X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 25 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobitki:)
    U mnie ponury dzień, deszcz pada...oczy mi się zamykają.
    Kat może faktycznie owulację miałaś później i test jeszcze nic nie wykrywa. Faktycznie nie pozostaje ci nic innego jak czekać cierpliwie.

    katsuyoshi, Bobitta, Ev lubią tę wiadomość

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątpie aby to wina testu...
    Nie mam złudzeń...
    Czekam na @ :/
    Do tego głowa mnie jeszcze boli...
    Nie chce mi sie nic....
    Chyba kawe sobie walne..

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Wątpie aby to wina testu...
    Nie mam złudzeń...
    Czekam na @ :/
    Do tego głowa mnie jeszcze boli...
    Nie chce mi sie nic....
    Chyba kawe sobie walne..
    Walnij sobie kawke, ja tez pije i mysle coby tu na obiad dziś zaserwować mezulkowi.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 25 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się też dziś nie chce. Najchętniej poszłabym kimać do wyra.Mam dziś trochę spraw do załatwienia. No właśnie co by tu na obiad zrobić, muszę wam się przyznać, że nienawidzę gotować:/

    Demeter
  • CassieMK Autorytet
    Postów: 729 865

    Wysłany: 25 września 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi, najpopularniejsze testy to te o czułości 25 - u mnie taki wykrył ciążę dopiero 13 dpo, więc niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość, choć wiem, że to niełatwe :* Ważne jest jeszcze czy piłaś coś przed snem, ile spałaś i czy w nocy wstawałaś na siusiu, to wszystko ma znaczenie, bo hcg w moczu bardzo łatwo się rozcieńcza. Trzymam kciuki :*

    Miłego dnia, dziewczyny :)

    oar89jcgzipdaets.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie pilam wlasnie specjalnie i odziwo synek cala noc przespal wiec tez nie wstawalam...
    Bede czekac bo co mi zostalo :D
    Własnie pije kawke bo synek zasnął i zrobiłam sobie kanapki z serem..
    A na obiad mam zupe od wczoraj bo sporo mi wyszło :D
    Jak mały wstanie ide na miasto bo musze zapłacic rachunki.

    Demeter powiem ci szczerze ze ja mieszkajac w pl nie umialam gotowac...w wieku 26 lat :D
    Dopiero nauczyłam się w UK jak zaszłam w ciaże .. jechałam równo z przepisami z neta hihi

    zuzanna, Vesper lubią tę wiadomość

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Mnie się też dziś nie chce. Najchętniej poszłabym kimać do wyra.Mam dziś trochę spraw do załatwienia. No właśnie co by tu na obiad zrobić, muszę wam się przyznać, że nienawidzę gotować:/
    A ja nawet lubie. Tylko lubie jak mam wszystko pod reka i nie musze isc na zakupy.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Nic nie pilam wlasnie specjalnie i odziwo synek cala noc przespal wiec tez nie wstawalam...
    Bede czekac bo co mi zostalo :D
    Własnie pije kawke bo synek zasnął i zrobiłam sobie kanapki z serem..
    A na obiad mam zupe od wczoraj bo sporo mi wyszło :D
    Jak mały wstanie ide na miasto bo musze zapłacic rachunki.

    Demeter powiem ci szczerze ze ja mieszkajac w pl nie umialam gotowac...w wieku 26 lat :D
    Dopiero nauczyłam się w UK jak zaszłam w ciaże .. jechałam równo z przepisami z neta hihi
    Ja tez nieraz lubie poeksperymentować, nieraz się udaje a nieraz nie ale zawsze to człowiek bogatszy w wiedze jakas. Trzeba sobie urozmaicać bo caly czas tego samego nie da się .

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 25 września 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a więc tak.
    Kat maiłaś czekać do testowania ... zdradziłaś mnie i laskę :) -żartuję...żeby nie było wątpliwości
    a na obiadek dziewczyny proponję dwie opcję:
    opcja 1 dla tych którzy nie mają postu - zapiekankę z mięskiem
    opcja 2 dla tych którzy mięska nie jedzą w pt (bo wiem, że niektórzy jeszcze tego przestrzegają) makaron ze szpinakiem w sosie śmietanowo-serowym

    Vesper lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety mnie w domu nie miał kto nauczyć...
    Ja w sumie ze swoimi rodzicami a konkretnie z matka mieszkałam przez cały życie nie cały rok...

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też wstałam jak zawsze wprowadzam temp na ovu i tu co? zmiana terminu owulacji ni 14dc a 16dc ;( i dupa nic z tego nie będzie

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej babeczki:) wiecie co jestem dzień po owu.. a jajniki tak mnie bolą... kują... na przemian, raz jeden raz drugi.. skurcze dziwne... ehhhh czy to normalne? dodam że nigdy tak nie miałam.. to mój 1 raz taki heh... :)

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Hej babeczki:) wiecie co jestem dzień po owu.. a jajniki tak mnie bolą... kują... na przemian, raz jeden raz drugi.. skurcze dziwne... ehhhh czy to normalne? dodam że nigdy tak nie miałam.. to mój 1 raz taki heh... :)

    ja właśnie miałam tak od 14 do 18dc, a podobno owu mialam 16 (ale nie chce mi sie w to wierzyc) i tez pierwszy raz tak długo odczuwam ból jajnika, rózne nasilenia. Może taki jest ten cykl, ale nie licze na niespodzianki z okazji tych bóli

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma.. ja też się nie nastawiam, bo już od 7 mcy sie nastawiam i nic... ;/

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 25 września 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    ja też wstałam jak zawsze wprowadzam temp na ovu i tu co? zmiana terminu owulacji ni 14dc a 16dc ;( i dupa nic z tego nie będzie
    może armia przetwrała te dni :) nie trać nadziei

    palma, Ev lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiekk90 wrote:
    Palma.. ja też się nie nastawiam, bo już od 7 mcy sie nastawiam i nic... ;/

    ja troche dłużej i powoli robi mi sie wszystko obojętne, cięzko tylko jest mi odstawic tak nagle sprawdzanie temperaturki sluzu i tych wszystkich objawów ;)

    Bobitta dzięki za wsparcie :)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 25 września 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam dziewczyny ...nie śmiejcie się ze mnie...nad wizytą u wróżki. Tylko gdzie tu taką znaleźć? Aby bzdur nie gadała.

    Demeter
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    A ja się zastanawiam dziewczyny ...nie śmiejcie się ze mnie...nad wizytą u wróżki. Tylko gdzie tu taką znaleźć? Aby bzdur nie gadała.
    Niektorzy wieza a takie sprawy. Ja gdzies od zawsze jestem sceptycznie nastawiona na tych wszystkich wrożbitow i jasnowidzów. Poszukaj na necie na pewno cos znajdziesz.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bardzo bym się bała iść do wróżki. Moja przyjaciółka była i jej mama również i powiem wam że mówiła jej tak istotne sprawy nie jakieś głupoty, a co najważniejsze że wszystko miało odbicie w życiu, np wróżka powiedziała ze coś niedobrego sie wydarzy podczas wycieczki w grudniu, po czym się okazało ze jej partnera babcia zmarła.
    Ale wiadomo dużo siedzi w naszej głowie, jak bede wierzyła ze coś się stanie złego to tak będzie.

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    ja bardzo bym się bała iść do wróżki. Moja przyjaciółka była i jej mama również i powiem wam że mówiła jej tak istotne sprawy nie jakieś głupoty, a co najważniejsze że wszystko miało odbicie w życiu, np wróżka powiedziała ze coś niedobrego sie wydarzy podczas wycieczki w grudniu, po czym się okazało ze jej partnera babcia zmarła.
    Ale wiadomo dużo siedzi w naszej głowie, jak bede wierzyła ze coś się stanie złego to tak będzie.
    Dokladnie i człowiek analizuje to i powiązuje fakty. Tak naprawdę zewsze w zyciu się dzieje cos dobrego i nie .

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ