X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 4 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem dziewczyny!!! Ostatnie dni mislam dziwne - cykl oczywiście bez rezultatu buuu. Ale taki dziwny jakiego wcześniej nie miałam ! Ovu "potwierdzona" przez wykres, sluz i obserwacji nitki w śluzie i tempka i test A okres zawitał do mnie dzisiaj w 10 dniu po ovu. Pierwszy raz od 6-9 dnia mnie bolały całe piersi i nawet skóra mi się lekko przesuszyls przy mojej mieszanej na codzień. Tak mnie to nakręciło ze już nawet zaczęłam dopuszczac mysli ze może akurat. Trochę mnie to dobiło jak wcxoewj spadła tempka i sluz zmienił zabarwienie a dziś już krwawienie - moja faza lutalna chyba żyje swoim życiem i jak jej się podoba. Ehm

    Kat83 może ten cykl będzie dla ciebie owocny.
    Kamczatka wszystko się zwala jak zawsze w jednym czasie oczywiście nieplanowane .
    Maaggi jak zakończyła się sprawa z monitoringiem ????
    W przyszły czwartek moja wizyta i już nie mogę się doczekać

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 8 lipca 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK przykro mi z powodu @. Na szczęście już niedługo masz wizytę w klinice to pewnie Ci pomogą.

    Ja niestety monitoringu nie robiłam w tym cyklu. Za dużo miałam na głowie. Mojemu mężowi skradli vana i prowadziłam śledztwo za policję. Dobijające jest to, ze się płaci podatki, a w sytuacji, gdy potrzebujesz żeby policja zajęła się porządnie Twoja sprawa to niestety to są tylko pobożne życzenia.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 8 lipca 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczatka wrote:
    Sporo tego! Nici z oszczedzania na nowy dach.
    Co to jest hsg i do czego to?
    Kropka jak mówisz, zrobienie badania w PL to jeden stres mniej.... chociaż co do BMIto nawet bym się cieszyła jakby mnie pogonili, ostatnio się nieco zaniedbałam.:D

    Dzięki Wam za wszelkie porady. Z pewnością skorzystam, a termin wyjazdu już zaniecałe 2 tygodnie. Szkoda tylko że prawdopodobmnie bedę już po owulacji....

    Magi a hormony pod jakim kontem? Jak one mogą wpłynąć negatywnie na zajście w ciążę? I jak o nie zapytać?

    Kat83 ja jeszcze nie mam BOSa, ale już rozglądam się za hodowlami w Polsce. Myślę o nim intensywnie od prawie dwóch lat, ale wcześniej nie mieliśmy warunków(wynajmowaliśmy tylko pokój) a teraz jak kupiliśmy chate to ciągle ją jeszcze remontujemy. A wiadomo, szczeniak, podobnie jak dziecko, wymaga szczególnej uwagi na początku, więc nie chcę się śpieszyć. Zauważyłam jednak, że o psie rozmawiamy nawet częściej niż o dziecku. Pewnie dlatego, że, jak się okazuje, to drugie jest pewniejsze niż pierwsze. I można dokładnie zaplanować czas kiedy się u nas pojawi :)
    A Twoj/Twoja w jakim jest wieku? I skąd pochodzi ? (uk czy pl) :)

    Co do hormonów to robiłam LH, FSH, Progesteron. Badałam tez AMH, TSH, FT4, a-tpo i a-tg.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 8 lipca 2017, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamczatka moj juz ma prawie 4 lata i kupiony w UK. Mielismy jeszcze czarna suczke, ale ja nagly szlag trafil rok temu. Wolalabym miec chyba dwoje dzieci w domu, niz dwa szczeniaki naraz. A! I nie kupuj czystego bialego owczarka. Byly mieszane z wilkami kiedys dla koloru, wiec sa troche powalone :/ Mi tez mowili, ale nie sluchalam. No chyba ze chcesz dziada cale zycie na smyczy i w kagancu. Serio. Mielismy trzech roznych profesjonalnych trenerow i nic. W domu super, do dzieci ideolo, ale psy, koty, ptaki to papu i trzeba upolowac.
    Taka dygresja ;)

    Maaggi racja, nikomu sie tu nie spieszy. Jak mi rabneli torebke z dokumentami i wyczyscili konto, to sie 2 miesiace klocilam z bankiem a z policja w ogole lipa. Spisali i tyle ich widzialam.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    NewAgeMissK przykro mi z powodu @. Na szczęście już niedługo masz wizytę w klinice to pewnie Ci pomogą.

    Ja niestety monitoringu nie robiłam w tym cyklu. Za dużo miałam na głowie. Mojemu mężowi skradli vana i prowadziłam śledztwo za policję. Dobijające jest to, ze się płaci podatki, a w sytuacji, gdy potrzebujesz żeby policja zajęła się porządnie Twoja sprawa to niestety to są tylko pobożne życzenia.

    Maaggi zgadzam sie z Toba. Nasz znajomy mial wypadej samochodowy - dosc powazny spowodowany prze jakiegos 23 latka. A policja nie jest pewna kto byl winny i byc moze bedzie oskarza naszego znajomego. Nie chca mu udzielic nawet infirmacji czy swiadek juz zeznawal - no szok mormalnie.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 9 lipca 2017, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    Kamczatka moj juz ma prawie 4 lata i kupiony w UK. Mielismy jeszcze czarna suczke, ale ja nagly szlag trafil rok temu. Wolalabym miec chyba dwoje dzieci w domu, niz dwa szczeniaki naraz. A! I nie kupuj czystego bialego owczarka. Byly mieszane z wilkami kiedys dla koloru, wiec sa troche powalone :/ Mi tez mowili, ale nie sluchalam. No chyba ze chcesz dziada cale zycie na smyczy i w kagancu. Serio. Mielismy trzech roznych profesjonalnych trenerow i nic. W domu super, do dzieci ideolo, ale psy, koty, ptaki to papu i trzeba upolowac.
    Taka dygresja ;)

    Maaggi racja, nikomu sie tu nie spieszy. Jak mi rabneli torebke z dokumentami i wyczyscili konto, to sie 2 miesiace klocilam z bankiem a z policja w ogole lipa. Spisali i tyle ich widzialam.

    Kat83 w moim rodzinnym domu w PL od zawsze co najmniej jeden pies mysliwki w domu - kazdy kot ktory sie napatoczyl unicestwiony. Proby szkolenia tez nie pomagaly psy mialy w nosie roznice miedzy polowaniem w terrenie a oggrodkiem czy spacerem. hihihi

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 11 lipca 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mieszkałam w Polsce jeszcze z rodzicami to miałam huskiego. Sąsiad hodował gołębie i nie wiedzieć czemu co jakiś czas one znikały. Nawet byśmy nie wiedzieli, tyle tylko, ze raz przyłapaliśmy naszego pieska z gołębiem w pyszczku. Niestety nie da sie z tym walczyć. On sobie upolował obiad :)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 11 lipca 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi wrote:
    Ja jak mieszkałam w Polsce jeszcze z rodzicami to miałam huskiego. Sąsiad hodował gołębie i nie wiedzieć czemu co jakiś czas one znikały. Nawet byśmy nie wiedzieli, tyle tylko, ze raz przyłapaliśmy naszego pieska z gołębiem w pyszczku. Niestety nie da sie z tym walczyć. On sobie upolował obiad :)

    A No instynkt silniejszy hihihi

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 11 lipca 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK jak nastroje przed wizyta w klinice? To już niedługo.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 12 lipca 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehm troche sie stresuje. Wypisalam sobie juz notatki - dzis je musze tylko uporzadkowac i zebrac do kupy. Zapisalam sie teg dnia na smear test. Ogolnie to tu na forum wyczytalam ze badania z krwi na hormony -progesteron w szczegolnosci powinnmo sie robic w okreslonym dniu cyklu a ja robilam tak po prostu GP nic nie wspominala o tym. I teraz sie zastanawiam czy te moje badania sa cokolwiek warte. Maaggi myslisz zeby wziasc wyniki partnera na wizyte jutro? GP nam je wydrukowala z systemu. Napisze jutro jak mi poszlo i jak sie ze na obeszli. No oby sensownie - nie chce sie rozczarowac kompletna ignorancja z ich strony. Jak czytalam tu na forum innych staraczek z UK to pisaly roznie o podejsciu w szpitalach i klnikach. Zalezy na jakiego lekarza trafisz.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 12 lipca 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nastawiaj się negatywnie. Nie ma sensu się stresować na zapas. Myśle, ze weź badania męża ze sobą. Tak to prawda, ze badania hormonalne robi sie w określonym dniu cyklu. LH i FSH między 2 a 5 dc, progesteron zazwyczaj w 21 dc (7 dni po owulacji). Wiem, ze niektórzy lekarze badają tez progesteron przed owulacja, ale nie wiem dokładnie w którym dniu cyklu.

    Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę!!! Będzie dobrze :)

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, jestem juz po wizycie....
    mam mieszane uczucia co do lekarza/anglik. Zrobil ze mna wywiad ogolny i poprosil o wyniki badan spermy. Zerknal zapisal i powiedzial krotko - wyniki sa zle. Trzeba je powtorzyc i sprawdzic czy to jednorazowa sprawa. Zalecil partnerowi witaminy i znowu badanie. Jesli wyniki sie poprawia to zaczniemy szereg badan u mnie, a jesli nadal beda kiepskie to znaczy ze zostaje nam tylko ivf i wpisuje nas na liste oczekujacych. Przy czym zalecil juz wypelnienie formularza wstepnego. Jka beda wwyniki mam zadzwonic i umowic sie na wizyte. Tyle z mojej wizyty - jak zpytalam dlaczego nie bedziemy niczego sprawdzac u mnie to uslyszalam, ze na ta chwile nie ma takiej potrzeby. Mialam dzis tylko wymaz pobrany i musze jeszcze jeden blood test zrobic. W przypadku potwierdzenia niskiej jakosci nasienia czy tez poprawy tak czy siak rozpoczne seria badan albo pod normlane starania albo pod ivf.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie za ciekawie. Jakie wyniki ma Twój mąż? Jak długa mieliście abstynencje? Ja gdziesz czytałam, ze akurat parametry nasienia najłatwiej poprawić. I z dwojga złego lepiej, żeby to był męski problem, niż kobiecy, bo to łatwiej wyleczyć.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 13 lipca 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy kolejna wizyta?

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 13 lipca 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi mielismy jak dobrze pamietam 3-4 dni abstynencji. Badanie bylo robione w polowie lutego. Co do wynikow to gin zakreslil glownie Sperm concentration - 6 million/ml i forward progressive 47%. Musze przyznac ze wczesniej nie sprawdzalam ich dokladnie a GP nie potrafila nawet konkretnie sie wypowiedziec wiec jakos tak mi to umknelo a wiedzialam ze i tak gin sie na ten temat wypowie. Tak zgadzam sie ze najlatwiej poprawic wyniki nasienia jesli jest taka mozliwosc. Ale widac jest zle skoro bez precedensu oznajmil ze innej opcji jak ivf nie ma. Masz do polecenia moze jakies dobre witaminki dla mezczyzn. Lekarz zaproponowal Wellman z Hollet & Barett i myslilam jeszcze o Fertylaid dla mezczyzn. Powiedzial ze jak bedziemy mieli wyniki nasienia to mam zadzwonic do szpitala bezposrednio do nich i umowic sie na wizyte. I jejszcze moj musi sie pojawic na sprawdzenie BMI i wypelnienie formulara na IVF. Mysle ze kolo miesiaca poprzyjmuje witaminy w miedzyczasie umowimy wizyte na semen sample. Ostatnio czekalismy tylko 2 tygodnie na wizyte.

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 14 lipca 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojemu mężowi gin tez polecił Wellmen. Co do kolejnego badania nasienia to odczekajcie przynajmniej trzy miesiące od rozpoczęcia brania witamin, bo właśnie tyle trwa produkcja plemników. Wcześniej miałaby wyniki niemiarodajne.

    Mój jak badał nasienie to miał 107 mln plemników, ale tylko 10% ruch postępowy.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 14 lipca 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehm wlasnie wiem ze 3 miesiace trwa wymiana - no nie wiem czy wytrzymamy tyle. Wydaje mi sie ze jak tak fatalnie to cudow tez chyba nie osiagniemy - no moze jakas poprawa choc. Zamierzam wydrukowam mojemu M wskazowki co do poprawy jakosci nasienia i zobaczymy jak to pojdzie. Gin generalnie powiedzial ze jesli to byla po prostu kiepska probka jednorazowo to zmiana moze nastapic juz po 2-3 tygodniach przy witaminach dodatkowo.

    No a my mamy sladowa ilosc ale za to ruchliwych zolnierzykow !!!!! Poki co to jeszcze nie odbylismy konkretnej rozmowy na ten temat.

    A co u Was dziewczyny generalnie - jak tm staranka?????

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 15 lipca 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na testowanie juz za kilka dni, ale jakos nie robie sobie nadzieji.

    Wiesz jak zrobicie sprawdzenie nasienia za wcześnie to, żebyście się później nie zdołowali. Może jednak lepiej poczekać. Bo tak to będziecie mówić, a może jakby były trzy pełne miesiące to byłoby lepiej... i zostanie niepewność.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 lipca 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaggi będzie jak ma być. A ja trzymam kciuki za to ze będzie dobrze No musi w końcu zaskoczyć! zobaczymy ile nam w oraniu wyjdzie z tymi witaminami. Musimy sprawdzić taternicy na oddanie nasienia i do szpitala na kolejna wizytę. Może się i tak okazać ze musimy dłużej czekać to prawie okres zażywania się wydłuży. Czekamy zatem na Twoje testowanej i pomyślna zielona kropeczke !!!

  • Maaggi Autorytet
    Postów: 436 198

    Wysłany: 18 lipca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie temperatura coraz bardziej spada, wiec już pogodziłam się z tym, ze kolejny cykl nieudany. Są momenty kiedy zastanawiam się, czy jest sens dalej próbować. Może jednak to jest jakiś znak od losu, żeby dać sobie z tym wszystkim spokój.

    oar83e3kqybw7azu.png

    IMSI 26.06.2018
    Beta 10dpt 157.7 :) 12dpt 278.7
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ