Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1148 501

    Wysłany: 26 października 2017, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Hmm, nie mam pojęcia. Może miałaś wtedy owulację? Z wykresu widzę, że temperaturę mierzysz o bardzo różnej godzinie, może nie jest do końca precyzyjny przez to Twój wykres? Jeżeli masz to pierwszy raz to może to jednorazowy wybryk i organizm jakoś się oczyszcza, reguluje? :)
    Wiem wlasnie ze o roznej godzinie ale przez nawal pracy bylam tak zmeczona ze nie bylam w stanie sie obudzic wcZeśniej. Przez to tez pewnie of nawet owu mi nie wyznaczyl. No nic zobaczymy co przyniosa nastepne dni :-)

    HSG - ok
    PCOS - owulacja jest!
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok

    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️ :(
    Styczeń 24- stymulacja 5 zarodków żaden nie dotrwał do 5 doby

    Znikający wodniak na lewym jajowodzie

    Styczeń 25' - 3 stymulacja
    13 komórek -11 ok. Mamy 5 zarodków ❤️
    02.25 - transfer 6AA
    06.25 - transfer 4AB (medrol, accofil, prograf), 10dpt 245,9, 12 dpt 527,0, 14dpt 1122 ❤️21 dpt 9511
    27 dpt 6.1 mm jest ❤️ 130 btp
    I prenatalne, Nifty niskie ryzyka :) będzie synek :) 🩵

    preg.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 października 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Wiem wlasnie ze o roznej godzinie ale przez nawal pracy bylam tak zmeczona ze nie bylam w stanie sie obudzic wcZeśniej. Przez to tez pewnie of nawet owu mi nie wyznaczyl. No nic zobaczymy co przyniosa nastepne dni :-)

    Trzymam kciuki :)

    gacka89 lubi tę wiadomość

  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 26 października 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie tak myśle o tym mierzeniu i ja mam prace o różnych godzinach 6:30 8;30 i 10:00 i pewnie tak czy siak brde musiała codziennie mierzyć o tej 5:30 czyli wtedy kiedy wstaje jak mam na najwcześniejsza zmianę , trochę mnie to przeraża bo jestem śpiochem

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 października 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja codziennie mierzę o 5:30, akurat mam stałą godzinę, więc pasuje. Ważne, żeby mierzyć codziennie o stałej porze, czasami nawet i pół godziny robi różnicę.

  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 26 października 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo, ja też lubię pospać, zwłaszcza w weekendy, ale wtedy mierzę o stałej porze, minutka, wyciągam i śpię dalej ;) Raz nawet zasnęłam z termometrem wiadomo gdzie xD Ale nic się złego nie stało :D
    A co do wkładania, to ja odchylam majtki, rozkładam palcami jednej ręki wargi, a drugą ręką wkładam i jest łatwiej. Na głębokość powiedzmy połowy termometru - bo w 2/3 wysokości jest wyświetlacz, więc tak, żeby on się nie "zanurzył". Hahaha jaki przyjemny temat xD

    Loczek88 lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 26 października 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny jutro zaczynam ! Dziękuje bardzo za wskazówki. Wykres już udostępniłam w odpisie mam nadzieje ze to mi pomoże się wstrzelić w odpowiedni dzień ❤️

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 26 października 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z głebokościa robię dokładnie tak, jak Kasiulka - do połowy, tak, żeby wyświetlacz był na wierzchu. I nie czuję żadnego oporu. Jeśli chodzi o termometr, to pamietaj, żeby nie zmieniać podczas jednego cyklu, bo mogą być inaczej skalibrowane.
    Też czasami źle trafiam tą kłującą główką, dużo łatwiej jest jak jest śluz płodny :)
    Ja mierzę pod kołdrą, więc tego pikania nie słychać praktycznie. Za to budzik słychać :D
    A no i pierwszy cykl mierzyłam cały, a teraz to tylko z 7-10dni - zaczynam jakiś tydzień przed owu, a potem notuję trzy wyższe temperatury i chowam do szuflady. To mi zupełnie wystarcza, żeby stwierdzić owulację - a tydzień w miesiącu można się poświęcić ;) Też jestem śpiochem :D

    Marudaruda, gdyby zjedzenie nawet całego opakowania lodów było u mnie objawem ciąży, miałabym przedszkole :D

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 26 października 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja zjadłam lody, a niedawno kawałek szynki i zapiłam to łykiem zimnej pepsi z lodówki :D Ale też faktycznie już nie jeden raz miałam takie dziwne smaki.
    Właśnie położyłam się już do spania, zmierzyłam temp jak co wieczór i wyszło mi 36,6 :o A zazwyczaj wieczorem było ponad 37 i wtedy rano ok 36,3. To jak teraz było 36,6 to boję się rana :D Byleby mnie tylko w nocy nie zalało, grrr.
    Dobra, dobrej nocy Wam i niech się wszystkim spełnią wszystkie pragnienia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2017, 23:42

  • SanKwt Autorytet
    Postów: 850 221

    Wysłany: 26 października 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane , dopiero teraz usiadlam do forum;) alez ja sie usmialam z tymi termometrami;)
    Ale ja wlasnie co do tego mierzenia to tez usypiam , czesto nie slysze tego pikania ;) i tez czesto zdarza mi sie ulkuc ta koncoweczka;) haha ooo nie moge , chyba jak sie jest w ciazy to wszystko bardziej smieszy;)

    Lapcie wiruski ;) aaa i witam nowe forumowiczki ;)

    Loczek88 lubi tę wiadomość

    xnw4dqk3jk6esv7t.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 27 października 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SanKwt wrote:
    Hej Kochane , dopiero teraz usiadlam do forum;) alez ja sie usmialam z tymi termometrami;)
    Ale ja wlasnie co do tego mierzenia to tez usypiam , czesto nie slysze tego pikania ;) i tez czesto zdarza mi sie ulkuc ta koncoweczka;) haha ooo nie moge , chyba jak sie jest w ciazy to wszystko bardziej smieszy;)

    Lapcie wiruski ;) aaa i witam nowe forumowiczki ;)
    to były głupie pytania początkującej ;D

    W każdym razie udało mi się wstać o tej 5:30 a w zasadzie nawet zbytnio nie musiałam się budzić bo calą noc nie spałam , mam nadzieje że to jednodniowa bezsenność i było 36,4. Takżę zaczynam mierzyć codziennie mam nadzieje że mi się uda to ogarnąć nawet w weekend po imprezie ;D

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • katrina Autorytet
    Postów: 659 350

    Wysłany: 27 października 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Prosimy o lajki dla Kubusia :)

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1957842834231812&id=175483942467719

    relgx1hpnsuaq9hd.png
  • Nataliie Koleżanka
    Postów: 46 46

    Wysłany: 27 października 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu.... mój mózg mnie wykończy, mam tak realistyczne sny o tym że jestem w ciąży, że rano nie mogę ogarnąć rzeczywistości. Też tak macie czy tylko mi psychika już pada ???:)

    20 cs, II iui , 12 dni po beta 94, 14 dni po beta 325. :)
    f2w3vfxmlw3djogq.png
  • Erastel Autorytet
    Postów: 323 100

    Wysłany: 27 października 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliie nie jestes sama:) ja ostatnio obudziłam sie w nocy i budze mojego mężaz pretensjami, że nie słyszy płaczu!
    Rano się budzę i pytam go czy mi sie to śniło czy co, ale okazało się, że serio go w nocy obudziłam:p
    Co to się w tej głowie uroi czasem:/

    Śpię na stojąco dziś, ale rozmowa o mierzeniu temperatury prawie mnie postawiła na nogi;) Xxboo ważne, ze sie nie boisz pytać;) i ogólnie witam na forum!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2017, 10:04

    30lat. Letrox 75, Jodid 100, kwas foliowy, Magnez, Witamina D3.
    Wyniki 2020r.
    TSH 1,62,FSH 8,5 LH 8,1
    Prolaktyna 398,
    Estradiol 858,
    Progesteron 0,62

    Wyniki męża - dobre :)

    IUI 6.08.2020r.


    Erastel
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 27 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj tak, ile razy ostatnio miałam takie sny.
    A wykres wskazuje, że nawet owulki nie miałam i bądź człowieku mądry...

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 27 października 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erastel dziękuje, na pewno będe miała jeszcze sporo pytań :)

    ja ost przez robieniem testu miałam taki sen że widziałam dwie grube krechy, pięęękne, obudziłam się i serio myślałam że robilam ten test już, no ale niestety ;D

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Nataliie Koleżanka
    Postów: 46 46

    Wysłany: 27 października 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita u mnie to samo chyba kolejny cykle bez ovu ale na szczęście we wtorek idę do lekarza i mam wszystkie wyniki badań więc mnie już nie może spławić.
    A co do snów to często śni mi się że jestem w ciąży albo że się dowiaduje że jestem, ale ostatnio przebiłam wszystko, śniło mi się że ....rodzę:)
    Lekarz odbiera dziecko i mówi, że dziewczynka i pyta jak ma mieć na imię, więc spoko to imię mam już tyle lat w głowie że nie miałam wątpliwości.
    Ale okazuje się że to nie koniec .... bliźniaki a raczej bliźniaczki :) wyjmuje drugą i pyta o imię, a ja w szoku bo przecież mam przygotowane tylko jedno imię dla tej mojej wyśnionej i wymarzonej córeczki, a nie dla dwóch :P:P.
    Przebudziłam się wystraszona mój mąż pyta co się stało, a ja taka pół przytomna ----"Gdybyśmy mieli dwie córki to jakby się nazywała druga?"
    na co mój "Śpij...Iza ...druga byłaby Iza"
    No zaimponował mi, że w środku nocy wiedział jakby się nazywała jego druga córka :):)

    pilik lubi tę wiadomość

    20 cs, II iui , 12 dni po beta 94, 14 dni po beta 325. :)
    f2w3vfxmlw3djogq.png
  • Anuś_ku Ekspertka
    Postów: 222 103

    Wysłany: 27 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robie te testy i wczoraj juz sie zaczal sluz plodny a na testach nic, ale moj maz wie ze jest teraz sezon na przytulanki, i bardzo sie w to angazuje. Wiecie po pierwszych przytulankach jakos tak zeszla ze mnie ta panika teraz skupiam sie na owulacji. Tez mam sny o ciazy i to takie realistyczne ze szok

  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 27 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi się śniło, że miałam bliźniaków chłopca i dziewczynkę, zostawiłam je z moja babcią i poszłam się wykąpać, wracam i nie widzę ich na łóżku i pytam babcię gdzie są dzieci, a ona, że jest im cieplutko i są bezpieczne, wstaje z wersalki i ją podnosi, a one tam leżą i kwilą. Mąż mnie obudził, bo takiej hiperwentylacji dostałam, że go obudziłam. Już do rana nie zasnęłam

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1148 501

    Wysłany: 27 października 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi w końcu wskazał owu, po dzisiejszym skoku temperatury, co prawda nie wiem czy faktycznie miałam w 24 dc owu bo mi się wydaję że było to raczej w pobliżu 21 no, ale zobaczymy niestety nie mogę być pewna bo nie mierzyłam temperatury o jednej porze. Zobaczymy co dalej będzie, oby tylko temperatura nie opadła :D W poniedziałek pójdę na proga zobaczymy ile wyjdzie.

    HSG - ok
    PCOS - owulacja jest!
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok

    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️ :(
    Styczeń 24- stymulacja 5 zarodków żaden nie dotrwał do 5 doby

    Znikający wodniak na lewym jajowodzie

    Styczeń 25' - 3 stymulacja
    13 komórek -11 ok. Mamy 5 zarodków ❤️
    02.25 - transfer 6AA
    06.25 - transfer 4AB (medrol, accofil, prograf), 10dpt 245,9, 12 dpt 527,0, 14dpt 1122 ❤️21 dpt 9511
    27 dpt 6.1 mm jest ❤️ 130 btp
    I prenatalne, Nifty niskie ryzyka :) będzie synek :) 🩵

    preg.png
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 27 października 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka a iludniowe masz cykle? Może też będę miała opóźnioną. Chociaż przez ostatnie 2 dni bolało mnie podbrzusze i lewy jajnik

    gacka89 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
‹‹ 280 281 282 283 284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ