X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 19 września 2020, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Lilah mi też dobrze robi taka przerwa szczególnie jak @ przyłazi. Później wariactwo zaczyna się w okolicy owulacji i tak do @. I w kółko.

    Kalcia ale masz mądrego i odpowiedzialnego chłopaka. A z drugiej strony że przyszedł z tym do ciebie tzn do mamy to podziwiam. Musicie mieć super kontakt.

    U mnie wczoraj zdecydowanie pozytyw na owu. I szczerze powiem nie chce mi się więcej tych testów robić. Zrobię dzisiaj ostatni ale raczej z nudów bo w pracy siedzę i daje spokój. Co ma być to będzie. Bardziej chyba pójdę w działanie co dwa dni. Bo gdzieś czytałam że codziennie to nie jest dobry pomysł gdyż żołnierzyki nie nadążają 😂

    Kalcia to jak mamy razem prawie owu to kiedy testujemy? 😁
    Niestety gumka im zaszwankowala . Ja z moimi synami rozmawiam na te tematy . Rozmawiałam z jej mama na temat tabletek ale olała temat . Śpią czasami razem u niej czy umnie a ona wierzy ze patrzą sobie w oczy 🙈 Ale ogarnelam wczoraj klinikę z jego dziewczyna i za 7 dni mamy zgłosić się po tabletki anty . No w przyszłym tygodni myśle testujemy .

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 19 września 2020, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Ila u mnie podobnie, od razu ivf, nhs chyba bardzo rzadko wysyla na iui o ile w ogole. Przynajmniej u nas nie bylo takiej opcji. Tak, jesli mozesz to podpytaj kolezanke, a udalo jej sie iui?

    Fajnie, ze masz ❄️


    Scotch owocnych 🐝🐝🐝

    Lilah u niej sie udalo z tym iui za pierwszym razem po paru latach chciala zrobic jeszcze raz by miec nastepnego brzdaca ale niestety jej organizm zarzadzil innaczej i zaczelo sie u niej przekwitanie wiec ma tylko jedno i ostatnio mi mowila tylko nie czekaj za dlugo z decyzja bo takie rzeczy sie zdarzaja i juz wtedy nic nie mozna dlatego my zavczelismy znow nawet jak jeszcze nie czuje sie ogarnieta z pierwszym hahah chociaz dopiero co odstawilam mojego syna od cyca a tu juz trzeba myslec o nastepnym by sie zmiescic w zegarze biologicznym ufff

    Buziaki

    Milego weekendu dla wszytkich

    Lilah lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2020, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila wow to super, ze sie udalo jej za pierwszym razem. Ja caly czas o tym mysle, czy sie decydowac czy nie.
    Ale masz racje, nie ma co zwlekac za dlugo, jesli sie zdecydujemy i ogarniemy badania to chcialabym zaczac jeszcze w tym roku. Biore pod uwage max 3 podejscia i mysle o tej klinice dzieki ktorej mamy corke 🙂

    Tylko tak jak wierzylam w ivf to iui ma jednak mala skutecznosc no i nie jestem do konca przekonana...

    A mozesz zdradzic jakie mieli wskazania do iui? Moze byc na priv.

    Ja chcialam sie starac o drugie zaraz po urodzeniu cory ale bardzo dlugo nie mialam miesiaczki. Pierwsza @ dostalam ponad rok po porodzie!


    Kalcia ale fajnie, ze syn przychodzi do Ciebie z taka sprawa 👍 Naprawde spoko mame ma 😉

    Scotch ja zwykle dostaje swira na kilka dni przed @. Do owu zachowuje sie calkiem racjonalnie 😂 i szybko mi czas leci. Teraz mam zamiar nie zagladac do kalendarza, nie liczyc ktory to dzien, termometr odstawilam. Tylko wiecej 🐝🐝🐝 planuje 😉. Mam taaaaka ochote jak nigdy a tu jeszcze @🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2020, 21:59

    kalcia64 lubi tę wiadomość

  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 21 września 2020, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Ila wow to super, ze sie udalo jej za pierwszym razem. Ja caly czas o tym mysle, czy sie decydowac czy nie.
    Ale masz racje, nie ma co zwlekac za dlugo, jesli sie zdecydujemy i ogarniemy badania to chcialabym zaczac jeszcze w tym roku. Biore pod uwage max 3 podejscia i mysle o tej klinice dzieki ktorej mamy corke 🙂

    Tylko tak jak wierzylam w ivf to iui ma jednak mala skutecznosc no i nie jestem do konca przekonana...

    A mozesz zdradzic jakie mieli wskazania do iui? Moze byc na priv.

    Ja chcialam sie starac o drugie zaraz po urodzeniu cory ale bardzo dlugo nie mialam miesiaczki. Pierwsza @ dostalam ponad rok po porodzie!


    Kalcia ale fajnie, ze syn przychodzi do Ciebie z taka sprawa 👍 Naprawde spoko mame ma 😉

    Scotch ja zwykle dostaje swira na kilka dni przed @. Do owu zachowuje sie calkiem racjonalnie 😂 i szybko mi czas leci. Teraz mam zamiar nie zagladac do kalendarza, nie liczyc ktory to dzien, termometr odstawilam. Tylko wiecej 🐝🐝🐝 planuje 😉. Mam taaaaka ochote jak nigdy a tu jeszcze @🙄

    Lilah z tego co wiem u niej nic nie znalezli czemu tak jak u mnie my tez podobno obydwoje zdrowi a musielismy zrobic ivf kochana proboj dzieki bogu sa te wszytkie metody i medycyna jest tak zawansowana bo kiedys nawet nie wiedzialybysmy dlaczego nie mozemy zajsc w ciaze i trzeba by bylo sie pododzic z ta sytuacja a tak mozemy sie cieszyc maciezynstwem :)

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 września 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m. Miło, że się odezwałaś 🙂 Super, że się staracie o kolejnego maluszka. Będę trzymać kciuki, żeby się udało naturalnie 🙂
    Kropka jest na innym wątku. Niestety jeszcze nie udało się jej zajść.

    Lilah. Koleżance lekarz powiedział, że IUI ma taką słaba statystykę, bo kierowane na nią są osoby bez wskazań, gdzie wiadomo z góry, że nie pomoże.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 21 września 2020, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Czesc dziewczyny

    Dawno mnie tutaj nie bylo! Ale widzie ze forum dalej zyje i ma sie calkiem niezle

    Po pierwsze gratuluje EV. super wynik z jajeczkami no ja tez przez to wszytko przechodzilam w 2018 wiem co czujesz u mnie zakonczylo sie sukcesem zostaly nam 3 zarodki i wszytkie byly top quality i pierwszy ktory wlozyli odrazu sie przyjal i to jest moj syn ma na imie Ernest i ma 17mcy i jest pieknym zdrowym chlopcem :) a tez byl z mrozonych i sie balam ze nic z tego nie bedzie jak zamroza bo ze swiezych sie nie dalo przez moje hormony trzymam mocno kciuki za ciebie i dawaj znac jak idzie wrazie jakis pyrtan pisz

    a reszcie moje kochane zycze wam duzo wytrwalosci i trzymam kciuki za was wszytkie :)

    Ps czy czasem jeszcze zagladu tu krrropka? bo nie wiem czy jej sie wkoncu udalo zajsc i co sie z nia dzieje :)

    Pozdrowienia dla wszytkich
    Ila

    Hej, dziękuję za wsparcie 🥰

    Teraz tez startujesz po mrozaczka czy naturalnie się staracie?
    Ja w następnym cyklu w październiku podchodzę do transferu, o ile owulacja i endometrium będą w normie.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 21 września 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah jak możesz to spróbuj IUI w Polsce bo jednak koszty dużo niższe niż w UK. Nam w Polsce proponowali 6-7 podejść do IUI z naszymi wynikami i daliśmy sobie spokój bo nie było jak tego logistycznie zrobić z urlopami i wyjazdami. Klinika w UK odmówiła nam IUI twierdząc ze nie ma sensu bo to tylko 20% chociaż uważam ze jakbyśmy spróbowali chociaż 2-3 razy to może by się udało. Żałuje ze się nie zdecydowałam bo ivf ciągnie się jak telenowela i ciagle jeszcze końca nie widać.
    A czas goni 🙈 muszę mieć 2 dzieci do czterdziestki, tak sobie założyłam i zostało już nie wiele czasu 😒

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 22 września 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ila14m. Miło, że się odezwałaś 🙂 Super, że się staracie o kolejnego maluszka. Będę trzymać kciuki, żeby się udało naturalnie 🙂
    Kropka jest na innym wątku. Niestety jeszcze nie udało się jej zajść.

    Lilah. Koleżance lekarz powiedział, że IUI ma taką słaba statystykę, bo kierowane na nią są osoby bez wskazań, gdzie wiadomo z góry, że nie pomoże.

    Witaj Annie1981

    Dzięki za wiadomość no postanowiliśmy ze musimy ruszyć z baby numer 2 bo mój maluch taki już duży a nie chce by był jedynakiem bo ja przez 16 lat w swoimi żuciu byłam i to nie jest fajne a brat mi się dopiero urodził jak miałam 16 wiec droczę dziwnie bo jesteśmy wychowani jak dwoje jedynaków bo ja już dawno dorosła a on dopiero w dorosłość powili wchodzi no cóż takie życie

    Kurczę nie wiedziałam ze krrropka teraz gdzie indziej no i myslam ze co najmniej już w ciąży będzie a ona coś próbuje innego może powinna na ivf tez pójść

    Annie a ja dobrze widzę ty w ciąży tak? Jak tak to gratulacje super

    Zapomniałam dodać no my narazie będziemy próbować naturalnie może się coś pozmieniało a jak nie to z mrożonka

    Całusy

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 22 września 2020, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Hej, dziękuję za wsparcie 🥰

    Teraz tez startujesz po mrozaczka czy naturalnie się staracie?
    Ja w następnym cyklu w październiku podchodzę do transferu, o ile owulacja i endometrium będą w normie.

    Nie ma za co wiem jak to jest przez przechodziłam te wszystkie frustracje i to ze się tak długo na wszystko czeka masz wrażenie ze nigdy ne będziesz w tym monecie na który tak czekasz pamietam te myśli które non stop miałam i ze dłużej już nie dam rady ja non stop płakałam bo mnie tak to wszytko stresowało

    Głowa do góry będzie dobrze trzeba to poprostu przejść
    Trzymam mocno kciuki

    My dajemy sobie 6 mcy na normalne starania a jak to nie zadziała to będziemy mrożonek używać a one tez są jak najbardziej dają tez rezultaty bo mój syn właśnie jest z mrożonego nie ze swietzego

    Powodzenia i dawaj znać

    ev. lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 22 września 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Lilah jak możesz to spróbuj IUI w Polsce bo jednak koszty dużo niższe niż w UK. Nam w Polsce proponowali 6-7 podejść do IUI z naszymi wynikami i daliśmy sobie spokój bo nie było jak tego logistycznie zrobić z urlopami i wyjazdami. Klinika w UK odmówiła nam IUI twierdząc ze nie ma sensu bo to tylko 20% chociaż uważam ze jakbyśmy spróbowali chociaż 2-3 razy to może by się udało. Żałuje ze się nie zdecydowałam bo ivf ciągnie się jak telenowela i ciagle jeszcze końca nie widać.
    A czas goni 🙈 muszę mieć 2 dzieci do czterdziestki, tak sobie założyłam i zostało już nie wiele czasu 😒


    Tu się z tobą zgadzam jak proponują coś innego wiedzy czasie trzeba robić bo u mnie to czekanie na ivf to potrwało do zajecia w ciąże 2lata to tak dużo a ja tez myśle by mieć 2 do 40 a skończyłam właśnie 38!!!

    A ty ev ile masz jak mogę zapytać ?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Japoneczka z Porcelany Autorytet
    Postów: 3809 4486

    Wysłany: 23 września 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:
    Lilah trzymam kciuki ✊🏻✊🏻✊🏻
    Japoneczka jaki to jest monitor? Ja mam Clearblue connected system i właśnie skończyły mi się testy. Potrzebuje tylko kilku na następny miesiąc i się czaje na jakieś aukcje na ebay ale ciagle mi uciekają sprzed nosa.
    Jak twoje są pasujące to chętnie odkupię kilka.
    Clearblue Advanced Fertility Monitor ten z dotykowym ekranem. One sa wazne do 30/09 dlatego je chce oddac.. bo mnie sie nie przydadza :) moze komus szczescie przyniosa ;)

    26dc (pecherzyk 20mm niepekniety)
    🧪Glukoza 95,00 mg/dl 🧪TSH 3,98 µIU/ml❌➡️ 1,3 µIU/ml ➡️0.91µIU/ml 🧪FT3 3,65 pg/ml 🧪FT4 0,94 ng/dl 🧪LH 11,24 mIU/ml 🧪Estradiol 107,70 pg/ml 🧪Progesteron 2,08 ng/ml🧪Prolaktyna 22,84 ng/ml🧪DHEA 11,32 ng/ml❌🧪Androstendion 5,71 ng/ml❌🧪Testosteron 61,95 ng/dl🧪anty-TPO 0,30 IU/ml🧪anty-TG < 3.00 IU/ml🧪PAI-1 4G Układ homozygotyczny-nieprawidłowy ❌
    👩 34🧔🏻‍♂️ 40
    💊 Euthyrox N 25

    grudzień ❤️‍🩹
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 23 września 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Witaj Annie1981

    Dzięki za wiadomość no postanowiliśmy ze musimy ruszyć z baby numer 2 bo mój maluch taki już duży a nie chce by był jedynakiem bo ja przez 16 lat w swoimi żuciu byłam i to nie jest fajne a brat mi się dopiero urodził jak miałam 16 wiec droczę dziwnie bo jesteśmy wychowani jak dwoje jedynaków bo ja już dawno dorosła a on dopiero w dorosłość powili wchodzi no cóż takie życie

    Kurczę nie wiedziałam ze krrropka teraz gdzie indziej no i myslam ze co najmniej już w ciąży będzie a ona coś próbuje innego może powinna na ivf tez pójść

    Annie a ja dobrze widzę ty w ciąży tak? Jak tak to gratulacje super

    Zapomniałam dodać no my narazie będziemy próbować naturalnie może się coś pozmieniało a jak nie to z mrożonka

    Całusy
    Ja właśnie też nie chciałam, żeby córeczka była jedynaczką. Zaczęliśmy się starać jak miała 7 miesięcy, ale zeszło się aż 30 cykli, także różnica będzie 4 lata.
    Jestem już na liście oczekujących na IVF, ale jest bardzo długa i od razu mi powiedzieli, że mogę o tym zapomnieć, bo zanim do mnie dojdzie, to przekrocze 40tke, a wtedy już nie robią przy moim niskim AMH. Także cieszę się, że udało się naturalnie 🙂 Poprzednio miałam stratę, więc z wielkim cieszeniem się czekam do II trymestru, już niedługo 🙂 Za tydzień robię NIFTY to się przekonamy kto w brzuszku mieszka, nie mogę się doczekać 🤗

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 23 września 2020, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia wszystkim co proboja . Umnie dzis 8dpo tempka pine sie w gore a co bedzie z tego to sie okarze jak wogole jeszcze bedzie . Ale wierzyc trzeba i sie nie poddawac 💚💚💚 cb1224f010fa.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 24 września 2020, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja właśnie też nie chciałam, żeby córeczka była jedynaczką. Zaczęliśmy się starać jak miała 7 miesięcy, ale zeszło się aż 30 cykli, także różnica będzie 4 lata.
    Jestem już na liście oczekujących na IVF, ale jest bardzo długa i od razu mi powiedzieli, że mogę o tym zapomnieć, bo zanim do mnie dojdzie, to przekrocze 40tke, a wtedy już nie robią przy moim niskim AMH. Także cieszę się, że udało się naturalnie 🙂 Poprzednio miałam stratę, więc z wielkim cieszeniem się czekam do II trymestru, już niedługo 🙂 Za tydzień robię NIFTY to się przekonamy kto w brzuszku mieszka, nie mogę się doczekać 🤗

    Ale się cieszę twoim szczęściem 😊😊😊dużo zdrówka dla was 🥰🥰🥰

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 24 września 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Ale się cieszę twoim szczęściem 😊😊😊dużo zdrówka dla was 🥰🥰🥰
    Dziękuję i Tobie powodzenia życzę 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 25 września 2020, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki jak tam u was? U mnie dzisiaj 7dpo więc wsiadam na rollercoaster 😁

    Podziwiam was wszystkie starające się z IUI czy IVF. Naprawdę ...wiedzą na ten temat jak i samozaparcie- szacun. Szczerze mówiąc w większości to nie wiem nawet o czym piszecie ale i tak trzymam kciuki za nas wszystkie.

    Kalcia testujesz? Ja spróbuję w niedzielę może ..

    W ogóle dziwny ten cykl. W tamtym, po owulacji miałam jakiś wyrzut hormonów, bolące jajniki, piersi, mdłości i wszystko co tylko możliwe, a w tym kompletnie nic. Ani widu ani slychu. Może był bezowulacyjny ale szkoda by było bo technicznie było jak trzeba 😂

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 25 września 2020, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Hej dziewczynki jak tam u was? U mnie dzisiaj 7dpo więc wsiadam na rollercoaster 😁

    Podziwiam was wszystkie starające się z IUI czy IVF. Naprawdę ...wiedzą na ten temat jak i samozaparcie- szacun. Szczerze mówiąc w większości to nie wiem nawet o czym piszecie ale i tak trzymam kciuki za nas wszystkie.

    Kalcia testujesz? Ja spróbuję w niedzielę może ..

    W ogóle dziwny ten cykl. W tamtym, po owulacji miałam jakiś wyrzut hormonów, bolące jajniki, piersi, mdłości i wszystko co tylko możliwe, a w tym kompletnie nic. Ani widu ani slychu. Może był bezowulacyjny ale szkoda by było bo technicznie było jak trzeba 😂
    umnie 10dpo ale test bialy I jakos nie mam przeczuc co do ciazy 🙈

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 25 września 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalcia64 wrote:
    umnie 10dpo ale test bialy I jakos nie mam przeczuc co do ciazy 🙈
    😂😂 Ależ to bardzo dobrze ze nie masz przeczuć!! Ja też nie mam i nic się we mnie nie dzieje totalnie. Ale z ciekawości w niedzielę zatestuję a co tam.

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 25 września 2020, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    😂😂 Ależ to bardzo dobrze ze nie masz przeczuć!! Ja też nie mam i nic się we mnie nie dzieje totalnie. Ale z ciekawości w niedzielę zatestuję a co tam.
    No moze racja. Dzisaj mnie jakies doly nachodza🥺💚

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 27 września 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test. Chiński cień cienia. Tak słaby że go prawie nie widać i nie mogę uchwycić aparatem. Ale tym razem się nie dam nabrać i się nie nakręcam. Jutro powtórzę. Hmm..może one tak wychodzą po prostu.

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ