X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Tez mi tak mowia. Ale w moim przypadku ponad 2 lata to chyba już nie wina psychiki...
    ja starałam się z byłym 4 lata i dzidzi nie było wiec.... 4 lata psychika blokowała, jak tylko uwolniłam sie z mojego nie ciekawego srodowiska wyjezdzajac do uk nagle z nowym partnerem zaszłam 1.5 miech ;) a czułam się taka wolna jak nowo narodzona i do tego taka niespodzianka mnie spotkała :)

    Karolla ale zrozum kobieto ze nie mozesz tak ! Szkodzisz tylko sobie...Test jak bedzie miał wyjsc - to i tak wyjdzie ,żadne czekanie bóg wie ile w niczym nie pomoże.
    Nie ty jedna sie rozczarowujesz jak widzisz 1 kreske...wiesz ile kobiet tak ma?kazda z nas pragnie ujrzec 2 kreseczki to logiczne.
    Dlatego lepiej troche wyluzowac

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katsuyoshi, może to psychika, ale może też Twój nowy mężczyzna jest bardziej płodny i razem się zgraliście ;)? to, oczywiście, tylko gdybanie, ale faktycznie, często się słyszy na forum, że któraś "wyluzowała", "odpuściła" i bach, jest ciąża :)

    katsuyoshi, Bobitta lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    ja starałam się z byłym 4 lata i dzidzi nie było wiec.... 4 lata psychika blokowała, jak tylko uwolniłam sie z mojego nie ciekawego srodowiska wyjezdzajac do uk nagle z nowym partnerem zaszłam 1.5 miech ;) a czułam się taka wolna jak nowo narodzona i do tego taka niespodzianka mnie spotkała :)

    Karolla ale zrozum kobieto ze nie mozesz tak ! Szkodzisz tylko sobie...Test jak bedzie miał wyjsc - to i tak wyjdzie ,żadne czekanie bóg wie ile w niczym nie pomoże.
    Nie ty jedna sie rozczarowujesz jak widzisz 1 kreske...wiesz ile kobiet tak ma?kazda z nas pragnie ujrzec 2 kreseczki to logiczne.
    Dlatego lepiej troche wyluzowac
    Ale te 4 letnie niepowodzenia to nie były z winy bylego partnera? Może nie po Twojej stronie był problem

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Tez mi tak mowia. Ale w moim przypadku ponad 2 lata to chyba już nie wina psychiki...
    Przyznam, że aż tak w luz nie wierzę ;) czasem wystarczy jakiś mały hormonik podreperować i dziecko się pojawia. Podstawa to dobry lekarz, który szybko to obada ;)

    Ev, maluutka90 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Katsuyoshi, może to psychika, ale może też Twój nowy mężczyzna jest bardziej płodny i razem się zgraliście ;)? to, oczywiście, tylko gdybanie, ale faktycznie, często się słyszy na forum, że któraś "wyluzowała", "odpuściła" i bach, jest ciąża :)
    To tez własnie o tym pisze. o tym wyluzowaniu.
    A to czy nowy partner bardziej płodny tez możliwe.
    Tylko koleżanka za bardzo sie stresuje a to moze jej wcale w niczym nie pomoc .

    Bobitta, Vesper lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Ale te 4 letnie niepowodzenia to nie były z winy bylego partnera? Może nie po Twojej stronie był problem
    Twoje 2 lata to jest inna sprawa jak sama pisałas masz pewne problemy
    Ale jesli kobieta zdrowa itp a sie tak stresuje od razu to sama sobie szkodzi o to mi chodzi ;)

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Przyznam, że aż tak w luz nie wierzę ;) czasem wystarczy jakiś mały hormonik podreperować i dziecko się pojawia. Podstawa to dobry lekarz, który szybko to obada ;)
    Hormony i badania u nas ok. teraz tylko niedrożny jajowod pozostal. jeszcze trzeba sprawdzić czy wogole mam owulacje z tego drożnego. bo tak chyba tez się może zdarzyć ze może być tylko z jednego jajowodu niedrożnego.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 23 września 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz po "fajnej" pogodzie , przyszły chmurki i chyba bd padac :((

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 23 września 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Hormony i badania u nas ok. teraz tylko niedrożny jajowod pozostal. jeszcze trzeba sprawdzić czy wogole mam owulacje z tego drożnego. bo tak chyba tez się może zdarzyć ze może być tylko z jednego jajowodu niedrożnego.

    nie pamiętam teraz, więc wybacz, jeśli już o tym pisałaś. miałaś hsg tak? laparo też?

    kciukam za Twoje zdrówko :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 23 września 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Natali, trzymam kciuki w takim razie :) a który to Wasz cykl starań?
    po ponad 2 latach w maju sie udalo i w lipcu poronilam :(

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 23 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    po ponad 2 latach w maju sie udalo i w lipcu poronilam :(

    Przepraszam ze pytam , ale wiesz co bylo przyczyna poronienia ?

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 257

    Wysłany: 23 września 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Przepraszam ze pytam , ale wiesz co bylo przyczyna poronienia ?
    szczerze jeden ze infekcja a drugi gin ze nie bylo przyczyny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    U mnie juz po "fajnej" pogodzie , przyszły chmurki i chyba bd padac :((
    U mnie tak chmurzy się od godzinki też :(
    Synek własnie zasnął a ja robie sobie teraz gorąca herbatke i kłade się pod kocyk bo jest mi zimno...i tak lapka koło siebie położe :D

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 23 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    nie pamiętam teraz, więc wybacz, jeśli już o tym pisałaś. miałaś hsg tak? laparo też?

    kciukam za Twoje zdrówko :)
    miałam laparo a przy okazji sprawdzanie drożności. i wyszlo ze jedna strona nieaktywna

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 23 września 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    szczerze jeden ze infekcja a drugi gin ze nie bylo przyczyny

    Infekcja ? oo ... rozumiem .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 23 września 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    U mnie tak chmurzy się od godzinki też :(
    Synek własnie zasnął a ja robie sobie teraz gorąca herbatke i kłade się pod kocyk bo jest mi zimno...i tak lapka koło siebie położe :D

    No zimnooo :(( ja tez zaraz chyba wskocze pod koc :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 23 września 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale taki silny stres w drugiej połowie cyklu chyba nie wplywa na ewentualne zagniezdzenie? Jeśli ma się udać to się uda, tak mi się wydaje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla nie mam juz na ciebie dzisiaj sily wybacz ;)
    Tak dla jasnosci wszystko ma wplyw tym bardziej nie potrzebny stres...

    Bobitta lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 23 września 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mamy sie wspierać ale jeśli mamy wyprzeć ze swych mózgownic stres to po pierwsze musimy o nim przestać rozmawiać !!!
    Dziewczyny, bo to działa jak to - nie myśl o różowym słoniu - i wszyscy sobie wyobrażają tego różowego słonia. Tak samo jest z tym stresem !!!

    Karolla i Zuzanna (mylicie mi się przez podobne zdjęcie jeśli chodzi o Wasze historie)
    ale do tej która stara sie pierwszy cykl ? - dobrze pamiętam RADA : tylko spokój Ci pomoże!!!
    a do tej która stara się długo - myślę, że szybciorkiem zaczęłabym się obserwować, żeby mieć jakieś podstawowe info o swoim ciele podczas cyklu i na badanka raz, dwa i chwalić się nam jak Ci poszło

    Vesper, Ev, słońce82 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 23 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta do obserwacji tez trzeba podejsc na chlodno i przede wszystkim na spokojnie, bo jakbym zaczela mierzyc temperature i po owu zaczelaby ona spadac to mogloby mi odebrac jakies nadzieje, ech, trudne to wszystko.

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ