Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Hej ;)

    Kat, podeślij mi trochę pozytywnej energii, proszę :) pilnie potrzebna :D
    A na co ci moja energia? :D
    Toc ja mam ja na wyczerpaniu a ty chcesz mi ją zabrac :D

    Karolla., Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    A na co ci moja energia? :D
    Toc ja mam ja na wyczerpaniu a ty chcesz mi ją zabrac :D

    Ty zawsze masz jej duuuuuużo :D więc myślę, że nie zaszkodzi a mi pewnie pomoże :D

    nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla jesienna chandra? :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Ty zawsze masz jej duuuuuużo :D więc myślę, że nie zaszkodzi a mi pewnie pomoże :D
    Po czym taki wniosek? :D
    Gdybys wiedziała jaki ja mam wykonczony organizm kobieto to inaczej bys gadała :D
    kiedy masz wizyte u gin?

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Karolla jesienna chandra? :P
    Pierwsze obawy ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Pierwsze obawy ;)
    Ciesz sie że pierwsze :D
    Oprócz tego zostało ci jeszcze 99 :D haha

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Po czym taki wniosek? :D
    Gdybys wiedziała jaki ja mam wykonczony organizm kobieto to inaczej bys gadała :D
    kiedy masz wizyte u gin?

    Co się dzieje?
    Ja troche pisałam na BBF, nie chce tu dziewczynom spamować, bo maja dosyc swoich 'spraw' :)
    Wizyta u lekarza chyba dopiero na początku 8 tygodnia, każdy mi radzi, że nie ma co za szybko...

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co normalnie albo mam takiego dola albo jestem za glupia na forum

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    matylda
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy na bete najwcześniej? to się po prostu do laboratorium idzie?
    margaretta wrote:
    wiecie co normalnie albo mam takiego dola albo jestem za glupia na forum
    Margaretta co się stało?

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta wrote:
    albo jestem za glupia na forum

    Co takiego? :D

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn, daj spokój z beta, ja dzis zrobiłam i teraz tylko sie stresuje, mowie Ci...i dobrze radze :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta wrote:
    wiecie co normalnie albo mam takiego dola albo jestem za glupia na forum
    Ale łooo co chodzi O.o
    :D



    Karolla ale tak z ciekawosci nie chcesz isc chociaz cie przebadał czy wszystko ok? Ja jakbym mogła isc predzej niz 3 miech to napewno bym poszła.

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolla. wrote:
    Evanlyn, daj spokój z beta, ja dzis zrobiłam i teraz tylko sie stresuje, mowie Ci...i dobrze radze :)
    Tzn czekać na wizytę u lekarza? Beta jest bez sensu?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Tzn czekać na wizytę u lekarza? Beta jest bez sensu?
    Beta stresuje bo kobiety sie nia od razu bez powodu stresują ze za maly niby przyrost czy napewno nie za duzy i tak w kółko totalna bzdura...

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • margaretta Przyjaciółka
    Postów: 88 47

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyskie sie tu znacie aja tak siewrylam Wam w parade usilowalam nadrobic ale nie da sie fu\izycznie jest to nie do nadrobienia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    matylda
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:

    Karolla ale tak z ciekawosci nie chcesz isc chociaz cie przebadał czy wszystko ok? Ja jakbym mogła isc predzej niz 3 miech to napewno bym poszła.

    No pewnie, że chcę. Nie wiem cy wytrzymam cierpliwie do tego 8 tygodnia, ale uwierz bardzo się staram myśleć pozytywnie.
    Czemu w UK dopiero od 3 miesiąca? (miałam Cie juz wcześniej o to zapytać)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta wrote:
    Wszyskie sie tu znacie aja tak siewrylam Wam w parade usilowalam nadrobic ale nie da sie fu\izycznie jest to nie do nadrobienia
    Margaretta nie wryłaś się :) po prostu niektóre z nas nie mają lepszego zajęcia tylko siedzimy na forum i gderamy :D

    missy83 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Beta stresuje bo kobiety sie nia od razu bez powodu stresują ze za maly niby przyrost czy napewno nie za duzy i tak w kółko totalna bzdura...

    No właśnie! Ja się tak zdenerwowałam, że teraz mam okropne wyrzuty sumienia, że mogłam się tak w moim stanie zdenerwować! Ech :(
    Ale już jestem spokojna :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie robić bety? :P

    A w UK to trochę drastyczne jest dlaczego nie przyjmują wcześniej i przygnębiające :(

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 6 listopada 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaretta wrote:
    Wszyskie sie tu znacie aja tak siewrylam Wam w parade usilowalam nadrobic ale nie da sie fu\izycznie jest to nie do nadrobienia
    Czasem lepiej wiedzieć mniej niż za dużo!
    Im mniej wiesz tym lepiej śpisz, czy jakos tak :D :D :D

‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ