X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzieli, że jest źle w sensie niewiele czasu mi zostało i że nie ma co się teraz bawić i ociągać tylko trzeba działać i to jak najszybciej - inseminacja itp. więcej się dowiem jak dopadnę mojego doktora czyli dopiero 20 grudnia najwcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2013, 15:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie na usg wyszło że mało tych pęcherzyków. na sali ze mną była babeczka której to samo wyszło i jej dodatkowo zrobili AMH ale tu się zgadza co napisałaś - ona miała 36 lat i pewnie dlatego jej zlecili a mi nie. jutro zrobię prywatnie. :(

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie fajne!
    Jak wstawiacie zdjecia?
    Bo ja nie umiem. :(
    Dlatego zamiast awatarka moja sztuczna choineczka z zeszlego roku. Kupilam w przecenie 24 grudnia.
    W tym roku kupilismy juz zywa. Mielismy ja dzisiaj ubrac - wedlug wloskiej tradycji ale wybylismy z domu. Zrobimy to jutro.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dzisiaj po temperaturce 36,80 znowu przesunelo owulacje. Z 14 na 18 dzien.
    jutro wizyta u wloskiej ginekolog. Zobaczymy co wymysli - byla przekonana ze bede juz w ciazy.

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie ma fasolki.
    Zrobilam rano test zeby wiedziec co i jak przed wizyta u ginekologa i okazalo sie ze nie jestem w ciazy.

    Dzieki za info o zdjeciach - nie uzywalam jeszcze nigdy takich stron.

    Truskaweczko - w twoim wypadku to nie wiem czy nie lepiej od razu dzialac invitro - bo inseminacja tylko troszke skraca droge plemnikom a jak masz malo jajeczek to moze nie warto tracic czasu.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos nie wierze w ten termin owulacji bo zwykle byl kolo 14 dnia.
    Tylko mi sie ta dosyc wysoka temperatura nie zgadza.

    A gin juz by cos wypatrzyl?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem juz po ginekologu.

    I znowu sie pobeczalam.
    Zem stara, gruba (babka zauwazyla ze warto by schudnac bo to moze pomoc - a to nie jest takie pewne bo bylam juz szczuplejsza i nie zaszlam) i do tego nie wiadomo dlaczego nie moge zajsc w ciaze.
    Zbadala mnie ale nie bylo szans widzec czegokolwiek.
    Pokazalam jej wyniki AMH a ta wyjela komorke zeby sprawdzic co to jest i jakie sa normy!
    Przepisala witaminki i umowilismy sie za pol roku.

  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturka spada ...

    Ale tu cicho!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mieszkam od niedawna w świętokrzyskim ,proszę doradźcie jakiegoś dobrego ginekologa z okolic Skarżysko Kamienna,Stąporków.... Oczywiście na kasę chorych...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 13:12

    cedr697 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 21:52

    maleńka03 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki... Coś mało dziewczyn ze świętokrzyskiego się stara :) .Szukałam sporo lekarzy na internecie ale nic szczególnego nie znalazłam.Ale spróbuję chyba w Końskich bo tam przyjmują od razu nie trzeba czekać po kilka lub kilkanaście dni.My staramy się już 2 lata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maleńka03 wrote:
    Dzięki... Coś mało dziewczyn ze świętokrzyskiego się stara :) .Szukałam sporo lekarzy na internecie ale nic szczególnego nie znalazłam.Ale spróbuję chyba w Końskich bo tam przyjmują od razu nie trzeba czekać po kilka lub kilkanaście dni.My staramy się już 2 lata.
    Maleńka jeśli mogę Ci coś doradzić to moim skromnym zdaniem udaj się lepiej do Kielc- jest wybór lekarzy w tym specjalizujących się w niepłodności. Nie wiem jak w Skarżysku ale na boga nie do Końskich jeśli chcesz na fundusz!!! Wiem co mówię bo właśnie w Końskich mieszkam i paru lekarzy tu przerobiłam. Owszem gdybyś już była w ciąży to jest tu dwóch dobrych lekarzy z tym, że prywatnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2013, 13:11

    Ania_84, maleńka03 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chcesz cos na temat konkretnego doktóra to napisz do mnie na priv.

    maleńka03 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Turkaweczko - a jak tam sie trzymasz?? cos sie juz wyjasniło ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny odebrałam dziś AMH i już sama nie wiem co myśleć bo wynosi 2,2. czekam do piątku i jadę do kliniki, może uda mi się dr Zemste dorwać.
    Właśnie nie wiecie przypadkiem czy dr Zemsta w piątki tez przyjmuje a jeśli tak to od której???

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no bo skoro AMH w normie to czemu podczas usg wyszło że pęcherzyków mało?? sama już nie wiem co myslec :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkaweczko - wynik AMH mi sie wydaje byc spoko .. bo powinien byc powyzej 1,2 - choc sa tez przedzialy wiekowe- a co do usg - to moze wyszlo ze nie masz w tym cyklu jakis pecherzykow ktore by dazyly do dominujacego nie wiem ...
    Zemsta przyjmuje w piatki od 10 ale do ktorej trudno powiedziec bo szybko sie zwija :)

    wiec najlepiej przyjsc przed 10 :) a najlepiej to zadzwon do nich :) czy wogole bedzie - bo jak ja bylam to juz planowal od pon do konca roku urlop ;)

    turkawka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na usg w 4 dc dr Wojner stwierdził, że jajniki są ubogopęcherzykowate. podczas obchodu przyciśnięty do muru powiedział, że to swiadczy o niskiej rezerwie jajnikowej i że mało czasu zostało na jakiekolwiek szanse a jedynym ratunkiem może być in vitro. Natomiast FSH mam ok, AMH w normie, nie wiem więc czemu usg mówi co innego. kurcze mam nadzieje, że będzie, i tak musze jeszcze progesteron zbadać, ale chciałabym go wypytać bo ta niepewność jest okropna.

    Ania_84, sjoanka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnei zasiegnij opinii drugiego lekarza- ja wiem ze wojner najpeirw namawia bardzo na inseminacja a pozniej na in vitro .. wiec mzoe i tu tak jest :) tzrymam kciuki zeby opinia Zemsty byla inna :)

    turkawka, sjoanka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • sjoanka Autorytet
    Postów: 442 1185

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wlasnie sie u mnie zaczal nowy cykl.
    Nic to nastepna szansa przed nami!
    Co nie Aniu? ;)

    Truskaweczko - spytaj sie Zemsty jak to jest z tymi normami AMH.
    Bo ja mam 1,41 w wieku 40 lat.

    Bylismy z mezem na Hobbicie - dlugi bo az 2 godziny i 40 minut.
    Maz przysnal ale mnie sie podobalo. ;)

    Ania_84, turkawka lubią tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ