X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 :)
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Oj zazdroszczę :D jak ja lubię takie urlopy :) ja do Polski na urlop jadę dopieto 30 lipca i też nie mogę się doczekać urlopu w domu bo to w koncu w domu a nie w bloku tutaj :/
    teraz jade na krotko ale pod koniec lipca maz ma urlop az do 5 wrzesnia i caly czas jestesmy na wsi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ale mnie dziś jakby jajniki ciągnęły ;/ maasakra, aż przez moment mi słabo się robi ...

    z meżem przytulanko co wieczór :)... ciekawe co to będzie. wspomagamy się ponadto lubrykanten conceive plus... bo ja mam problem z mega suchością;/ więc już w tym cyklu jest wszystko ... leki , żele , monitoringi ...

    jak się zas nie uda ( a podejrzewam , że tak będzie) to ja pierdziele to już !! przestaje sie badac i dzialamy na pałę.

  • ewelina90 Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 11 lipca 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam problem z mega suchoscia to najgorsze jest.... stres i wogule.... zycze powodzenia:-)

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    jak wam mija dzień
    mi dość dobrze umówiłam sie do lekarza dopiero za 2 tygodnie mam wizytę...
    może skieruje mnie na jakieś badania
    namawiam mojego M na pójście ze mną do lekarza
    nowy cylk nowe emocje i inne podejście...
    będzie co ma być...
    nie ma co sie nakręcać i nie wolno sie poddawać!!!!!!!!
    trzeba próbować!!!
    :):)

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ok , tylko jajnik prawy tak mnie kłuje, że masakra, i w ogóle jakbym tam strasznie gorąco miała się czuję ;p głupie wiem ;p jakb y mnie ktoś przypalał ogniem :D

    pozatym wszystko ok :D .. tylko pogoda moglaby byc lepsza ;p bo raz pada a raz słońce;p.. gdzie to lato ?? ;p

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 11 lipca 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly to zapewne dzisiaj owulacja :D Tak jak piszesz trzeba działać :)
    co do lubrykantu to ja na ten cykl kupiłam pre-seed. Mam nadzieję, że da efekt bp jak pisałam u nas prblem z nasieniem to może pomoże przetrwać dłużej chłopczykom ten żel ;)
    Ja właśnie wróciłam z pracy :D i weekend teraz ;) jadę na 20 do kosmetyczki brwi zrobić no i czekają mnie znowu zakupy ;/ ehhh to życie dorosłego człowieka ;p lepiej było jak mama chodziła i myślała za nas co potrzeba do domu :D

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja z mężem mieszkamy na razie u moich rodziców, ale budujemy swój dom :)... przy teściach ;/.. no cóż...

    ale swój dom - to zamknę i teściowa nie wlezie :D haha :D

    wiesz co kłuje mnie tak od wczoraj... ale dziś też z mężem podziałamy :D
    wypiję winko , odstresuje się i dobiorę się do męża :D

    miałam pree-sed dobry :) ślisko było jak nie wiem :D aż mąż wypadał :D :D

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 11 lipca 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz też działam w ciemno. Jestem na urlopie i mam nadzieję że będzie owocny.

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najlepiej działać w ciemno :D a nie skupiac się i nic z tego ;p

    ide na spontana już ;p mam testy owulacyjne , ale nie robie ;p pierdziele ;p

  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly1507 wrote:
    u mnie ok , tylko jajnik prawy tak mnie kłuje, że masakra, i w ogóle jakbym tam strasznie gorąco miała się czuję ;p głupie wiem ;p jakb y mnie ktoś przypalał ogniem :D

    pozatym wszystko ok :D .. tylko pogoda moglaby byc lepsza ;p bo raz pada a raz słońce;p.. gdzie to lato ?? ;p


    to musicie dzisiaj podziałać :):)
    u mnie ładna pogoda cały dzień słońce i bardzo ciepło w domu nie da sie wysiedzieć...
    dokładnie też działam na spontana:)
    pare dni temu śnił mi się dość dziwny sen związany z moją w tym śnie ciążą... i od tej pory powiedziałam sobie ze niech sie dzieje wola nieba :):)

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie !!:) ja już przestałam na siebie uważać , bo może jestem w ciązy. Nie..
    Robie co chce i jak chce :) a nie świruje , że może już :)

    Zobaczymy ;))

  • beti97 Autorytet
    Postów: 2267 1911

    Wysłany: 11 lipca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tylko mimo wszystko myślę o tym. Chyba jest to silniejsze ode mnie. Mam nadzieję dziewczyny że teraz nam się uda :)

    ❤️Córcia2015
    ❤️Córcia2018
    💙Synek2021
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa jak nie teraz to w nastepnym :) ja juz podchodze do tego z dystansem :) co prawda mąż już chce się przytulać ,nie bronie się :D ale bardziej z przyjemności niż z obowiązku poczęcia :) a jak sie uda to fajnie :) nie , to trudno :) może w nowym cyklu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczynki :) do jutra :)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 11 lipca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly my też budujemy swój dom :D jakieś 4 km od teściów ale w sąsiedztwie domu rodzinnego teściowej. Ja tam do teściowej narazie nic nie mam :p ale teść czasami gra mi na nerwach ale źle nie jest :)
    A to prawda że lepuej na spontana bez stresu ale czy tak się da przy staraniach zwłaszcza że nie trwa to drugi miesiąc ? Ja nie potrafię :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 21:35

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Asiula257 Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 11 lipca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam, że dopiero dzięki wam dowiedziałam się o takim żelu. Wcześniej słyszałam, że wszystkie żele właśnie nie pomagają, tylko zabijają robaczki. Testowała któraś z Was ten żel? Jak opinie?

    Też myślę, żę najlepiej byłoby spontanicznie, ale to jednak siedzi w głowie:/

    A powiedzcie..od czasu, kiedy zaplanowałyście starania? Zmieniłyście bardzo diete czy styl życia? Odmawiacie sobie czegoś albo zażywacie coś właśnie żeby zajść??

    Pozdrawiam w piątkowy wieczór:)

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 11 lipca 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam diety nie zmieniałam. Jem zazwyczaj obiady domowe a fast foodow za dużo nie jem. Miałam czas kiedy piłam zioła pomagające zajść, kiedy brałam castagnus bo podobno pomagał zajść i co ? I okazało się że to na nic bo przyczyna jest ale po stronie męża :(
    A co do żelu dam znać jak wypróbujemy co i jak :)

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :D

    ja też żadnej diety nie stosuje ;p nie uważam jakos specjalnie na siebie , zaczęłam chodzić na zumbe :D ... co ma być to będzie :) koniec spinania :D teraz żyje budową domu ;p

    Miłego dnia !:)

    ewelina90 lubi tę wiadomość

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 12 lipca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelly na jakim etapie jesteście :)?? I jaki dom budujecie :) pochwal sie podeślij projekt jak masz na necie :)
    U mnie tynki schną już a zaraz wylewki będą robić :D potem juz urządzanie :D :D

    ewelina90 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • anka17189 Przyjaciółka
    Postów: 147 39

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie stosuje żadnej diety... biorę tylko kwas foliowy i faszeruje nim tez męża :) a tak to nic więcej...
    zobaczę co zaleci mi mój lekarz za 2 tygodnie... bo być może jakieś leki wspomagające mi przepisze...

    "Bo każdy z nas ma takie marzenie,
    za którego spełnienie oddał by wszystko"

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ