X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Niemiec
Odpowiedz

Staraczki z Niemiec

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak hahahahahahaha... No tak to już jest... Teraz powoli przyjdzie ten etap zasypiania na stojąco...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwonili z KWZ beta negatywna co bylo dla mnie oczywiste... ale kazali sie zastanowic czy jeszcze jedna proba tak czy IUI a ja sie teraz bije z myslami jak szalona...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Dzwonili z KWZ beta negatywna co bylo dla mnie oczywiste... ale kazali sie zastanowic czy jeszcze jedna proba tak czy IUI a ja sie teraz bije z myslami jak szalona...
    Roxa, po pierwsze przykro mi niezmiernie. Ale jestem z Toba i damy rade :-) Po drugie.... Czy Twoj maz ma dobre nasienie czy z nim jest cos nie tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm.... choc teraz jak mysle.... kiedys pisalas, ze zrobisz wszytsko dla dzidzi.... Wiesz, nawet przy iui nie masz pewnosci, o czym i ja sie przekonalam, ale moze nieco wieksze szanse.... Tyle juz czekacie... Sama nie wiem, ciezko tak radzic, bo ja sama zdecydowalam sie na iui ale nigdy mi z ta mysla dobrze nie bylo, ale wiem, ze Ty bardziej zdeterminowana jestes...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiaczku tak maz mial bardzo dobre wyniki nasienia za pierwszym razem a za drugim nieco gorsze ale dalej dobre...
    Ja jestem strasznie zdeterminowana i juz dzis powiedziałabym TAK IUI gdyby nie fakt ze ten cykl jakis dziwny byl... najpierw pecherzyki rosly jak szalone potem prawie wcale do tego po ovitrelle jak zawsze cyce wielkie i bolace tak teraz nic nie bolalo i flaki jakby powietrze z nich ktos spuscil... wiec mam tez obawy czy na pewno byla pelnowartosciowa owu...
    Rozmawialam z mezem i mowi ze on tez dzis myslal ze moze czas na IUI ale podjelismy decyzję ze ostatni cykl dzialamy na stymulacji i jak sie nie uda to IUI w listopadzie... Ja zobacze jak teraz bedzie cykl wygladal i przy okazji nie skomplikujemy sobie zycia bardziej na chwile obecna bo szczerze ja i tak bede sie cieszyc jak przed urlopem w pl zdaze z monitoringami itp i przed lub w trakcie wyjazdu zdaze z ovitrelle... a jakby jeszcze IUI do tego doszla to juz masakra...
    Dajemy sobie jeden luzacki cykl i jak z urlopu malego kiełka nie przywieziemy to IUI...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz, no to mysle, ze bardzo dobra i madra decyzja. Moze i masz racje z tym pierwszym cyklem po poronieniu, niby mogloby sie wydawac, ze stymulowany i wszystko powinno byc dobrze a tymczasem organizm moze nie byl jeszcze gotowy... To teraz czekamy na @, wredniare, ale niech przychodzi szybko, aby Wam planow nie popsula!

    roxa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz tak mysle ze ja to taka desperatka ze az strach...

    Krysiak lucze ze jutro bedzie! Sama juz wczoraj wieczorem odstawilam progesteron a jej duzo nie trzeba od tego czasu... chyba ze znow nawet @ bedzie inaczej... Mam nadzieje ze lekarz tez w pelni poprze ta decyzje... No to teraz odliczanie do IUI...
    Powiem wam ze z jednej strony sie ciesze ze ta decyzja padla bo wizja IUI zawsze napawala mnie optymizmem i nadzieja ze to wlasnie ten cykl... No a jak raz sie udalo naturalnie to wierze ze IUI pojdzie jeszcze lepiej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze, ze tak myslisz. Ja tez mysle, ze jesli w tym cyklu sie nie poszczesci (licze jednak na kropka za miesiac) to z iui przyspieszycie Wasze marzenie. No i dzieki temu nie czekasz trzech cykli tylko dwa, wiec i perspektywa krotszego czekania napawa optymizmem. Ale licze na to, ze znow zaskoczycie zanim dotrzecie do iui :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak tez na to licze! Mam tylko nadzieje ze ten cykl bedzie juz w pelni normalny i taki sam dolegliwosciowo jak inne...

    No a teraz spokojnie moge zostac chrzestna bez marudzenia tesciowej ze ciezarna nie moze bo zabobony tak mowia (nie ma to jak szukac plusow w minusach)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe, a moja siostra byla raz chrzestna z taaakiiiiim wielgasnym ciezarnym brzuchem :-)

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 6 października 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane,mój wyszedł do pracy a ja.... chata wolna będzie bal haha żartuje.
    Poczytałam co pisalysci i oczywiście 1 pytanie od Alinsien co to iui!!??!?!
    Roxa bardzo mi przykro, ale co tam! Głowa do góry cycki w przód i walczymy dalej! Hihi
    Krysiak Ty jesteś w ciąży wiec Ci wolno ziewac haha ja to ziewałam pracując w biurze(no tak prawie w biurze) im bez ciaży hihihi pomimo, że byłam 5min przed komputerem a 10 następnych biegałam miedzy biurami ale tak czy siak zdążyły mnie te 5min zmulic hihiw sumie byłam tam "panna od każdej roboty " w każdą dziurę mnie wepchali,ale...egal.... bynajmniej tam przyszłego ojca moicj dzieci poznałam <3

    krysiak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alinsien iui to inseminacja domaciczna ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysiak ja jak uslyszalam o tym zabobonie to zbieralam szczeke z podlogi...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka mam pytanie moze wiecie cos na temat anty tg podobno robi sie z anty tpo ?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 6 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O już poczytałam co to. Myslalam, że to in vitro. Tzn do tematu Roxy. No i pewnie jak w tym cyklu nie wyjdzie to próbuj z ta inseminacja, bo czemu nie? Czy są jakieś przeciwskazania?to zawsze krok do przodu albo?

  • alinsien Autorytet
    Postów: 310 115

    Wysłany: 6 października 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni ja się niestety nie znam, ale dziewczyny pewnie coś poradzą. Jak tam urlop? ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    O już poczytałam co to. Myslalam, że to in vitro. Tzn do tematu Roxy. No i pewnie jak w tym cyklu nie wyjdzie to próbuj z ta inseminacja, bo czemu nie? Czy są jakieś przeciwskazania?to zawsze krok do przodu albo?
    Nie Alinsien, inseminacja to zazwyczaj krok przed in vitro. Jesli kilka podejść do iui sie nie powiedzie to wtedy zaleca sie in vitro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinsien wrote:
    O już poczytałam co to. Myslalam, że to in vitro. Tzn do tematu Roxy. No i pewnie jak w tym cyklu nie wyjdzie to próbuj z ta inseminacja, bo czemu nie? Czy są jakieś przeciwskazania?to zawsze krok do przodu albo?
    Nie in vitro jeszcze nie choc tez bym sie zdecydowala...
    Przeciwwskazan nie ma jedynie sa sytuacje w ktorych iui nie ma sensu...
    Wiesz ja mysle ze tam gdzie jest problem z nasieniem, sluzem itp to krok do przodu a tam gdzie teoretycznie powinno byc ok to akt desperacji... bo u zupelnie zdrowej pary statystycznie nie daje to duzo wiekszych szans... u nas jeszcze wchodzi w gre to ze faktycznie po zeszlorocznej operacji mam to zwezenie i sie nie udaje przez to a ten raz jakos sie przedostaly a wtedy to faktycznie bardzo zwieksza szanse...


    No i trzeba zaczac konkretnie oszczedzac... na cykl zastrzykow mi na pewno starczy... przy dobrych lotach na dwa a wtedy koszty mnie jeszcze nie dobija... ale jak sie skoncza to przydadza sie oszczędności...

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis spedzilam caly w domu brzydka pogoda byla

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werni co do anty tg to nie pomoge bo u mnie lekarz tylko mowil kiedy krew oddac a nie zawsze wiedzialam konkretnie na co... z tarczyca wiedzialam ze tarczyca bedzie badana ale nie wszystko dokladnie co i jak...

    Jantez dzis w domu lenia mam...

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ