Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    No u mnie właśnie typowa grypa albo przeziębienie głowy...
    To nie grypa to ciąża jeszcze nie zrozumiałyscie ? :D

    Udanych zakupów Vesper :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 17:17

    Evanlyn, Vesper lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    To nie grypa to ciąża jeszcze nie zrozumiałyscie ? :D

    Udanych zakupów Vesper :)
    Haha no tak :D objaw to objaw!!! :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Haha no tak :D objaw to objaw!!! :D
    Dokładnie nie inaczej :D
    Ja tu tlumacze i tlumacze i produkuje a wy swoje :D

    palma lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aahhhhhh hahahahaha no tak katar=ciąża, zapomniałam :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Evanlyn, mąż Ci słusznie zadał reprymendę ;) za chwilę będziesz we dwoje, a wtedy trzeba chuchać na zimne :)

    dobrego wieczoru dziewczyny!
    idę na zakupy, zjedliśmy cały obiad dziś i na jutro nic już nie zostanie, muszę zrobić coś na jutro teraz :P
    Vesper obyś mi tymi słowami wywróżyła :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    aahhhhhh hahahahaha no tak katar=ciąża, zapomniałam :D
    A żebyś wiedziała :)
    Z synkiem to nawet goraczke miałam,katar,ból gardła,bolały mnie wszystkie gnoty byłam połamana wrecz...:D I taka chodzilam jakbym z tydzien piła :D

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    A żebyś wiedziała :)
    Z synkiem to nawet goraczke miałam,katar,ból gardła,bolały mnie wszystkie gnoty byłam połamana wrecz...:D I taka chodzilam jakbym z tydzien piła :D
    właśnie o to chodzi wczoraj się czułam jakbym miała kaca po conajmniej 3 dniowym piciu hahaha a dzis mnie totalnie rozłożyło, ide do apteki kupie panadol :D obym testu tylko nie kupila hahaha

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz mam o wiele łagodniej bo po 1. to druga ciąza wiec organizm ma juz jedna ciąze za sobą i ineczej reaguje a po 2. bedzie córka ot co :D

    Evanlyn, missy83 lubią tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo kat :D ja tam chce chłopaka :P

    nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże słodki jaka ja jestem leniwa :( aż sama siebie zadziwiłam. Zaczęły mi łzawić oczy, myślę sobie pewnie gorączka poczekam półtora godziny na męża żeby mi podał termometr, który leży po drugiej stronie pokoju bo ja siedzę pod kocykiem :P żałosne :D idę po ten termometr :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    ooooo kat :D ja tam chce chłopaka :P
    ja chłopaka juz mam :D
    i fajnie jakby wyszła dziewczynka teraz :)
    taka fajna parka no ale jak bedzie chłopak to tez fajnie byle zdrowe :)
    E tam to kup se testa w koncu do @ masz ino 2 dni z tego co wyczytalam na wykresie :D

    palma, Ola_85, missy83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Boże słodki jaka ja jestem leniwa :( aż sama siebie zadziwiłam. Zaczęły mi łzawić oczy, myślę sobie pewnie gorączka poczekam półtora godziny na męża żeby mi podał termometr, który leży po drugiej stronie pokoju bo ja siedzę pod kocykiem :P żałosne :D idę po ten termometr :D
    wybuchy gorąca ?
    uczucia zimna?
    dreszcze?
    uczucie gorączki? to typowe dla ciązy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2015, 17:26

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    wybuchy gorąca ?
    uczucie gorączki? to typowe dla ciązy :D
    Przestań :D


    wybuchów gorąca nie mam xD haha

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Przestań :D


    wybuchów gorąca nie mam xD haha
    nie masz w nocy? :)

    ale co mam przestac? mówie jak jest :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy też nie. Często się budzę zlana potem w nocy bo lubię ciepełko :D M nieraz ma pretensje że mokry jest przeze mnie jak się przytulam a on ledwo zipie :D

    nick nieaktualny, palma lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    W nocy też nie. Często się budzę zlana potem w nocy bo lubię ciepełko :D M nieraz ma pretensje że mokry jest przeze mnie jak się przytulam a on ledwo zipie :D
    tak grzejesz w domu?czy to organizm bo jak tak to znaczy ze masz wybuchy gorąca jak spisz :D

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    ooooo kat :D ja tam chce chłopaka :P
    Ja chce dziewczynkę :D kiedyś chciałam chłopaka ale M mnie przekonał :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Ja chce dziewczynkę :D kiedyś chciałam chłopaka ale M mnie przekonał :P
    powiedz od razu ze chcesz miec czworaczki :D

    Evanlyn, palma lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    tak grzejesz w domu?czy to organizm bo jak tak to znaczy ze masz wybuchy gorąca jak spisz :D
    Nie grzeje ale śpię w mało seksownej piżamce jak nie planuję <3 xDxDxD dodatkowo kołdra zaciągnięta na nos :D zmarzlak ze mnie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    powiedz od razu ze chcesz miec czworaczki :D
    Nie chce Bozia drażnić takimi wielkimi prośbami :D zacznę od bliźniaków :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ