X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 6 października 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    No to niezle.. szkoda ze chociaz 2 pelnych cykli nie dali :/ my wszystko zaczynamy i to ze moze byc wiecej cykli dawalo mi nadzieję ze w koncu musi sie udac ale teraz.. nie wiem

    Musisz uwierzyć ze uda się za pierwszym podejściem tak jaku mnie wiem ze to ciężkie bo ja tez tak myslam co będzie jak sienie uda ze nie mam kasy by zrobić prywatnie i ze będziemy bezdzietnym malozenistwem mój mąż mowi ze zawsze niepotrzebnie panikuje

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 6 października 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ila. Rozumiem Twój strach, bo sama potwornie się bałam. Z powodu tokofobii miałam planowane CC. Nikogo do tego nie namawiam, ale mówię, że jest taka opcja przy tak silnym strachu.
    Mam nadzieję, że u Ciebie on wynika tylko z zasłyszanych okropnych historii i jak poczytasz sobie pozytywne (a jest ich wiele!) to się z nim oswoisz :)

    Pewnie masz racje ale chyba na cc raczej się nie zdecyduje bo wszyscy mówią ze jednak po naturalnym szybciej się do siebie dochodzi ale zobaczymy jak to na końcu będzie bo nigdy nic nie wiadomo jaka sytuacja przedemna

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 10 października 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14M no tak, nie pozistaje nic tylko w to wierzyc ze sie uda. A wszystkie zamrozone zarodki z tego pierwszego cyklu do niego naleza i beda podane w razie potrzeby? Ile moze ich byc srednio? 6-8 ? Pewnie cos w tej okolicy?

    A co do porodu.. to powiem wam szczerze ze jak bylam mloda dziewczynka w sumie i dowiedzialam sie jak dzieci przychodza na swiat to zaczelam mowic ze ja bede adoptowac bo tak jakos mnie to przerazilo. Teraz dzwonia mi te slowa w uszach kiedy sie staramy. Wierze ze kazda kobieta bardzo sie tego boi. Ale wiem ze niektore przechodza to naprawde lagodnie, szczesciary. Moze i nam sie poszczesci. Jesli nie ja wmawiam sobie ze skorzystam ze znieczulenia, tak byle jakos sie tym na razie nie zatruwac.. ale jak przyjdzie czas to sie wszystko okaze

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 10 października 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Ila14M no tak, nie pozistaje nic tylko w to wierzyc ze sie uda. A wszystkie zamrozone zarodki z tego pierwszego cyklu do niego naleza i beda podane w razie potrzeby? Ile moze ich byc srednio? 6-8 ? Pewnie cos w tej okolicy?

    A co do porodu.. to powiem wam szczerze ze jak bylam mloda dziewczynka w sumie i dowiedzialam sie jak dzieci przychodza na swiat to zaczelam mowic ze ja bede adoptowac bo tak jakos mnie to przerazilo. Teraz dzwonia mi te slowa w uszach kiedy sie staramy. Wierze ze kazda kobieta bardzo sie tego boi. Ale wiem ze niektore przechodza to naprawde lagodnie, szczesciary. Moze i nam sie poszczesci. Jesli nie ja wmawiam sobie ze skorzystam ze znieczulenia, tak byle jakos sie tym na razie nie zatruwac.. ale jak przyjdzie czas to sie wszystko okaze

    Edyzia no u nas bylo tak ze jak podali mi te hormony w zastrzykach to mialam 22 jajczeka w srodku ale z tych 22 jak pobrali to okazalo sie ze tylko 12 nadaje sie do zaplodnienia a z tego wszytkiego zaplodnily sie tylko 3 no i te 3 zamrozili wszytkie byly top quality jak mi powiedzieli w ich skali no i ten naj;epszy wlozyli i sie przyjal odrazu :) mam jeszcze 2 zamrozone na czarna godzine haha jak by ten pierwszy nie zadzial to mieli jeszcze drugie podejscie zrobic i to by bylo tez na NHS

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 13 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nawet ten 3ci musialabys juz ty zaplacic. Kiedys polski lekarz tu w uk powiedzial ze 1 pelny cykl to proces do pobrania jajeczej i transferu wszystkich prawidlowych zarodkow z tego jednego cyklu.. jednak nie zawsze.

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia wrote:
    Czyli nawet ten 3ci musialabys juz ty zaplacic. Kiedys polski lekarz tu w uk powiedzial ze 1 pelny cykl to proces do pobrania jajeczej i transferu wszystkich prawidlowych zarodkow z tego jednego cyklu.. jednak nie zawsze.

    no niestety tak nie to nie prawda to co ci lekarz powiedzial pelny cykl to byl u mnie podanie hormonow z pobraniem jajeczek i z transferem ze swiezego lub mrozonego i to jest jeden cykl z tego co wiem i mi powiedziano :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 17 października 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny

    Dzis mialam kolejne usg wszytko super dzidzia sie rozwija i ma juz wszystkie organy i wszystko na swoim miejscu :) az mi ulzylo!

    a co tam u was?
    Jakies newsy?

    Pozdrawiam :)

    Edyzia, krrropka, NewAgeMissK, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 18 października 2018, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, cudna wiadomość, ale u Ciebie szybko ta ciąza leci. Buziaki.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 18 października 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila, cudna wiadomość, ale u Ciebie szybko ta ciąza leci. Buziaki.


    Dzieki krrropka tez mam wrazenie ze strasznie szybko to idzie dopiero co pamietam jak sie dowiedzialm a juz zaczelam wlasnie 2 trymest!!!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Edyzia Ekspertka
    Postów: 152 59

    Wysłany: 29 października 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Bylismy dzisiaj na 1 wizycie z Panem doktorem. Powiedzial na ze nhs pokryje nam pierwszy swiezy transfer i 3 kolejne z mrozonych zarodkow jesli takowe beda. Kolejnym krokiem bedzie spotkanie 8 listopada w klinice razem z innymi rodzicami. Bedziemy miec tam prezentacje i beda omowione wszystkie szczegoly in vitro.. potem kolejna wizyta za okolo 6 tyg z lekarzem i bedziemy juz planowac wszystko. Mowil ze jak dobrze pojdzoe to luty moze styczen bedziemy dzialac. Jakos tak pozytywnie mnie nastawil. Moj maz tez wyszedl zadowolony . Musi byc dobrze xx pozdrawiam Was

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [*] 13.10.2015 , 11 tydzien
    6.04.2019 ICSI transfer 5 dniowego kropka
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 października 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia to świetne informacje !!! Tak szybko wogole chyba Monia wierna wiadomość ze macie więcej prób z tymi mrożonymi zarodkami!! Gratuluje tonsankonkretne informacje

    Edyzia lubi tę wiadomość

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 października 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie update... wczoraj byłam w klinice i dostałam zastrzyk na down regulation o dziwo tylko jeden i 15.11 pierwszy skan przede mną na sprawdzenie czy endometrium się ładnie złuszczy / jak ok to zaczynam tabletki. Po tygodniu kolejny skan czy endometrium się ma odpowiednia wyściółkę - jeśli tak to zostanie mi tydzień do transferu.

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 października 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyzia i NewAge super wiadomości i trzymam mocno za Was kciuki.

    Edyzia, NewAgeMissK lubią tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 października 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wiadomosci trzymam kciuki :) Bedzie dobrze!!!

    Edyzia lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 1 listopada 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wiecie moze czy w Uk jest jakis odpowiednik duphastonu? I czy da sie go kupic samemu, bez recepty?

    10.09.2019 Marcel
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 5 listopada 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny czy wiecie moze czy w Uk jest jakis odpowiednik duphastonu? I czy da sie go kupic samemu, bez recepty?

    Jeśli duphaston to progesteron to odpowiednikiem jest cyclogest myśle, ale jie da się kupić bez recepty.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Jeśli duphaston to progesteron to odpowiednikiem jest cyclogest myśle, ale jie da się kupić bez recepty.

    Ja bralam cyclogest i byl na recepte

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • violetwoman Koleżanka
    Postów: 93 14

    Wysłany: 6 listopada 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczor , dawno nie zagladalam na forum, witam Was wszystkie i mam nadzieje ze macie sie dobrze, u Nas dalej staranka i wciaz bez ciazy ale jestem dobrej mysli, bralam teraz wiesiolek pierwszy cykl na moj ( a raczej jego zupelny brak) sluz plodny,dolacze tez teraz od 1 dnia cyklu siemie i mam nadzieje ze cos sie poprawi, jak nie to ide do mojej ginekolog, bo to nie daje mi spokoju :-( caly czas mysle ze przez braK wlasnie tego sluzu nie zachodze w ciaze. Chcialam jeszcze wyprbowac ten zel conceive plus ale najpierw chce zobaczyc co natura pokaze :-)
    Duzo tu bardzo dobrych informacji Kobietki! Ciesze sie ze Wasze Malenstwa sie rozwijaja prawidlowo!!!

    Pozdrawiam Was i zycze milego wieczoru :-)

    🤰🏻♥️👰
  • Lili_3 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 7 listopada 2018, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) violetwoman ja tak samo mam od jakiegoś czasu problem ze śluzem. Od kilku miesięcy wspomagam się wiesiołkiem i siemieniem jednak efektów nadal brak..żel conceive plus polecam u nas sprawdza się jako lubrykant już od dłuższego czasu :)

    Kobietki mam do Was pytanie odnośnie stymulacji z clo. Od przyszłego cyklu mam go zacząć brać + monitoring. Jednak kolejne cykle mają być już bez monitorowania. Czy któraś z Was również tak ma/miała? I czy dają coś na pęknięcie pęcherzyka?
    Dziś miałam wizytę u gina i po powrocie do domu oraz przejrzeniu internetu na ten temat trochę się przeraziłam możliwością powstania torbieli.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2018, 10:07

    If you can DREAM it,
    You can DO it !!
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 8 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie niestety doszlo do poronienia.:-( jest z mi z tym bardzo zle a do tego nie wiem co dalej. Czy onj mnie jakos skontroluja tutaj czy sie oczyscilam z wszystkiego? Co z lekami ktore biore na tarczyce, zainteresuja sie? Czy ja mam sama powiadomic polozna? Tyle pytan moze wy znacie odpowiedz?

    10.09.2019 Marcel
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ