X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 grudnia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ilenka
    Witaj no forum. Ja tez z okolic Birmingham. Czyli teraz macie jeszcze stymulację ??? A kiedy ewentualnie myśleli by o ivf dla Was? Coś wspominali ?

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 30 grudnia 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam z mężem w klinice płodności w sierpniu i wtedy porobili nam badania. Kolejna wizyta miała być za 2-3 miesiące, ale cisza, więc zadzwoniłam tam. Okazało się, że jeszcze 4 miesiące muszę czekać 🙈 To jest jakaś paranoja, bo na tej kolejnej wizycie mieli ocenić wyniki badań i stwierdzić czy kierują nas na IVF. Jak mogą podejmować jakiekolwiek decyzje na podstawie badań sprzed ponad pół roku? Masakra 🙈

    Czy Wy tez tak długo czekałyście na wizyty?


    Witaj ilenka. Jak widać mamy podobne zmartwienia. Oby szybko wzięli się w garść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2019, 19:43

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej Ilenka
    Witaj no forum. Ja tez z okolic Birmingham. Czyli teraz macie jeszcze stymulację ??? A kiedy ewentualnie myśleli by o ivf dla Was? Coś wspominali ?

    Czesc NewAgeMissK

    Co tam u ciebie slychac ?
    Buziaki
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    NewAge gratulacje! Życzę wszystiego najlepszego i żebyście się jak najwszybciej "dotarły". Buziaki :)

    Czesc krrropka

    Co tam u ciebie?
    Buziaki
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    tak czytam, ze od wizyty u GP do kliniki zajelo Wam rok.. jestem przerazona, szczerze!
    My jestesmy w fazie planowania i przygototywania sie do planowania ciazy.. Ja mam implant w ramieniu, teraz to sie zastanawiam, czy go wczesniej nie wyciagac, jak tu tak wszystko przedluzaja.. :(

    Powodzenia dziewczyny!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 15 stycznia 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Japoneczka z Porcelany wrote:
    Witam,
    tak czytam, ze od wizyty u GP do kliniki zajelo Wam rok.. jestem przerazona, szczerze!
    My jestesmy w fazie planowania i przygototywania sie do planowania ciazy.. Ja mam implant w ramieniu, teraz to sie zastanawiam, czy go wczesniej nie wyciagac, jak tu tak wszystko przedluzaja.. :(

    Powodzenia dziewczyny!


    Czesc Japoneczka z Porcelany

    No u nas zajęło ok 1.5 do 2 bo oni starają się invitro odwlekać jak tylko się da bo to drogie ja miałam w 2018 zrobione i u nas za pierwszym razem się udało i NHS ale z doświadczenia tylko powiem ze czasem czekalismy od konsultacji do konsultacji pare miesięcy bo takie kolejki ale ja miałam robione w Londynie wiec moze dlatego takie tłumy ale wierz mi ze nie raz miałam chwile zwątpienia a teraz się cieszę jak głupia bo mam 8 miesięcznego syna i jeszcze 2 zarodki w lodowce wiec mam nadzieje ze się uda jeszcze następnym razem :)

    Powodzenia trzymam za ciebie kciuki!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 16 stycznia 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Czesc Japoneczka z Porcelany

    No u nas zajęło ok 1.5 do 2 bo oni starają się invitro odwlekać jak tylko się da bo to drogie ja miałam w 2018 zrobione i u nas za pierwszym razem się udało i NHS ale z doświadczenia tylko powiem ze czasem czekalismy od konsultacji do konsultacji pare miesięcy bo takie kolejki ale ja miałam robione w Londynie wiec moze dlatego takie tłumy ale wierz mi ze nie raz miałam chwile zwątpienia a teraz się cieszę jak głupia bo mam 8 miesięcznego syna i jeszcze 2 zarodki w lodowce wiec mam nadzieje ze się uda jeszcze następnym razem :)

    Powodzenia trzymam za ciebie kciuki!


    Dziekuje za kciuki. My w maju lecimy na wakacje, po bede myslec nad wyciagnieciem implantu i jakies kroki bede podejmowac

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • wiśnia_16 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 23 lutego 2020, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Nowa na forum. My staramy się zajść w ciążę już ponad dwa lata . Czekam na 3 wizyte w szpitalu i mają decydować co dalej. Już akurat będę po 6 miesiącach stosowania clomidu. I mają decydować o ivf... szczerze przeraża mnie to bo bardzo chciałbym zajść naturalnie w ciążę.. powiedzcie proszę jakie mieliście doświadczenia Anglii z lekarzami ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wisnia!

    A jaka znalezli u Was przyczyne niepowodzen? Nie ma sie czego bac o ile jestescie otwarci na ivf.
    Czujesz sie dobrze przebadana i zdiagnozowana tutaj, czy myslisz ze mogliby cos jeszcze zrobic?

    Ja np do ivf podeszlam po 4 latach staran.
    Jak pierwszy raz uslyszlam od lekarzy ze tylko ivf to powiedzialam nie ma mowy. Tez bylam przerazona i zabralam sie za dokladniejsza diagnostyke. U nas nic nie znaleziono, tylko slabe nasienie. Ale tez nie diagnozowali nas jakos super dokladnie, mialam zbadane podstawowe hormony i droznosc. Nawet monitoring robilam na wlasna reke.
    Takze moim zdaniem diagnozowanie tutaj lezy ale to moje doswiadczenia.

    Za to samo podejscie do ivf, procedura, badania, wizyty itp bajka, swietna opieka :)


  • wiśnia_16 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 24 lutego 2020, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Czesc wisnia!

    A jaka znalezli u Was przyczyne niepowodzen? Nie ma sie czego bac o ile jestescie otwarci na ivf.
    Czujesz sie dobrze przebadana i zdiagnozowana tutaj, czy myslisz ze mogliby cos jeszcze zrobic?

    Ja np do ivf podeszlam po 4 latach staran.
    Jak pierwszy raz uslyszlam od lekarzy ze tylko ivf to powiedzialam nie ma mowy. Tez bylam przerazona i zabralam sie za dokladniejsza diagnostyke. U nas nic nie znaleziono, tylko slabe nasienie. Ale tez nie diagnozowali nas jakos super dokladnie, mialam zbadane podstawowe hormony i droznosc. Nawet monitoring robilam na wlasna reke.
    Takze moim zdaniem diagnozowanie tutaj lezy ale to moje doswiadczenia.

    Za to samo podejscie do ivf, procedura, badania, wizyty itp bajka, swietna opieka :)

    Ja mam PCOS od 14 roku zycia. Nie miałam wogole owulacji . Wszystkie badania na to wskazują że to u mnie duży problem. Mój narzeczony ma też słaba wyniki Ale lekarze mówią że nie są tak zle jak moje :( co do podejścia lekarzy narazie porobiło mi badania z krwi i kazali brać clomid do 6 miesięcy... kolejna wizyta w kwietniu i mają zdecydować co dalej Ale mówili że wpisze nas na listę oczekujących na ivf.
    Problem w tym że sama nie wiem jakie mam podejście o ivf jestem otwarta Ale wiadomo bardzo chciałabym zajść w ciążę naturalnie. Może akurat jakiś cud się zdarzy. Rozmawialiśmy również czy nie wybrać się do jakiejś kliniki w Polsce i tam zrobić badania Ale sama nie wiem... najgorsze to to oczekiwanie i zycie od miesiączki do miesiączki i od wizyty do wizyty... eh

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiśnia_16 wrote:
    Ja mam PCOS od 14 roku zycia. Nie miałam wogole owulacji . Wszystkie badania na to wskazują że to u mnie duży problem. Mój narzeczony ma też słaba wyniki Ale lekarze mówią że nie są tak zle jak moje :( co do podejścia lekarzy narazie porobiło mi badania z krwi i kazali brać clomid do 6 miesięcy... kolejna wizyta w kwietniu i mają zdecydować co dalej Ale mówili że wpisze nas na listę oczekujących na ivf.
    Problem w tym że sama nie wiem jakie mam podejście o ivf jestem otwarta Ale wiadomo bardzo chciałabym zajść w ciążę naturalnie. Może akurat jakiś cud się zdarzy. Rozmawialiśmy również czy nie wybrać się do jakiejś kliniki w Polsce i tam zrobić badania Ale sama nie wiem... najgorsze to to oczekiwanie i zycie od miesiączki do miesiączki i od wizyty do wizyty... eh


    Witaj Wiania

    Fajnie ze do nas dołączyłas
    Ja ciemografitowy tylko opowiedzieć moja historie i doświadczenie co do ivf

    Po pierwsze jestem szczęśliwa mama 10 miesięcznego Ernesta który był jest maluchem z ivf staraliśmy się przez ponad 2 lata byliśmy strasznie sfrustrowani tak jak mówisz od miesiączki do miesiączki nie znaleziono nic co by powodowało ze nie mogę być w ciąży jak to określili obydwoje zdrowi nie wiedzieliśmy co robić byłam tez na clomid przez 2 cykle śledzili mój cykl i nic to nie dawało później myśleli o insyminacji ale jakoś to pominęli i odrazu przeszli z propozycja ivf dodam ze wtedy mieszkaliśmy w Londynie kolejki straszne wszytko się ciangnelo duzo ludzi się stara załapać na ivf na każda ondulację czekaliśmy ok 4 miesiące myślałam ze to nigdy się nie skończy ale chciałam zrobić na NHS za darmo wiec to była cena przetrwaliśmy wkoncu zaczęli procedurę masa zastrzyków hormonalny codzienie ja płakałam a mąż mi dawał je w brzuch i tylko sobie powtarzałam ze muszę to przetrwać i tak było generalnie mieliśmy bardzo dużo jajeczek z czego zdolne i zapłodnione były 3 i bardzo silne jak oni to określają dają kategorie ja miałam AA wiec to było super i za pierwszym podejściem zaszłam z zamrożonego bo nie było możliwości ze świeżego bo był jakiś problem nie pamietam w każdym razie zaszłam i byłam w szoku bo myslam ze do tego nigdy nie dojdzie mam ślicznego zdrowego chłopca który urodził się w terminie i miał 4 kg a my mamy jeszcze 2 zarodki w szpitalu które czekają na mnie i będziemy próbować niedługo normalnie ale napewno jestem spokojniejsza bo wiem ze mam te 2 wrazie czego jak by znów był problem bo napewno chcemy więcej dzieci ja najbardziej się schizowalam tez moim wiekiem bo w tym roku mam 38 i to trochę późno na pierwsze dziecko ale się udało i gdym musiała zrobiłabym to wszytko raz jeszcze bo dlaczego nie korzystać z nauki skoro mamy takie możliwości kobiety we wcześniejszych wiekach nawet nie wiedzialy dlaczego nie mogą zająć innej nie było nawet takich możliwości jak są teraz i cieszę się ze mogłam z tego skorzystać to nie jest nic złego

    Pozdrawiam i powodzenia
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej Ilenka
    Witaj no forum. Ja tez z okolic Birmingham. Czyli teraz macie jeszcze stymulację ??? A kiedy ewentualnie myśleli by o ivf dla Was? Coś wspominali ?

    Cześć New Age Miss K

    Co tam u ciebie ?
    Jak twoja dzidzia?

    Buziaki
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kkkropka

    Co tam u ciebie ? Jak twoje sprawy się maja?

    Buziaki
    Ila

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • wiśnia_16 Znajoma
    Postów: 21 6

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Witaj Wiania

    Fajnie ze do nas dołączyłas
    Ja ciemografitowy tylko opowiedzieć moja historie i doświadczenie co do ivf

    Po pierwsze jestem szczęśliwa mama 10 miesięcznego Ernesta który był jest maluchem z ivf staraliśmy się przez ponad 2 lata byliśmy strasznie sfrustrowani tak jak mówisz od miesiączki do miesiączki nie znaleziono nic co by powodowało ze nie mogę być w ciąży jak to określili obydwoje zdrowi nie wiedzieliśmy co robić byłam tez na clomid przez 2 cykle śledzili mój cykl i nic to nie dawało później myśleli o insyminacji ale jakoś to pominęli i odrazu przeszli z propozycja ivf dodam ze wtedy mieszkaliśmy w Londynie kolejki straszne wszytko się ciangnelo duzo ludzi się stara załapać na ivf na każda ondulację czekaliśmy ok 4 miesiące myślałam ze to nigdy się nie skończy ale chciałam zrobić na NHS za darmo wiec to była cena przetrwaliśmy wkoncu zaczęli procedurę masa zastrzyków hormonalny codzienie ja płakałam a mąż mi dawał je w brzuch i tylko sobie powtarzałam ze muszę to przetrwać i tak było generalnie mieliśmy bardzo dużo jajeczek z czego zdolne i zapłodnione były 3 i bardzo silne jak oni to określają dają kategorie ja miałam AA wiec to było super i za pierwszym podejściem zaszłam z zamrożonego bo nie było możliwości ze świeżego bo był jakiś problem nie pamietam w każdym razie zaszłam i byłam w szoku bo myslam ze do tego nigdy nie dojdzie mam ślicznego zdrowego chłopca który urodził się w terminie i miał 4 kg a my mamy jeszcze 2 zarodki w szpitalu które czekają na mnie i będziemy próbować niedługo normalnie ale napewno jestem spokojniejsza bo wiem ze mam te 2 wrazie czego jak by znów był problem bo napewno chcemy więcej dzieci ja najbardziej się schizowalam tez moim wiekiem bo w tym roku mam 38 i to trochę późno na pierwsze dziecko ale się udało i gdym musiała zrobiłabym to wszytko raz jeszcze bo dlaczego nie korzystać z nauki skoro mamy takie możliwości kobiety we wcześniejszych wiekach nawet nie wiedzialy dlaczego nie mogą zająć innej nie było nawet takich możliwości jak są teraz i cieszę się ze mogłam z tego skorzystać to nie jest nic złego

    Pozdrawiam i powodzenia
    Ila

    Super bardzo się cieszę że sie wam udało;) staram sie być dobrej myśli i każdego miesiąca mam nadzieję że to może ten miesiac. Zobaczymy co czas pokaże. Inni lekarze też mówili żebyśmy narazie nie mówili 'nie ivf bo nie wiadomo jak dalej będzie A to nic złego. Najgorsze jest tylko to że chciałam bym aby to było już i teraz. Moja następną wizyta w szpitalu za niecałe 2 miesiące. Czekam teraz na wyniki progesteron żeby zobaczyć czy wogole miałam owulacje. I dalej będziemy działać. ;)
    Buziaczki
    Wiśnia

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 26 lutego 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ila,

    U mnie na razie po staremu, nic się nie dzieje w kwestii staraniowej, tylko dużo stresów mam ostatnio.

    A jak u Ciebie? Jak Ernest, już chyba duży chłopiec z niego? Pozdrawiam :)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 27 lutego 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Hej Ila,

    U mnie na razie po staremu, nic się nie dzieje w kwestii staraniowej, tylko dużo stresów mam ostatnio.

    A jak u Ciebie? Jak Ernest, już chyba duży chłopiec z niego? Pozdrawiam :)

    Właśnie się zastanawiałam jak twoja sytuacja ale się nie podawaj wiara czyni cuda i pozytywne podejście zwłaszcza w tej kwestii

    U nas super oxford świetne miejsce do mieszkania a zwłaszcza dla rodziny jest super dużo rzeczy do roboty :) wiec świetnie się tu odnajduje i cieszę się ze tak postanowiliśmy mimo ze to była szybka decyzja

    Miałam się zapytać czy jeszcze będziesz się wybierać w okolice oxfordu przepraszam cię nie widziałam tamtej wiadomości na czas aż mi głupio bo chciałam się z tobą spotkałac

    Co do Ernesta
    Skończył 10mcy jest świetnym otwartym dzieckiem niczego i nikogo się nie boji zawsze uśmiechnięty ma dwa zeby i prawie raczkuje naprawdę jest mega spokojny i pocieszny udał mi się syn haha nie wiem czym sobie zasłużyłam na takie super dziecko :)

    Daj znać jak byś była w okolicach zapraszam na kawę no i mam nadzieje ze poznasz Ernesta!

    Buziaki

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 27 lutego 2020, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, super, że synek taki fajny :)
    Na razie się w okolice Oxfordu nie wybieram, ale jakby co, to na pewno się odezwę :) I nie przejmuj się, ostatnio sama zauważyłam, ze ta funkcja priv jest tutaj słaba, trudno czasem wyłapać, że jest nowa wiadomość. Na drug raz będę się bardziej dobijała ;)
    Trzymajcie się ciepło i oby do wiosny ;)

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 lutego 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah. Co u Ciebie? 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 15 marca 2020, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Cześć New Age Miss K

    Co tam u ciebie ?
    Jak twoja dzidzia?

    Buziaki
    Ila

    Hej Ila14m no trochę mnie tu nie było przyznaje !
    Kaja ma się dobrze, spędziliśmy cały luty w Polsce. Trochę wizyt u lekarzy się zebrało - bo Kaja to prawdziwa drobinka, choć dość długa (rośnie dość szybko) to jednak bardzo drobna. Pediatra w Polsce chciał wszystko sprawdzić i na szczęście wszystkie usg i badania wyszły poprawnie wiec taka już chyba jej natura.
    Pod koniec marca skonczy 7 miesięcy - no Nie wiem dosłownie jak ten czas zleciał !!!! A w maju wracam do pracy i niestety Kajcia będzie musiała pójść do żłobka. Muszę właśnie podjechać do kilku i obejrzeć. Mamy nadzieje ze tz przejdzie na nocki to mała spędzi w żłobku tylko polowe dnia.
    Poza tym to radosne dziecko - trochę niejadek (Głównie jeśli chodzi o mleko) wiec tu się muszę niestety stresować. Strasznie szybko garnie się do wszystkiego - już od 5 miesiąca jada obiadki, zaczyna siadac już i kombinuje jakby się tu dźwignąć, lekarz powiedział ze ma mocne nogi jak na takie chucherko hahaha.

    Super ze jesteście zadowoleni z Oxfordu - osobiscie bardzo podoba mi się jako miejsce do życia.
    Fajnie ze Ernest taki super chłopczyk na pewno daje Ci dużo radości !!! A jak z praca ? Planujesz jakiś powrót na stałe ?

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 16 marca 2020, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Hej Ila14m no trochę mnie tu nie było przyznaje !
    Kaja ma się dobrze, spędziliśmy cały luty w Polsce. Trochę wizyt u lekarzy się zebrało - bo Kaja to prawdziwa drobinka, choć dość długa (rośnie dość szybko) to jednak bardzo drobna. Pediatra w Polsce chciał wszystko sprawdzić i na szczęście wszystkie usg i badania wyszły poprawnie wiec taka już chyba jej natura.
    Pod koniec marca skonczy 7 miesięcy - no Nie wiem dosłownie jak ten czas zleciał !!!! A w maju wracam do pracy i niestety Kajcia będzie musiała pójść do żłobka. Muszę właśnie podjechać do kilku i obejrzeć. Mamy nadzieje ze tz przejdzie na nocki to mała spędzi w żłobku tylko polowe dnia.
    Poza tym to radosne dziecko - trochę niejadek (Głównie jeśli chodzi o mleko) wiec tu się muszę niestety stresować. Strasznie szybko garnie się do wszystkiego - już od 5 miesiąca jada obiadki, zaczyna siadac już i kombinuje jakby się tu dźwignąć, lekarz powiedział ze ma mocne nogi jak na takie chucherko hahaha.

    Super ze jesteście zadowoleni z Oxfordu - osobiscie bardzo podoba mi się jako miejsce do życia.
    Fajnie ze Ernest taki super chłopczyk na pewno daje Ci dużo radości !!! A jak z praca ? Planujesz jakiś powrót na stałe ?

    Cześć NewAgeMissK

    Fajnie ze napisałaś! Cieszę się ze Kaja rośnie zdrowo nie przejmuj się ze jest drobniutka córeczka moich znajomych jest malutka i drobniutka a ma 18mcy i ona i Ernest wyglądają jak by byli w tym samym wieku a on ma prawie 11mcy on na chłopca jest dużym brzdącem lubi jeść i zreszta jest bardzo długi no a dziewczynki zawsze są mniejsze i lżejsze itd nic się nie martw najważniejsze ze się rozwija i rośnie my znów zabkujwmy od 3 dni 39C chyba oszaleje i jeszcze ten korona wirus w koło ale trzeba wszytko przeżyć

    Ściskamy
    Ilona i Ernest :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ