet jak spacerowalam, czy na zakupach bylam, ona ciagle w akcji... i tak do dzis zostalo...



    Mamaxa, ekstra! Czyli mowia! Zaczelam sie zastanawiac, jakim cudem dzis dzwonili i mi sie przypomnialo, ze u was dzis nie bylo swieta🙈
    A ja pogooglowalam i w NRW jak dobrze pamietam, to dopiero od zeszlego roku jest, dlatego nic nikt nie mowil jak podchodzilam do ivf...


    U nas dzien intensywnie, bo ja do 15 w pracy, pozniej bylismy na grillu, pojechalismy na pole nazbierac truskawki, bo naszlo nas wszystkich po grillu😂
    Teraz Mia juz od godziny spi, maz podlal ogrodek i siedzimy przed tv, ale ja zaraz bym sie musiala zabrac za jakies prasowanie...


    Trzymajcie jutro kciuki!!!
    Jutro ma przyjechac ta babeczka w sprawie rozliczenia🙊 juz mi slabo na sama mysl...

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to powodzenia jutro Cierpliwa!

    No u nas nie ma święta, w Hamburgu pewnie też nie bo centrala kk w Hamburgu się mieści 😁

    Ja na truskawkach byłam już 3 razy i w sobotę znowu się wybieram. Uwielbiam truskawki ❤️❤️

    Wiesz mnie zdziwiło to, że to facet z kk mi powiedział... Ale pewnie to jest dla nich argument by przekonać ludzi do pozostania u nich, by nie zmieniac kk. Śmieszne to było bo zapytał najpierw dlaczego chce zmienić kk, więc powiedziałam, że chodzi o jedno Leistung którego kosztów nie pokrywają a on do mnie: proszę pozwolić że zgadnę. Es geht um die künstliche Befruchtung 😂😂
    I wtedy mowi że on mnie rozumie I nie będzie namawiał na zmianę decyzji 😁😁

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    U mnie na szczescie Mia nie robila przerw... czulam ja prawie cala dobe🤦‍♀️ nawet jak spacerowalam, czy na zakupach bylam, ona ciagle w akcji... i tak do dzis zostalo...
    Moj Maxik też się non stop ruszał i muszę powiedzieć, że chyba nie było tak, żebym kiedyś zaczęła się martwić że coś mało... Odkąd poczułam ruchy to dawał czadu już do końca. I tak i jemu zostało a teraz do tego doszło jeszcze jego gadulstwo. Mówię Wam ile on mowi... Cały czas coś, odkąd otworzy rano oczy aż zaśnie wieczorem. Cały czas coś mówi, opowiada I śpiewa... My się śmiejemy po kim to ma... Napewno nie po mnie bo ja jestem raczej z tych małomównych, ja dużo myślę I wiele rzeczy sama z sobą w głowie załatwiam natomiast mój mąż to taki typ, że co myśli to mówi...

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, to u mnie bylo tak samo! Ja nawet nigdy nie liczylam ruchow😂 bo dobowa wartosc naliczylabym juz w godzine😂

    Co do kk fajny gosc! Mi probowali jeszcze wmawiac, ze nie ma kk ktore w tych czasach placa za to i ze oni daja jeszcze AŻ 300€ Zuschuss🤦‍♀️

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2020, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz... To moja obecna daje 250 euro ale nie jestem pewna czy trzeba wtedy aby obydwoje byli w tej samej kk... Podejrzewam, że tak... Muszę się dowiedzieć...

    Idę spać... 😂 Jestem dzisiaj tak wypompowana... Mam jeszcze mnóstwo pracy ale pocieszam się tym że weekend za rogiem to będę nadganiac a dzisiaj idę się wyspac 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2020, 22:48

  • Ewelina_90 Autorytet
    Postów: 1502 430

    Wysłany: 12 czerwca 2020, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pobudka nie wiem czemu 🙆‍♀️🤐
    Jakoś ostatnio mały często budzi się w okolicy 2.00 i dyskutuje, albo śpiewa.
    Zmieniamy pieluszkę i pijemy mleko, zazwyczaj że 2 h zetrwa zanim jeszcze pośpiewa i zasypia
    Ale matka jutro będzie zombie nr 1 😔🤦‍♀️

    Mój mały czasem (już pod koniec ciąży, kiedy się nawet liczy ruchy) potrafił mi odwalić taki numer, że od rana się nie ruszał wcale (co też było rzadkością) dlatego pamiętam taki dzień gdzie odchodziłam od zmysłów.
    Po śniadaniu już zaczęłam się ubierać żeby do kliniki jechać, kiedy doszłam do siebie bo wylałam morze łez, hormony buzowały, ja już na ostatnich nogach zdaje się byłam, bemben pod nosem wręcz, czekolada leżąc na plecach nie pomogła a on nic... Nie rusza się..
    Zakładam buty a ten jak zaczął podskakiwac..
    Eeej Matka wybierasz sie gdzieś?? 🤦‍♀️🙄

    Nie wiem, kto bardziej i głośniej wył : Ja, mąż czy mój brat, który z nami wtedy był 🤣😆🥰
    Wszystkim mały agent zafundował niedzielę 🤣🤣🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2020, 02:48

    Starania od 2015
    ♡A <3 2019 (ivf)
    2020 start kolejnej procedury ivf - dzień przed wizytą poz. wynik testu (ciąża naturalna) 😮❤️

    atdci09kusoye8ux.png

    3i49df9h3dp9sviw.png
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 14 czerwca 2020, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mavi wrote:
    Hej, hej! Długo mnie nie było, chyba od listopada? Wtedy mieliśmy już badania u androloga do icsi, wyniki nasienia były masakryczne i dosłownie wszystkie były mega, mega poniżej normy. Daliśmy sobie czas do konca 2019 na zajście, co oczywiście nie wyszło :) Mąż za to wziął się za porządną suplementację profertilu, a ostatnie dwa opakowania wziął fertilman plus. Miesiąc temu poszlismy na spermiogramm (ostatni był w listopadzie) i stał się cud i wszystkie, wszystkie wyniki są bardzo dużo ponad normą :D

    Dzisiaj mój mąż ma urodziny i jako prezent dostał ode mnie pozytywny test! :D Także melduję się po przerwie jako ciężarna, udało się po półtora roku od podjęcia decyzji o bejbiku :D Póki co jeszcze w to nie wierzymy, ale szukam jakiegoś laboratorium, żeby śmignąć na betę :D
    Gratulacje, super wiadomość

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • PastelowaKredka Przyjaciółka
    Postów: 110 44

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina_90 wrote:
    Pastelowa ja nadal polecam kwz Darmstadt, szczególnie Dr. Weber 🙂


    Coś mnie podkusiło i nie anulowałam od razu terminu w Darmstadt i mam go na 7 lipca. Z Offenbach nikt do tej pory się do mnie nie odezwał.. Za to dzwoniłam do Darmstadt bo mialam kilka pytan, baaardzo miła pani, poinformowała mnie ze właśnie dr Weber będzie się mną zajmować ☺️ więc jestem strasznie pozytywnie nastawiona! Dzięki za dobre słowa 😘 więc od lipca walczymy!

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2019
    Wiek 34 lata

    0d1y0tc7sturdjt5.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pastelowa, a dalej tylko teleporada, czy juz normalnie terminy daja?

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • Kinga. Autorytet
    Postów: 3625 1125

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Pastelowa, a dalej tylko teleporada, czy juz normalnie terminy daja?
    U mnie wizyty u lekarza były normalnie (gin, pediatra), przez miesiąc nie przyjmował dentysta. Córka już jakiś czas chodzi normalnie do przedszkola (nie przypuszczałam nawet, że będzie tak tęsknić...)

    klz9mg7yd9d6oxc5.png
    1usaio4ppubu8zir.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    U mnie wizyty u lekarza były normalnie (gin, pediatra), przez miesiąc nie przyjmował dentysta. Córka już jakiś czas chodzi normalnie do przedszkola (nie przypuszczałam nawet, że będzie tak tęsknić...)
    U mnie wizyty tez normalnie, jedyne utrudnienia byly na poczatku calego tego szalenstwa z rodzinnym, tzn nie ze sie nie dalo isc, tylko nie tak z ulicy jak zawsze... a tak, to wszedzie normalnie, w klinice tez...
    Ale pytalam, bo jeszcze niedawno Pastelova sie kontaktowala z dwiema klinikami w swojej okolicy i obie oferowaly jedynie "wizyte" telefoniczna ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga. wrote:
    U mnie wizyty u lekarza były normalnie (gin, pediatra), przez miesiąc nie przyjmował dentysta. Córka już jakiś czas chodzi normalnie do przedszkola (nie przypuszczałam nawet, że będzie tak tęsknić...)
    Przedszkole... Dla mnie bardzo drażliwy temat...
    U nas to jest jedna wielka masakra. Nie dość że do tej pory funkcjonowało tylko Notbetreuung, później otworzyli grupy dla dzieci, które od sierpnia idą do szkoły... W zeszłym tygodniu poczta pantoflową dowiedziałam się, że przedszkole dzownilo do kliku rodzin i od tygodnia kilka dzieci z naszej grupy chodzi do przedszkola, od 8 do 13... W tym są też dzieci z domów, gdzie mama jest w domu na Elternzeit z młodszym rodzeństwem a do nas, gdzie oboje pracujemy, ja od marca robię Homeoffice i nikt nie zadzwonił. Podobnie u jednego chłopca z grupy, gdzie mama pracuje w Altersheim i nie zgłosili go do Notbetreuung ale oczywiście do regularnej grupy by oddali. Żadnego wytłumaczenia czy informacji że strony Kity.
    W mediach wciąż pojawiają się informacje, że od 22 czerwca znowu rozszerzą opiekę a nasze przedszkole podało póki co jeszcze nieoficjalna informacje aby się nie nastwiac bo raczej nie wystartują przed sierpniem. Ale serio pytam się dlaczego wzięli część dzieci do przedszkola a inne nie...
    To że mój syn nie chodzi do przedszkola jestem jeszcze w stanie przeboleć, znaleźliśmy rozwiązanie choć nie powiem, gdyby poszedł na te 5 godzin nawet jeśli nie codziennie, to byłoby to dla mnie zbawienne... Ale po prostu nie mam zrozumienia dla tego, że ze strony przedszkola nie ma kompletnie informacji. Najpóźniej teraz kiedy w mediach tak głośno, że mają przedszkola ruszyć, wypadałoby żeby się do tego jakoś odnieśli...
    No, wylałam swoje żale 😁😂 serio, mega drażliwy dla mnie temat

    Ewelina_90 lubi tę wiadomość

  • PastelowaKredka Przyjaciółka
    Postów: 110 44

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Pastelowa, a dalej tylko teleporada, czy juz normalnie terminy daja?
    Niestety dalej tylko telefonicznie..🙄

    Starania od 01.2019
    Wiek 34 lata

    0d1y0tc7sturdjt5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PastelowaKredka wrote:
    Niestety dalej tylko telefonicznie..🙄
    A wiesz może ile ta telewizyta będzie trwać? Ciekawi mnie to ogromnie czego się tam dowiesz. I trzymam kciuki aby to była TA klinika i TA pani doktor 😊

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaxa, masakra!
    Od mezowej kuzynki kuzyn (skomplikowane maz od strony cioci, a ten kuzyn od strony wujka) 😂 mieszka w twoim landzie, ale tutaj blizej nas i oni ze swojego przedszkola dostali juz koncem kwietnia pismo, ze przed nowym rokiem przedszkolnym, czyli przed 1.08 nie otworza, tylko wyjatki dla dzieci, ktorych rodzice nie maja innego wyjscia/pracuja w sluzbach...

    Ja mam w srode pierwsze zebranie, zobaczymy czego sie dowiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2020, 20:18

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cierpliwa, ale takie zebranie że na miejscu w przedszkolu?
    U nas to nie do pomyślenia. Rodzicom do przedszkola wchodzić nie wolno, oddaje się dzieci w drzwiach więc pod tym względem cieszę się, że moje dziecko póki co nie chodzi bo nie wiem jak on na to zareagowałby. Mojej koleżanki syn idzie do szkoły i tam też wszytsko tylko pisemnie i telefonicznie, a w normalnych warunkach mieliby juz też kilka spotkań za sobą....
    U nas właśnie krążą plotki ze od sierpnia ma ruszyć, inne plotki jakie do mnie dotarły ze ma ruszyć od sierpnia ale nadal z ograniczeniami. Mnie jest wszystko jedno jak, ale byłoby super jakby chociaż od czasu do czasu mógł tam pójść.
    Ale tak jak mówię, najbardziej wkurza mnie, że ostatnia informacja jaka otrzymałam jest z końca marca odnośnie wstrzymania opłat za jedzenie 😂 w tygodniu przed świętami wielkanocnymi zadzwoniła jedna opiekunka zapytać jak sobie radzimy I pożegnała mnie zdaniem, że odezwie się za tydzień powiedzieć co dalej. I słuch po niej zaginął 😅😅🤣🤣

‹‹ 773 774 775 776 777 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ