X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 15 października 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Beata, właśnie przeczytałam Twoja stopke. U nas w listopadzie minie rok. Do środy juz nie dlugo, aby byly dobre wiesci :-)
    My jesteśmy 2 lata po ślubie i od tamtej pory się nie zabezpieczamy,ale od roku zaczęliśmy tak z badaniami itd...ach zobaczymy co to będzie...ogólnie mam wrażenie,że cykli mi zaraz eksplodują...wzięłam kąpiel i jest już lepiej...coś czujesz,że jednak okres przyjdzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 20:58

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 października 2018, 05:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jutro z mezem mamy 3 rocznice slubu. Niestety maz jest daleko i pierwszy raz w rocznice bede sama :-( a staramy sie od 2 lat bezskutecznie jak narazie
    Beata trzymam kciuki oby Wam sie udalo <3 moze te bolace piersi to jakis dobry znak <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 16 października 2018, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    My jutro z mezem mamy 3 rocznice slubu. Niestety maz jest daleko i pierwszy raz w rocznice bede sama :-( a staramy sie od 2 lat bezskutecznie jak narazie
    Beata trzymam kciuki oby Wam sie udalo <3 moze te bolace piersi to jakis dobry znak <3
    Nadrobicie jak mąż wróci:* ale wiem co czujesz:*♡ jak nam się udało to mój mąż musiał wyjechać na szkolenie i zostałam sama i wtedy dowiedziałam się,że nic z tego...to była masakra...samotne noce itd...zobaczymy co teraz wyjdzie...choć boję się zrobić test jak nigdy...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 16 października 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI miło, że o nas pamiętasz <3, jestem i czytam Was regularnie, codziennie patrzę czy są jakieś dobre wieści :-) sama nie wiem czego chcę, wmawiam sobie, że się nie nadaję na matkę, i obrzydzam macierzyństwo, żeby nie cierpieć jak kolejny raz się nie udaje i żeby się nie zafiksowywać znów na tym punkcie. Tym bardziej, że jak nie ma napinki żeby mieć dziecko to się jakoś lepiej w małżeństwie układa. Ale czytając Was patrzę jak Wam zależy, jak się staracie i czuje, że sama siebie oszukuję i od nowa budzą się uczucia, że miło by było wiedzieć jak to jest mieć w sobie dziecko, jak to jest być mamą. Dlatego tak sie ostatnio nie udzielam. Wierzę w każdą z Was! :-) Każdej z Was musi się udać za to co przechodzicie! :-*

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 października 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    My jutro z mezem mamy 3 rocznice slubu. Niestety maz jest daleko i pierwszy raz w rocznice bede sama :-( a staramy sie od 2 lat bezskutecznie jak narazie
    Beata trzymam kciuki oby Wam sie udalo <3 moze te bolace piersi to jakis dobry znak <3
    Rubi braliśmy tego samego dnia ślub :D u nas jutro też 3 rocznica :)
    Szkoda że spedzacie ja osobno, ale tak jak Beata pisze, nadrobicie jak mąż wróci :)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 16 października 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozytywko nam się uda ale Tobie też :) Ważne abyś Ty ze swoją decyzją czuła się dobrze i aby między Wami było dobrze. Jeśli będzie miłość to będzie i dziecko, i wtedy będziesz zaskoczona :)
    Ja dzisiaj bezsilna jakaś jestem :) Ale trzeba brać się w garść :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 16 października 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu wrote:
    Hej dziewczyny,
    Ja tez na weekend wyjechalam z mezem, w czwartek mialam nastepna wizyte jajeczko uroslo do 21mm wiec mielismy sie starac przez weekend co uczynilismy :)

    Teraz czekamy, ale nie mam zadnych przewidywan jak przyjdzie okres robimy droznosc jajowodow

    Witamy likiputkowo!
    Czy przed ineminacja tez mialas robiona droznosc?
    Hej drożność miałam sprawdzaną w maju wszystko ok. Lekarka kazałą nam popróbowac bez wsparcia bo czasami zdarzają sią przypadki zajścia w ciąże po drożnosci. Teraz zmieniłam lekarza poklepał się po głowie i zasugerował inseminacje. Mamy zdiagnozowaną niepłodność idiopatyczną więc już wyczerpaliśmy większość opcji :(

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 16 października 2018, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi Jesteś Kochaną i ciepłą osobą ^_^ Wierzę, że dla każdego człowieka jest jakiś plan :-)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 października 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Rubi braliśmy tego samego dnia ślub :D u nas jutro też 3 rocznica :)
    Szkoda że spedzacie ja osobno, ale tak jak Beata pisze, nadrobicie jak mąż wróci :)
    O prosze co za zbieg okolicznosci. Tem sam dzien i ten sam rok super :-)

    Marcowa2017.23 lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 października 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    O prosze co za zbieg okolicznosci. Tem sam dzien i ten sam rok super :-)
    Planujecie coś jak mąż wróci? Ja to pewnie coś ugotuje na kolacje i jak mały pójdzie spać to świeczki nawet zapale ;)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 października 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata czyli teraz czekamy na Twoje testowanie? :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 16 października 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Beata czyli teraz czekamy na Twoje testowanie? :)
    Tak :) ale boję się jak nie wiem...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 16 października 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy mocno kciuki :)
    W końcu jakieś testowanie na naszym wątku.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Aneciu Ekspertka
    Postów: 259 76

    Wysłany: 16 października 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny bylam dzisj na wizycie czy pecherzyk pekl. Dzis jest 20 dzien cyklu i pecherzyk ma 2cm i dopiero peka..troche pozno wiec lekarz zdecydowal sie na duphostan 10 dni i od drugiego dnia cyklu 5dni Clo zeby troche stymulowac jajniki bo jajeczko jest ale pozno dojrzewa.

    Narazie odpuszczamy droznosc i zobaczymy 2 cykle na stymulacji. Cos mi sie wydaje ze to nie ten cykl tez czytalam ze przedojrzale jajeczko nie jest zdolne do zaplodnienia wiec nie nastawiam sie na ten cykl

    Wiec Wy dziewczyny musicie zapoczatkowac dobre wiesci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2018, 22:37

    Euthyrox 75
    wit D3, prenatal duo, cynk, wit C

    Homocysteina - w normie
    ASA, ANA, AOA- brak

    AMH - 2,2
    V Leiden-Ok
    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
    FSH,LH,Testosteron, Progesteron - w normie
    Mthfr C-homo
    Pai-hetero
    KIR bx
    NK 19%
    HSG- oba jajowody drozne
    Maz wyniki w normie

    Bhcg: 28dc(9dpt)- 130,9, 30dc (11dpt)-245, 33dc (14dpt)- 595,4
    18 dpt- pęcherzyk 7mm
    24dpt-jest ♥️
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 października 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...dziś jest 26 dc...12 dni po podaniu zastrzyku...Zrobiłam test-są dwie kreski,oczywiście jedna z nich mniej wyraźna...ale nie cieszę się,bo boję się,że to może Pregnyl jeszcze działa,choć na ulotce było napisane do 10 dni...więc mam cichą nadzieję,że może jednak....dopiero jutro mogę jechać na bete...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 października 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciu szkoda, że jajeczka nie pęka w odpowiednim momencie. Ale stymulacja będzie, więc się poprawi :) kiedy następny raz pójdziesz do lekarza?

    Beata po cichu gratuluję :) i mam ogromną nadzieję że to nie pregnyl! Czyli czekamy na betę? Jutro powtórzysz test? Dawaj fotę testu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 08:34

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 października 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jutro powtórzę i zrobię betę,ale wynik dopiero wieczorem będzie...teraz robiłam test czułości 25...Ale.kupie taki z czułością 10...A jak dodać tutaj zdjęcie?

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 października 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź na https://naforum.zapodaj.net/
    Wybierz plik i dodaj zdjęcie. Zaznacz rozmiar miniaturki, chyba a 500 na 500 to najlepsza jakość. I naciśnij: zapodaj. Tam wyskocza linki i musisz skopiować ten dla forum.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 17 października 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no Beata to musi być to :) po 12 dniach w dodatku test o czułości 25 :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 17 października 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa2017.23 wrote:
    Nie no Beata to musi być to :) po 12 dniach w dodatku test o czułości 25 :)
    Dziękuję:*:*:* no oby oby...zaraz.dodam test,tylko zdjevie i tak tego nie oddaje...W rzeczywistości wyglada to lepiej...:)

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ