X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo San, z takim zapleczem to możesz być Ty! ;-) :-D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Właśnie dziewczyny, Oda dobrze mówi, niech ktoś rozpocznie wreszcie pozytywną serię! No, no ciekawe na kogo wypadnie :-D
    A to już wielke losowanie, takie tajne;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Oo San, z takim zapleczem to możesz być Ty! ;-) :-D
    Oj ja jeszcze owu nie mialam to ktos bedzie wczesniej;);)
    Moge sie jedynie zarazic ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2017, 23:48

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe, no ale na kogoś w końcu wypadnie, co za emocje :)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Hehe, no ale na kogoś w końcu wypadnie, co za emocje :)
    Hehe tylko pamietacie ze ja rodze w maju??:)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Ci chętnie potowarzyszę, sama jestem z maja i uważam, że to wymarzony miesiąc do porodu ;)

    Spinka_86 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    To ja Ci chętnie potowarzyszę, sama jestem z maja i uważam, że to wymarzony miesiąc do porodu ;)
    No pewnie , maj piekny miesiac;) chociaz w tym roku nie rozpieszczal nas ten maj.
    Dobrej nocki;)

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też z maja! Tez chce urodzić za 9 mc :) Zobaczymy, ja testuje dopiero za 13 dni!

    Chetnie tez sie zaraze od kogos wczesniej. Chyba Spinka i Gacka przede mna

    Spinka_86, Sońkaa lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • Spinka_86 Ekspertka
    Postów: 194 55

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    To ja Ci chętnie potowarzyszę, sama jestem z maja i uważam, że to wymarzony miesiąc do porodu ;)
    Ja też z maja ;)

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    bd2597be3948e47b5b53dd575ebf3622.png
    85993e3kecgcce4m.png
    Szczęście to coś do zrobienia, ktoś do kochania i nadzieja na coś...
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z M tez jesteśmy z maja :) dobra dziewczyny wy macie maj a ja mam czerwiec.


    Widac ze jestem przed@ i na dupku bo od wczoraj to najchętniej nie wychodziłabym z lodówki :d

    Sońkaa lubi tę wiadomość

    age.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja kwietniowa jestem :D ale nie powiem rodzić to chciałabym w maju tak jak każda z nas pewnie ;) zgadzam się z tym, że my nie staramy się o ciążę tylko o nią walczymy i wypatrujemy jakichkolwiek oznak owu. Starać się to mogą dziewczyny, które są zdrowe i mają regularnie okres co z naszych przypadkach zostaje tylko w sferze marzeń ;/
    Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam bo nikt inny nie zrozumie tego przez co przechodzimy ... a same dajemy sobie wsparcie i dodajemy otuchy :) o moich problemach wie niewiele osób bo nie czuje potrzeby dzielenia się z tym ze wszystkimi, ale prawda jest taka, że czas tyka ;/ z jednej strony żałuje, że wcześniej nie zaczęłam starań może wtedy szybciej wyszło by to całe pcos, ale z drugiej strony mając 22 lata kiedy poznałam M nie myślałam zupełnie o dzieciach nie czułam się na nie gotowa... cóż mogę sobie gdybać ale tak się stało i już tego nie odkręcę ;)

    Musimy spiąć poślady i w końcu otworzyć ciążowy worek :D:D:D bardzo jestem ciekawa, która z nas pierwsza sie pochwali :D:D:D:D oczywiście fota pozytywnego testu również mile widziana :D


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm czy tylko ja jestem ze stycznia;( ?
    Ja pierwsze co to wstawie fotke do Was;)
    Miłego weekendu, dzis jade na wies do swojeh babuni;) lubue wies latem , jwst pieknie.

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Oda_33 Autorytet
    Postów: 1355 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie Aga nie ma co teraz też gdybać, co by było gdyby. Wszystko dzieje sie po cos :)

    Ja też czekam na jakieś dobre wieści szczwgolnie ze tutaj staraczki o pierwsze dziecko, to dla nas w ogole pewnie bedzie szok!
    Wczoraj mój maz jak powiedzialam mu ze owulacja byla, wiec szansa jest zrobil wielkoe oczy i mowi "o rany a jak jestes w ciazy? To moze byc juz? Tyle na to czekamy ale jednak mysl ze to juz jest dla mnie szokiem :)" wyjasnilam ze w ciazy moge byc za kilka dni, ale rzeczywiscie, ciekawa jestem jakzareagujemy. Negatywne testy oddalily nas od wizji malenstwa, wiec to bedzie na pewno etarda emocjonalna!

    Obysmy wszystkie, jak najszybciej, jej doswiadczyly!

    Dzien dobry Kochane!

    edwarda20, SanKwt, Sońkaa lubią tę wiadomość

    * hormony w normie
    * naturalna owulacja
    * badanie drożności - wrzesień 2017
    * słabe wyniki nasienia
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś_ku wrote:
    Jodła30 i Agaaa90 ja tez 27 latka, mnie sie lekarz ostatnio pytal dlaczego tak poźno sie o dziecko staram

    27 lat i pozno? WTF?

    Dla mnie to bardzo wcześnie. W ogóle ilość dziewczyn na forum 22-27 lat mnie zaskoczyła. Zastanawiam się z czego to wynika, może taka moda na brzuszki? :P Tak jak pisała Oda u mnie też większość kolezanek jest po 30tce i nie mają mężów czy stałych partnerów, wiec i dzieci nie. A np ja zawsze wiedziałam, że chcę dziecko po 30tce, zaplanowałam sobie co osiagnę do tego czasu jeśli chodzi o wykształcenie i karierę i się udało :)

    Magdzia85F, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • agaaa90 Autorytet
    Postów: 830 439

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oda już nie tylko 3mam kciuki (bo ich mi już zabrakło ;p ) ale wszystkie paluchy żeby Wam się udało :D:D:D jak by się okazało, że jesteś w ciąży to lepiej kup coś na uspokojenie Twojemu mężowi bo może być w takim szoku że hoho :D:D:D oczywiście pozytywnym :D

    Edawrda wg mnie 27 lat to nie jest późny wiek na dziecko, ale oczywiście każda z nas moze mieć odmienne zdanie ;) u mnie rok temu pojawiło się takie uczucie, przekonanie, ze jestem gotowa na bobasa :) chociaż pamiętam, że M nie był zachwycony wtedy powiększeniem rodziny (kredyt itp), ale w końcu i mu minęło i chciałby zostać już tatusiem :D może też dlatego, że ma już 3 z przodu i większość jego znajomych ma już dzieci ...


    f2wlcwa14j2ws32z.png
    zem39vvjg4h0wvyl.png
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, padłam wczoraj po tej burzy nawet nie wiem kiedy zasnęłam.
    Ja mam 28 lat i jak zaczelam 4 lata temu chodzic do obecnego gina to pytał ciagle kiedy znajdę, bo w moim wypadku to im pozniej tym trudniej będzie zajść. Wtedy to moj M nie był gotowy jeszcze i tak mówiłam doktorowi że szukamy mieszkania jak to ogarniemy to wtedy. No i w koncu w minione boże narodzenie nadszedł ten moment że M też chaciał :-) rodzinie jak musze to mowie bedzie to bedzie. Rok temu w maju okres spoznil mi sie 2 tyg. Jak wkncu kupilam test i wyszedl negatywny to mimo ze sie jeszcze nie staralismy to M był zawiedziony.

    U mnie temp. utrzymuje sie od paru dni na tym samym poziomie. Dwa dni i temu zbadałam szyjke była wysoko i raczej zamknieta, a wczoraj już nie byłam w stanie jej wyczuć. Myślicie, że ovu mogłam mieć dopiero teraz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2017, 09:46

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to jest moda na młode brzuszki nie wydaje mi się , na tym forum co druga dziewczyna ma jakies problemy z płodnością co moze przyspiesza decyzje o dziecku, ja gdybym wiedziała ze jestem zdrowa i za 3lata odrazu zajdę w ciążę poczekałabym ,po 8miesiacach leczenia dostałam teraz 3 Miesiące na zajście w ciążę jesli nie uda się czeka mnie operacja po której tez nie wiadomo czy uda mi sie zajść w ciążę. Jeśli za kilka lat mam żałować ze teraz nie spróbowałam to wole w tej chwili zaryzykować... Takie moje zdanie na ten temat .

    gacka89, Sońkaa lubią tę wiadomość

    age.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też obce mi jest taki pojęcie jak moda na brzuszki i wydaje mi się, że każdy dojrzewa do tego indywidualnie. Ja po prostu skończyłam studia, wzięłam ślub, urządziliśmy się i poczułam, że to teraz. Mąż chciał dzieci od zawsze, im wcześniej tym lepiej, ale ja wolałam tak racjonalnie, tak sobie zaplanowałam i już. I jak doszłam już do tego momentu to zrodziło się we mnie takie pragnienie, żeby zamieszkał z nami ktoś wyjątkowy, malutki, nasz, stworzony z miłości, komu mogę zapewnić bezpieczeństwo, czas i pokłady miłości.

    A tak w ogóle to niezły majowy gang nam się tu stworzył :D

    No czekamy, czekamy, na kogo wypadnie, na tego bęc! Ale będzie radocha :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra buty kupione , ubranko dla małego kupione ciężko zdecydować sie było :) teraz jeszcze musze się wybrac cos chrześnicy kupic .

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt nie jesteś sama, ja również jestem ze stycznia :)

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ