X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 27 września 2020, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch. Trzymam kciuki, żeby ciemniał 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 27 września 2020, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Zrobiłam test. Chiński cień cienia. Tak słaby że go prawie nie widać i nie mogę uchwycić aparatem. Ale tym razem się nie dam nabrać i się nie nakręcam. Jutro powtórzę. Hmm..może one tak wychodzą po prostu.
    Oby tym razem ciemnial.💚💚💚☘️☘️☘️

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 września 2020, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch. Jak tam dziś rano?

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 28 września 2020, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no taki sam bladzisław jak wczoraj 🙂 wkurzyłam się na siebie i dałam sobie zakaz robienia testów do 3 dni przed @. Dzisiaj wychodzi na to że mam 10dpo wg tego co wyznaczyło mi ovufriend ale kij wie. 5.10 mam mieć @ więc do 2.10 mam zakaz testowania. Normalnie tylko mi pałą przez łeb bo teraz będę myślała i się zastanawiała . Włączam ignora na te bladziochy i czekam do 2.10.

    Ania a Ty jak się czujesz i maleństwo? Kiedy jakaś wizyta czy coś?

    Kalcia jak tam testy?

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 września 2020, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zawsze czekałam z testowaniem do 12-13 dpo.

    Dziękuję. Ja się czuję dobrze, oprócz przeziębienia, które mnie ostatnio dopadło, ale już jest ok. Poza tym lekkie mdłości, do przeżycia.
    Dziś własnie jadę na USG i NIFTY prywatnie. Trochę mam stresa czy z maluszkiem będzie ok, po ostatnim poronieniu, ale staram się nie odpuszczać do siebie złych myśli 🙂

    Scotch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 28 września 2020, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja też zawsze czekałam z testowaniem do 12-13 dpo.

    Dziękuję. Ja się czuję dobrze, oprócz przeziębienia, które mnie ostatnio dopadło, ale już jest ok. Poza tym lekkie mdłości, do przeżycia.
    Dziś własnie jadę na USG i NIFTY prywatnie. Trochę mam stresa czy z maluszkiem będzie ok, po ostatnim poronieniu, ale staram się nie odpuszczać do siebie złych myśli 🙂

    No ja to chyba nigdy nie zmadrzeję jeśli chodzi o testy...😉 Daj znać koniecznie jak po wizycie.
    Ja od niedzieli też jestem taka przeziębiona ...ale nie poddajemy się 🙂

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 września 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    No ja to chyba nigdy nie zmadrzeję jeśli chodzi o testy...😉 Daj znać koniecznie jak po wizycie.
    Ja od niedzieli też jestem taka przeziębiona ...ale nie poddajemy się 🙂
    umnie bialo ale owulacyjny za to sciemnial .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 28 września 2020, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia ja już po owu nie robię owulacyjnych bo można zglupiec z tego wszystkiego . To odpuściłam bo każdy ciemniejszy to już się nakręcam że może to to. Tym bardziej że no...nic pewnego mi nie powiedzą.
    Ale jaki ty masz wykres piękny 😍 jutro planowo powinnaś mieć 🐒 ? (Ktora nie przyjdzie haha)
    Jeny, trzymam kciuki bo już by się przydała jakaś nowa kreska na naszym wątku 😁

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 28 września 2020, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serduszko pięknie pika, nie ma krwiaków, maluszek bardzo ruchliwy. Mówiła, że to też świadczy o tym, że jest zdrowy 🙂 Wg USG wychodzi tydzień do przodu.
    Krew na NIFTY oddana. Wyniki mają być za 10 dni roboczych. Miałam nadzieję, że dostanę po tygodniu, ale mówiła, że nie. Szkoda, ja taka niecierpliwa jestem 😁
    Wrzucam kopniaczka złapanego na fotce 😍

    90ee91b6cc3031f2med.jpg

    kalcia64, Lilah, ev. lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 września 2020, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Serduszko pięknie pika, nie ma krwiaków, maluszek bardzo ruchliwy. Mówiła, że to też świadczy o tym, że jest zdrowy 🙂 Wg USG wychodzi tydzień do przodu.
    Krew na NIFTY oddana. Wyniki mają być za 10 dni roboczych. Miałam nadzieję, że dostanę po tygodniu, ale mówiła, że nie. Szkoda, ja taka niecierpliwa jestem 😁
    Wrzucam kopniaczka złapanego na fotce 😍

    90ee91b6cc3031f2med.jpg
    super byle tak dalej.❤️❤️❤️☘️☘️☘️

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 28 września 2020, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Kalcia ja już po owu nie robię owulacyjnych bo można zglupiec z tego wszystkiego . To odpuściłam bo każdy ciemniejszy to już się nakręcam że może to to. Tym bardziej że no...nic pewnego mi nie powiedzą.
    Ale jaki ty masz wykres piękny 😍 jutro planowo powinnaś mieć 🐒 ? (Ktora nie przyjdzie haha)
    Jeny, trzymam kciuki bo już by się przydała jakaś nowa kreska na naszym wątku 😁
    no przydala by sie jakas zielona nowa kropka na zachete i poprawe humoru. Ale mamy dzis zdjecie pieknego zdrowego slodziaka od Annie💚💚💚💚

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 29 września 2020, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania cóż za cudowności 😍😍😍 super że wszystko ok 🙂 oby tak dalej, chyba najgorszy czas już za tobą

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2020, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie piekny widok! Cudownie 😍 zarazaj zarazaj. Troszke czekania przed Toba ale na pewno wszystko jest w porzadku.

    Scotch bacik na dupke za to wczesne testowanie!

    Ja w tym miesiacu: zero testow, zadnego mierzenia temp, nie ogladam za bardzo sluzu. Do wczoraj przysiegam nie wiedzialam ktory mam dzien cyklu ale mnie pokusilo i sprawdzilam.

    Co do iui w Polsce to tak jest taniej, ale jak sie dorzuci loty, zakwaterowanie albo dojazdy na te wszystkie wizyty i monitoringi ( ja mam ok 100km do najblizszego miasta z jakas sensowna klinika w Polsce) to juz nie wychodzi taka duza roznica. Chcialam sie umowic na 1-2-1 w mojej klinice w UK i pogadac ale wyglada na to ze nie ma narazie takiej opcji, podejrzewam koronaswirus!

    Na ta chwile nie jestem przekonana ale mysle o tym duzo!

    Kalcia kciuki za mile zaskoczenie, ktos musi zaciazyc, moze Ty?😉

    Ev kciuki za pazdziernik, niech bedzie szczesliwy &&&

    Ila zaczynacie juz starania? Bedziesz sie obserwowac czy narazie spontan? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2020, 15:35

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 29 września 2020, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Ania cóż za cudowności 😍😍😍 super że wszystko ok 🙂 oby tak dalej, chyba najgorszy czas już za tobą
    Chyba tak, BBF pokazal, że wczoraj minął najgorszy okres utraty ciąży, więc w zasadzie już chyba jest bezpiecznie 🙂 Choć czekam na wyniki NIFTY i rozpoczęcie II trymestru, wtedy odetchnę 🙂

    Lilah wrote:
    Annie piekny widok! Cudownie 😍 zarazaj zarazaj. Troszke czekania przed Toba ale na pewno wszystko jest w porzadku.
    Mówisz, masz. Wiruski dla Was wszystkich 🙂

    aniolek002.gif

    Scotch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 września 2020, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Serduszko pięknie pika, nie ma krwiaków, maluszek bardzo ruchliwy. Mówiła, że to też świadczy o tym, że jest zdrowy 🙂 Wg USG wychodzi tydzień do przodu.
    Krew na NIFTY oddana. Wyniki mają być za 10 dni roboczych. Miałam nadzieję, że dostanę po tygodniu, ale mówiła, że nie. Szkoda, ja taka niecierpliwa jestem 😁
    Wrzucam kopniaczka złapanego na fotce 😍

    90ee91b6cc3031f2med.jpg

    Sliczny ten dzidzius duzo zdrowia dla was!!!

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 30 września 2020, 00:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Annie piekny widok! Cudownie 😍 zarazaj zarazaj. Troszke czekania przed Toba ale na pewno wszystko jest w porzadku.

    Scotch bacik na dupke za to wczesne testowanie!

    Ja w tym miesiacu: zero testow, zadnego mierzenia temp, nie ogladam za bardzo sluzu. Do wczoraj przysiegam nie wiedzialam ktory mam dzien cyklu ale mnie pokusilo i sprawdzilam.

    Co do iui w Polsce to tak jest taniej, ale jak sie dorzuci loty, zakwaterowanie albo dojazdy na te wszystkie wizyty i monitoringi ( ja mam ok 100km do najblizszego miasta z jakas sensowna klinika w Polsce) to juz nie wychodzi taka duza roznica. Chcialam sie umowic na 1-2-1 w mojej klinice w UK i pogadac ale wyglada na to ze nie ma narazie takiej opcji, podejrzewam koronaswirus!

    Na ta chwile nie jestem przekonana ale mysle o tym duzo!

    Kalcia kciuki za mile zaskoczenie, ktos musi zaciazyc, moze Ty?😉

    Ev kciuki za pazdziernik, niech bedzie szczesliwy &&&

    Ila zaczynacie juz starania? Bedziesz sie obserwowac czy narazie spontan? 🙂


    Kochana narazie jedziemy na spontanie tym razem chyba jestem bardziej wyluzowana skoro mam juz jedno dziecko :) pamietam te wszytkie tesciku temperatutki i ze trzeba dzis bo jak nie dzis to pozniej nie zaskoczy i schiza no a na koncu ten stresujacy ivf czy widzie mam nadzike ze tym razem to wszytko wyjdzie!

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 30 września 2020, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 25dc i plamienie. Dpo może być 12 (wg ovufriend które wyznaczyło mi ovu na dzień po pozytywnym teście owu) a może być i 10 jeśli ovu była później niz ovufriend mowi. Jeszcze 5 dni do małpy no ale chyba niestety idzie. Testu do dnia @ nie zrobię choćby mnie kroili i solili. Zresztą już się na nią nastawialam i czekam 🙂

    Kalcia jak tam na twoim pokładzie ?

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Werczi007 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 września 2020, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich 2 kreski na tescie w tamta sobote beta 9 w poniedziałek 35 a dzisiaj beta 112 za 2 tygodnie powinnam mieć usg z powodu wcześniejszej ciąży pozamacicznej. Boję się że będzie tak samo jak tamtym razem mimo to czekam do usg zanim zaczne się cieszyć

  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 30 września 2020, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, hej kochana! Doszły mnie słuchy, że pytałaś o mnie, więc przyleciałam się zameldować. Ostatnio mniej mnie tutaj, właściwie to tylko na wątek rocznika 1981 wchodzę, ale Annie była tak miła, że dałą znać. No niestety nie za bardzo mam co pisać, bo nic się tutaj nie zmieniło :( Ale widzę, że Wy o drugie się chcecie starać, więc zaciskam kciuki!

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • kalcia64 Autorytet
    Postów: 1461 1210

    Wysłany: 30 września 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    U mnie dzisiaj 25dc i plamienie. Dpo może być 12 (wg ovufriend które wyznaczyło mi ovu na dzień po pozytywnym teście owu) a może być i 10 jeśli ovu była później niz ovufriend mowi. Jeszcze 5 dni do małpy no ale chyba niestety idzie. Testu do dnia @ nie zrobię choćby mnie kroili i solili. Zresztą już się na nią nastawialam i czekam 🙂

    Kalcia jak tam na twoim pokładzie ?
    hej umnie czerwone dni zgodnie z kaledarzem . W piatek badania hormonalne .

    [link=https://www.suwaczki.com/]4c3tkw7iss6l03u2.png[/link]
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ