X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 14 maja 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek narazie się tym nie przejmuj moze po prostu trochę za wczesnie bylo i dlatego nie widzial tego co chcial. Ale tez co lekarz to inaczej bada. Ja w tym cyklu jak bylam u lekarza na nfz po owu zeby stwierdzić czy byla to powiedzial ze nie bo nie ma cialka zoltego no i sie pomylil bo ten cykl byl szczesliwy. Nie zamartwiaj się narazie bo napewno bedzie dobrze <3 sprawdz przyrost bett i daj nam znac co wyszlo. Trzymam kciuki <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Tinia Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 14 maja 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Beta hCG = 1178 mIU/mL
    progesteron 22,22 ng/mL

    <3
    Gratulacje 👍❤️

    Martek&M lubi tę wiadomość

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 15 maja 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek dzis powtórka bety? Trzymam kciuki za piekny przyrost <3 daj znac jak bedziesz miec wyniki juz. Bedzie dobrze zobaczysz <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 15 maja 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Martek dzis powtórka bety? Trzymam kciuki za piekny przyrost <3 daj znac jak bedziesz miec wyniki juz. Bedzie dobrze zobaczysz <3

    Tak, dzisiaj powtórka.
    Krew już od rana oddana. Teraz czekam do 15:00 żeby móc je odebrać.
    Stresuje się <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 15 maja 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martwi bedzie dobrze trzymam kciuki. My juz po wizycie wszystkie dokumenty podpisane dostałam stymulację. Teraz czekamy na @ i działamy :)

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo a co dostałaś na stymulację? Jestem ciekawa jakie leki przepisują :)
    Ja około 18 mam wizyte, zobaczymy co tam słychać :) i ciekawe czy dostanę znowu Clo czy coś innego :) ogólnie zobaczymy co doktor powie na moją drożność :)
    Martek trzymamy kciuki i czekamy na wynik razem z Tobą :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 15 maja 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Liliputkowo a co dostałaś na stymulację? Jestem ciekawa jakie leki przepisują :)
    Ja około 18 mam wizyte, zobaczymy co tam słychać :) i ciekawe czy dostanę znowu Clo czy coś innego :) ogólnie zobaczymy co doktor powie na moją drożność :)
    Martek trzymamy kciuki i czekamy na wynik razem z Tobą :)
    Gonal 137,5 dziennie. Jeśli bedIe potrzeba to będziemy zwiększać. Abi teraz będziesz na wizycie juz u swojego lekarza tak? Bo juz mi sie miesza:) a ty na stymulację masz zawsze clo?

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś jadę do swojego bo skończył mi się motformax i właśnie stymulacji nie mam. Zobaczymy co z tym dużym pęcherzykiem się dzieje od piątku. Ale chciałabym żeby mi zmienił Clo... A dzisiaj koleżanka dowiaduje się też jak wygląda in vitro pod jego opieką więc i ja się dowiem :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABI90 wrote:
    Dziś jadę do swojego bo skończył mi się motformax i właśnie stymulacji nie mam. Zobaczymy co z tym dużym pęcherzykiem się dzieje od piątku. Ale chciałabym żeby mi zmienił Clo... A dzisiaj koleżanka dowiaduje się też jak wygląda in vitro pod jego opieką więc i ja się dowiem :)
    Super sprawa ze szukasz info mam nadzieje ze ci sie nie przyda ale od przybytku głowa nie boli :) dla mnie in vitro to było jakieś cholerne rocket science:) teraz po kilku wizytach jest łatwiej ale normalnie głowa pęka. Fajnie ze nie zamykasz sie na nowe formy, lepiej sie z tematem wcześniej zapoznać.

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliputkowo, my jak najbardziej bierzemy pod uwagę in vitro, jeśli uda się finansowo pogodzić z budową to chociażby na jesieni, a może uda się załapać do programu :) jeszcze nie ma listy placówek. Chyba inseminacje odpuścimy tylko od razu on vitro... Zobaczymy co życie przyniesie...:)

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    wracam do was z informacjami :)

    Beta-hCG: 3 151,0 mIU/mL
    Progesteron: 19,76 ng/mL

    Beta super! Wzrost z 1178,0 mIU/mL :)

    Ale Dlaczego progesteron spadł :( martwię się mimo ze po becie ciąża rozwija się prawidłowo :(

    Rubii lubi tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek, progesteron jest "wyrzucany" nie ma wartości stałej. Przynajmniej tak mi mówił gin :) Gratulacje :)

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 15 maja 2019, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek nie jestem specjalista ale myśle ze beta to dobry znak a progesteron trzeba podnieść i lekarz powinien ci go zapisać. Umów sie na wizytę będziesz spokojniejsza. W twojej sytuacji stres nie pomaga. Abi cieżko doradzić czy te inseminacje maja sens... U mnie 4 i dupa. Kupę energi w nie wladowalam o pieniądzach nie wspomnę. Jak możesz sie łapać do programu super:) kiedyś do miejskich trzeba było mieć za sobą trzy próby iui. Pytanie jak bedzie teraz bo to chyba sie zmienia? Aż tak bardzo nie jestem w temacie

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek piękny przyrost, super, jeszcze raz gratuluje :) z progesteronem to nie wiem, ale jak Cie to martwi to skonsultuj to z lekarzem.

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 15 maja 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę czytać, szukać i dopytywać ;) chociaż na dzień dzisiejszy sama nie wiem.... Po wizycie wg mojego lekarza nie ma sensu zmieniać leku bo pęcherzyk rośnie, estradiol też poszedł w górę i plus zastrzyk czyli jest ok. Drożność super, wszystko prawidłowo. Pęcherzyka nie ma już, widocznie bez zastrzyku mi nie pękają lub pękają same sporadycznie. Stwierdził że męża trzeba wziąć na świecznik i obowiązkowo powtórka badania. Piłka po stronie męża. Mój entuzjazm powoli gaśnie....

  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 16 maja 2019, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek super wynik gratulacje raz jeszcze <3 co do progesteronu to sie nie martw to nie jest az taka duza roznica a tak jak posze Abi tez slyszalam ze progesteron jest falowy i w roznych momentach dniach moze mie rozna wartosc. Wazne ze wynik jest dwucyfrowy. A powiedz mi Ty bierzesz duphaston albo luteine?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 16 maja 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam kochane za wsparcie.

    Przyznaje się se tez trochę poczytałam i ogolnie przez ostatnie dwa dni przed badaniem mocno się stresowałam tym co powiedział mi lekarz na poniedziałkowej wizycie. W progesteron może być zamieniany w kortyzol przez organizm w sytuacjach stresowych czyli jest zabierany.
    Mam nadzieje tez ze trafiłam po prostu na taki lekki dołek.

    Cieszę się i napełnia mnie to nadzieja ze beta tak ładnie przyrosła co wskazuje ze z kropusiem wszystko dobrze i dobrze się rozwija <3

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 17 maja 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek dzisiaj kolejna powtorka bety czy juz odpuszczasz? Kiedy teraz zapisalas sie na wizyte do lekarza?

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 17 maja 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj robię ostatnią (trzecią betę) - tak sobie zaplanowałam żeby mieć ładny wykresik ;)

    na wizytę umówiłam się na 30.05 - wcześniej nie było miejsc :( - (ale może dorwę coś wcześniej)

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 17 maja 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uu pozno wizyta. W moje urodziny akurat :-D moze ida Ci sie jeszcze cos wczesniej zlapac.
    To trzymam dzis mocno za Ciebie kciuki. Daj znac jak bedziesz miec wynik <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
‹‹ 290 291 292 293 294 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ