X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    miałam laparo a przy okazji sprawdzanie drożności. i wyszlo ze jedna strona nieaktywna
    rozumiem, dzięki za informację. a laparo była diagnostyczna, czy coś Ci powiedzieli?słyszałam, że po laparo zwiększają się szanse na ciążę, więc kciukam :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    po ponad 2 latach w maju sie udalo i w lipcu poronilam :(
    przykro mi , Natalii, tulam i życzę zdrowia przy kolejnej ciąży :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    rozumiem, dzięki za informację. a laparo była diagnostyczna, czy coś Ci powiedzieli?słyszałam, że po laparo zwiększają się szanse na ciążę, więc kciukam :)
    Laparoskopia była diagnostyczna ale wskazaniem do przeprowadzenia było podejrzenie endometriozy. Ale nic endo nie znaleźli.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Bobitta do obserwacji tez trzeba podejsc na chlodno i przede wszystkim na spokojnie, bo jakbym zaczela mierzyc temperature i po owu zaczelaby ona spadac to mogloby mi odebrac jakies nadzieje, ech, trudne to wszystko.
    Przepraszam Karolla ale ja tego tak nie widzę ... Mierzenie temperatury uważam jak za jedna z czynności w ciągu dnia.
    Mogę to porównać z marzeniem nieskazitelnej cery. Wieczorem ją oczyszczam wacikiem i wg Twojej teorii nie poszłabym spać bo bym cały czas się zastanawiała czy rano przypadkiem w lustrze nie ujrzę pryszcza łaaaaaaaaaaa

    Ty weż się zresetuj kobieto- napij się wina albo wyjdz na pole i coś zrób bo świrujesz

    Każda tu na forum ma jeden cel - zajśc w ciążę - ale przepraszam, że to napiszę ale tylko Ty siejesz panikę...
    i jeszcze jedno- ja np mam dwa dni do @ i szyjka jest nisko i zaczyna się otwierać co oznacza, ze czekam na okres, nie ukrywam jest mi smutno z tego powodu ale zabrałam sie za życie i tyle nie ten cykl to następny (mnie też się spieszy, tez bym chciała już).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 18:17

    Ev, zuzanna, Vesper, maluutka90, słońce82 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla wybacz ze to napisze ale mamy byc tutaj szczere wiec jestem szczera i powiem ci ze zaczynasz mnie irytować .... :/
    Kobiety tutaj starające się mają wieksze problemy, mają rózne problemy i choroby a mimo to zachowuja się normalnie a nie jak paranoiczki czyli ty... -.-'
    Wez serio się troche ogarnij bo to co ty tutaj piszesz w glowie już mi się nie miesci.
    Zachowujesz się jakbys chorowała bóg wie na co i jakby lekarz ustalił u ciebie jakiś ciezki przypadek no sory ...
    Wybacz też ze to napisze ale może nie powinnaś starać sie o dziecko w takim stanie?!
    Skoro ty ze wszystkiego robisz ogromny problem, siejesz panike z byle powodu nawet o mierzeniu tempki tez cos wspomnialas...ty chyba gotowa nie jestes na ciaze...
    Wybacz ale tak to odbieram jestes jedyna która tutaj tak panikuje bez przesady....

    Bobitta, Ev, zuzanna, maluutka90 lubią tę wiadomość

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 23 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu wydaje mi się, że jeżeli większość ma podobne przemyślenia zachowuje je dla siebie, ok już nie będę, sorrki :) katsuyoshi alez nie obrażam się, źle mnie odebrałaś, postaram się już Cie nie irytować.

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Wybacz też ze to napisze ale może nie powinnaś starać sie o dziecko w takim stanie?!/QUOTE]
    może to były za mocne słowa ...
    zgadzam się z Tobą w 100% zresztą popatrz na moja wypowiedz 18:08
    ale jak mamy już być takie szczere to to było mocne.
    Są laski które w LO zachodzą w ciążę i radzą sobie z tym, są trzydziestki ktorę jak już zajdą to z każdym bólem lecą do lekarza - Każda ma prawo do obaw, każda ma prawo się stresować, każda ma prawo starać się o dziecko, ale kurka nie każda ma prawo siać panikę i nakręcać dołując inne laski!!!
    przypominam temat forum: staramy się i WSPIERAMY a nie dołujemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 18:29

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 23 września 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, mam dziś gorszy dzień, sorry :)

    Bobitta, Vesper, słońce82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Po prostu wydaje mi się, że jeżeli większość ma podobne przemyślenia zachowuje je dla siebie, ok już nie będę, sorrki :) katsuyoshi alez nie obrażam się, źle mnie odebrałaś, postaram się już Cie nie irytować.
    Nie odebrałam cie zle bo mysle ze dziewczyny także to odebrały tak samo.
    My piszemy to co czujemy danego dnia.
    Ale musisz zrozumiem każda z nas stara sie o dziecko,każda pragnie ujrzeć 2 kreseczki.
    Też nie czujemy się super kiedy widzimi 1 kreske.
    Ale nie paniekujemy tak ja ty bo wiemy ze to niczego nie zmieni.
    A naprawde tutaj są super kobiety i to po przejsciach z dużymi problemami zajscia , muszą się leczyć aby ujrzec upragnione 2 kreski i mimo to patrzą na życie pozytywnie.
    Wez z nich przykład i postraj sie wyluzować , wiem ze to trudne bo też mam stresy ale staram się normalnie funkcjonowac.

    Vesper, Bobitta lubią tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla !Rozumiemy- wybaczamy i mamy nadzieje, że podejście Ci się zmieni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 18:30

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Laparoskopia była diagnostyczna ale wskazaniem do przeprowadzenia było podejrzenie endometriozy. Ale nic endo nie znaleźli.
    no to super, że nic nie znaleźli :))) gratulacje!

    przepraszam za zmianę głównego tematu, czy możesz mi napisać, na jakiej podstawie przypuszczali endomendę?

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 23 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Jasne, mam dziś gorszy dzień, sorry :)

    Musisz podejsc do tego troszke bardziej optymistycznie i zdac sie niestety na los ( bo taka prawda :) ) . Bedzie dobrze , wiem ze nie jest lekko ale spokojnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 18:31

    Bobitta lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    katsuyoshi wrote:
    Wybacz też ze to napisze ale może nie powinnaś starać sie o dziecko w takim stanie?!/QUOTE]
    może to były za mocne słowa ...
    zgadzam się z Tobą w 100% zresztą popatrz na moja wypowiedz 18:08
    ale jak mamy już być takie szczere to to było mocne.
    Są laski które w LO zachodzą w ciążę i radzą sobie z tym, są trzydziestki ktorę jak już zajdą to z każdym bólem lecą do lekarza - Każda ma prawo do obaw, każda ma prawo się stresować, każda ma prawo starać się o dziecko, ale kurka nie każda ma prawo siać panikę i nakręcać dołując inne laski!!!
    przypominam temat forum: staramy się i WSPIERAMY a nie dołujemy.
    Ja wiem że były za mocne ciut słowa ale wole szczerosc niestety.
    Wiem że każdy ma prawo do szczescia jakim jest dziecko.
    Poprostu czytając wypowiedzi uznałam że skoro tak to lepiej zeby zrobiła najpierw cos z tym.

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    no to super, że nic nie znaleźli :))) gratulacje!

    przepraszam za zmianę głównego tematu, czy możesz mi napisać, na jakiej podstawie przypuszczali endomendę?
    W zasadzie podstawa chyba była niezidentyfikowana dotad przyczyna i lekarz chciał się jeszcze upewnić czy to nie jest powodem czasem. Bo skoro hormony ok i usg, mąz tez ok. Niby endometriozy i żadnych zrostów nie znaleźli no ale mam niedrożny jajowód którego chyba nie można udrożnić.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 23 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja każdą uwagę/wypowiedź/radę staram się traktowac konstruktywnie, wiec i czasem kubeł zimnej wody na głowe sie przyda, postaram się myslec pozytywnie.

    Bobitta, Ev, Vesper lubią tę wiadomość

  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 23 września 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Slonce dziękuję. A ta koleżanka miała cos udrażniane podczas laparoskopii czy taką diagnostyczna? Bo ja miałam laparo diadgnostyczna.
    Koleżanka miała udrażniany jeden jajowód, drugi był drożny.

    zuzanna lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 23 września 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Dziewczyny a w jakiej fazie cyklu robi się badania hormonów? (tsh, prolaktyna, progresteron) Kompletnie nie wiem od czego zaczać.
    Tsh możesz zrobić w każdej fazie cyklu, co do reszty to nie pamiętam.

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Koleżanka miała udrażniany jeden jajowód, drugi był drożny.
    No to u mnie się najprawdopodobniej nie dalo skoro podczas laparo mi nie udrożnili.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak ogólnie kobietki jesli można wiedziec skąd jestescie i ile macie lat?
    Pytanie dla nowych ;p
    Może bedę najmłodsza hihi :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 18:44

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    W zasadzie podstawa chyba była niezidentyfikowana dotad przyczyna i lekarz chciał się jeszcze upewnić czy to nie jest powodem czasem. Bo skoro hormony ok i usg, mąz tez ok. Niby endometriozy i żadnych zrostów nie znaleźli no ale mam niedrożny jajowód którego chyba nie można udrożnić.
    rozumiem... a masz potwierdzoną ovu?

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ