X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z rocznika '90 vol.2
Odpowiedz

Staraczki z rocznika '90 vol.2

Oceń ten wątek:
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 lipca 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek i jakie wiesci po badaniach prenatalnych? Czekam tu z niecierpliwoscia na same dobre wiesci :-)
    U nas wczoraj po badaniach wszystko dobrze maluch (wcale nie taki maly) wczoraj mial 720 gram. Dosc sporo i od razu mam sprawdzic czy to nie przypadkiem cukrzyca ciazowa bo wtedy rosna spore dzieci. Takze w sobote czeka mnie badanie. Poza tym nie mam ladnego zdjecia synka bo leży pleckami do gory i nic nie dalo sie zobaczyc.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 10 lipca 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    na prenatalnych nic nowego się nie dowiedziałam niestety... a i mogę powiedzieć że jestem dość zawiedziona wizytą i rozczarowana. Lekarz zrobił jeszcze usg dopochwowe i ewidentnie się spieszył :(
    Zmierzył NT, kość nosowa jest, nerki, pecherzk, zoladek, serce na miejscu, mózg też prawidłowy. Rączki nóżki obecne z paluszkami. Ale to wszystko wiedziałam z czwartku.

    Tam lekarka mi mierzyła przepływy, robiła każdy pomiar kilka razy żeby upewnić się co do wyniku. Widziałam zaznaczone na kolorowo przepływy w nerkach i ich echo, widziałam tezż na kolorowo jak kurczą się komory i przedsionkiserca, że ewidentnie jest podzielone na 4 i kurczą się w prawidłowej kolejności. Opowiadała o wszystkim. Czułam się taka dopieszczona. I przede wszystkim spokojna bo wszystko mi pokazywała, na spokojnie i tłumaczyła i widziałam że wszystko OK

    Tutaj ten się spieszył, samo usg trwało może z 5min. Co zdarzyłam zarejestrować to to że mierzył NT i tyle. Sama z siebie widziałam kręgosłup z żeberkami po bokach. Ale tak to nic...

    Trochę jestem rozczaorwana.
    Pobrali krew na badanie PAPPa, wyniki za 2 tygodnie. Będę wtedy na wakacjach więc bedę dzownić żeby dowiedzieć się te wartości liczbowe ryzyk a resztę omówię na wizycie 05.08

    Zastanawiam sie czy nie zmienić lekarza na tamtą lekarkę. Przyjmuje w tym samym miejscu tylko w innych dniach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 10:45

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 10 lipca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek dobrze ze wczesniej mialas te bardziej szczegolowe badania. Bo po takich co teraz mialas tez bym była nie zadowolona. Lekarz powinien wszystko porządnie sprawdzic i badanie nie powinno trwac 5 min. Jak czujesz ze u tamtej Pani doktor bedzie lepiej to zmien. Bo jak u niego maja tak wygladac te wizyty to za kazdym razem bedziesz sie martwic czy wszystko ok bo lekarz nie spraedzil. Jak masz porownanie to wiesz jaki lekarz jak bada.

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 10 lipca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę Martek to faktycznie kiepsko! Też bym się zirytowala szczerze mówiąc. Mojego bardzo chwalą no i ma przede wszystkim certyfikat :) kolejki do niego ogromne jak zapisywalam się na usg to ledwo się zamieściłam w tym moim terminie 😁

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 10 lipca 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:53

    zuzi_c lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wKratke trzymam kciuki za owocne dzialania <3 ten cykl musi byc szczesliwy <3

    wKratke lubi tę wiadomość

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 11 lipca 2019, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dzisiaj dziewczyny ostatni dzień I trymestru... a jutro wskakujemy już w II :D
    ale ten czas leci... <3

    u mnie ten też był sprawdzony. Na tych poprzednich wizytach tak nie robil i nie zachowywał się. Dam mu jeszcze jedną szanse, w sierpniu, ale na wrześniową juz napewno idę do tej lekarki fajnej bo ona ma ten certyfikat i kto wie czy już przy niej nie zostane :)

    a myslalam ze to tylko jakies moje wydzimisie albo przesadzam ale widzę że byście dziewczyny podobnie do mnie zareagowały. Czyli coś w tym musi być

    nie wiecie nawet jak się cieszę że w ten czwartek po odebraniu wyników poleciałam do tej lekarki. I było wszystko sprawdzone przez nią. Tak miało być, to przeznaczenie jakieś chyba. Jakbym miała wizytę tylko u tego lekarza to bym teraz chyba wychodziła z siebie z niepokoju :/

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 11 lipca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek ale ten czas leci :-D juz jutro masz 13 tc. Ani sie obejrzysz a tu trzeba bedzie sie do porodu szykowac :-D

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 11 lipca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej jak już dużo dzidziusiów w naszym wątku. Prawie wszystkie mają suwaczek :) super :) Juz chyba nie dużo zostało nas - nie z brzuszkami :) chyba że się ukrywają :)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 11 lipca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:53

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    7 cykl staran
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Dawno mnie nie było bo w sumie nic się u mnie nie dzieje... Ale dzisiaj przychodzę podzielić się efektami stymulacji nowym lekiem :)

    Jestem pierwszy cykl na letrozolu i tak w 8dc pęcherzyk miał 10 mm, w 15dc 17mm i endometrium 14mm a dziś jestem świeżo po monitoringu i 22dc jest płyn w zatoce, jest ciałko żółte i endometrium 15 mm :)

    To dla mnie duży postęp, już sam fakt że nie potrzebowałam zastrzyku na pęknięcie jest dla mnie super informacja :) a co będzie, czas pokaże :)

    Dla Was ciężarówki i dla Waszych maluchów zdrówka, a dla nas starających - abyśmy wytrwale walczyły o spełnienie marzeń :)

    Martek&M, MałaMi90, wKratke, zuzi_c lubią tę wiadomość

  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 12 lipca 2019, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie ABI90 <3

    Oby wszystko dalej wyglądało tak cudownie i skończyło się upragnionymi II kreskami :) tego Ci z całego serca życzę kochana <3 i trzymam mocno kciuki

    ABI90, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 <3 <3 Ja witam się oficjalnie w II trymestrze <3 <3 <3

    ABI90, Rubii, wKratke, zuzi_c lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • emmka16 Koleżanka
    Postów: 49 19

    Wysłany: 12 lipca 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi90, to cudowne wieści :) trzymam za Ciebie kciuki tak samo jak i za pozostałe staraczki z rocznika '90 :) damy radę dziewczyny i będziemy tu się niedługo też chwaliły brzuszkami.

    A dziewczynom, którym się udało to oczywiście dużo zdrówka i mocno was ściskam nadal i mam was cały czas w głowie, bo jesteście moją nadzieją! :) Martek, Rubii i jeśli jeszcze kogoś pominęłam <3

    My zaczynamy kolejny cykl starań, już nie wiem co zmienić w odniesieniu do poprzedniego cyklu. Szczerze mówiąc trochę już wyluzowałam, odetchnęłam i nadal liczę na cud, a z drugiej strony tak bardzo nie chcę się zawieść. No nic, walczymy :) trzymajcie kciuki. Wchodzę tu codziennie i czytam o waszych radościach i aż serce się raduje! Ściskam <3

    ABI90, MałaMi90, Rubii, wKratke, zuzi_c lubią tę wiadomość

    • starania 1 rok i 7 miesięcy
    • wszystkie badania ok

    Szczęśliwy listopadowy cykl 🥰 trzymajcie kciuki, aby wszystko było dobrze!
  • Marcowa2017.23 Autorytet
    Postów: 981 207

    Wysłany: 12 lipca 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie... Taki długi post i usunęłam :/

    Abi odezwałaś się a wczoraj już miałam o Ciebie pytać :) widzę same dobre wiadomości, więc czekamy na dwie kreseczki, mocno trzymam za Ciebie kciuki :) kiedy testujesz?

    Gratuluję dziewczyny udanych wizyt :)

    Martek gratki, już drugi trymestr ❤️ szok, jak zleciało :)

    WKratke a Ty kiedy testujesz?

    3i49f71x2dxie3wa.png
  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 12 lipca 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminowo 20 lipca powinnam dostać @ więc raczej grzecznie poczekam :)
    A co u Was? Aż ciężko uwierzyć że Twoja Mała nie długo skończy 5miesiecy :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 lipca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abi ja również 20 lipca powinnam dostać @ testujemy razem :)

    ABI90 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Rubii Autorytet
    Postów: 2016 577

    Wysłany: 12 lipca 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli 20 lipca bedzie szczesliwym dniem :-) dziewczyny trzymam za Was kciuki i czekamy na piekne dwie kreseczki <3

    f762f9eb67.png
    Długo wyczekiwany cud <3

    22d689dd2f.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 lipca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubii wrote:
    Czyli 20 lipca bedzie szczesliwym dniem :-) dziewczyny trzymam za Was kciuki i czekamy na piekne dwie kreseczki <3


    Oby !!

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • wKratke Autorytet
    Postów: 530 120

    Wysłany: 13 lipca 2019, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2021, 20:53

    7 cykl staran
‹‹ 303 304 305 306 307 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ