X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila jak się czujesz ??? Jak samopoczucie ?????



    Czesc NewAgeMissK

    Wszystko ok dobrze sie czuje w pierwszych dniach mialam jak by uczucie scistania jajnikow tak samo jak mam przed okresem no i tez sie schizuje czy sobie nie wkrecam czasem no od dwoch dni mam tak jak by lekkie poranne mdlosci ze sie z lozka nie moge zwlec

    a ty mialas cos na poczatku?
    no pomalu odliczam dni do badania krwi juz za tydzien we wtorek ciekawe co wyjdzie ???

    zaczynam sie stesowac gdyby wyszlo pozytywnie to by byl mega super spozniony najlepszy prezent na moje urodziny ktore sa dzis :)


    buziaki
    ps a co tam u ciebie co sie dzieje?

    Edyzia lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila bardzo dobre wiadomości !!!! Ja miałam delikatne kłucia na początku ale tylko w nocy. A mdłości to dobry objaw tez. A zauważyłaś jakieś plamienie implantacyjne czy u Ciebie bez bo wiadomo ze nie wszyscy maja. Ja miałam. Będziecie ciut wcześniej testować ??? Wirze ze die Wam uda!!!! Bierzesz progesteron ???

    U nas wszystko w zawieszeniu ciagle czekam na pierwsza @ w ta niedziele będzie już 5 tygodni wiec mam nadzieje ze się w końcu pojawi - sprawdzam czy owulacja wogole będzie. Za 2 tygodnie lecę do PL kończyć implanty zębowe i mama zapisałam mnie na wizytę do jakiegoś profesora ze szpitala na usg i konsultacje - muszę sprawdzić czy wszystko wraca do normy. Zrobie tez kilka badań w PL.

    Dzień przed wylotem mamy wizytę w klinice i będziemy podejmować decyzje co dalej.

  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Rysia. To, że zrobili Ci monitoring to już naprawdę dużo. Wcale nie jestem zdziwiona, że nie interesuje ich już czy pęcherzyk pękł.
    Test owulacyjny oczywiście Ci tego nie powie. On tylko stwierdza, że organizm się szykuje do owu.
    Mierz temperaturę. Jak będzie skok to można domniemywać, że pękł, chociaż na 100% to nigdy nie ma pewności, nawet przy USG.
    Jeżeli chodzi o śluz to ja polecam pić siemię lniane. Mi bardzo pomogło. Wcześniej brałam wiesiołek, który jest w Oeparolu, ale nie pomógł. Na każdego jednak zadziała coś innego, wiele dziewczyn sobie go chwali. W UK szukaj evening primrose oil.


    Annie,
    dzieki, wlasnie chyba ta tempka mi zostala.. w poprzednim miesiacy byl skok ale dopiero w tym bralam clomid .. jajniki mnie tak bola, ze szok..

    siemie lniane pije od 1,5 roku kiedy to zmienilam tryb zycia na zdrowszy i zarazem schudlam ale ze sluzem niestety mi nie pomogl :/

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila. Wszystkiego najlepszego :) Trzymam kciuki :)

    Rysia. To może spróbuj ten wiesiołek na śluz, chociaż wszytko może z nim być ok, bo może być tylko przy szyjce.
    Jeszcze jest żel Conceive Plus, który imituje kobiecy śluz i plemniki w nim dłużej żyją.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    Mozesz sprobowac jeszcze raz ale jesli to anglicy to oni faktycznie maja do tego inne podejscie,ja chodze prywatnie do polskiej kliniki to wiadomo tam sie placi to tez maja inne podejscie, dlatego ja wole juz zaplacic te 30f i miec pewnosc niz wlasnie sie pozniej zastanawiac. Rysia moze tez sie nad tym zastanow, ja juz z autopsji wiem jak to jest tutaj z przychodniami dlatego tez sie zdecydowalam sama cos zrobic
    A w jakim miescie chodzisz do ginekologa?
    Ja szukam jakiegos blisko nottingham, birmingham ( mam 40min jazdy do tych dwoch miast, wiec jeszcze nie tak daleko).
    Do gp nie mam co isc.

    10.09.2019 Marcel
  • Nusia1993 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny potrzebuje jakiś informacji na temat ciąży i wykrywalności w uk , mianowicie jestem 3 dni przed okresem , od zeszłej soboty codzień robiłam testy ciążowe i każdy wyszedł mi pozytywny(jasna druga kreska) poszłam wiec do walk in centre by potwierdzić a ich zdaniem testy sa negatywne , zrobili mi kolejne i tez wyszła blada kreska ... zgłupiałam ... czy według nich na teście powinna być gruba czerwona krecha ??? Maja inne normy ??? Co o tym myślicie ?

    Nusia
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Nusia z tego co ja wiem to n atestach druga krecha nie musi być aż tak gruba. Kup test clearblue digital i będziesz wiedziała, jednak z czasem kreska powinna ciemniec co oznacza ze ciaza się rozwija.

  • Nusia1993 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już tak się cieszyłam a tu taka wiadomość od lekarki .... jakoś nie mogę w to uwierzyć ... dziś rano zrobiłam kolejny test i nadal pozytywny .. jak byłabym w Polsce to już dawno zrobiłabym betę z krwi ..

    Nusia
  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A w jakim miescie chodzisz do ginekologa?
    Ja szukam jakiegos blisko nottingham, birmingham ( mam 40min jazdy do tych dwoch miast, wiec jeszcze nie tak daleko).
    Do gp nie mam co isc.


    Northampton

  • Rysia Koleżanka
    Postów: 55 11

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj na skanie ukazał się spory pęcherzyk który miał lada chwila pęknąć, po powrocie do domu test owulacyjny pozytywny. Dziś niemiłosierny bój jajników , rano test pozytywny

    .. a godzinę temu wykonany test negatywny .. tak szybko ??!

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia. Oczywiście, że blada kreska to pozytyw. Pierwsze słyszę, zeby ktoś mówił coś innego.
    Wejdź na galerie testów na OF, zobacz jakie tam są bladziochy.
    Kup sobie celarblue, tam będziesz miała napis Pregnant i tydzien w którym jesteś.
    Tu też można zrobić betę, ale chyba tylko w laboratorium online, więc będziesz musiała sobie krew sama pobrać z palca i czas oczekiwania na wynik jest dłuższy, bo zanim poczta to dostarczy to trochę minie.
    Gratuluję :)

    Rysia. Ważne, że test był pozytywny, to oznacza że za 24-36h powinna nastąpic owulacja. Nie ma znaczenia czy kolejny test jest pozytywny czy negatywny. Robimy tylko do pierwszego pozytywu.
    Działajcie. Trzymam kciuki :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A w jakim miescie chodzisz do ginekologa?
    Ja szukam jakiegos blisko nottingham, birmingham ( mam 40min jazdy do tych dwoch miast, wiec jeszcze nie tak daleko).
    Do gp nie mam co isc.
    ja jestem z Croydon poludniowy londyn, tutaj jest bardzo dobra Polska klinika, moja ginekolog to Malgorzata Kolodziejczak bardzo dobra i mialam niesamowite szczescie spotkac tutaj Pawla Knappa takze obstawe mam super:D

    🤰🏻♥️👰
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violetwoman wrote:
    ja jestem z Croydon poludniowy londyn, tutaj jest bardzo dobra Polska klinika, moja ginekolog to Malgorzata Kolodziejczak bardzo dobra i mialam niesamowite szczescie spotkac tutaj Pawla Knappa takze obstawe mam super:D


    violetwoman a mozesz dac namiary na ta polska klinike bo ja chetnie bym sie wybrala jestem z polnocnego Londynu nie dokonca mi po drodze ale zawsze lepiej isc gdzies gdzie jest juz sprawdzone :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ila. Wszystkiego najlepszego :) Trzymam kciuki :)

    Rysia. To może spróbuj ten wiesiołek na śluz, chociaż wszytko może z nim być ok, bo może być tylko przy szyjce.
    Jeszcze jest żel Conceive Plus, który imituje kobiecy śluz i plemniki w nim dłużej żyją.


    Dzieki Annie1981

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ila bardzo dobre wiadomości !!!! Ja miałam delikatne kłucia na początku ale tylko w nocy. A mdłości to dobry objaw tez. A zauważyłaś jakieś plamienie implantacyjne czy u Ciebie bez bo wiadomo ze nie wszyscy maja. Ja miałam. Będziecie ciut wcześniej testować ??? Wirze ze die Wam uda!!!! Bierzesz progesteron ???

    U nas wszystko w zawieszeniu ciagle czekam na pierwsza @ w ta niedziele będzie już 5 tygodni wiec mam nadzieje ze się w końcu pojawi - sprawdzam czy owulacja wogole będzie. Za 2 tygodnie lecę do PL kończyć implanty zębowe i mama zapisałam mnie na wizytę do jakiegoś profesora ze szpitala na usg i konsultacje - muszę sprawdzić czy wszystko wraca do normy. Zrobie tez kilka badań w PL.

    Dzień przed wylotem mamy wizytę w klinice i będziemy podejmować decyzje co dalej.


    No mam nadzieje ale nie chce sie nakrecac
    zadnego krwawienia nie mam i nie mialam biore progesteron w czopkach 3 razy dzienie plus do tego progrenova tez to bralas? zaczelam to wszytko brac juz tydzien przed transferem co do testu to mysle ze zrobie dzien wczesniej a na drugi dzien pojde na na krew

    dobrze ze chcesz isc i sprawdzic co i jak
    a slyszlam ze jak ma sie nastepny transfer to sie juz nie czeka tak dlugo tylko czekasz na miesiaczke i po tej miesiaczce juz moga cie przygotowowywac do nastepnego


    Trzymaj sie i dawaj znac co i jak no i milego pobytu w PL

    PS nie pamietam skad jestes w UK i skad w PL ?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rysia wrote:
    Annie,
    dzieki, wlasnie chyba ta tempka mi zostala.. w poprzednim miesiacy byl skok ale dopiero w tym bralam clomid .. jajniki mnie tak bola, ze szok..

    siemie lniane pije od 1,5 roku kiedy to zmienilam tryb zycia na zdrowszy i zarazem schudlam ale ze sluzem niestety mi nie pomogl :/


    Rysia sprobujConceive Plus ja uzywakam i mi bardzo pomagalo bo ten zel jest zblizony do sluzu kobiety i nie uszkadza plemnikow itd bo slyszlam ze te niektore zele dziwne rzeczy robia

    Pozdrawiam
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    violetwoman a mozesz dac namiary na ta polska klinike bo ja chetnie bym sie wybrala jestem z polnocnego Londynu nie dokonca mi po drodze ale zawsze lepiej isc gdzies gdzie jest juz sprawdzone :)
    To jest top medical clinic w croydon :)

    🤰🏻♥️👰
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam panie.jestem w trakcie starania o kolejne dziecko moze zabrzmi to zwariowanie ale piate;).jestem 12 dni po owulacji test dzisejszy negatywny. od paru dni ciagle czuje sie pelna a
    z lekkim bolem wdole brzuch. ciagle biegam do toalety czasem co polgodziny ledwo skoncze I za chwile znowu mi sie chce. bylam dzisaj ma badaniu moczu bo myslalam ze moze mam infekcje pecheza ale badanie jest ok. moze to ciaza a przez to ze jestem wielorodka to moze miec wplyw ze parcie na pecherz jest mocniejsze jak w poprzednich ciazach. jak myslicie. a przy okazji jak by ktoras zwas zerkla na moj wykres. z gory dziekuje x

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Rysia sprobujConceive Plus ja uzywakam i mi bardzo pomagalo bo ten zel jest zblizony do sluzu kobiety i nie uszkadza plemnikow itd bo slyszlam ze te niektore zele dziwne rzeczy robia

    Pozdrawiam
    Ila
    Gdzie mozn kupic tez zel przez intetnet? Badz w jakis sklepie?

    10.09.2019 Marcel
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Gdzie mozn kupic tez zel przez intetnet? Badz w jakis sklepie?

    Tak ja kupiłam na ebay ale tez jest na Amazon

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ