X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta też mam nadzieję że następny cykl jest Twój :) szkoda że Twój synek tak się męczył, mam nadzieję, że już mu lepiej :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Liliputkowo, ojej dobrze że wszystko dobrze się skończyło i nie przepadł termin :) powodzenia jutro, aby tym razem to było to. A co teraz dalej z tym Twoim zapaleniem? Bo raczej tak tego nie można zostawić....
    Marcowa, na kiedy masz termin? Już chyba ostatnia prosta? ;)
    Będziemyy diagnozować te zapalenie mmusimy je wykluczyć. Ale podejrzewamy że musiałam przejc już ta chorobę i są to przeciwciała.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny kolejny cykl.. wczoraj się wyplakalam... i muszę dalej walczyc dalej. Szczerze to nie wiem co dalej.. nie mam pomysłu na nas..

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi bardzo mi przykro :( ale walcz dalej! Na pewno się uda!

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi wiem, że jest ciężko, ale nie wolno się poddawać! Jestem w gorszej sytuacji bo mąż ma wyniki bardzo słabe a mimo to głęboko wierzę, że się uda!! Naprawdę! I głęboko wierzę że jest coś takiego jak samo spełniająca się przepowiednia ;-) powtarzać sobie, że się uda ;-) dopóki oboje mamy narządy rodne wszystko jest możliwe ;-) Cuda są!! nie wiem czy jesteś wierząca czy nie ale ja ufam, że Bóg wie lepiej ;-) może to nie ten czas a może nasze geny to złe połączenie, tego nie wie nikt.

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może jesteśmy w podobnej sytuacji bo mój mąż też miał wyniki słabe. Później się poprawiły Ale sądzę że nie na długo bo znowu zaczął pracować przy tej chemii. Chcemy je skontrolować. Wciąż wierzę. W głowie mam że jestem już stara. Urodzić chciałam do 30 dwójkę.

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za stara na poczęcie dziecka może być kobieta po menopauzie ;-) mój mąż ma żylaki powrozka nasiennego i ilosc plemnikow to raz 7,1 mln a po miesiacu 5,1 mln więc chyba nie macie gorzej. In Vitro dla nas nie wchodzi w grę, ewentualne insyminacja a mimo wszystko wierzę, że jakoś to będzie ;-)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jakieś wieści??? co tam u was się dzieje:)?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U nas dzisiaj powtórka z badania nasienia. Termin hsg mam 19 lutego. A więcej nic nowego. We wtorek byłam na.monitoringu i pęcherzyk miał 24mm a endometrium 5cm, ale nie było widać żeby miał pęknąć już. Czyli znów za duzy będzie. Ale endometrium było za małe na zastrzyk.... Dostałam recepty, skierowanie na hsg i we wtorek następna wizyta cytologia + monitoring co się wydarzyło i czy jest ciałko żółte. Liliputkowo a co u Ciebie? :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas spokojnie czekamy na testowanie ale to za tydzień :( Abi hsg masz w klinice czy NFZ ? Zwykle hsg czy sonohsg bo podobno jest różnica. Ja miałam sono i sobie chwale nic nie czułam a tak straszyli bólem :(

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo sonoHSG w klinice Bocian. Ja sobie umówiłam ze znieczuleniem ale mówisz że nie takie straszne... W sumie zastanawiam się jeszcze czy nie przełożyć bo może warto by było jeszcze spróbować cykl z zastrzykiem na pęknięcie :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do sono dostałam zastrzyk przeciwbólowy ale dopiero pół godziny po zabiegu zaczął działać :) A mówiłam im że mój organizm jest słabo aktywny na znieczulenie :) A nie za cienkie endometrium na zastrzyk? Nie jestem w tym temacie fachowcem ale o ile pamietam zawsze miałam 9. Ale muszę sprawdzić czy nie piszę głupot :) A jak lekarz stwierdzi że mozesz to śmiało będziesz jeszcze miała duzo czasu na odwołanie zabiegu.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie za małe endo na zastrzyk ale pęcherzyk za duży więc gdybam sobie że Clo dla mnie nie jest dobre. Zmieniam lekarza. Z tym obecnym dociągnę ten cykl, cytologię i tyle. Tym bardziej że jego pomysł na przyszłość to nadal Clo na dwa cykle.

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E długo tak nie pociągniesz z tym clo :( polecam dr Anne Jabłonke Cieślik przyjmuje w klinice Fertimedica cud kobieta. Ja po inimedzie byłam załamana stracili mój czas i kasę:( i jeszcze nie zauwazyli badan które wskazywały na zapalenie watroby typu b. A tu Pani Ania jest w stałym kontakcie daje swój prywatny numer i wrazie wątpliwości zawsze można do niej zadzwonić czy napisac smsa.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo dzięki za polecenie, a czy ja dobrze wyszukałam że Ona pracuje też w szpitalu na Szaserów w Warszawie? Do tego drugiego mam taką samą odległośc jak do obecnego więc pewnie na niego się zdecyduję...

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mówiła mi ze tam tez pracuje bo próbowała nam tam ogarnąć specjalistę zakaznika mimo iż nie jest to w jej obowiązku. Ona nas przygotowywała do iui a sam zabieg wykonał Drzewiecki tez super gościu poświecił nam tyle czasu ile potrzebowaliśmy ale i tak wole panią Anie nawet nam kawały opowiadała :) spoko babka

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teściowa pracuje na Szaserów więc sobie zanotuję jeśli z tym lekarzem nie wypali leczenie to będę próbować :) Narazie nie zagłębiamy innych w wiadomościach ale jak będzie trzeba wykorzystać znajomości to czemu nie :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze są znajomosci

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi jak masz to korzystaj :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny co tutaj tak cicho? :) jakie macie plany na niedzielę?

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ