X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)
Odpowiedz

Staraczki z woj. świętokrzyskiego :)

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie proznuja tlko robia dzieci :D

    Monika1357, Lena Z. lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!
    Nie udzielałam się zupełnie, ponieważ po pojawieniu się @ kilka dni temu, zapadłam w letarg :) Po Prostu nie chciało mi się wchodzić na ovu, bo się po raz kolejny rozczarowałam. Same wiecie doskonale jak to jest. Bardzo liczyłam na tamten cykl i mieliśmy dużo serduszkowania, także myślałam, że się uda! A tu taka sytuacja, że przyszła małpa @!
    Myślę żeby pójść do jakiegoś lekarza, zastanawiam się nad trzema: Chamerski, Witczak i Misiek. Ostatnio znajoma zaproponowała mi właśnie dr. Miśka, który pomógł jej zajść w ciążę.

    Możecie mi polecić jakiś suplement? Wasi partnerzy używają czegoś? Mój mąż brał Androvit, ale teraz myśleliśmy żeby coś zmienić.
    Powiem Wam, że miałam chwilę zwątpienia, ale zwątpienie nie wniesie nic dobrego... Odsuwając się od tematu, odbieram sama sobie szansę...

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Dokładnie. Czyżby świętokrzyskie próżnowało i nie starało się?
    Dziewczyny co jest?!
    Budzimy się! :) "Helloł"!!!! :D :D :D

    Monika1357 lubi tę wiadomość

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    nie proznuja tlko robia dzieci :D
    A żebyś wiedziała! ;)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawuszka wrote:
    Witajcie kochane!
    Nie udzielałam się zupełnie, ponieważ po pojawieniu się @ kilka dni temu, zapadłam w letarg :) Po Prostu nie chciało mi się wchodzić na ovu, bo się po raz kolejny rozczarowałam. Same wiecie doskonale jak to jest. Bardzo liczyłam na tamten cykl i mieliśmy dużo serduszkowania, także myślałam, że się uda! A tu taka sytuacja, że przyszła małpa @!
    Myślę żeby pójść do jakiegoś lekarza, zastanawiam się nad trzema: Chamerski, Witczak i Misiek. Ostatnio znajoma zaproponowała mi właśnie dr. Miśka, który pomógł jej zajść w ciążę.

    Możecie mi polecić jakiś suplement? Wasi partnerzy używają czegoś? Mój mąż brał Androvit, ale teraz myśleliśmy żeby coś zmienić.
    Powiem Wam, że miałam chwilę zwątpienia, ale zwątpienie nie wniesie nic dobrego... Odsuwając się od tematu, odbieram sama sobie szansę...
    GŁOWA DO GÓRY!!!! :D teraz musi się udać! :)
    Niestety nie doradze który lekarz najlepszy bo nie znam żadnego z nich... :(
    A jeżeli chodzi o suplementy to ja po prostu biore kwas foliowy, magnez z wit B6, wapń, cynk i wit C :)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także nie biorę konkretnego preparatu a kilka witamin osobno :)
    mogę się mylic ale wydaje mi sie że preparaty typowo dla kobiet ktore staraja sie zajsc w ciaze są naciągane... :)

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zakupiłam mężowi Salfazin, podobno fajnie działa na męskie nasienie.

    Także próbujemy od tego cyklu

    Lena Z. lubi tę wiadomość

  • Frozen Koleżanka
    Postów: 38 34

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1357 wrote:
    Dokładnie. Czyżby świętokrzyskie próżnowało i nie starało się?
    Dziewczyny co jest?!
    Może to o to chodzi, że sporo z udzielających się już jest zafasolkowanych i teraz się gdzie indziej rozpisują :)
    U mnie z nowości - w następny poniedziałek wybieramy się na pierwszą wizytę na Prostej, zobaczymy co to będzie dalej.

    Lena Z. lubi tę wiadomość

  • Lena Z. Autorytet
    Postów: 421 314

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magda-ck wrote:
    Ja zakupiłam mężowi Salfazin, podobno fajnie działa na męskie nasienie.

    Także próbujemy od tego cyklu
    Ale dajez mu to profilaktycznie czy po prostu ma jakiś problem i w tym celu to kupiłaś?

    Jestem w 13tym tygodniu ciąży :)
    dziecko-dziewczynka.gif
  • Pocahontas Autorytet
    Postów: 582 926

    Wysłany: 25 sierpnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, dziewczyny, ja się nie udzielam, ale regularnie poczytuję:)

    a na prostą do kogo się wybierasz?

    relgj44jmw4925t7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2014, 11:42

    Ania_84, cedr697, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    Witamy świętokrzyskie ciocie (w szczególności ciocię Anię), pozdrawiamy, trzymamy kciuki i mam nadzieję dajemy dowód że się da nawet jak mówią, że się ne da :) - ja i Staś
    2iazeaa.jpg
    Aaaa Kochanie witaj :D cmok cmok :D sliczny jestem :D a ciocia ANia przynosi tez lepsze info :D
    ogólnie wszytsko na plus tylko cena powala 9 tys za micro Tese ;/
    Juz pisze 9 tys ja nastawiałam sie na 2 ale wchodzi w gre tylko i wyłacznie mikro TESE a ta jest drozsza..no ale na poczatku jak Dr powiedzial ile to maz widzialam po jego wyrazie twarzy..ileee!!! kurwa za to miałbym wyposazony warsztat ale po wszytskim co nam powiedziel dr jak wyszlismy to powiedzial damy rade zdobedziemy te pieniadze chocby nie wiem co ale juz opowiadam.. dr przemily , wyluzowany wczoraj byl w zoltych spodniach i czerwonej koszulce ;P alee do rzeczy Po pierwsze mamy barzo duze szanse bo jak sie okazał jadra sa wieksze niz bylo na usg na usg pisali o 2,2 ml, i 1,8 a tu wyszlo prawie 5 .. sam dr sie zdziwil skad taka róznica...dwa powiedial ze przed kuracja dobrze ze FSH jest wyzsze bo tzn ze jadra chca podjac walke...ze tak powinem tylko musza im dostarczyc blokerów estrogenów a dac dawke testosteronu dostal : AGAPURIN - na roszerenie tetniczek w jadrach , UNDESTERON (testosteron) i TAMOXIFEN (antyestrogen) oraz Adrovit ma brac i tak przez 8 tyg wtedy jedziemy na wizyte , podobne badania i badanie nasienia +posiew... zaskoczylomnie to ale dr powiedzil ze ocenia obj nasienia i spr czy po kurcji nie pojawily sie czasem nawet jakies martwe plemniczki oczywscie zapytal sie nas czy akceptujemy in vitro i jesli chcemy podchdozic do neigo to zarowno M jak i ja mamy juz teraz zaczac sie szczepic na WZW B co by nie tracic czasu ja poki co mam nie robic HSG racji tego ze nie wiadomo po jakim casie kuracjea przyniesie efek t..biospji nie zrbi wczesnij niz po okresie kiedy testosteron wzrosnie powyzej 400 zbadał Miska jeszcze raz..po raz peirwszy ktos zbadal mu gruczol sutkowy, oraz prostate ..( po tym badaniu moj maz stwierdzil ze poczul sie zgwalcony ..oczywscie w zartach bo niestety bada sie to przez odbyt ;P ) pochwalił nas za to ze przyjechalismy z kompletem badan i ze ja tez odrzu zrobilam kariotyp opowiedzial nam jak wyglada dokladne biopsja co robia .. i szczerze mowiac jaktak opowiadal ze wyciagaja jadro z moszny i rozcinaj je jak ksiazke.. to juz s=obie w glowie myslalam tak gadaj dalej przeciez moj maz zaraz spanikuje ;P ale nie jak z nim gadalam pozniej to powiedzial ze dobrze ze wie jak to bedzie wygladalo i ze na pwno nie stchorzy pozatym dziwil sie ze maz byl w wojsku i ze na etapie komisji wojskowej tego nie wykryli przy badaniu jader ;/Michal ma zlozyc wniosek do wojska o zmienie kat z A bo lekarzpowiedzial mu ze porp ostu nie nadajae sie do wojska ze wzgl na to ze musi byc pod nadzorem lekarza .. na koniec dr powiedzial ze cieszy sie ze przyjechalismy i ze chyba kojarzy nasza hstorie z naszego bociana usmiechnal sie i na koniec wizyty podziekowal mi ze jestem z mezem i ze walczymy bo jet o co :D

    Pinia108 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Ania tak się cieszę, że wreszcie jakieś pozytywne wieści, widać , że lekarz konkretny, takich lubię. A twój mąż jest naprawdę bardzo dzielny, mój to by na bank spanikował nie mówiąc o reszcie :D to teraz zwierajcie Ty macicę a Misiek jajka i do boju!! :) Staś czeka na kolegę lub koleżankę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 13:21

    Ania_84, Lena Z. lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    Jeju Ania tak się cieszę, że wreszcie jakieś pozytywne wieści, widać , że lekarz konkretny, takich lubię. A twój mąż jest naprawdę bardzo dzielny, mój to by na bank spanikował nie mówiąc o reszcie :D to teraz zwierajcie Ty macicę a Misiek jajka i do boju!! :) Staś czeka na kolegę lub koleżankę :)
    to moze kolezanke :P bedzie mlodsza o jakies 2 lata :D heheh ;D

    Turkaweczko naprawde Staiu jest sliczny :) sporo widzialam noworodkow ostatnio i jest idealny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2014, 15:19

    turkawka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    n

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2021, 22:03

    turkawka lubi tę wiadomość

  • Kawuszka Autorytet
    Postów: 526 321

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    turkawka wrote:
    Witamy świętokrzyskie ciocie (w szczególności ciocię Anię), pozdrawiamy, trzymamy kciuki i mam nadzieję dajemy dowód że się da nawet jak mówią, że się ne da :) - ja i Staś
    2iazeaa.jpg


    Jaki wspaniały! <3 Jesteście żywym dowodem faktycznie na to, że się da i można wbrew wszystkiemu! W końcu więcej będzie tak szczęśliwych mam!
    Gratuluję pięknego synka!!!!

    turkawka lubi tę wiadomość

    zi133e3k7xw895tv.png
    atdc2n0azl7ch4oo.png
    Starajcie się naprzód o królestwo Boże i o jego
    sprawiedliwość, a wszystko będzie wam dodane.
    (Mt 6,33)
  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam całe świętokrzyskie!
    Dziś byłam na usg połówkowym i chcę się pochwalić, że w styczniu Staś będzie miał koleżankę :) (już drugi raz na usg ginka mówi, że dziewuszka więc już zaczynam oswajać się z myślą, że będę miła córkę)

    Ania_84, Frozen, turkawka lubią tę wiadomość

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piniu gratuluje :):)

    U kogo prowadzisz ciążę ?

  • marti_marti Ekspertka
    Postów: 160 142

    Wysłany: 30 sierpnia 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję młodym mamusiom, i tym przyszłym też :)

    Dziewczyny, czy któraś z Was zna dr A. Witczaka? On jest z Prostej?

    Ja już przerobiłam paru ginów, ale żaden mi nie podpasował na razie, ostatni to był ordynator z Czarnowa, ale to co odstawił przy moim HSG woła o pomstę do nieba, więc znowu muszę zmienić :(

    We are the champions, my friends
    And we'll keep on fighting...till the end!
  • Monika1357 Autorytet
    Postów: 1134 962

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Przepraszam, że nie napisałam, ale miałam i piątek i sobotę strasznie zabiegane, że do domu wracałam późno i już nie miałam siły na nic.

    Zrobiłam test w piątek i wyszły dwie kreseczki:) jestem w szoku, że tak szybko.
    Planuję odwiedzić lekarza za tydzień.

    Dziękuję wszystkim za gratulacje.

    OvuFriend jest bardzo przydatne, ale przede wszystkim wy jesteście tu najważniejsze. Tyle się od was dowiedziałam, że na pewno by nie poszło tak szybko. Dziękuję dziewczyny:*


    To był mój drugi cykl z ovufriend, pierwszy, w którym mierzyłam temperaturę, na wykresie było idealnie pokazane kiedy mam ovu, bo się udało:)

    Ania_84, Frozen, cedr697 lubią tę wiadomość

    Każda twoja myśl jest czymś realnym - jest siłą.
    Danielek 03.05.2015r.
    Sebastianek 27.08.2017r.
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ