X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mochjito odczekaj parę dni i wtedy faktycznie zrób. Zdarza się, że testy wychodzą pozytywne a potem i tak okres przychodzi. Albo to ciąża biochemiczna albo test pokazał fałszywy wynik. Najlepiej jest robić testy kilka dni po spodziewanej miesiączce wtedy już nie ma wątpliwości.
    A dziś kalendarzowa jesień, ledwo się lato skończyło a ja już za nim tesknie. Szkoda, że nie mieszkam na słonecznej florydzie:(
    Też ubolewam nad tym faktem że lato się skończyło :(
    Ja nie nawidzę zimy tak w ogóle !!!
    Zawsze mówiłam że chcialabym mieszkać gdzies gdzie jest ciągle lato,nie ma zimy !
    Jak sobie pomysle że znowu bedzie sie trzeba ubierać w kurtki itp to az sie odechciewa :/
    Fakt że w UK nie ma zimy w sumie bo te lekkie przymrozki co czasem sie zdarzają to nawet po za zima wystepują.... ale jednak ta kurtka musi byc....
    Demeter jak się czujesz?

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Dziewczyny ale mam dziś doła ;(
    Mąż wraca z delegacji a ja się z nim już przez SMS-y zdążyłam pokłócić.
    W głębi duszy wiem, że cykl stracony a wszystko próbuje sobie wytłumaczyć, że może jeszcze jest szansa.
    Macie jakieś sposoby na hibernację do piątku?
    Szczerze już bym wolała, żeby dziś okres dostać niż się meczyć tą nadzieją i niepewnością ;(

    Kochana skoro mąż dziś wraca to szykuj się na ''wieczorną zgodę'' pod ciepła kołderką.
    Na pmsowe humorki proponuję lody w ciągu dnia a wieczorkiem lampkę...lampki czerwonego wina.

    Bobitta, Vesper lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 23 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzekuje zobaczyme za 3dni mam dostac okres ....Demeter... mieszkam w Irl a tu jest juz zimno ale mieszkalam 10 lat na floride i tam pieknie.nie strasz biochemiczna to nie racej nie strasz juz raz urodszylam martwe dziecko a juz nie chce ze by mie coz zlego spotkalo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Dzekuje zobaczyme za 3dni mam dostac okres ....Demeter... mieszkam w Irl a tu jest juz zimno ale mieszkalam 10 lat na floride i tam pieknie.nie strasz biochemiczna to nie racej nie strasz juz raz urodszylam martwe dziecko a juz nie chce ze by mie coz zlego spotkalo.
    Ooo to czemu z florydy uciekłas?

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat ja nienawidzę zimy! Dla mnie teraz to pół roku ohydnej, wstrętnej, depresyjnej, obrzydliwej pogody. Czekam na maj, a tak to bym poszła kimać w sen zimowy.
    Ja dziś lecę na środkach przeciwbólowych, bo brzuch mi napierdziela. A u ciebie widzę, że ciagle ładna temperatura. Trzeba przyznać, że twój wykres to jeden z ciekawszych na ovu:)

    Demeter
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kochana skoro mąż dziś wraca to szykuj się na ''wieczorną zgodę'' pod ciepła kołderką.
    Na pmsowe humorki proponuję lody w ciągu dnia a wieczorkiem lampkę...lampki czerwonego wina.
    nie lubie lodów ani wina :D mam nadzieje, że szybko sie okaże co i jak u mnie - bo ta nadzieja jest naprawdę męcząca

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito no właśnie czemu stamtąd wyjechałaś? A gdzie mieszkałaś konkretnie?

    Kochana nie chciałam cie wystraszyć, odpowiedziałam tylko na pytanie uogólniając jak tylko się da. Przykro mi z powodu twojej straty, los ci to na pewno wynagrodzi.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat ja nienawidzę zimy! Dla mnie teraz to pół roku ohydnej, wstrętnej, depresyjnej, obrzydliwej pogody. Czekam na maj, a tak to bym poszła kimać w sen zimowy.
    Ja dziś lecę na środkach przeciwbólowych, bo brzuch mi napierdziela. A u ciebie widzę, że ciagle ładna temperatura. Trzeba przyznać, że twój wykres to jeden z ciekawszych na ovu:)
    Mój wykres jest dziwny jak ja sama z resztą hahahahhahaaha :D
    No to mogłbyśmy podać sobie reke w sprawie zimy.
    Pierwszy raz w życiu poznałam kogoś kto nie lubi zimy tak jak ja :D

    Bobitta wymagająca kobieta ani lodów ani wina hihi :)

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    nie lubie lodów ani wina :D mam nadzieje, że szybko sie okaże co i jak u mnie - bo ta nadzieja jest naprawdę męcząca

    No to trafiłam jak kulą w płot.

    Demeter
  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 23 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mochjito no właśnie czemu stamtąd wyjechałaś? A gdzie mieszkałaś konkretnie?

    Kochana nie chciałam cie wystraszyć, odpowiedziałam tylko na pytanie uogólniając jak tylko się da. Przykro mi z powodu twojej straty, los ci to na pewno wynagrodzi.

    Spoko nic sie nie stalo

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 23 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam jescze dzeckem i wiza sie skonczyli tak dlatego,miezkalam w Clearwater ,largo sie to nazywalo

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat jako dziecko wręcz ubóstwiałam zimę, a potem coś mi się poprzestawiało.
    Ja nawet nie lubię zimy w górach, mój mąż zawsze się podnieca widoczkami, jazdą na nartach a mnie to nie rusza. Poza tym na mnie zimą takie siarczyste powietrze źle działa, źle mi się oddycha.
    Natomiast kocham morze, piasek, zapach tego wszystkiego. Szum fal. To są moje klimaty:):):)

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat jako dziecko wręcz ubóstwiałam zimę, a potem coś mi się poprzestawiało.
    Ja nawet nie lubię zimy w górach, mój mąż zawsze się podnieca widoczkami, jazdą na nartach a mnie to nie rusza. Poza tym na mnie zimą takie siarczyste powietrze źle działa, źle mi się oddycha.
    Natomiast kocham morze, piasek, zapach tego wszystkiego. Szum fal. To są moje klimaty:):):)
    Czuje się jakbym pisała z blizniaczką :D
    Jak ja słysze jak nie którzy narzekają jak to im ciepło jest a ja mówie człowieku jak ja bym chciała miec taką pogode u siebie :D
    W górach nigdy nie byłam ale pewnie byłaby reakcja jak twoja..o tym powietrzu nic mi nie mów , nie wiem jak można to kochac ;p
    Mam znajoma która nie lubi lata a uwielbia zimie ;p

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie zawsze chciałam pojechać na florydę. Obiecaliśmy sobie z mężem, że kiedyś się tam wybierzemy...jak uzbieramy trochę do skarbonki;)

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    A ja właśnie zawsze chciałam pojechać na florydę. Obiecaliśmy sobie z mężem, że kiedyś się tam wybierzemy...jak uzbieramy trochę do skarbonki;)
    Ja marze o hawajach :D

  • Mochjito Koleżanka
    Postów: 56 10

    Wysłany: 23 września 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tam naprawde cuduwnie polecam a jest caly czas cieplutko to jest wlasnie najlepsze na tým,juz dlugo dziewczyny prubujecie zajsc w ciaze?

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat może to zależy od organizmu a zwłaszcza od ciśnienia. Ja jestem niskociśnieniowcem, wszyscy mówią, że mam ciśnienie umarlaka, co za tym idzie kiepskie krążenie i wieczne uczucie zimna, więc dlatego kocham ciepło. Pewnie dlatego nadawałabym się na ciepłe klimaty. Poza tym ja jestem ''tarczycowa'' więc morskie powietrze mi bardzo służy. Tam właśnie ładuję akumulatory;)

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 23 września 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mochjito wrote:
    Jest tam naprawde cuduwnie polecam a jest caly czas cieplutko to jest wlasnie najlepsze na tým,juz dlugo dziewczyny prubujecie zajsc w ciaze?

    Ja zaczęłam właśnie 17 -ty cykl starań o drugie dziecko.

    Mochjito lubi tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Kat może to zależy od organizmu a zwłaszcza od ciśnienia. Ja jestem niskociśnieniowcem, wszyscy mówią, że mam ciśnienie umarlaka, co za tym idzie kiepskie krążenie i wieczne uczucie zimna, więc dlatego kocham ciepło. Pewnie dlatego nadawałabym się na ciepłe klimaty. Poza tym ja jestem ''tarczycowa'' więc morskie powietrze mi bardzo służy. Tam właśnie ładuję akumulatory;)
    haha ja tak samo :D
    kiedys mi ciocia mierzyla to powiedziala ze mam tak niske ze powinnam juz nie zyc :D

    Mochjito ja dopiero 1 cykl staran o rodzenstwo dla synka ;)

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, że mierzenie temperatury w ciągu dnia nie ma kompletnie znaczenia i nie wiem po co to robie, ale w tamtym cyklu choć niższa temperatura jak w tym tym to popoluniami temperatura w tych samych granicach :/

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ