X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 września 2019, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nie pisalam :)

    A zatem update u mnie

    8dp5dt beta hcg 60
    19dp5dt beta hcg 5240
    27dp5dt (04/09) usg i mamy serduszko <3

    kolejne usg 10/09 i 11/09 plus pierwsze spotkanie z polozna 11/09 :)

    Ewa1984, Annie1981 lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 września 2019, 01:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Dawno nie pisalam :)

    A zatem update u mnie

    8dp5dt beta hcg 60
    19dp5dt beta hcg 5240
    27dp5dt (04/09) usg i mamy serduszko <3

    kolejne usg 10/09 i 11/09 plus pierwsze spotkanie z polozna 11/09 :)

    Ale super News Tooney po tym wszystkim co przeszliście to niesamowita wiadomość !!! Gratuluje

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 września 2019, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz moj update troszkę mi zeszło ale teraz to cierpię na brak czasu hihi

    28.08.2019 o 2 nad ranem przyszła na świat nasza córcia KAJA z waga 2.95 i 50cm.
    Poród ciężki z kleszczami trochę komplikacji wiec siedzieliśmy w szpitalu do 30.08.
    Teraz uczymy się siebie - jest różnie wiadomo ale oby każdego dnia do przodu.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 września 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Ale super News Tooney po tym wszystkim co przeszliście to niesamowita wiadomość !!! Gratuluje
    Dziekuje bardzo 😘

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 września 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Teraz moj update troszkę mi zeszło ale teraz to cierpię na brak czasu hihi

    28.08.2019 o 2 nad ranem przyszła na świat nasza córcia KAJA z waga 2.95 i 50cm.
    Poród ciężki z kleszczami trochę komplikacji wiec siedzieliśmy w szpitalu do 30.08.
    Teraz uczymy się siebie - jest różnie wiadomo ale oby każdego dnia do przodu.


    Gratulacje 🌹 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Buziaki dla Kaji I dochodzcie do siebie dziewczyny 😘

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastyczne wiesci dziewczyny!!!

    Toonney super! Jak sie czujesz?


    NewAge gratulacje!! Witamy malutka na swiecie :)Duzo sil dla Was teraz dziewczyny.
    Poczatki sa ciezkie ale to piekne chwile. Ja juz za tym tesknie ;) Dawaj znac jak sobie radzicie.

    Toonney lubi tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 września 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Fantastyczne wiesci dziewczyny!!!

    Toonney super! Jak sie czujesz?


    NewAge gratulacje!! Witamy malutka na swiecie :)Duzo sil dla Was teraz dziewczyny.
    Poczatki sa ciezkie ale to piekne chwile. Ja juz za tym tesknie ;) Dawaj znac jak sobie radzicie.


    Czuje sie na prawde dobrze czasem az sie martwie ze az za dobrze sie czuje sama nie wiem lol chyba wolalabym miec wszystkie objawy swiata lol

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 września 2019, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Fantastyczne wiesci dziewczyny!!!

    Toonney super! Jak sie czujesz?


    NewAge gratulacje!! Witamy malutka na swiecie :)Duzo sil dla Was teraz dziewczyny.
    Poczatki sa ciezkie ale to piekne chwile. Ja juz za tym tesknie ;) Dawaj znac jak sobie radzicie.

    Nasze początki trudne naprawdę. Mamy problem ze spaniem, usypianiem i taka dziwna reakcja nerwowa Kaji, przy przystawianiu do piersi irytuje się jak nie złapie od razu, rusza głowa we wszystkie strony i macha rączkami jej oddech zaraz robi się szybszy. To samo przed butla bo ja dokarmiam krzyczy i płacze. Czasami
    Jak dziś przez cały dzień nie można było jej uspokoić. W niedziele zabukowalam wizytę w polskiego pediatry w Coventry. Troszkę się boje czy mała nie ma czasami jakiś zaburzeń samoregulacji/ sensorycznych czy nadwrażliwości. Może coś n doradzi AK sobie radzić.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 września 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Nasze początki trudne naprawdę. Mamy problem ze spaniem, usypianiem i taka dziwna reakcja nerwowa Kaji, przy przystawianiu do piersi irytuje się jak nie złapie od razu, rusza głowa we wszystkie strony i macha rączkami jej oddech zaraz robi się szybszy. To samo przed butla bo ja dokarmiam krzyczy i płacze. Czasami
    Jak dziś przez cały dzień nie można było jej uspokoić. W niedziele zabukowalam wizytę w polskiego pediatry w Coventry. Troszkę się boje czy mała nie ma czasami jakiś zaburzeń samoregulacji/ sensorycznych czy nadwrażliwości. Może coś n doradzi AK sobie radzić.


    Kochana mala dopiero wyszla z brzuszka zajmie jej troche adaptacja. Daj jej czas takie zachowanie jest normalne :) nie stresuj sie mamus :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 września 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Kochana mala dopiero wyszla z brzuszka zajmie jej troche adaptacja. Daj jej czas takie zachowanie jest normalne :) nie stresuj sie mamus :)

    Staramy i mamy nadzieje ze wszystko się unormuje. Jutro mamy wizytę u polskiego pediatry to będziemy może mieli okazje rozwiać nasze niektóre wątpliwości .

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 września 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Staramy i mamy nadzieje ze wszystko się unormuje. Jutro mamy wizytę u polskiego pediatry to będziemy może mieli okazje rozwiać nasze niektóre wątpliwości .
    Poczytaj o 4tym trymestrze :)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 września 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tooney gratuluję :)

    Toonney lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 7 września 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAge gratulacje! Życzę wszystiego najlepszego i żebyście się jak najwszybciej "dotarły". Buziaki :)

    NewAgeMissK lubi tę wiadomość

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    New Age Kaja jest nadal w szoku ze jest poza brzuszkiem. Wszystko o czym piszesz bylo i u nas. Oczywiscie warto sprawdzic jesli cos Cie niepokoi ale takie sa wlasnie poczatki :) Powoli nauczycie sie siebie. Ale w pelni rozumiem. Sama mialam pelno obaw i wszystko mnie stresowalo.

    Jesli chodzi o karmienie piersia to tylko dodam ze to tez niestety nie przychodzi samo, mala musi sie nauczyc dobrze ssac a Ty dostawiac. Takze nie stresuj sie, trudnosci sa normalne. Trzymam mocno kciuki za pozytywna wizyte. &&.

    Toonney, NewAgeMissK lubią tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Tooney gratuluję :)


    Dziekuje 😘

    krrropka lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 września 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Nasze początki trudne naprawdę. Mamy problem ze spaniem, usypianiem i taka dziwna reakcja nerwowa Kaji, przy przystawianiu do piersi irytuje się jak nie złapie od razu, rusza głowa we wszystkie strony i macha rączkami jej oddech zaraz robi się szybszy. To samo przed butla bo ja dokarmiam krzyczy i płacze. Czasami
    Jak dziś przez cały dzień nie można było jej uspokoić. W niedziele zabukowalam wizytę w polskiego pediatry w Coventry. Troszkę się boje czy mała nie ma czasami jakiś zaburzeń samoregulacji/ sensorycznych czy nadwrażliwości. Może coś n doradzi AK sobie radzić.


    Tak a propo gdzie mieszkasz ze jedziesz do Coventry? 🙊 Jesli moge spytac

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2019, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney moze jestes ta szczesciara ze ciaza bedzie bez dokuczliwych objawow? Albo Cie jeszcze dopadna, czego Ci oczywiscie nie zycze ;)
    Ja mialam mdlosci do 12stego tygodnia. Takie, ze nie mialam sily podniesc sie z kanapy. A potem wstret do miesa, nie bylam w stanie kupic go na obiad dla meza ;) A co dopiero ugotowac...

    Ale i tak chcialabym to wszystko przejsc jeszcze raz :)

    Daj znac jak polozna.

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 9 września 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Teraz moj update troszkę mi zeszło ale teraz to cierpię na brak czasu hihi

    28.08.2019 o 2 nad ranem przyszła na świat nasza córcia KAJA z waga 2.95 i 50cm.
    Poród ciężki z kleszczami trochę komplikacji wiec siedzieliśmy w szpitalu do 30.08.
    Teraz uczymy się siebie - jest różnie wiadomo ale oby każdego dnia do przodu.

    NewAgeMissK gratulacje strasznie się cieszę ze wszystko ok a z tym karmieniem to jest cieszko na początku nie przejmuj się tez tak miałam dopiero teraz po 4 miesiącach mogę powiedzieć ze normalnie karmie mój Ernest miał to się chyba nazywa po polsku wiezadelko i przez to nie mógł dobrze ciągnąć cyca i to przez długi czas nikt się nie zorientował mnie bolało a on tracił na wadze wiec musieliśmy mu podciąć i jest ok

    NewAgeMissK Jak coś pisz jak mogę pomoc w czym kolwiek jeszcze raz gratulacje

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 9 września 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Tooney gratuluję :)[/QUOTE

    Krrropka co tam u ciebie jak się masz?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 9 września 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Dawno nie pisalam :)

    A zatem update u mnie

    8dp5dt beta hcg 60
    19dp5dt beta hcg 5240
    27dp5dt (04/09) usg i mamy serduszko <3

    kolejne usg 10/09 i 11/09 plus pierwsze spotkanie z polozna 11/09 :)

    Tooney Gratulacje super wiadomość :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ