X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)
Odpowiedz

Staraczki z Warszawy i okolic łączcie się :)

Oceń ten wątek:
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 maja 2020, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Pozwólcie, że się wtrącę.

    A tak wogole witam was z miasta 60 km od wawy.

    Ja zaszłam w ciążę NATURALNIE po 9 latach. Z niedrożnymi jajowodami. Z Amh bliskim 0. Z jednym okrojonym jajnikiem po laparoskopii. Z drugim nie działającym od 5 lat jajnikiem. Po nieudanym invitro. Z endo i hashi i IO. ZASZŁAM bez leków. Co prawda ciąża obumarla w 8 tyg. Ale zaszłam i nie traccie nadziei.

    Fabcia 60km w którą stronę ?
    Może jesteś z moich okolic ?
    Ja niecałe 100km na wschód od Wawy.

    A Twoja historia daje nadzieję :)
    Jakie macie teraz plan działania ?

  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 16 maja 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan wrote:
    Fabcia 60km w którą stronę ?
    Może jesteś z moich okolic ?
    Ja niecałe 100km na wschód od Wawy.

    A Twoja historia daje nadzieję :)
    Jakie macie teraz plan działania ?

    Trasa S17 w stronę Lublina a Ty 🥰

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 16 maja 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszłam w ciążę w trudnym dla mnie czasie. W rodzinie same przykre rzeczy do tego kochalismy się tylko raz w szczęśliwym cyklu i to w czasie okresu 😂tzn końcówka ale w życiu tak nie robiliśmy 🤨
    Ale za to zmieniłam pracę z biurowej mega stresującej na pracy w terenie z mnostwem km zrobionych dziennie. Uwielbiam to mimo iż pracuje czasem i 7 dni w tygodniu.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 16 maja 2020, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 09:23

  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 17 maja 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joan Fertimedica wydaje mi się, ze udostępnia online wyniki, ale mogę powiedzieć tylko o posiewach. Zlecają alabowi i dostaje się kod do odczytania wyników na ich stronie.

    Joan lubi tę wiadomość


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 maja 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki wrote:
    Kasiu, dziewczyny, jestem po konsultacji. I wrażenia mieszane z przewagą głębokiego, rozdzierającego smutku. Dziś mój 25 dc, po wywiadzie, usg i słowa Pani dr " ja tu ani ciąży ani jej symptomów ciąży nie widzę. Marne szanse. Dodatkowo ja zakładam że po tej histeroskopii już się Pani dawno te zrosty odnowiły i dzieci z tego nie będzie".
    Czyli chyba pozostało mi jedynie wierzyć w powodzenie in vitro...
    Kupiłam sobie wino... Poszłam by usłyszeć to usłyszałam. Mam żal do sobie ze nie mogę zajść w ciążę.
    Wiki,
    co za baba...bez wyczucia..

    miałam dziś testować, ale temp.rano spadła do 36,51
    :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2020, 11:53

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    Wiki,
    co za baba...bez wyczucia..

    miałam dziś testować, ale temp.rano spadła do 36,51
    :(


    Z okazji odstawienia luteiny + estrofem też miałam dziś testować ( okres ma być we wtorek) ale jako że na usg nie było totalnie żadnych przesłanek plus nie ma żadnych "innych" objawów mogących wskazywać na ciążę to nie zrobiłam go. Po tej wizycie podłamałam się i zarówno w piątek jak i w sobotę wypiłam po 2 kieliszki wina. Czekam na okres. Wiem że przyjdzie...

    A Ty kiedy masz termin miesiączki?

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Pozwólcie, że się wtrącę.

    A tak wogole witam was z miasta 60 km od wawy.

    Ja zaszłam w ciążę NATURALNIE po 9 latach. Z niedrożnymi jajowodami. Z Amh bliskim 0. Z jednym okrojonym jajnikiem po laparoskopii. Z drugim nie działającym od 5 lat jajnikiem. Po nieudanym invitro. Z endo i hashi i IO. ZASZŁAM bez leków. Co prawda ciąża obumarla w 8 tyg. Ale zaszłam i nie traccie nadziei.


    To jest dopiero cud zapłodnienia!! Organizm ludzki jest niesamowity.

    fabcia lubi tę wiadomość

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki wrote:
    Z okazji odstawienia luteiny + estrofem też miałam dziś testować ( okres ma być we wtorek) ale jako że na usg nie było totalnie żadnych przesłanek plus nie ma żadnych "innych" objawów mogących wskazywać na ciążę to nie zrobiłam go. Po tej wizycie podłamałam się i zarówno w piątek jak i w sobotę wypiłam po 2 kieliszki wina. Czekam na okres. Wiem że przyjdzie...

    A Ty kiedy masz termin miesiączki?
    heh, współczuję...wiem co czujesz
    ja dziś termin @,przyszła ok.15...
    zrobiłam sobie drinka i piję z mężem
    mam dość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • fabcia Autorytet
    Postów: 498 258

    Wysłany: 17 maja 2020, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki wrote:
    To jest dopiero cud zapłodnienia!! Organizm ludzki jest niesamowity.
    Ja nigdy nie wierzyłam w cuda dopóki sama tego nie doświadczyłam. W sylwestra powiedziałam sobie dość. Że koniec i tyle. Powiedziałam sobie że trzeba się pogodzić z tym że nie każdy musi mieć dziecko.

    11.03.2020 prawie 10 tyg 😭
  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 17 maja 2020, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiastaraczka wrote:
    heh, współczuję...wiem co czujesz
    ja dziś termin @,przyszła ok.15...
    zrobiłam sobie drinka i piję z mężem
    mam dość


    To się kiedyś musi skończyć... Po prostu musi... A póki co można się od czasu do czasu delektować tym i owym 🍷🍸🍺🍹

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Kasiastaraczka Autorytet
    Postów: 2669 4259

    Wysłany: 17 maja 2020, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fabcia wrote:
    Ja nigdy nie wierzyłam w cuda dopóki sama tego nie doświadczyłam. W sylwestra powiedziałam sobie dość. Że koniec i tyle. Powiedziałam sobie że trzeba się pogodzić z tym że nie każdy musi mieć dziecko.
    To wielki cud
    Teraz jak zdarzył się jeden trzeba modlić się o kolejny
    Trzymam kciuki

    fabcia lubi tę wiadomość

    Synek 12.2023
    Starania-2 cykl
    Synek 01.2022
    Starania-23cykl
    ja '88 + on '87
  • Joan Autorytet
    Postów: 6802 6838

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VianEthel2 wrote:
    Joan Fertimedica wydaje mi się, ze udostępnia online wyniki, ale mogę powiedzieć tylko o posiewach. Zlecają alabowi i dostaje się kod do odczytania wyników na ich stronie.

    Tam go w końcu zapisałam, bo w Invimedzie najwcześniejszy termin był na 12 czerwca, bo pierwszeństwo mają Ci co przerwali procedury.

    W Fertimedica mają na razie odbiór na email ale tylko dlatego, że w kraju taka sytuacja.
    Babeczka w rejestracji nie była mi w stanie powiedzieć jak będzie w czerwcu. Mam jednak nadzieje, ze tak samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 09:09

  • Wiki Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 19 maja 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sunrose wrote:
    Cześć Dziewczyny! Dołączę i ja do Was, sama jestem z Warszawy więc tutaj czuję się tak bardziej u siebie :)
    Staramy się prawie 2 lata, tak z diagnostyką to rok. Ja jeszcze przed wirusem korzystałam z poradni niepłodności nfz ale teraz wciąż zamknięta :/ Korzystam też z prywatnej opieki medycznej ale niestety do tej pory nie trafiłam na ginekologa godnego polecenia..
    Teraz przede mną badanie sono hsg i chyba będę musiała wykonać prywatnie. Możecie mi polecić jaką klinikę ?
    Pozdrawiam i trzymam kciuki za pozytywne efekty starań !:)


    Witaj i tu na forum ! Podczytuję Twój pamiętnik :) Ja 2 lata temu sono robiłam w Fertimedice. Byłam zadowolona aczkolwiek mnie bolało. Niestety robili na żywca i jedyne co możesz wziąć to standardowe leki p/bólowe na 30 minut przed badaniem. Teraz widzę w ich cenniku pojawiło się znieczulenie do zabiegu. Dzisiaj wybrałabym razem z tą opcją, ale jest to moja subiektywna opinia. Jest taki mit, że jak boli to są zrosty - ja go obalę, bo u mnie jajowody oba drożne. Również Cię pozdrawiam !

    Starania lato 2017.

    Za długa, za bolesna to historia. Podsumowując II proc. IVF, za mną 7 transferów nieudanych.
  • Magdins90 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 19 maja 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki wrote:
    Witaj i tu na forum ! Podczytuję Twój pamiętnik :) Ja 2 lata temu sono robiłam w Fertimedice. Byłam zadowolona aczkolwiek mnie bolało. Niestety robili na żywca i jedyne co możesz wziąć to standardowe leki p/bólowe na 30 minut przed badaniem. Teraz widzę w ich cenniku pojawiło się znieczulenie do zabiegu. Dzisiaj wybrałabym razem z tą opcją, ale jest to moja subiektywna opinia. Jest taki mit, że jak boli to są zrosty - ja go obalę, bo u mnie jajowody oba drożne. Również Cię pozdrawiam !

    Hej 😊
    Tez szykuje się do badania drożności prywatnie Jaki to koszt mniej więcej w Warszawie? No chyba, ze ten cykl będzie szczęśliwy. Chociaż nie liczę na ten cykl. Mnóstwo nerwów i kłótni z lubym. 😩 jakiś kryzys.

    Jeszcze jedno mam pytanie - na usg lekarz potwierdził 2 komórki jajowe, ładne 😉 tylko, ze ja później w temperaturach nie zauważyłam takiego jednego konkretnego skoku, a jakby dwa spadki przed owu. 🤷🏻‍♀️ Teraz już w drugiej fazie temperatury wyższe no ale wcześniej przed owu nie miałam takiego misz masz 🤣 czy jest opcja, ze najpierw jedna komórka wyskoczyła, a potem druga?
    I wg 2 komórki bez wspomagaczy jedyne co to dieta od akademii płodności - i to chyba to 😉

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2020, 00:01

    Kasiastaraczka lubi tę wiadomość

  • OlaNova Autorytet
    Postów: 608 760

    Wysłany: 19 maja 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja też dopiero co robiłam sono-hsg w Bocianie. Miałam robić w Novum z narkozą za ok 1400 zł, ale przez wirusa wstrzymali. Okazało się, że Bocian już ruszył i szybko termin miałam i poszłam, chyba 700 zł na żywca :) Wziełam tabletki p-bólowe większą dawkę niż na okres no i bolało WCH*J ;) Potem 40 min rzygałam ;) no ale każde badanie przybliża nas do "diagnozy", także warto. U mnie wyszedł jeden niedrożny niewiado skąd on taki 🤷‍♀️
    Sunrose, diagnozujecie się od roku i jeszcze nie robiłaś drożności jajowodów?
    Podobno najlepsza klinika w Wawie to Novum, ale są też opinie, ze to maszyna do zarabiania pieniędzy. Koleżanka poleciła mi Bociana (akurat ona w Białymstoku, po 5 latach leczenia w Novum tam zaszła w 1 cyklu, ale poleciła mi też Bociana (a konkretnie dr Niemoczyńskiego) w Wawie.
    Także ja idę na 1 wizytę do pana doktora w czwartek :)

    f2w33e3kj33m6p5d.png

    Ja: 30 lat On: 31 lat
    Starania od lipca 2019
    12.2019 - rozpoczęcie diagnostyki, wszystkie wyniki książkowe (niepłodność idiopatyczna)
    05.2020 - sono-HSG - jeden jajowód niedrożny
    05.2020 - pierwszy cykl stymulowany (nieudany)
    07. i 08. i 09.2020 - 3 x IUI (nieudane)

    09.2021 - 1 IVF - krótki - 11 komórek, 2 zarodki, transfer odroczony (hiperka)
    25.10.2021 - FET - blastka 4aa
    6 dpt - pierwsze w życiu II kreski 🎉
    8 dpt - bHCG: 53,2 mIU/ml i dalej beta pięknie rośnie!
    24 dpt - mamy serduszko!!! <3 <3 <3

    1 mrozaczek 4aa na zimowisku <3
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 maja 2020, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fabcia dajesz nadzieję dziewczynom że się uda. Powinnam Twoją historie pokazać mojej kuzynce. Bo już też się długo stara.

    Trzymam kciuki żeby u Ciebie stał się drugi cud.

    fabcia lubi tę wiadomość

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 20 maja 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny się dołączam. Miałam testować 15 tego ale przyszła franca punktualnie.
    Właśnie się okres skończył to będziemy niedługo się starać.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ