X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na @ chyba za wcześnie.

    f1d9680377.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacuś, żebyś się niepotrzebnie nie nakręcała, to odsyłam Cię do mojego poprzedniego wykresu ze stycznia - w fazie lutealnej miałam aż 3 razy płodny śluz xD Nawet w pierwszy dzień okresu! I nie wymyśliłam tego sobie, naprawdę się rozciągał. Dlatego w tym cyklu traktuję to z przymrużeniem oka, bo też się nie sprawdziło, też ponad tydzień temu miałam śluz płodny, a nadal czekam na owulację. Myślę, że to Ovarin potęguje nawilżanie pochwy. Żel Conceive pewnie też dodatkowo.

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • MartitaS Autorytet
    Postów: 473 345

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gacka jestem na tym samym etapir, dzisiaj 5dpo i jak co miesiąc przede mną tydzień wykrywania objawów i równocześna walka studzenia nadziei ;)
    Jeszcze jak napisałaś o wczorajszym śluzie to mam identycznie dzisiaj ;)

    gacka89 lubi tę wiadomość

    15.07.2020 ❤️ 37+0 ❤️ 2750g ❤️ 53cm ❤️ G ❤️
    16.02.2023 ❤️ 40+2 ❤️ 3740g ❤️ 56cm ❤️ Z ❤️
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gacka89 wrote:
    Pociesze Cię ty tylko 3 dni ja mam cały tydzień przed sobą. Wczoraj do tego miałam masę kremowego śluzu miejscami gęstego albo lekko rozciągliwego - dziwne, a dzisiaj spadła mi temperatura hmmm oznaką implantacji czy @

    To chyba wszystkie się będziemy nakręcać...ja tez mam tydzień do @ i tez mam kremowy śluz?! Inne oznaki hmmm raczej nie choć na sile pewnie coś by się znalazło!

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jesteśmy na tym samym etapie, tragedia normalnie, ja już się nie chce doszukiwać innych objawów, ale by się coś znalazło na pewno :') i jak tu żyć?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 4 marca 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Gacuś, żebyś się niepotrzebnie nie nakręcała, to odsyłam Cię do mojego poprzedniego wykresu ze stycznia - w fazie lutealnej miałam aż 3 razy płodny śluz xD Nawet w pierwszy dzień okresu! I nie wymyśliłam tego sobie, naprawdę się rozciągał. Dlatego w tym cyklu traktuję to z przymrużeniem oka, bo też się nie sprawdziło, też ponad tydzień temu miałam śluz płodny, a nadal czekam na owulację. Myślę, że to Ovarin potęguje nawilżanie pochwy. Żel Conceive pewnie też dodatkowo.
    Ja miałam cały czas od chyba 8dc wodnisty śluz, potem rozciągliwy bolał mnie nawet jajników, a potem po USG znowu miałam rozciągliwy i owu haha więc nie musisz mi mówić :)

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • nattka Koleżanka
    Postów: 67 11

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIM127 wrote:
    Gacus za Ciebie jak i wszystkie dziewczyny trzymam kciuki!!

    Ja mam wolny i samotny weekend w stolicy...ktoś ma jakis pomysł co tu można porobić?!


    Kim, ja też mieszkam w Warszawie, więc w razie nudy chętnie potowarzyszę przy zakupach albo spacerze:)

    PCOS
    LH:FSH= 1,30 --> 1,04
    TSH 1,48 --> 1,27
    Testosteron 0,82 --> 0,39
    WitD <20
    Inofem od 02.2018
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny też staramy się z mężem o pierwsze dziecko... jestem na etapie 38 dc (mam bardzo długie cykle od listopada 2017-wcześniejsze 29-30 dni) i w zasadzie wczoraj albo dziś powinna przyjść @, oczywiście nakręcona jestem... mam pewne objawy (z tych nie urojonych - na razie brak @) i tak sobie czekam, siedze na forum i czytam... jak niektóre już mają swoje upragnione dwie kreski na teście, a inne walczą od nowa... super jest to forum...powodzenia Wam dziewczyny życzę i będe zaglądać :) pozdrawiam

    Kasiulka90, KIM127 lubią tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • KIM127 Autorytet
    Postów: 367 276

    Wysłany: 5 marca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nattka wrote:
    Kim, ja też mieszkam w Warszawie, więc w razie nudy chętnie potowarzyszę przy zakupach albo spacerze:)

    Hej zmarła a chętnie a kiedy masz czas?! I proponuje jakaś kawę :)

    34l, starania od 2017, Hashimoto
    02.2018 -HyCoSy - OK
    31.08.2018 - 1 IUI :(
    27.09.2018 - 2 IUI :(
    11.2018 - start w Novum
    12.2018 -histeroskopia Ok
    30.03.2019 - ICSI - 9dpt - 65,2 l; 11dpt - 220
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 5 marca 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Skarpeta! Jakieś takie przyjemne ciepło bije z Twojego posta :) Jak długo się staracie? Mierzysz temperaturę?

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kasiulka, a bardzo mi miło :) podobno miła ze mnie dziewczyna.. hehe może dlatego - albo po prostu to ta skarpeta :)

    u mnie wygląda to tak: ślub w lipcu i na początku... na luzie- w końcu zaskocze prawda? ale w listopadzie spóźniał się @ i już myślałam, że to to, ale niestety, od tego czasu cykle się wydłużyły, poszłam z tym do lekarza, badania zrobiłam i niby wszystko ok, mój ostatni cykl był taki wydawałoby się na maksa przyjemności nie było końca...ale jak trafiłam na to forum, okazało się że nie bo w końcu mogłam jeszcze mierzyć temp.-a tego nie robię... obiecałam sobie od tego cyklu jeśli przyjdzie @ więc odp na pytanie ile sie staramy? hm... chyba ze 3 cykle tak bardziej...

    a Ty Kasiulka? jak u Ciebie? widzę jest wykres.. i temp.mierzona :) jak ja zacznę mierzyć na pewno będę się dopytywać o wszystko :)
    miło z kimś porozmawiać :)

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • gozomalta Ekspertka
    Postów: 177 52

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Bardzo długo się nie odzywałam, bo miałam większy dołek. Teraz powracam, trzeba brać się za siebie. Idzie wiosna, nowe szanse. Przecież sama to pisałam w Sylwestra. U nas w tym cyklu mąż idzie się przebadać, ja z hsg na spokojnie. Może za miesiąc, zobaczymy. W środę mamy monitoring cyklu :)

    ov72hlz.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy Skarpeta, dobrze że mamy nowy narybek. Zaciazone już zbyt często nie piszą i cicho się na forum zrobiło :)
    Dzisiaj się z pracy musiałam zwolnić bo dostałam rozstroju żołądka. Jeszcze gdybym wymiotowalam to mogłabym podejrzewać że objaw ciazowy :D ale niestety. Mam tylko nadzieję że to nie jelitowka która podobno wśród naszych dzieci panuje :(

    f1d9680377.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Mycha (podoba mi się nick) a Ty 6 cykl starań tak?

    fajne forum... miło się czyta i można się dużo dowiedzieć... ja to miejsce odkryłam... hmmm w czwartek? i serio już na prawde dużo się dowiedziałam od Was wszystkich dziewczyn... :)

    aaa ! i ja też się we wszystkim doszukuje oznak ciąży... hahah no wszędzie dosłownie...

    Staramy się o dzidziusia :)
  • gacka89 Autorytet
    Postów: 1046 345

    Wysłany: 5 marca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączam się do powitań :) Mycha dobrze mówi trzeba nowych członkiń bo zafasolowane już nie mają czasu.
    Skarpeta a monitoring miałaś? Jakiś plan gin obmyślił?

    Laparoskopia- torbiel okołojajnikowa, jajowody drożne
    HSG - oba drożne :-)2018
    PCOS - długie cykle, problem z owłosieniem, owulacja jest!
    wczesne dojrzewanie
    Moje wyniki -ok
    Wyniki nasienia -ok 2018, 2020
    ovarin,
    Stymulacja clo trzecie podejście, metformina
    IVF start styczeń 2022 ❄️
    21.03 - transfer ❄️😭
    2 czerwca - histeroskopia-biopsja+cd138 ok
    24.08- transfer ❄️😭
    został nam ostatni ❄️
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak Skarpeta się 3 miesiące stara, to pewnie o lekarzach i badaniu jeszcze nie myśli :) U nas 10 miesiąc leci. Ale się zastanawiam, czy my w ogóle chcemy tego dziecka. Entuzjazm drastycznie spada pod wpływem niepowodzeń.
    Skarpeta, jeśli masz jakieś pytania (nawet głupie), to śmiało pytaj. A póki co możesz się zaopatrzyć w żel Conceive (znajdziesz tylko w Internecie) - to tak na dobry początek :) Absolutnie odrzuć wszelkie lubrykanty!

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malutka Mycha, normalnie nie mogę się napatrzeć na Twój wykres! <3 Już bym Cię namawiała do testowania, ale niestety widzę, że w poprzednim cyklu tempka też była długo wysoko :( Najlepiej byłoby czekać do 18dpo, wtedy to już formalność :D

    Beatrix_ lubi tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja też w środę mam monitoring, to trzymajcie kciuki żeby po CLO coś urosło.
    Fajnie, że coś w wątku ruszyło, bo ostatnio cisza tu była. Podczytywałam sobie, bo dużo ciekawych i przydatnych rzeczy pisałyście, a teraz większość zaciążona :)
    Malutka_Mycha, ja mogę powiedzieć że chyba jelitówka panuje, bo wśród moich dzieci pogrom. Biegunki, wymioty i gorączki. Przynajmniej w Opolu, ale teraz taka pogoda dziwna, że się będzie rozprzestrzeniać

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Malutka Mycha, normalnie nie mogę się napatrzeć na Twój wykres! <3 Już bym Cię namawiała do testowania, ale niestety widzę, że w poprzednim cyklu tempka też była długo wysoko :( Najlepiej byłoby czekać do 18dpo, wtedy to już formalność :D
    To prawda. Bardzo ladnie wyglada :)

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo wspaniale ja z chęcią podpytam o parę spraw bo brak mi doświadczenia... Nie ma u mnie na razie wykresu ani nic bo temp nie mierze zacznę jak @przyjdzie a może to nastąpić lada chwila, a może nie... Pierwsze rady wow super jesteście nieocenione... Na razie bez monitoringu zrobiłam na razie hormony... Ale no właśnie tu mam pytanie... Moje cykle są długie ostatni 37 dni a lekarz kazał mi zrobić progesteron w 21 dc wyszedł mi niski za niski oczywiście dostałam duphaston... Ale już kogoś pytałam i gdzieś czytałam że progesteron powinien być wyższy jakoś koło czy po owulacji a mi się wydaje że owu miałam w 25-26 dc co myślicie?

    Staramy się o dzidziusia :)
‹‹ 452 453 454 455 456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ