X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 25 września 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy w życiu nie może być jednostronnie, bo wtedy nasze życie było by nudne i nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny. Aczkolwiek znam osobiście dwie osoby, wierzcie mi, że u nich zawsze jest źle. Czego się nie dotkną, zawsze kłopoty do kwadratu. Problem rodzi problem i to się ciągnie od wielu lat. Z takim przypadkiem spotkałam się pierwszy raz w życiu, u nich ciągle jest zła passa.

    Demeter
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 25 września 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He dziewczyny :)
    Ja dzisiaj juz też wstalam w nie najlepszym nastroju, bo czuje @ na dniach i obwiniam sie, z egdybym sie tak nie stresowala pewnie by nie przyszla! Ale na prawde staralam sie byc caly miesiac spokojna, dopiero kiedy poczułam w kosciach te malpe, zaczełam sie nakrecac :(

    Tez zastanawiałam się ostatnio nad wizyta u wrozki, podobno dobra i profesjonalna wrozka nie bedzie mowila głupot, kolezanka mi ostatnio taka polecila, ale mimo wszystko waham się.

  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter wrote:
    Nigdy w życiu nie może być jednostronnie, bo wtedy nasze życie było by nudne i nigdy nic nie dzieje się bez przyczyny. Aczkolwiek znam osobiście dwie osoby, wierzcie mi, że u nich zawsze jest źle. Czego się nie dotkną, zawsze kłopoty do kwadratu. Problem rodzi problem i to się ciągnie od wielu lat. Z takim przypadkiem spotkałam się pierwszy raz w życiu, u nich ciągle jest zła passa.
    No tak się zdarza ale może kiedyś się to odmieni i wszystko się będzie ukladac. Bywa tez odwrotnie ze jest wszystko pięknie ladnie bogactwo i zdrowie a tu nagle się okazuje ze interes nie przynosi już zysku a człowiek ciężko choruje...

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla pokazesz wykres?

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 25 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie umowilam wizyte na wtorek do doktorka, nareszczie będą jakies konkrety.

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 25 września 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna, nie prowadziłam jeszcze w tym cyklu ;)

    Ja miałam takie objawy w poprzednim cyklu właśnie zaraz po owu bol piersi (silniejszy niz zwykle), bol jajnikow, krzyza, sennosc a @ przyszla jak w zegarku...

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 25 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moge sie mylić ale mysle, ze jakby @ miala nie przyjsc to nie mialabym objawow jak na okres (np. teraz bol piersi jak przed okrsem), jakos slabo wierze w tak wczesne objawy ciazy. Sama nie wiem...chociaż chyba kazda z nas ma jakas nawet minimalna nadzieje do konca.

  • Nitka88 Przyjaciółka
    Postów: 74 47

    Wysłany: 25 września 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Nie mam dobrych wiesci...
    Wyszedł negatyw...
    Wiec czekam na @...
    Nic z tego nie rozumiem...bo tempka nie wskazuje na @...
    Dziewczyny czy to jest możliwe że @ mi się przesuneła na inny dzień i ze na test może byc za wczesnie ?
    Może rzeczywiscie wykres nie kłamie i owu mialam w te dni co wyznaczyl i przewidywalny termin jest 28?!
    Czy to możliwe ze wtedy test nic jeszcze nie wykryje?
    Bo wychodziloby ze to jest dopiero 11 dpo
    No nic czekam czy przyjdzie dzisiaj

    Hej kochana jesli of wyznaczyl Ci owulacje wtedy kiedy rzeczywiscie byla to z tego co czytalam to pozytywny test ciazowy wyjdzie dopiero w 14dpo wiec jeszcze masz 3dni :) Glowa do gory ;)

    Ev lubi tę wiadomość

    614f516043.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. ja właśnie mam takie wrażenie że jeśli po owu i przed @ mam jakieś objawy to @ przyjdzie jak nic, a jeśli cykl będzie inny czyli np bez objawów to może coś wtedy się uda
    chociaż choler* wie

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nadal czekam na @ już prawie pół dnia mineło hahaha :D

    Ev lubi tę wiadomość

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 września 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny u mnie też dzisiaj szaro, buro i ponuro. Aż nie chciało się z łóżka wstawać. Robiłam dzisiaj test ovu i kreseczka coraz ciemniejsza, więc chyba będzie na dniach (mam nadzieję) :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny używałyście kiedyś testów owulacyjnych firmy Apteo?

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 września 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już wysiadam psychicznie, tak pragnę dzidzi, a jeszcze inni dobijają bo im sie rodzą, poważnie polowa znajomych w ciązy albo wlasnie im sie urodziło bubu

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 25 września 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma no u mnie w około wsrod znajomych to samo i dlatego wydawałoby sie to takie proste skoro wszyscy maja.

    A mówicie znajomym,rodzinie, ze sie staracie??? My nie. Nie chcemy mowic, zeby nie bylo dodatkowej presji i najgorsze jak mowia, ze moglibysmy juz zaczac dzialac w tym kierunka, a ja twardo mowie, ze jeszcze nie teraz a w srodku az sie we mnie gotuje :/ to tez nie pomaga wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 11:37

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Dziewczyny używałyście kiedyś testów owulacyjnych firmy Apteo?
    Tak, ja aktualnie używam

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 września 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    palma no u mnie w około wsrod znajomych to samo i dlatego wydawałoby sie to takie proste skoro wszyscy maja.

    A mówicie znajomym,rodzinie, ze sie staracie??? My nie. Nie chcemy mowic, zeby nie bylo dodatkowej presji i najgorsze jak mowia, ze moglibysmy juz zaczac dzialac w tym kierunka, a ja twardo mowie, ze jeszcze nie teraz a w srodku az sie we mnie gotuje :/ to tez nie pomaga wcale.


    U mnie moi rodzice wiedzą, że się staramy (ale bez żadnych szczegółów, tylko tyle, że chcemy już mieć)i parę moich najbliższych koleżanek, które wiedziały że mam problemy z hormonami, więc trzymają kciuki :) A jak reszta pyta to zawsze mówię, że jak będzie to na pewno zauważą :) A co do ciąż na około to wiadomo, że trochę jest przykro, ale nie ma się co nakręcać. Ostatnio jak się dowiedziałam, ze jedna znajoma znowu w ciąży bez najmniejszych problemów, a ja akurat @ dostałam, więc załamka była. Mąż od razu wyczuł o co chodzi jak wieczorem chodziłam struta po domu i się śmiał, że zazdrośnik ze mnie :) Trzeba trochę wyluzować i cieszyć się ze szczęścia innych i wierzyć, że do nas też się uśmiechnie :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pigułka wrote:
    Tak, ja aktualnie używam
    Pytam z ciekawości, bo jak ja w tym cyklu używałam tej marki to mi wychodziła zawsze jedna kreska,a w inny firmach to ta druga była chociaż blada bardzo,ale była.

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 25 września 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Pytam z ciekawości, bo jak ja w tym cyklu używałam tej marki to mi wychodziła zawsze jedna kreska,a w inny firmach to ta druga była chociaż blada bardzo,ale była.

    Mi dzisiaj wyszła już całkiem wyraźna, ale jeszcze bledsza niż kontrolna. I faktycznie na początku bardzo blada a teraz coraz ciemniejsza, więc tak jak powinno być. Ja robię z porannego moczu bo w ciągu dnia miałam czasem rozwodniony mocz i słabo wychodziło. Ale potwierdzę Ci w przyszłym tyg, bo w czwartek idę do gin,więc będzie okazja sprawdzić, czy faktycznie coś było i czy testy działają :)

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 25 września 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle, że inaczej sprawa wyglada jak ktos po prostu odstawia antykoncepcje i zdaje sie na los bez parcia ze juz teraz, a co innego jak ktos sobie planowal, ze wlasnie teraz i wtedy jest to parcie ;)

    Musze sie zresetowac :D wlasnie mialam Was tez zapytac pijecie kawe, alkohol po owu? czy na wszelki wyapdek rezygnujecie z tych uzywek? MI zawsze alkohol przyspieszal @ wiec dlatego jestem ostrozna, ale czasem mam ochote na jakies male piwko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2015, 11:56

  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 25 września 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    ja już wysiadam psychicznie, tak pragnę dzidzi, a jeszcze inni dobijają bo im sie rodzą, poważnie polowa znajomych w ciązy albo wlasnie im sie urodziło bubu
    Dookoła mnie też są same laski w ciąży,albo rodzą.
    Jedna koleżanka starała się tak długo jak ja i jej się udało, jak ją teraz widzę z brzuchem, który sobie co chwile głaszcze to mnie to strasznie boli, aż czasem nawet denerwuje, myślę sobie dobrze ona wie, że ja też bym chciała być w ciąży, więc mogłaby sobie chociaż zaoszczędzić tego głaskania brzucha przy mnie, wiem że to z mojej strony takie egoistyczne myśli, ale już czasem mam dość :(

    palma lubi tę wiadomość

    3jgxrjjgmue5631q.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ