X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starając się o pierwsze dziecko
Odpowiedz

Starając się o pierwsze dziecko

Oceń ten wątek:
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikaa88 wrote:
    Czesc co tam u Was?
    inness00 a Ty jak dlugo sie starasz o dzidziusia? Mozesz rozpisac jakie badania robilas?
    Hej :) Staramy się juz 1,5 roku.
    Miałam robione: AMH, PRL, FSH, LH, Estradiol, Kreatynina, eGFR, TSH III, całą morfologię 18 parametrów, chyba nic nie pominęlam. Mąż miał oczywiście robione badanie nasienia. Po tym cyklu (bo na pewno tez nie uda się) idę na drożność, a mąż swoje badanie powtórzyć.
    Rozglądam się za jakimś pakietem korzystnym i te mutacje genu dziewczyny pisały.
    Myślisz że coś jeszcze powinnam zrobić?

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to moze tez powinnas powtorzyc ta tarczyce ale njepierw zrob sobie ta droznosc. Ja chyba pojde we wtorek tylko zastanawiam sie nad wizyta na nfz bo mam dzien wolny a szkoda mi juz kasy... maz sie zapisal na badania 29 lostopad.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak usunac mam ten watek cz 2 mam maly problem z tym... jesli chodzi o ten cykl biore duphaston steryd kupilam tez ananasa ale moje szanse na ciaze takie jakbym miala trafic w 6 noe chce mi siw w to wierzyc caly czas mi sie wydaje ze jakby sie idalo to odczuwa sie od poczatku jakies zmiany a ja co cykl mam to samo i teraz siw zastanawiam czy lekarz czegos nie pokopal z ta lewa strona bo dalej nie umiem w to uwierzyc niestety...

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drożność dopiero w grudniu będę mieć. Znaczy Ty chcesz iść na drożność we wtorek czy zwykłą wizytę? Jak masz możliwość na NFZ to jasne korzystaj.
    Zostaw tamten wątek, może ktoś też skorzysta z jakimś wskazówek czy informacji tam zawartych. Przenosimy się tu, rozumiem?
    Nie każda kobieta odczuwa jakiekolwiek dolegliwości od początku, często przychodzą one dopiero po kilku tygodniach. Na pewno słyszałaś o takich przypadkach, że kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży będąc w 3 czy 5 miesiącu. Co innego my, bo staramy się swiadomie i czekamy na objawy, efekty.
    Tzn. co myślisz, że przy badaniu/zabiegu coś Ci uszkodził?

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iness mialam droznosc chce isc na powtorne badania tarczycy mysle ze po prostu sie pomyli z ocenianiem ze to owulacja z lewej strony byla ten cykl juz tez spisuje na straty taka ze mnie optynistka najgorsze jest w tym wszystkim ze zaczelam brac dupka majac nadzieje... a to ze owulka z dobrej strony nie swiadczy ze bedzie ciaza moze ja mam z tej lewej jakies slabe jajka. Juz dostalam sluzu takiego bialego twrogowego wyglada jak balsam i jest duzo i mam go dokladnie 3 dpo co cykl wiec skoro i tym razem jest no to nie ma na co liczyc czasami juz rece zalamuje i zastanawiam sie co ze mna nie tak... :( mialas z tym racje ze u innych jestem optymistka q u siebie sqme czarme scenariusze widze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 12:54

  • gościniec Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 15 listopada 2018, 13:31

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz wątpliwości, czy wszystko ok to idź sprawdź dla świętego spokoju tym bardziej, że wolne i masz możliwość na NFZ zrobić.

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gościniec wrote:
    Ja stosuje komputer cyklu myway, który kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Pomógł mi w staraniach o pierwsze dziecko i teraz również w niego wierzę. Komputer pokazuje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę na podstawie danych, które zbiera przez cały cykl. Nie ujednolica wszystkiego tylko robi to z najświeższych danych. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Ceny też nie ma zbyt wygórowanej jeśli chodzi o tego typu sprzęty.
    Oj nie noc takiego nie bede kupowac wystarczy juz wizyta u lekarza i mierzenie temperatur.
    Iness lekarz juz nic nie zobaczy bo juz po owulacji. W senesie na nfz to chodzilo mi o badania tarczycy droznosc mialam robiona wiwc nie bede powtarzac wynikow tym bardziej ze widzialam kontarst orzeszedl z lewj strony bez oporu a z prawej w ogole.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 13:04

  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gościniec wrote:
    Ja stosuje komputer cyklu myway, który kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Pomógł mi w staraniach o pierwsze dziecko i teraz również w niego wierzę. Komputer pokazuje prawdopodobieństwo zajścia w ciążę na podstawie danych, które zbiera przez cały cykl. Nie ujednolica wszystkiego tylko robi to z najświeższych danych. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Ceny też nie ma zbyt wygórowanej jeśli chodzi o tego typu sprzęty.
    Droga użytkowniczko, wszystkie Twoje wpisy są reklamą sklepu naturalnaplodnosc i ich produktów, a to nie jest miejsce na reklamę.
    Jeżeli ktoś ma zdiagnozowany jakiś problem lub nie ma właśnie go zdiagnozowanego to żaden komputer cyklu czy inny szmelc w zapłodnieniu nie pomoże, jeżeli jest przyczyna fizjologiczna.
    Aczkolwiek życzę Ci powodzenia w użytkowaniu tego i innych sprzęcików, gadżetów z tego sklepu.

    mikaa88 lubi tę wiadomość

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Alexandra88 Autorytet
    Postów: 450 213

    Wysłany: 15 listopada 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam z powrotem do Was dziewczyny :)

    mikaa88 lubi tę wiadomość

    PCOS ??
    Mutacje: MTHFR 677c-t hetero i PAI-1/4G hetero
    Cienkie endometrium
    Leki: euthyrox N25, miovelia, koenzym Q10, prenatal uno, Acid folicum, acard 75mg.
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ten wątek będzie działać czy ten drugi? :)

    Ja chyba na dniach owu. Od samego okresu man rozciągliwy sluz - to dziwne. Ale temp i testy owulki jeszcze nie wyznaczyły.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 15 listopada 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa wrote:
    To ten wątek będzie działać czy ten drugi? :)

    Ja chyba na dniach owu. Od samego okresu man rozciągliwy sluz - to dziwne. Ale temp i testy owulki jeszcze nie wyznaczyły.
    Zostańmy tu na starych śmieciach ;) mikaa88 chciała tamten temat zlikwidować skoro ten znowu działa, ale nie dało się to niech zostanie awaryjny jak znowu będą jakieś problemy techniczne ;)
    To rzeczywiście niespotykane, żeby cały czas od okresu mieć rozciągliwy, wspomagasz się czymś na śluz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 19:52

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od tego cyklu jem siemię i od tamtego cyklu łykam wit d3. Nic poza tym ;)

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile dziennie jesz siemienia lnianego? Też zaczęłam od niedawna, ale póki co nie widzę jakoś rezultatów...

  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 15 listopada 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz dziennie ok łyżki stołowej.

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • iness00 Autorytet
    Postów: 577 404

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina Nessa wrote:
    Od tego cyklu jem siemię i od tamtego cyklu łykam wit d3. Nic poza tym ;)
    To może rzeczywiście siemię na Ciebie tak działa :) Jesz je w ziarnach? Hmm ja mam takie sproszkowane, zalewa się wodą, robi się taki gęsty kleik i piję, łykam wiesiolek to siemię tylko sporadycznie ale nie widzialam efektu wow wcześniej,gdy więcej stosowalam go.

    m3sxnafao0xnjr4b.png
  • Paulina Nessa Autorytet
    Postów: 382 182

    Wysłany: 16 listopada 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam w ziarnach i sama miele z dodatkiem sezamu. Ja sypie pod chleb albo jem samo i popijać woda. Jakoś ten kleik mi nie podchodzi.

    Temp mi skoczyła i testy prawie takie same krechy. Owu chyba blisko. Tym razem będzie o czasie a nie tak jak ostatnio.

    A jak tam u was? Wszystkie juz po owu?

    Starania od sierpnia 2018, sierpień 2019 Medart
    32 lata

    Drożność i budowa macicy i jajników ok.
    Amh - 0,53 (stan na 2018) - raczej już niższe.
    FSH - waha się, przeważnie okolice 10 - 11.
    Hashimoto (bez leków, ustabilizowane)
    Mutacja MTHFR układ heterozygotyczny.
    Dieta bezglutenowa.

    Nasienie ok.

    - 1 iui - nieudane.

    - słaba odpowiedź jajników na stymulacje ivf,
    - 1 punkcja - 1 komórka - nieprawidłowa.
    - 2 punkcja - 2 komórki - obie nieprawidłowe.


    Pełna niepokoju. Pełna wiary.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz po owulacji nie lubie tego czasu bo jest jakies takie wyczekiwanie ktore konczy sie i tak @
    Paulina korzystasz z aplikacji jakiejs na mierzenie temperatur?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 07:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na owu... 11dc, we wtorek monitoring i ew. zastrzyk z pregnylu, takze cześć cyklu, gdzie jeszcze sa możliwości.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to owocnych staran ja teraz celibat maz jest wykonczony 29 ma badania a ja chyba ta tarczyce zrobie tez za dwa tygodnie albo po okresie. Zawsze gdy okres nadchodzi i cos robie to mnie to tak nie przytlacza odnosnie mojej owulacji z lewej strony wydaje mi sie ze jesli rzeczywiscie byla to napewno nie jest to zasluga stymulacji a ziolek O.Sroki bo w tym cyklu zaczelam pic wiec jesli macie problem z owulacja to polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2018, 08:34

‹‹ 543 544 545 546 547 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ