X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z UK
Odpowiedz

Staraczki z UK

Oceń ten wątek:
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 2 października 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 od zeszłego czwartku jestem na urlopie w PL i w ogóle nie zaglądałam na forum.
    Widzę, że trochę się tu dzieje 😊

    @Ila mam 36lat i zero ciąż do tej pory. Czekamy jak na zbawienie na ten transfer i jak się uda to szybko po kolejnego mrozaczka żeby się wyrobić do 40!

    @Annie piękne bobo 😍 gratuluje tym bardziej że udało się naturalnie po 30cyklach. Ja miałam akurat 30 naturalnych przed ivf ale nie wyszło. Na czym polegają te drugie badania, o których piszesz?

    @lilah właśnie z tego powodu nie zdecydowaliśmy się na IUI w Polsce bo urlopy, loty, dojazdy itp byłoby to zbyt obciążające ale gdybym miała możliwość to robiłabym IUI przed ivf. Zawsze to szybciej i mniej stresu i zastrzyków można uniknąć.

    @werczi gratuluje pozytywnego testu i super bety. Oby tak dalej i żeby wszystko było dobrze tym razem 🤞🏻

    Powodzenia dla tych co zaczęły nowe cykle październikowe. Oby były szczęśliwe 🎃

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 2 października 2020, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natomiast u mnie następująco:

    Skoro jestem w PL to byłam już w luxmedzie 3 razy 🤪 zawsze korzystam ile mogę bo później to nawet nie poproszę się badania krwi czy wizyty ginekologicznej od swojej GP.
    Zrobiłam cytologię, trochę badan na przeciwciała i usg. Wyszło tyle ze nie wiadomo czy była owulacja czy nie ale jestem nadal w tym samym cyklu tasiemcu 38 dni już. Usg w 34dc pokazało resztki płynu albo po owulacji albo po poprzednim cyklu, jajniki super - wróciły już do normy a endometrium 12mm wiec tez super. Dziwne było to ze na prawym jajniku były dwa pecherzyki, jeden 20mm chyba, jakby przed owu. Ale nie pękł wiec chyba po prostu się wchłonie. Są w ogóle cykle z podwójna owulacja? Czy to niemożliwe nawet w anomaliach?
    Ogólnie to warunki do naturalnego transferu są tylko muszę w końcu doczekać się 🐒

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 2 października 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwile po tym jak do Was napisałam, zobaczyłam na BBC ze Polska zostaje wyłączona z korytarza od jutra od 4:00 czyli przylatując o 7:55 do UK muszę siedzieć w kwarantannie przez 2 tygodnie 😫
    Także nici z październikowego transferu bo szpital mnie nie wpuści na scan a powinnam go mieć zaraz jak zacznie mi się okres.
    Szlag by to wszystko trafił. Pandemia trwa już ponad pół roku, nie miałam z nikim chorym kontaktu, nie byłam w żaden sposób narażona a teraz wracając z Polski muszę siedzieć zamknięta w areszcie domowym 😫 i to tylko dlatego ze przyleciałam na chrzciny córeczki mojego brata.
    Mąż będzie mieszkał u znajomych dwa bloki obok i przynosił mi zakupy pod drzwi 🥺

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 2 października 2020, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila, hej kochana! Doszły mnie słuchy, że pytałaś o mnie, więc przyleciałam się zameldować. Ostatnio mniej mnie tutaj, właściwie to tylko na wątek rocznika 1981 wchodzę, ale Annie była tak miła, że dałą znać. No niestety nie za bardzo mam co pisać, bo nic się tutaj nie zmieniło :( Ale widzę, że Wy o drugie się chcecie starać, więc zaciskam kciuki!


    Czesc Krrropka

    Faknie ze sie odezwalas :) tak poszukiwalam cie bo sie zastanwialam jak zyjesz czy zaszly jakies zmiany w twoim zyciu itd szkoda ze jeszcze nic nie zaskoczylo ale ja zawsze trzymam za ciebie mocno kciuki i wiel ze wkoncu musi zaskoczyc!!! robilas jakies nowe badania by sie dowiedziec co sie dzieje prosze przypomnij mi bo juz niestety nie pamietam co u ciebie jest za problem jak moge to tak nazwac nie chce cie w zaden sposob urazdzic po za tym jak cos to pisz mi na pruwatne wiadomosci obiecuje ze tym razem sprawdze mam wlaczone teraz powiadomienia :)

    No my zaczelismy runde nr 2 bo czas mi ucieka 38 stuknelo Ernest duzy pracy brak przez pandemie to chociaz dziecko moze sie uda trzasnac po za tym mam jeszcze te mrozone a teraz placimy juz prawie od 2 lat za trzymanie ich juz mnie po kieszeni trzasnelo £600 a jak bym chciala je wlozyc to podobno £1000 a my teraz z jednej pensji jedziemy az mnie glowa boli wiec dlatego narazie probujemy naturalnie hahah bedzie taniej jak cos no i przyjemniej hahah

    Sciskam cie mocno kochana fajnie ze sie odezwalas!!! moze sie wkoncu tez jakos uda spotkac w realu?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 2 października 2020, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila14m wrote:
    Czesc Krrropka

    Faknie ze sie odezwalas :) tak poszukiwalam cie bo sie zastanwialam jak zyjesz czy zaszly jakies zmiany w twoim zyciu itd szkoda ze jeszcze nic nie zaskoczylo ale ja zawsze trzymam za ciebie mocno kciuki i wiel ze wkoncu musi zaskoczyc!!! robilas jakies nowe badania by sie dowiedziec co sie dzieje prosze przypomnij mi bo juz niestety nie pamietam co u ciebie jest za problem jak moge to tak nazwac nie chce cie w zaden sposob urazdzic po za tym jak cos to pisz mi na pruwatne wiadomosci obiecuje ze tym razem sprawdze mam wlaczone teraz powiadomienia :)

    No my zaczelismy runde nr 2 bo czas mi ucieka 38 stuknelo Ernest duzy pracy brak przez pandemie to chociaz dziecko moze sie uda trzasnac po za tym mam jeszcze te mrozone a teraz placimy juz prawie od 2 lat za trzymanie ich juz mnie po kieszeni trzasnelo £600 a jak bym chciala je wlozyc to podobno £1000 a my teraz z jednej pensji jedziemy az mnie glowa boli wiec dlatego narazie probujemy naturalnie hahah bedzie taniej jak cos no i przyjemniej hahah

    Sciskam cie mocno kochana fajnie ze sie odezwalas!!! moze sie wkoncu tez jakos uda spotkac w realu?


    Annie dziekuje za powiadomienie Krropki ze jej szukalam buziak

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • krrropka Autorytet
    Postów: 999 566

    Wysłany: 2 października 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ila, trzymam kciuki za te starania. U sporo by Was kosztował ten drugi transfer, mam nadzieję, że się uda bez wydawania kasy. Jak długo zamierzacie trzymać zarodki?
    U nas, jak już pisałam, bez zmian. Na razie próbujemy ciągle naturalnie, chociaż już się nie nastawiam na sukces. Badań żadnych nowych nie robiłam. U mnie zdiagnozowano niedrożność jajowodów, 2 lata temu miałam zabieg udrażniania, który niby się udał, ale efektu w postaci ciąży brak. Lekarze tutaj powiedzieli mi, ze z racji tego iż wszystkie inne wyniki i skany miałam dobrze, to nie są w stanie mi bardziej pomóc. No chyba że zdecydujemy się IVF.

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 3 października 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev. trzymaj się ..pechowo strasznie tym bardziej że to kwestia godzin była. A jesli nie teraz to możesz za miesiąc czy to trzeba się z dużym wyprzedzeniem umawiać? Pytałaś ich co dalej?

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 3 października 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ev. wrote:

    @Annie piękne bobo 😍 gratuluje tym bardziej że udało się naturalnie po 30cyklach. Ja miałam akurat 30 naturalnych przed ivf ale nie wyszło. Na czym polegają te drugie badania, o których piszesz?
    Masz na myśli NIFTY? To jest badanie DNA płodu w celu wykrycia wad wrodzonych jak np. zespół Downa i określenie płci dziecka.

    Współczuję tej kwaratnny 🙁 Ja właśnie z tego powodu boję się lecieć do PL. Chyba przez rok nie polecę widząc co się tam dzieje 🙈

    ev. lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 3 października 2020, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Ev. trzymaj się ..pechowo strasznie tym bardziej że to kwestia godzin była. A jesli nie teraz to możesz za miesiąc czy to trzeba się z dużym wyprzedzeniem umawiać? Pytałaś ich co dalej?

    Jak na złość 🐒 przyszła właśnie dzisiaj ale o 17 wiec już się nie dodzwoniłam do kliniki, będę próbować jutro. Mam nadzieje, ze przełożą mi transfer tylko o miesiąc a nie dłużej ale cholera ich wie bo mówili ze są długie kolejki na naturalne transfery. Teoretycznie jak cykl będę miała 28 dni to następny zacznie mi się jeszcze w październiku (31/10 dokładnie) wiec byłoby jeszcze zgodnie z ich listem ale nic z nimi nie jest tak jak sobie to założę wiec już nie chce się nakręcać zanim nie porozmawiam tam z kimś.

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 4 października 2020, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krrropka wrote:
    Ila, trzymam kciuki za te starania. U sporo by Was kosztował ten drugi transfer, mam nadzieję, że się uda bez wydawania kasy. Jak długo zamierzacie trzymać zarodki?
    U nas, jak już pisałam, bez zmian. Na razie próbujemy ciągle naturalnie, chociaż już się nie nastawiam na sukces. Badań żadnych nowych nie robiłam. U mnie zdiagnozowano niedrożność jajowodów, 2 lata temu miałam zabieg udrażniania, który niby się udał, ale efektu w postaci ciąży brak. Lekarze tutaj powiedzieli mi, ze z racji tego iż wszystkie inne wyniki i skany miałam dobrze, to nie są w stanie mi bardziej pomóc. No chyba że zdecydujemy się IVF.

    Nie dziękuje Krrropka :) Mam nadzieje ze się uda bez kosztów nie wiem ile będziemy trzymać generalnie dajemy sobie pol roku zeby jeszcze zanim skasują za kolejny rok by już nie płacić wie za nie zaskoczy to znów wkładamy 😔

    No mi tez udrażniali te jajniki szczerze mam wrażenie ze tu każdemu robią od tego zaczynaja

    A ty nie chciałabyś spróbować ivf? Może tez ci się uda tak jak mi

    A wy jak długo planujecie próbować naturalnie ? A jak mogę zapytać w jakim wieku jesteś ?

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 4 października 2020, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informacyjnie: mam II 😊 już chyba z takim bladziochem nie będzie wątpliwości ..
    Zaraz wrzucę zdjęcie.

    ev. lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 4 października 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    536dc144a77f.jpg

    Ewa1984, Ania81, Lilah lubią tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 października 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch. To już nie bladzioch, tylko porządna kreska! Gratuluję! 🙂

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • ev. Przyjaciółka
    Postów: 73 50

    Wysłany: 4 października 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    536dc144a77f.jpg

    Gratulacje Kochana!!! ❤️

    Scotch lubi tę wiadomość

    👩🏻‍🦱36 🧔36
    Starania od 2018
    👩🏻‍🦱 badania Ok, wrogi śluz i przeciwciała p/plemnikowe (++)
    🧔 morfologia 3%, niskie parametry nasienia

    03/2020 odwołany IVF przez 🦠
    08/2020 krótki protokół

    🔆IVF start 07/08/2020
    35 jajeczek
    18 zapłodnionych
    12 embrionów w 3 dobie
    7 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    ❌Transfer wrzesień/październik - cykl odwołany (brak owulacji)
    ✅FET na cyklu naturalnym listopad
    ❄️4AA jest ze mną od 28/11

    U5qH.png
  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 4 października 2020, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jeszcze poczekam z tym cieszeniem się. W ogóle się tym nie ekscytuję bo jakoś do mnie to nie dociera. Ostatnie dwa tygodnie przechorowalam naprawdę mocno, i wczoraj po południu chciałam sobie grzańca zrobić więc zrobiłam test (ten sam) i śladu nie było żadnego. Nic kompletnie.
    W tym cyklu miałam zero objawów w porównaniu do tych poprzednich. Ale dzisiaj stwierdziłam że termin @, to sikam na ostatni test i zapominam o tym wszystkim na dwa tygodnie.
    Zresztą jak siknęłam to położyłam koło siebie i nawet nie patrzyłam. Dopiero za chwilę mi się przypomniało że zrobiłam test. Wzięłam go do ręki i szok 😂

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 4 października 2020, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    Na razie jeszcze poczekam z tym cieszeniem się. W ogóle się tym nie ekscytuję bo jakoś do mnie to nie dociera. Ostatnie dwa tygodnie przechorowalam naprawdę mocno, i wczoraj po południu chciałam sobie grzańca zrobić więc zrobiłam test (ten sam) i śladu nie było żadnego. Nic kompletnie.
    W tym cyklu miałam zero objawów w porównaniu do tych poprzednich. Ale dzisiaj stwierdziłam że termin @, to sikam na ostatni test i zapominam o tym wszystkim na dwa tygodnie.
    Zresztą jak siknęłam to położyłam koło siebie i nawet nie patrzyłam. Dopiero za chwilę mi się przypomniało że zrobiłam test. Wzięłam go do ręki i szok 😂
    Dziwne. Teoretycznie przed spodziewana @ powinno się robić testy z pierwszego moczu, bo po południu mogą nie wyjść, ale przy takiej kresce to i w południe powinno wyjść. Zrób Clearblue How Many Weeks, będziesz miała pewność.

    Scotch lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Ila14m Autorytet
    Postów: 398 111

    Wysłany: 5 października 2020, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    536dc144a77f.jpg


    Wow super wiadomosci Scotch gratulacje!

    Scotch lubi tę wiadomość

    Ila

    Syn -Nataniel - 15.03.2022 💕
    Syn -Ernest 25.04.2019 - IVF


    0bf99834af045fe21dee7239d60deaae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2020, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wow ja mysle ze to to ❤️ trzymam kciuki!

    Ev wspolczuje, ja wracam za kilka dni i tez czeka mnie kwarantanna. Nie bedzie lekko ale my mozemy sobie pozwolic na bycie w domu 2 tyg. No i szczerze to spodziewalismy sie tego...

    Nadrobie dziewczyny co tam u Was juz po powrocie bo tu duzo sie dzieje!

    Scotch lubi tę wiadomość

  • Scotch Przyjaciółka
    Postów: 108 99

    Wysłany: 5 października 2020, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziwne. Teoretycznie przed spodziewana @ powinno się robić testy z pierwszego moczu, bo po południu mogą nie wyjść, ale przy takiej kresce to i w południe powinno wyjść. Zrób Clearblue How Many Weeks, będziesz miała pewność.
    Ania no przedziwne i właśnie dlatego rano taki szok. Być może dlatego że dzień wcześniej test robiłam po południu gdzie dużo jadłam i piłam - ani nawet śladu żeby nie było a na drugi dzień aż tak?
    Kupię dzisiaj po drodze elektronika i zrobię jutro rano. Na razie się nie podniecam 🙂
    Trzymajcie kciuki 😁

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    h4zpk0s35v0g4bu8.png
  • Ania81 Autorytet
    Postów: 2519 2780

    Wysłany: 5 października 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scotch wrote:
    536dc144a77f.jpg


    Scotch piekna krecha, teraz tylko nudnych 9 miesiecy zycze❤️❤️❤️❤️.

    Scotch lubi tę wiadomość

    f2wl2n0amwelqrbt.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ