Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 28 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki. Nie mogę dziś spac cos i weszłam poczytać co piszecie. zmierzyłam tepmke i niby jest wysoko ale chyba powinna być wyzsza gdyby się cos szykowalo? Jeszcze tydzień do @.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 28 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    powinnaś napisać to na znanym lekarzu jako przeciwwagę dla negatywnych opinii ;)
    Nie wiem czy jest sens... Ja polecam na żywo. Internet się rządzi swoimi prawami i opinia jedną w tą a w tą dla niektórych nie ma znaczenia, a ja bym się tylko denerwowała czytając komentarze pod swoim wpisem ... To tak jak na tripadvisor. Wystawiłam masakryczną opinię hotelu BONA w Krk i dokładnie opisałam co mi się nie podobało, zgodnie z prawdą jak było. Zaraz moja znajoma, która też tam była tak mnie zhejtowała, że poprostu wmurowało mnie w ścianę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 28 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witam dziewczynki. Nie mogę dziś spac cos i weszłam poczytać co piszecie. zmierzyłam tepmke i niby jest wysoko ale chyba powinna być wyzsza gdyby się cos szykowalo? Jeszcze tydzień do @.
    Dziewczyno ... mnie temperatura skoczyła dopiero 27dc czyli dzień po spodziewanej dopiero!

    zuzanna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 28 października 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzanna wrote:
    Witam dziewczynki. Nie mogę dziś spac cos i weszłam poczytać co piszecie. zmierzyłam tepmke i niby jest wysoko ale chyba powinna być wyzsza gdyby się cos szykowalo? Jeszcze tydzień do @.
    Ja nigdy temperatury nie mierzyłam, więc nie mam w ogóle pojęcia o co w tym chodzi.
    U mnie też niemal tydzień do @. Planowo mam mieć 3 listopada.

    Ola_85, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 28 października 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero tak naprawdę pierwszy miesiąc mierze temperaturę. W tamtym miesiącu tak od polowy cyklu dopiero zaczelam wiec nie wiem jeszcze jak to się ksztaltuje u mnie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 28 października 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pora na kawusie. Dzis w pracy chyba padne bo spalam tylko do 11 po nocce. Nie wiem co to siedzis porobilo- obudzil mnie telefon i już nie mogłam spac. Polezalam tylko ale już nie usnelam. Hehe- może to jakiś pierwszy objaw ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 28 października 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a reagujesz na księżyc ? bo jest w fazie pełni

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 28 października 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie widziałam go. Może to i przez to, nie pomyslalam o tym bo nigdy chyba mi to nie przeszkadzalo.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 28 października 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo reaguje na pełnie. Gadał, lunatykuję, budze się w nocy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • zuzanna Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 28 października 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Ja bardzo reaguje na pełnie. Gadał, lunatykuję, budze się w nocy.
    To być może przez to, może tez przez to slonce bo swiecilo prosto w okno, teraz to będę zamulona caly dzień nie wspominając ze trzeba cala noc jeszcze funkcjonować.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ponad 3 lata starań...
    01.17 IVF- 10 dpt- beta 80, 13 dpt- beta 394, 15 dpt beta 763.
    11.01.16 1 IUI :-(, 28.04.16 2 IUI :-(
    eiktdqk3hdkjj4b6.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 28 października 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta wrote:
    Ja bardzo reaguje na pełnie. Gadał, lunatykuję, budze się w nocy.
    Ja nie lunatykuje, gadam tylko czasami bez pełni nawet ale prawie w ogóle nie spałam jak zawsze w pełnie :(

    ja już po zajęciach, nudno było ale mimo wszystko między ludźmi nie myśli się o zgryzotach :)

    Dobry wieczór wszystkim :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 28 października 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha i objaw ciążowy - ból głowy odpada. Przeszedł po kawie :D czyli niskie ciśnienie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 28 października 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak na margiesie to z jakich miast jestescie??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 28 października 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeszów :) a raczej okolice :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :D
    Ja z moimi dopiero wróciłam.
    Byliśmy na miescie bo piekna pogoda była :)
    Teraz zrobiłam sobie kawusie.
    I tak sie ciesze bo mój ukochany kupił mi dzisiaj lustrzanke Nikona D3100 <3
    Moja stara cyfrówka która miała ponad 9 lat sie popsuła i powiedział że mi kupi ale nie wiedziałam że tak szybko :)
    Teraz znowu moge fotografowac synusia <3

    A co tam co tam co?? :D

    Troche głowa mnie rozbolała ale nie wiem czy to przez ciąże czy z wrażenia z prezentu :D

    W pl mieszkałam w kujawsko-pomorskim okolice Bydgoszczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 19:35

    Vesper, nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 28 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja Warszawa.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS .
    A o to dowód że bezowulacyjny wykres zakonczony zielonoscia :D

    https://ovufriend.pl/wykres,fb3cb8466d52b79a52eee82157d5bc59.html

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 28 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wioska pod Krakowem ;)

    katsuyoshi to się mąż postarał :) Ja mojego nudzę, żebyśmy sobie w prezencie na gwiazdkę kupili porządny ciśnieniowy ekspres do kawy:) Narazie jest oporny, ale mam nadzieję, że uda mi się go namówić :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 28 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_85 wrote:
    ja Warszawa.
    Ja okolice ;)

    Ola_85 lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • maluutka90 Ekspertka
    Postów: 248 213

    Wysłany: 28 października 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wróciłam z monitu. Oczywiście dalej nic :( mam przyjsc jeszcze w poniedziałek ( 19d.c).. Dziś moja pani dr zrobiła trochę dokładniej usg i stwierdziła, że żadko to robi ale u mnie chyba będzie potrzebna laparoskopia.. ale najpierw jeszcze spróbujemy jeszcze zwiększyć dawkę CLO do 3 tabletek :/ zastanawiam się poważnie żeby iść do kogoś innnego, bo naprawdę mam wrażenie, że jej leczenie jest mało skuteczne, w sensie o co mi chodzi - nie kazała mi zrobić żadnych nowych badań, tsh, progesteronu no nic, tylko bach recepta i na monit... :( Chodzi mi o to, że jeżeli mój organizm nie reaguje wogóle na to CLO to może odrazu powinna dać coś innego a nie testować jak na króliku.. :/
    Powiem Wam, że dziś już się trochę wkurzyłam.. Naprawdę :(

    f2w33e3khxcaayjq.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ