X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sama nie wiem czy owu juz byla czy nie. Glupia juz jestem od tego wszystkiego. No nic nie ma co sie zastanawiac zobaczymy co mi lekarz w poniedzialek powie.

    Dziewczyny jeszcze nie ma co traci nadzieji. Czemay dalej na dwie krececzki. Fajnie by bylo jakbysmy wszystkie w tym cyklu zobaczyly dwie. Nasze dzieci urodzily by sie w podobny czasie i moglby bysmy dalej dzielic sie wspolnie naszymi przemysleniami i doswiadczeniami z czasu ciazy.
    Czego nam wszystkim zycze <3

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii ze zdjęcia mi się wydaje że 3 i 4 ciemniejsza ale to może zdjęcie nie odzwierciedla tak rzeczywistości. Robiłam te testy owulacyjne przez 4 mce (zamówiłam na allegro paseczki) i tylko raz udało mi się wyłapać pozytyw, obie kreski były wtedy naprawdę mocne. Tyle że wtedy to był naprawde długi cykl... 35 dc test owu wyszedł pozytywny, a cykl trwał aż 51 dni...

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj jeszcze ostatni zrobie i wiecej juz nie bede robic. Musze wytrzymac do poniedzialki w niewiedzy czy cos bylo czy nie.
    Abi a Ty kiedy masz wizyte u lekarza?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby one działały na zasadzie ciążowych byłoby dużo łatwiej ocenić :) W poniedziałek między 16 a 19 mam się zgłosić. Po 18 pewnie uda mi się dojechać :)

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciazowe testy sa latwiejsze w obsludze niz te. Tutaj trzeba sie domyslac jaki jest wynik.
    Abi to czekamy w poniedzialek na to co powoe Twoj lekarz. Ja mam wizyte na 15.50. Juz nie moge sie jej doczekac. Nie jestem zbyt cierpliwa a tutaj trzeba duzo cierpliwosci przy staraniach

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest nas dwie :) Ja już też nie mogę się doczekać :) mam nadzieję że to ta prolaktyna w moim przypadku albo przeciwciała są problemem... i cały czas w głowie mi siedzi. ogólnie w poniedziałek 9dc, zobaczymy co tam będzie widać. A jeszcze pewnie sobie poczekam bo nie zapisał mnie na konkretną godzinę tylko mam się zgłosić w tych godzinach... Trzeba uzbroić się w cierpliwość będzie :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszłam z tym moim testem do okna zobaczyć. Wiem ze minął już czas na sprawdzenie, ale tak miałam z synkiem-cień pojawił się dużo później a na następny dzień już był test oczywisty. Nie nakrecam się ale coś tam się pojawiło. Pozostaje tylko czekać i to do wtorku aż...

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa podobno ciążowe mogą się mylić tylko w przypadku negatywu :) więc jeśli coś widać to widać :) Trzymam kciuki :)!

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Abi:) Nie chce się nakrecac, bo różnie bywa, także cierpliwie poczekać. W weekend będę zajęta, więc nie będę myśleć :)

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpocznij dobrą passę w naszym wątku :):)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi a ja tak patrzę na testy owulacyjne i myślę sobie ze chyba nigdy się za nie nie wezmę. Widzę ze dużo dziwczyn ma taki problem jak Ty. Ciężko jest rozpoznać. Kiedyś myślałam, że jak może być ciężko określić dzień owulacji skoro są testy i właśnie myślałam ze działają jak ciążowe. To napewno nie dla mnie.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam kciuki za Wasze wizyty :) mam nadzieję ze dowiecie się czegoś konkretnego. Czekamy na info ;)

    Rubii lubi tę wiadomość

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez 4 miesiące się z nimi "bawiłam" bo za około 30szt. zapłaciłam coś około 25zł. Robiłam je naprawdę często bo przy takiej ilości nie oszczędzałam :) I więcej było domysłów jak stwierdzeń że rzeczywiście jest pozytywny. Z tym że przy takiej prolaktynie moja owu mogła być blokowana.

  • enka90 Autorytet
    Postów: 613 405

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa trzymam kciuki! :) u mnie dalej biel, poszłam nawet na betę bo chciałam wiedzieć czy mogę pić na weselu ale zrezygnowałam bo wyniki byłyby dopiero w poniedziałek. Narazie bede dalej siebie obserwować i w przyszłym tygodniu zrobię dla świętego spokoju betę. Czyli nie warto bawić się w testy owulacyjne? Jeśli u mnie to @ to nie mam pojęcia jak ja teraz dojdę kiedy mam owulację ;( temperatury nigdy nie mierzyłam i się na tym kompletnie nie znam

    l22npx9iqktnebij.png
    Hashimoto, Letrox
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie nie warto, a człowiek jeszcze bardziej się spina i sprawdza, kontroluje... Spróbowałam i wiem że u mnie się nie sprawdza. Ja od tego cyklu już regularnie mierzę, zawzięłam się, wcześniej różnie to bywało. "Zainwestowałam" nawet w termometr owulacyjny :) Myślę że regularny pomiar da mi większą jasność jak te testy :)

  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enka no faktycznie możesz mieć teraz problem z rozpoznaniem owulacji jeżeli to była @. jednak mam nadzieje, ze test Ci jeszcze pokaże || :) A jaki test robisz? wczoraj miałaś termin @? Jeżeli chodzi o alko to ja wychodze z założenia ze jeżeli test nie pokazuję ciązy to nie ma co sie ograniczać, bo byś sie ograniczała co miesiąc od owulacji, a tak nie da sie żyć i tu nie chodzi tylko o alko, ale o podnoszenie cięższych rzeczy czy tam sport, chemia itd. No chyba że upijasz się do nieprzytomności to lepiej odpuść :P

    Ja od przyszłego cyklu może też będę mierzyć temperaturę, bo w testy owu nie będę inwestować.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa to trzymam kciuki!! Czytalam duzo opini ze nawet jak po czasie pojawi sie kreseczka czy cien na tescie to za kilka dni test wychodzil pozytywnie. Oby tak bylo!! Trzymam bardzo mocno kciuki.

    Co do testow owulacyjnych to w moim przypadku jak widac sie nie sprawdzaja bo nie wiem jak je czytac. Nie ma jednoznacznego wyniku. Temperature mierze sobie regularnie juz od 4 cykli i zawsze mialam taki wykres ze wiedzialam kiedy mam owu. A teraz mam strasznie dziwne skoki remperatury i nie wiem co o tym myslec juz. Zaczal mi leciec bialy gesty sluz wiec tak jakby bylo juz po owu.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za kciuki :) nic więcej nie piszcie, bo mnie nakrecicie tylko :P A mój mąż od razu sobie przypomniał, że identycznie było z synkiem, test pokazał po czasie drugą kreskę, także zobaczymy czy będzie powtórka czy nie.


    3i49f71x2dxie3wa.png
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcowa jutro powtarzasz test? Czy kiedy?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak @ nie przyjdzie to dopiero we wtorek powtórzę.

    3i49f71x2dxie3wa.png
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ