X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinia wrote:
    Tak jak narazie sami, pierwszy raz testy owulacyjne robiłam i przynajmniej wiem że udało nam się trafić ze staraniami w owulacje 😁 ale i tak dość sceptycznie podchodzę do tego cyklu. A ty ile już się starasz?
    A ze trzy lata 😂 Dokładnie w cyklach to juz nawet nie liczę nie chce sie załamywać. Fajnie ze używacie testów owulacyjnych nie jest to moze wyrocznia ale zawsze jakieś ułatwienie w wstrzelenie sie w ten odpowiedni moment. A czemu ten cykl uważasz za stracony cos sie dzieje niepokojącego czy takie babskie przeczucia?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsze moje pytanie :) czy mierzyć dalej temperaturę? Jest sens??? Podobno mocno skacze ze względu na wydzielany skokowo progesteron a i dzisiaj od rana temperatura 36,87

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 maja 2019, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek nie ma sensu mierzyc temperatury bo tylko bedziesz sie denerwowac bo ona moze skakac. Wiec lepiej zaoszczędzić sobie nerwow. Daj znac jak tam beta. Trzymam kciuki <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 maja 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstaw termometr, delikatne zawahanie z jakiejś błahej sprawy a będziesz sie niepotrzebnie martwić. Trzymam kciuki:)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnienjakby było małe to był się nie zmartwiła ale w sobotę było 37,21 wczoraj 37,00 a dzisiaj 36,87 :( ale jak beta będzie dobra oni giną będzie wszystko w porządku to odstawieni pierunstwo na dno szafy ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek a o której bedziesz miala wyniki bety? Ttm spadkiem sie nie martw bo tak jak pisze Liliputkowo jakas drobnostka moze zawazyc na tym ze temperatura spadnie a tak naprawdę wcale nie ma sie czym przejmować.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Martek a o której bedziesz miala wyniki bety? Ttm spadkiem sie nie martw bo tak jak pisze Liliputkowo jakas drobnostka moze zawazyc na tym ze temperatura spadnie a tak naprawdę wcale nie ma sie czym przejmować.

    O 15 maja być wyniki bety a do lekarza idę albo na 16:30 (do innego) albo do mojego pojde jeśli uda ki się ubłagać o termin żeby mnie gdzieś wcisnęli na szybko ;)
    Mam nadzieje ze masz racje info tylko moja głowa i strachy w niej mi płaczą myśli ;)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 13 maja 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do lekarza na badanie tez dzis idziesz? Nic nie bedzie jeszcze widac na usg. Chyba ze po leki chcesz isc to wtedy jest sens. Mi najszybciej lekarz kazal przyjsc tydzień po dacie @ i juz bylo widać.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 maja 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek jak tam wieści? Kciuki zaciśnięte :) Zaktualizowałam listę na pierwszej stronie, jak komuś coś zmienic to piszcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 16:29

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Martek jak tam wieści? Kciuki zaciśnięte :) Zaktualizowałem listę na pierwszej stronie, jak komuś coś ienic to piszcie :)


    Beta hCG = 1178 mIU/mL
    progesteron 22,22 ng/mL

    <3

    ABI90, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 maja 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pięknie :) Jeszcze raz gratulacje :)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do tego lekarza ... No i masz babo placek. Nie jest super niestety. Wypatrzyliśmy pęcherzyk ciążowy (nawet mam zdjęcie-4mm wskazuje na 4-5tc) ale lekarz powiedzieć ze endometrium cienkie jak na ciąże prawidłowa, nie dopatrzył się takiego typowego ciałka żółtego w jajniku i szyjka macicy ani przekrwiona ani rozpulchniona :( nie wiem co myslec

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2019, 18:04

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 maja 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek, najważniejsze to postaraj się nie stresować i pozytywne myślenie. A lekarz co na to, jakieś postępowanie? Przepisał jakieś leki?

  • Tinia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 maja 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    A ze trzy lata 😂 Dokładnie w cyklach to juz nawet nie liczę nie chce sie załamywać. Fajnie ze używacie testów owulacyjnych nie jest to moze wyrocznia ale zawsze jakieś ułatwienie w wstrzelenie sie w ten odpowiedni moment. A czemu ten cykl uważasz za stracony cos sie dzieje niepokojącego czy takie babskie przeczucia?

    Jakieś takie babskie przeczucie, niestety. Aczkolwiek podbrzusze boli mnie od owulacji aż do teraz, co jakiś czas mocniejsze uklucie, nigdy tak nie miałam, jak przed @.

  • Tinia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 13 maja 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    A ze trzy lata 😂 Dokładnie w cyklach to juz nawet nie liczę nie chce sie załamywać. Fajnie ze używacie testów owulacyjnych nie jest to moze wyrocznia ale zawsze jakieś ułatwienie w wstrzelenie sie w ten odpowiedni moment. A czemu ten cykl uważasz za stracony cos sie dzieje niepokojącego czy takie babskie przeczucia?
    Jakieś takie babskie przeczucie, niestety. Aczkolwiek podbrzusze boli mnie od owulacji aż do teraz, co jakiś czas mocniejsze uklucie, nigdy tak nie miałam, jak przed @.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Martek, najważniejsze to postaraj się nie stresować i pozytywne myślenie. A lekarz co na to, jakieś postępowanie? Przepisał jakieś leki?

    Ciężkie to bo jak nie problemy z samym zajściem w ciąże i szprycowanie się lekami to tutaj nie kozę być za dobrze i tez problem :(
    Dał mi duphaston-2tabletki dziennie

    Zobaczymy co się wydarzy. Ale jestem przerazona

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 13 maja 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek niestety też przeżyłam na własnej skórze jak bardzo życie jest niesprawiedliwe... Ale wierzę że u Ciebie bedzie w porządku, taka piękna beta :) kiedy kolejna wizyta?
    Ja zapisałam się do swojego.gina na środę, zobaczymy co z tą torbielą... Oby nie narobiła mi problemów :) wiecie co, jakoś nie mam siły na całe te starania ostatnio. Chyba zbyt zmęczeni budowa jesteśmy... W pracy też zapowiada się zaganianiu tydzień.

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 13 maja 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Martek niestety też przeżyłam na własnej skórze jak bardzo życie jest niesprawiedliwe... Ale wierzę że u Ciebie bedzie w porządku, taka piękna beta :) kiedy kolejna wizyta?
    Ja zapisałam się do swojego.gina na środę, zobaczymy co z tą torbielą... Oby nie narobiła mi problemów :) wiecie co, jakoś nie mam siły na całe te starania ostatnio. Chyba zbyt zmęczeni budowa jesteśmy... W pracy też zapowiada się zaganianiu tydzień.

    W środę powtórzę bete i w piątek i sprawdze przyrosty. Zrobię tez progesteron żeby zobaczyć czy coś się ruszyło. Mój lekarz który prowadził mnie jak miałam monitoringu chce mnie widzieć w piątek-wcisnął mnie przed swoimi kropek bo potem dopiero na 18.06

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 13 maja 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek ale się ucieszyłam z Twojego wyniku bety, piekna :) ale później kolejny post już gorszy. Mama nadzieje ze dzidzia ładnie będzie się rozwijać, z całego serca życzę, żebyś już na następnej wizycie mogła odetchnąć, bo wszystko będzie dobrze :) trzymam kciuki :) czekamy na kolejne bety i relacje z wizyty.

    Abi nie dziwie się że stracilas zapał skoro budowę macie na głowie, na jakim jesteście etapie? Daj nam znać po wizycie co z tą torbiela.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 13 maja 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde... Rób betę i obserwuj przyrost. Endo ja bym zmierzyła jeszcze raz. Ostatnio tak miałam ze usg w czwartek i piątek u rożnych lekarzy. I niestety u każdego był zupełnie inny wynik monitu. U pierwszego mieliśmy 7 endo i dwa pecherzyki po 9 i 6 a na drugi dzień endo 9,5 pęcherzyk 18 i 8. I pytanie który dał dupy??? Tak samo z badaniami Amh po raku starań i stymulacji mi wzrosło zamiast zmaleć. Wiec skonsultuj drugi raz i trzymam kciuki by druga wizyta była bardziej pozytywna.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ