X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starające się po przejściach - od nowa
Odpowiedz

Starające się po przejściach - od nowa

Oceń ten wątek:
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna ja również trzymam mocno kciuki aby jednak to nie była @. Tak jutro będę mieć wyniki bety.
    Wszystko ma swoje miejsce i czas :) I na nas przyjdzie kiedyś kolej :) Spokojnej nocy.

    u mnie pada deszcz, ale słyszałam że w niektórych miejscach w Polsce jest biało.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 19 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Jagna ja również trzymam mocno kciuki aby jednak to nie była @. Tak jutro będę mieć wyniki bety.
    Wszystko ma swoje miejsce i czas :) I na nas przyjdzie kiedyś kolej :) Spokojnej nocy.

    u mnie pada deszcz, ale słyszałam że w niektórych miejscach w Polsce jest biało.

    jestem z małopolski,u nas bialutko i ciągle sypie

    @ moze przyjsc za tydzien,inaczej bede musiała zacząc CLO a na monitoring isc do jakiegos innego lekarza bo mój wyjezdza za tydzien na urlop :-(
    Dzis jest 21 dzien po por.

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Jagna ja również trzymam mocno kciuki aby jednak to nie była @. Tak jutro będę mieć wyniki bety.
    Wszystko ma swoje miejsce i czas :) I na nas przyjdzie kiedyś kolej :) Spokojnej nocy.

    u mnie pada deszcz, ale słyszałam że w niektórych miejscach w Polsce jest biało.
    Aasienkaa czekamy na wieści :)) i 3mamy ogromnie mocno kciuki :)

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    midnight wrote:
    Dziękuję bardzo, nie najgorzej :) tylko okazuje się ze moje tsh trochę za wysokie...i chyba muszę znów dopasować leki na ciśnienie bo okazało się ze jednego nie bardzo mogę brać...
    Podziwiam Cie za siłę i determinację :) trzymaj tak dalej, trzymam kciuki żeby się udało :* Mi bardzo ciężko było sie pozbierać po drugiej stracie.
    A jakie masz TSH? robiłaś może też aTPO i aTG i jeszcze USG tarczycy?
    moje TSH niby w normie dla normalnego ludzia, bo 3,8 ale prawdopodobnie mam Hashimoto (po dodatkowych badaniach). Oczywiście nie chcę Cię straszyć, tylko właśnie czasami warto zrobić dodatkowe badania... Mi o tym też jedna z dziewczyn na forum napisała, u mnie niestety się potwierdziło ;) mam nadzieję, że u Ciebie będzie wszystko w porządeczku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    nigdy nie jest wiadome kiedy to nastąpi,dlatego nie warto rezygnowac bo szczęscie moze byc w zasięgu ręki.Ja czekam długo i czekac bede,wiem ze warto.Cierpliwosc zawsze jest nagradzana :-)

    czy u was tez taka zima?Gama ma straszną pogode na powrót,wracałam z pracy to drogi zasypane,bardzo powoli jechałam bo samochód drogi sie nie trzymał.Na taką zime to ja lubie popatrzec z okna

    O tak cierpliwość to jest to czego mi brakuje... ale tak jak piszesz, warto czekać :)

    a w Szczecinie jednego wieczoru jak śnieg sypnął to ho ho, biało wszędzie, ale rano już tylko na trawnikach trochę śniegu było ;) także ja wyczuwam zbliżającą się wiosnę :D
    z przyjazdem męża wiosna w sercu mi zawita :D:D jeszcze dwa tygodnie :)


    Jagna kciuki zaciśnięte żeby to nie była wredna @!!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 07:49

  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia trzymam kciuki aby jeszcze podrosły.Mam nadzieję, że Twój lekarz coś bardziej optymistycznego Tobie powie.

    Przetłacza mnie to wszystko, dziś robiłam betę, ale powiem szczerze że nie liczę na nic. To czysta formalność, abym ze spokojem odstawiła dupka. Czuję się typowo przed okresem, jeszcze jakieś delikatne plamienie pojawiło się z rana, czekam na @. Mam jakiegoś doła, typowo w te dni przed zbliżającą się @. Ale cóż.. widocznie to nie mój czas jeszcze. Ryczeć mi się dziś chce, jakoś ostatnio wszystko na przekór. Jeszcze chciałam w odwiedziny do mojej siostry pojechać póki córka ma ferie,ale chyba się nie uda bo będę musiała zrobić badania hormonalne w 3dc:( i d..a... jestem wściekła na to wszystko:(

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Monia85 trzymam kciuki żeby podrosły
    Asienkaa nie martw sie na zapas i koniecznie daj znać jaki wynik bety.wczorajszy spadek temp i dzisiejsze plamienie (napisze to bardzo cichutko)
    wygląda mi na zagnieżdzenie..ale tak bez nakręcania.

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    hej, byłam wczoraj na usg i raczej nie ma co wierzyć w ten cykl, bo prawa strona jest dominująca, czyli ta po której mam niedrożny jajowód. W 7dc endo 5,3mm, w prawym 17,2mm i 10mm, a w lewym 10mm i 11,9mm. W sumie to maję jeszcze czas, zeby trochę podrosnąć.

    Podrosnà,będą w sam raz.A co tak wczesnie na monitoringu bylas?przewaznie 10-12 dzien sprawdzają

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie, juz wróciłam
    mielismy fajną droge, dopiero ostatnia godzina - blisko domu pokazała sie zimowa pogoda, a tak to sucho:)

    trzymam kciuki assienkko i jagna ,tez pomyslalam o zagnieżdzeniu...... :)
    a my dzialamy❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 11:14

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Monia trzymam kciuki aby jeszcze podrosły.Mam nadzieję, że Twój lekarz coś bardziej optymistycznego Tobie powie.

    Przetłacza mnie to wszystko, dziś robiłam betę, ale powiem szczerze że nie liczę na nic. To czysta formalność, abym ze spokojem odstawiła dupka. Czuję się typowo przed okresem, jeszcze jakieś delikatne plamienie pojawiło się z rana, czekam na @. Mam jakiegoś doła, typowo w te dni przed zbliżającą się @. Ale cóż.. widocznie to nie mój czas jeszcze. Ryczeć mi się dziś chce, jakoś ostatnio wszystko na przekór. Jeszcze chciałam w odwiedziny do mojej siostry pojechać póki córka ma ferie,ale chyba się nie uda bo będę musiała zrobić badania hormonalne w 3dc:( i d..a... jestem wściekła na to wszystko:(

    Mimo wszystko do konca trzeba miec nadzieje,przy CLO lubià byc niespodzianki

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama wrote:
    witajcie, juz wróciłam
    mielismy fajną droge, dopiero ostatnia godzina - blisko domu pokazała sie zimowa pogoda, a tak to sucho:)

    trzymam kciuki assienkko i jagna ,tez pomyslalam o zagnieżdzeniu...... :)
    a my dzialamy❤

    To dobrze ze udał sie powrót,naładowane akumulatory to nic tylko działac

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia85 wrote:
    Bo weekend, a poza tym jak zaszłam w ciążę do naturalna owu miałam w 11dc. Gdyby interesowała mnie owu z prawego to pewnie jutro dostałabym pregnyl.Nie chciałam przegapić i uznałam ze sprawdzę co się dzieje w dzień, w którym mam dostęp do mojego doktorka.

    Tak myslałam ze ovu masz wczesniej,do poniedzialku powinny tamte podrosnàc,srednio 2 mm na dzien wiec jest nadzieja

    Monia85 lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na Aasieńke,czekam na wiadomosc czy juz jest wynik....

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Aasienkaa Autorytet
    Postów: 629 278

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik, jednak nie taki o jakim marzę :/ No trudno, czekam na @ i znów walczymy. W tym cyklu zaczynam CLO i potem dupek plus monitoring i.. działamy może w końcu się uda.

    córa 12 lat i synek.. wszystkie dzieci już są ;)
    82dox1hppr9ztp9m.png
    ponad 3 lata starań, 7tc (*), IUI- nieudane, 2017 naturalny cud :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa wrote:
    Mam wynik, jednak nie taki o jakim marzę :/ No trudno, czekam na @ i znów walczymy. W tym cyklu zaczynam CLO i potem dupek plus monitoring i.. działamy może w końcu się uda.
    <przytul> :)
    następnym razem musi być lepiej :)

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak Asienko,zaswieci w koncu słonce dla ciebie,Clo podrajcuje twoje jajca i będzie dobrze.Mam nadzieje ze ci sie uda Kochana

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 20 lutego 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama,twoje dni chyba dobiegają konca,mam nadzieje ze solidnie sie napracowałas :-) trzymam kciuki by cos z tego było

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 21 lutego 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagna 75 wrote:
    Gama,twoje dni chyba dobiegają konca,mam nadzieje ze solidnie sie napracowałas :-) trzymam kciuki by cos z tego było


    oj jeszcze nie...... u mnie owu zazwyczaj dopiero kolo 17dc, i tez nic jeszcze nie widze i nie czuje...


    no w zeszlym cyklu po zabiegu to mialam sluz..... oooo
    ale teraz tez nie mialam okazji pïc lnu (w odwiedzinach) A wczoraj w podróży to w ogóle z piciem był problem...

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 21 lutego 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gama wrote:
    oj jeszcze nie...... u mnie owu zazwyczaj dopiero kolo 17dc, i tez nic jeszcze nie widze i nie czuje...


    no w zeszlym cyklu po zabiegu to mialam sluz..... oooo
    ale teraz tez nie mialam okazji pïc lnu (w odwiedzinach) A wczoraj w podróży to w ogóle z piciem był problem...

    no tak,zapomniałam ze ty na naturalnym cyklu jestes,ja na CLO mam 13-14 ale na swoim naturalnym miałam podobnie jak ty.Tzn to moje dni kiedy miała byc ovu bo ja nie mam ovu he he,dostaje zastrzyk na pękniecie..
    No to wszystko przed tobą,bede trzymac kciuki

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
  • Jagna 75 Autorytet
    Postów: 9640 6270

    Wysłany: 21 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasienkaa nie smutaj się,następny cykl to nowa szansa,nowe nadzieje,twoja cierpliwosc w koncu zostanie nagrodzona

    Aasienkaa lubi tę wiadomość

    Antoś IVF,Julisia naturalmhsvanlit2rdpeg7.png
    km5svcqgqcxnw3nt.png
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ