X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 września 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie oszukuje temperatra. Mam juz typowe bóle miesiączkowe a temperatura dziś 36,9. Przepraszam, że przeklnę (mam nadzieję, że nikogo nie zgorszę a moderator mnie nie zablokuje) ale kurwa czemu drugi raz temperatura idzie do góry w ostatni dzień ;( Zawsze ! Czyli już 6 obserwowanych cykli wszystko szło w dół mniej więcej od 24dc.No chyba że ovu rzeczywiście miałam 14dc i wszystko mi się przesunie do poniedziałku.
    Ale jak mogłam mieć owulację kiedy śluz był kremowy? Mam dość tej huśtawki. Z jednej strony tak bardzo chce, żeby się udało i mówię sobie, że "niech mnie objawy oszukują ja to wytrzymam" a z drugiej myślę sobie, niech już przyjdzie okres to skończy się ta moja nadzieja i wizję -co by było gdyby.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 08:34

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    A mnie oszukuje temperatra. Mam juz typowe bóle miesiączkowe a temperatura dziś 36,9. Przepraszam, że przeklnę (mam nadzieję, że nikogo nie zgorszę a moderator mnie nie zablokuje) ale kurwa czemu drugi raz temperatura idzie do góry w ostatni dzień ;( Zawsze ! Czyli już 6 obserwowanych cykli wszystko szło w dół mniej więcej od 24dc.No chyba że ovu rzeczywiście miałam 14dc i wszystko mi się przesunie do poniedziałku.
    Ale jak mogłam mieć owulację kiedy śluz był kremowy? Mam dość tej huśtawki. Z jednej strony tak bardzo chce, żeby się udało i mówię sobie, że "niech mnie objawy oszukują ja to wytrzymam" a z drugiej myślę sobie, niech już przyjdzie okres to skończy się ta moja nadzieja i wizję -co by było gdyby.

    Żebys wiedziała że czuje to samo :(
    Smutek mnie dopadł bo męczy mnie takie czekanie...
    Testy mówią nie a @ nie ma.. bóle są ...
    Moja tempka dzis poszła w dół...
    Ev Ty bedziesz miec kropka <3
    Twoja tempka sie utrzymuje wiec tego się trzymajmy.
    Siedze i czekam na @ jak na zabwienie jakieś... meczy mnie to czekanie i te bóle... niech przyjdzie i bedzie czarno na białym :(
    Do tego wszystkiego czuje że głowa zaczyna mnie bolec...
    Wszystko mnie strasznie drażni...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 08:45

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 26 września 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta i Kat ... Mi w ostatnim cyklu w dzien @ tempka skoczyla do gory wiec hmmm ;/ i tez nie wiem dlaczego ?!

    Nie nastawiam sie w ogole juz czekam na te @ byle sie pojawiła jutro;/.
    Wczoraj wzięłam ostatnia ( 10 ) tabletkę luttagenu wiec @ powinna sie zjawic .

    Ja tez od rana chodze jak bomba zegarowa, wszystko mnie drażni !.

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev tylko ze ja jestem po terminie w sumie już dziś...
    Chyba że rzeczywiscie mi się cykl przestawił i według owu 28 powinnam dostać @ ale ten sluz kremowy na owu byl -.-
    Chociaż po dzisiejszym bólu sądze że to dzis nastąpi....
    Ja juz sama nie wiem co myslec...
    Wiem że z synkiem jak byłam w trakcie terminu @ jak i po jego terminie też mnie wszystko bolało jak na @ i byłam pewna że lada chwila dostane @...
    Jednakże wtedy nie robiłam tych testów wiec nie wiem czy wtedy jakbym je robiłam pokazały by pozytyw :/
    Ja pierwszy test zrobiłam dopiero po 11 dniach spózniajacej sie @ gdyż bóle mnie juz za bardzo męczyły i chciałam się uspokoic .. jak juz pisałam wam kiedys tempke mierze po raz pierwszy wiec tez nie wiem jaką miałam wtedy.
    Dla mnie ten cykl jest jedną wielka nie wiadomą....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 10:26

  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 26 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mnie chyba z kolei chyba śluz oszukuje. Przedwczoraj miałam takie uczucie mokrości, wczoraj był faktycznie rozciągliwy jak białko jajka a dzisiaj już z powrotem lepki:/ A wczoraj rano test owu wyszedł jeszcze negatywny...

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 26 września 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat i EV to mamy team oczekujących ... i doskonale Was laski rozumiem!
    Ja chyba dziś dostane, bo też tak czuje

    Ev lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Kat i EV to mamy team oczekujących ... i doskonale Was laski rozumiem!
    Ja chyba dziś dostane, bo też tak czuje

    Ja sie czuje jakbym siedziala na szpilkach :/
    Bóle przeszły teraz znowu kompletnie nic nie czuje...
    Nie wiem o co chodzi w ogóle...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuje że nie mam porównania do tempki po @ jak z synem zaszłam ... :/
    Ani do tego że wtedy testowałam tak pozno... ale skad ja mialam wiedziec ze to ciaza a nie spozniajacy sie @ :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiak mam takie pytanie do ciebie
    Czy ten elektroniczny którego użyłas ma lepsza tą czestotliwosc ?
    Chodzi mi o to czy bardziej czuły?
    Bo drogie są u mnie 10f...
    I nie wiem czy kupić, czy ma sens jesli do 28 nie dostałabym @

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 26 września 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po nieprzespanej nocy...
    Kompletnie nie wiem co się dzieje ale od miesiąca mam problemy ze snem. Dzisiaj znowu zamiast spać tukłam sie z boku na bok przez cała noc! Teraz jestem rozbita i jest mi zimno :( Miałyście kiedys tak? Jak sobie z tym radzić?

    kat, niestety te objawy sa mylne...i nic tylko cierpliwosc nas ratuje, mnie dziwnie bola piersi mam jakby wiecej zylek, ale w ogole sie nie nakrecam, bo w ubieglym miesiacu bylo podobnie i @ przyszla, wiec ja od dzis o tym nie mysle, bo to nic nie zmieni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 11:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Witam sie po nieprzespanej nocy...
    Kompletnie nie wiem co się dzieje ale od miesiąca mam problemy ze snem. Dzisiaj znowu zamiast spać tukłam sie z boku na bok przez cała noc! Teraz jestem rozbita i jest mi zimno :( Miałyście kiedys tak? Jak sobie z tym radzić?

    kat, niestety te objawy sa mylne...i nic tylko cierpliwosc nas ratuje, mnie dziwnie bola piersi mam jakby wiecej zylek, ale w ogole sie nie nakrecam, bo w ubieglym miesiacu bylo podobnie i @ przyszla, wiec ja od dzis o tym nie mysle, bo to nic nie zmieni.

    Ja sie nie nakrecam wrecz przeciwnie jestem juz poddana ale nie rozumiem mojego @ który powinnam juz miec wczoraj a nadal nic nie mam...mimo to testy -

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 26 września 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kat, najgorzej jak test negatywny a i okresu jeszcze brak, taka niemoc sie zalacza. Masz regularne @? co do dnia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    kat, najgorzej jak test negatywny a i okresu jeszcze brak, taka niemoc sie zalacza. Masz regularne @? co do dnia?
    Tak...
    Bardzo ale to bardzo rzadko zdarza sie tak ze dostaje 27-28
    Dlatego czekam do tego 28 czyli dnia @ według owu...
    Ale co jak nie dostane @ do tego dnia?
    Dlatego zapytalam Sylwiak o te testy elektroniczne czy mają lepszą czujnosc i czy warto jak cos kupic potem jesli minie 28 i nadal bym nie miala..
    Wiesz nigdy takich nie kupowalam bo po 1 są drogie a po drugie nie musialam gdyz jak juz nie raz pisalam robilam testy zwykle na ktorych mialam 2 krechy grube 11 di po terminie spodziewanej @ z synkiem...
    Ale jak tez juz nie raz wspomnialam wtedy nie wiedzialam ze to ciaza , myslalam ze @ sie spoznia i dlatego wtedy nie robilam testów wczesniej nie spieszylam sie gdyz mialam pewnosc ze to @ sie spoznia co potem okazalo sie zupelnie cos innego...

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat a może stres spowodował, że okres się spóźnia. Ta cała sytuacja to jak siedzieć na tykającej bombie. Jak małpa ma przyjść to i tak przyjdzie, jak fasol ma być to i tak będzie. Olej to wszystko te testy, temperatury. Żyj z dnia na dzień i co będzie to będzie. Szkoda nerwów i kasy na to wszystko.

    Karolla., Bobitta, Ev, słońce82 lubią tę wiadomość

    Demeter
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 26 września 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym co raz bardziej jestem przekonana, że twoja owulacja była mniej więcej w tym terminie gdzie zaznaczył ci ofu. Dzień szczytu miałaś 13 -ego a w tym dniach jest największe prawdopodobieństwo owulacji.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demeter na to to nawet ja ci nie odpowiem...
    Tylko kazdy by sie zastanawiał o co chodzi...
    A co jesli do tego według owu czyli 28 nadal nie dostane @
    Jednakże mam nadzieje ze dostane @
    Mysle wlasnie nad tym aby nie mierzyc tempki w nastepnym cyklu.
    W ogóle zeby nie prowadzic wykresu...

  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1605

    Wysłany: 26 września 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Kat i EV to mamy team oczekujących ... i doskonale Was laski rozumiem!
    Ja chyba dziś dostane, bo też tak czuje
    Trzymam za Was mocno kciuki ! Coby się zazieleniło

    Ev, Karolla. lubią tę wiadomość

    bv5tg9v.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 26 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś to mam huśtawkę nastrojów totalną tak zwaną na przyjazd ciotki :/ i mdlosci mialam mega ... Ale juz przeszlo :)

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 26 września 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też huśtawka nastrojów, mdłości od wczoraj a o bólu piersi nie wspomne...

  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 26 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat, te testy wykrywają bardzo wcześnie, jak 28 nie dostaniesz @ to on Ci na pewno już wykryje. Są bardzo dobre i który tydzień pokazują, ja miałam na teście 2-3.
    a od 1 wykrywa. u mnie też 10f.

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ