X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 września 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Super Oleczka94 mam nadzieje ze juz teraz bedzie juz z gorki :)
    Pytanie czy kurcze dalej mnie gdzies wysle...
    Tez tak mialas? Najpierw krew a co potem? O malzu nie wsppmniala nic.
    Ale moge stwierdIc ze chyba ogarnieta babka, co prawda z ciapatych krajow ale jednak, od razu stwierdzila ze mam za mala dawke euthoryxu i ze tsh za wysokie do staran. Mojej gin w Pl zajelo to kilka miesiecy i nawet przy nizszym dopiero stwierdzila ze takie nie moze byc, przy wyzszym wmawiala ze wszystko okej :-) a druga zapomniala mi wspomniec ze mam policystyczne jajnoki. no coz... kolejny gin odpada. W Pl bede musiala innego znalezc w razie wu. :-)

    10.09.2019 Marcel
  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 27 września 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej emigrantki :) można dołączyć? :)

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 września 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Pytanie czy kurcze dalej mnie gdzies wysle...
    Tez tak mialas? Najpierw krew a co potem? O malzu nie wsppmniala nic.
    Ale moge stwierdIc ze chyba ogarnieta babka, co prawda z ciapatych krajow ale jednak, od razu stwierdzila ze mam za mala dawke euthoryxu i ze tsh za wysokie do staran. Mojej gin w Pl zajelo to kilka miesiecy i nawet przy nizszym dopiero stwierdzila ze takie nie moze byc, przy wyzszym wmawiala ze wszystko okej :-) a druga zapomniala mi wspomniec ze mam policystyczne jajnoki. no coz... kolejny gin odpada. W Pl bede musiala innego znalezc w razie wu. :-)

    Tak jak ja trafilam do GP z moim problemem to mnie najpier wyslala na wszytkie badania lacznie z usg jajnikow i sprawdzania czy owuluje itd i dopiero pozniej jak stwierdzila ze to wszytko za bardzo skomplikowane dla GP skierowala mnie i meza do kliniki i on dopiero w klinice mial sperme przebadana

    Mam nadzieje ze to troche ci pomoze ze wiesz jak u mnie krok po kroku bylo :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 września 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emigrantka90 wrote:
    hej emigrantki :) można dołączyć? :)

    czesc witam w grupie :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 września 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Tak jak ja trafilam do GP z moim problemem to mnie najpier wyslala na wszytkie badania lacznie z usg jajnikow i sprawdzania czy owuluje itd i dopiero pozniej jak stwierdzila ze to wszytko za bardzo skomplikowane dla GP skierowala mnie i meza do kliniki i on dopiero w klinice mial sperme przebadana

    Mam nadzieje ze to troche ci pomoze ze wiesz jak u mnie krok po kroku bylo :)
    A kto ci robil te usg jajnikow? Zwykly lekarz?! No chyba zartujesz :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 września 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A kto ci robil te usg jajnikow? Zwykly lekarz?! No chyba zartujesz :-)

    GP wyslala mnnie do szpitala na te badania

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 27 września 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    GP wyslala mnnie do szpitala na te badania
    Aa no bo juz myslalam ze tu jest gorzej niz myslalam :-) a monitoring mialas taki jaki powinien byc czy tak raczrj tylko jedna wizyta? Spraedzali przed i po owu?:-)

    10.09.2019 Marcel
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 28 września 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Aa no bo juz myslalam ze tu jest gorzej niz myslalam :-) a monitoring mialas taki jaki powinien byc czy tak raczrj tylko jedna wizyta? Spraedzali przed i po owu?:-)


    Mialam monitoring kiedy bralam clomid i to byly dwa cykle

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 28 września 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Mialam monitoring kiedy bralam clomid i to byly dwa cykle
    Przepraszam ze tak nudze ale chce wiedziec czy mnie beda przeciagac z tym wzzystkim czy nie :-) a clo dali ci u gp czy juz w klinice?

    10.09.2019 Marcel
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 września 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka. Ja poszłam do GP przy pierwszych staraniach i trochę nagielam prawdę, że staram się ponad rok. Zrobili mi badania krwi (hormony), wymaz z pochwy, mężowi skierowanie na badanie nasienia i skierowanie do kliniki płodności. Badania hormonów wyszły ok, potwierdziły owulację. Mąż nie zdążył swoich zrobić, choć był już zapisany a ja zaszłam w ciążę.

    Illa. Bardzo się cieszę, że rośniecie zdrowo. Gratuluję serduszka :)

    Teraz byliśmy w Polsce na darmowej konsultacji w Inviccie. Warto chociażby na darmowe USG. Akurat miałam 13dc i stwierdzili pęcherzyk 22mm, Endo 11mm także wszystko gotowe do owu. Poszliśmy na drugą wizytę, już płatną, żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł.
    Okazało się, że tak, hormony też świadczą o tym, że była owulacja. Tylko mąż ma słabe parametry nasienia. Np. plemniki o ruchu szybkim 1%. Zleciła Fertilman Plus.
    Z jednej strony cieszę się, że u mnie wszystko jest ok, szczególnie, że karmienie piersią nie wpływa na owulacje. Jednak trochę podlamalam się wynikami męża. 12 listopada mam wracać do pracy po macierzyńskim. Liczyłam, że do tego czasu uda się zajść w ciążę, ale wygląda na to, że nie.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 września 2018, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Przepraszam ze tak nudze ale chce wiedziec czy mnie beda przeciagac z tym wzzystkim czy nie :-) a clo dali ci u gp czy juz w klinice?

    spoko no co ty przeciez po to tu jestesmy zeby sie wymieniac doswiatczeniami!
    clomid to juz bylo w klinice pierwsza rzecz jaka zrobili zaczeli od tego

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 września 2018, 01:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Oleczka. Ja poszłam do GP przy pierwszych staraniach i trochę nagielam prawdę, że staram się ponad rok. Zrobili mi badania krwi (hormony), wymaz z pochwy, mężowi skierowanie na badanie nasienia i skierowanie do kliniki płodności. Badania hormonów wyszły ok, potwierdziły owulację. Mąż nie zdążył swoich zrobić, choć był już zapisany a ja zaszłam w ciążę.

    Illa. Bardzo się cieszę, że rośniecie zdrowo. Gratuluję serduszka :)

    Teraz byliśmy w Polsce na darmowej konsultacji w Inviccie. Warto chociażby na darmowe USG. Akurat miałam 13dc i stwierdzili pęcherzyk 22mm, Endo 11mm także wszystko gotowe do owu. Poszliśmy na drugą wizytę, już płatną, żeby zobaczyć czy pęcherzyk pękł.
    Okazało się, że tak, hormony też świadczą o tym, że była owulacja. Tylko mąż ma słabe parametry nasienia. Np. plemniki o ruchu szybkim 1%. Zleciła Fertilman Plus.
    Z jednej strony cieszę się, że u mnie wszystko jest ok, szczególnie, że karmienie piersią nie wpływa na owulacje. Jednak trochę podlamalam się wynikami męża. 12 listopada mam wracać do pracy po macierzyńskim. Liczyłam, że do tego czasu uda się zajść w ciążę, ale wygląda na to, że nie.


    Annie1981 dziekuje :)


    Meza mozesz podreperowac haha ja swojemu serwowalam zdrowe koktajle z owocow i warzyw z maca itd i jego sperma byla super na koncu po za tym ruszyl tylek zaczal sie ruszac itd wszystko jest do wypracowania przedewszytkim zdrowy tryb zycia i jak sie da malo stresu :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 września 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    spoko no co ty przeciez po to tu jestesmy zeby sie wymieniac doswiatczeniami!
    clomid to juz bylo w klinice pierwsza rzecz jaka zrobili zaczeli od tego
    Dzieeekuje :-) za tydzien w poniedzialek mam.wizyte u gp takze juz sie nie moge doczekac :-)

    Annie slyszalam ze ziola ojca sroki tez ppoprawiaja nasienie :-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 września 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dzieeekuje :-) za tydzien w poniedzialek mam.wizyte u gp takze juz sie nie moge doczekac :-)

    Annie slyszalam ze ziola ojca sroki tez ppoprawiaja nasienie :-)

    Powodzenia daj znac co ci powiedzieli :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 30 września 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Powodzenia daj znac co ci powiedzieli :)
    Okii :-)

    10.09.2019 Marcel
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 1 października 2018, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emigrantka90, heej :)

    Oleczka, powodzenia na wizycie, daj znać jak było. I nie nastawiaj się za bardzo, że będzie tak samo jak u innych dziewczyn, tutaj co lekarz, przychodnia, to inaczej działają, ja np wcale nie miałam wizyty u gp, tylko rozmowa telefoniczna, wyniki, a pierwsze spotkanie w przychodni miałam już z ginekologiem.

    Ila, jak się czujesz, ciążowo już?

    Kate, NewMissAge, co u Was dziewczyny. Coś nam wątek ucichł, sama też mało ostatnio piszę, bo niewiele się dzieje staraniowo, za to inne sprawy sporo czasu mi zajmują. Pozdrawiam i zaciskam kciuki za nas wszystkie.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • emigrantka90 Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 1 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisałam ostatnio i zniknęłam, ale kurcze nie pojawiaja mi się te wątki tak, jakbym sobie to wyobrażała :D
    Widzę, że Wy macie monitoringi, wspomagania itd. Nawet jestem zdziwiona, że tutejsze przychodnie pomagają.
    Ja mam już jedną pociechę na świecie, teraz myślimy o drugiej :) Aczkolwiek młody jest tak żywym dzieckiem, że się zastanawiam jakbym to pogodziła z ciążą, a potem dzieckiem :) Aktualnie mam 9dc i póki co raczej pójdziemy z mężem na żywioł. Poprzednie w 2 ciąże były od pierwszego strzała, ale mamy niestety 'tylko' 1 dziecko.

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 października 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Powodzenia daj znac co ci powiedzieli :)
    Moze bede miala szanse na wizycie w poniedzialek ustalic date pierwszego usg :-)

    10.09.2019 Marcel
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 października 2018, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Oleczka super!!! Gratulacje ogromne i spokojnej ciązy życzę.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 2 października 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Emigrantka90, heej :)

    Oleczka, powodzenia na wizycie, daj znać jak było. I nie nastawiaj się za bardzo, że będzie tak samo jak u innych dziewczyn, tutaj co lekarz, przychodnia, to inaczej działają, ja np wcale nie miałam wizyty u gp, tylko rozmowa telefoniczna, wyniki, a pierwsze spotkanie w przychodni miałam już z ginekologiem.

    Ila, jak się czujesz, ciążowo już?

    Kate, NewMissAge, co u Was dziewczyny. Coś nam wątek ucichł, sama też mało ostatnio piszę, bo niewiele się dzieje staraniowo, za to inne sprawy sporo czasu mi zajmują. Pozdrawiam i zaciskam kciuki za nas wszystkie.

    Czesc krrropka

    Wsumie troche malo mam tylko dwa objawy strasznie mi cycki urosly no i non stop jestem glodna po za tym super sie czuje :)

    a ty jak tam?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ