X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam dziewczyny za te cudowne komentarze. <3
    kat tylko wrócę z pracy i ustawie wszystko tak jak powinno być :D

    Meg0809, missy83, anusia24, Vesper, pietruszkanatki lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palma GRATULACJE :)
    Ola_85 ja zostanę z Tobą a nawet dłużej :(
    Zabieg hsg odwołany ;( spóźnił mi się @ i dupa. Czasem brak mi sił na to wszystko. Już tyle czasu ciągnie się to za mną, że brakuje mi ochoty i wiary, że kiedyś to się skończy. Zabieg przełożyli mi na nowy rok i kto wie czy trafię w termin czy znów nie :/
    Fajnie że tyle dziewczyn zaszło w ciążę trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie. Niech Wam rosną brzuszki :)
    Czytam sobie i staram się Was nadrabiać i być na bieżąco, ale weny mi brak na pisanie.

    palma, Ola_85 lubią tę wiadomość

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Wszystko się ułoży <3 cieszę się, że luteina nie zaszkodziła w staraniach, a być może nawet je wsparła! życzę Ci spokojnej ciąży i pewności, że wszystko jest w porządku!

    A ja chyba już nie mam siły się badać ;) w ciągu trzech miesięcy wyszły mi 4 zaburzenia (immunologiczne i metaboliczne), które mają wpływ na płodność. Pewnie są już ze mną od jakiegoś czasu. Wszystkie podstawowe wyniki mam w normie, dopiero specjalistyczne badania coś pokazują :P no i wygląda na to, że na diecie muszę być do końca życia :P

    ech, no :P

    Vesper, miło mi za wsparcie <3 <3 <3

    Vesper - Coś tam nowego w badaniach wychodzi, ale ważne - by prowadziło ku szczęśliwemu końcowi. A to forum - jak widać - ostatnio szczęśliwe. Tak więc życzę powodzenia w wytrwaniu w diecie, przetrwania badań :-) oraz trwania w staraniach :-), które... może nie potrwają zbyt długo (!), bo życie zaskakiwać lubi :-) (!). Życzę Ci - by pozytywnie Cię barrrdzo zaskoczyło :-) <3

    Vesper lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat termin 11 sierpnia :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ustawia sie ten suwaczek? :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    jak ustawia sie ten suwaczek? :D
    https://www.suwaczki.com/

    tutaj :)
    jak nie bedziesz wiedziala co i jak to pytaj :D
    No to na fiolet tez mam nadzieje ze wpadniesz na nasz watek :)

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/09529254005857090390.jpg

    chyba nie ma wątpliwości :D ta kreska pojawiła się natychmiast nawet minuta nie upłynęła <3

    Ola_85, kissoflife, anusia24, Vesper, missy83 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kat a jak zrobić odliczanie tygodnia i dnia ciązy? :D
    tak jak Wy macie czyli tydzień ciązy i opis co się dzieje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 07:56

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    palma wrote:
    kat a jak zrobić odliczanie tygodnia i dnia ciązy? :D
    tak jak Wy macie czyli tydzień ciązy i opis co się dzieje :D
    na tej stronie ktora ci dalam zjedz nizej i tam masz opcje :

    Wybierz rodzaj:

    Termin porodu i ciąża
    Karmienie piersią
    Wiek dziecka
    Odliczanie do urodzin
    Próbujemy zajść w ciążę
    Wspominamy aniołka
    Postępy w diecie
    Odliczanie do ślubu
    Odliczanie do rocznicy
    Odliczanie do adopcji
    Odliczanie do wakacji
    Inne wydarzenia

    Wybierz termin porodu i ciaza :)

    Mówiłam ze tak test wyjdzie :)

    palma lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Vesper, miło mi za wsparcie <3 <3 <3

    Vesper - Coś tam nowego w badaniach wychodzi, ale ważne - by prowadziło ku szczęśliwemu końcowi. A to forum - jak widać - ostatnio szczęśliwe. Tak więc życzę powodzenia w wytrwaniu w diecie, przetrwania badań :-) oraz trwania w staraniach :-), które... może nie potrwają zbyt długo (!), bo życie zaskakiwać lubi :-) (!). Życzę Ci - by pozytywnie Cię barrrdzo zaskoczyło :-) <3

    Dziękuję!

    A ja Ci życzę przede wszystkim spokoju wewnętrznego i poczucia, że dziecko , które nosisz w sobie jest bezpieczne i nic mu się nie stanie <3 <3 <3 Zresztą, to życzenia, które składam każdej naszej ciężarnej!

    Mam nadzieję, że po przyszłorocznej wyprowadzce w miejsce, które jest mniej zanieczyszczone, moje zdrowie trochę się poprawi. Żadne z dolegliwości, które mam (lub na których diagnozę czekam) nie ma jednoznacznej przyczyny. Tymczasem leki i dieta, ale może niedługo jakiś mądry odkryje, co jest przyczyną ;)

    Dobrego dnia, dziewczyny, ja wczoraj zabalowałam ;)
    Buziaki! <3

    palma, missy83 lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Palma! To teraz można gratulować, Vesper złożyła Ci chyba najpiękniejsze życzenia i nie będę starała się ich przebić ;) Wszystkiego naj po prostu, ciesz się tym stanem i celebruj go ;)

    Jestem po rozmowie z dyrektorem i wiem, że to już będzie baaardzo subiektywna opinia kogo wybierze.. rozmowa była bardzo wesoła, mamy dużo wspólnych zainteresowań itp więc wszystko ładnie podkreśliłam, wydawało się, że szło jak z płatka, ale na koniec pan powiedział, że to, iż jestem teraz w jego gabinecie to już mój ogromny sukces, bo była masa CV, potem odsiewanie na I etap i na II tylko najlepsi... i to mnie jakoś załamało...bo poczułam, jakby pan prezes powiedział "ciesz się, bo więcej nie dostaniesz"... eh... teraz czekanie ;( ale mam smuta jakiegoś

    palma, Vesper lubią tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pan prezes chciał powiedzieć, że jesteś najlepsza z najlepszych :) Ja tak to odebrałam. Głowa do góry :)

    pietruszkanatki lubi tę wiadomość

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że właśnie o to chodziło Kiss :D
    Staram się nie myśleć o tym do ich telefonu :)

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witajcie, dzień dobry <3

    Podpisuje sie pod wyzej zamieszczonymi opiniami - Palma, nie ma wątpliwości! :) <3

    Oooj pietruszka dajze spokoj! Bardzo dobrze ze wywarlas na nim sympatyczne wrazenie :D W sumie nie wiem czy ja nie odebralabym tego inaczej - moze po prostu zaznaczyl to ze naprawde jestes dobra skoro sie dostalas i masz duze szanse w zwiazku z tym:) Pamietaj, pozytywne myslenie! :) Życze Ci, aby odpowiedz byla pozytywna <3 A propos kiedy sie dowiesz?? I jest to praca zwiazana z Twoim zawodem? :)

    pietruszkanatki lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • kissoflife Koleżanka
    Postów: 62 17

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pietruszkanatki wrote:
    Mam nadzieję, że właśnie o to chodziło Kiss :D
    Staram się nie myśleć o tym do ich telefonu :)
    Odpręż się i zrelaksuj. A ja 3mam kciuki :)

    pietruszkanatki lubi tę wiadomość

    20150905290117.png

    Staramy się ! :)
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Palma GRATULACJE :)
    Ola_85 ja zostanę z Tobą a nawet dłużej :(
    Zabieg hsg odwołany ;( spóźnił mi się @ i dupa. Czasem brak mi sił na to wszystko. Już tyle czasu ciągnie się to za mną, że brakuje mi ochoty i wiary, że kiedyś to się skończy. Zabieg przełożyli mi na nowy rok i kto wie czy trafię w termin czy znów nie :/
    Fajnie że tyle dziewczyn zaszło w ciążę trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie. Niech Wam rosną brzuszki :)
    Czytam sobie i staram się Was nadrabiać i być na bieżąco, ale weny mi brak na pisanie.
    meg czy ty mialas robione badanie czystosci pochwy?czy to badanie zrobie w kazdym laboratorium?

    km5s8ribs34fnes6.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia ja ostatnio jestem taką fatalistką jeśli chodzi o pracę, bo to moje 4 podejście :D (do tej pory wybierali mężczyzn zamiast mnie :P)
    Ale pewnie macie obie sporo racji.

    Tak, to praca związana i z moim zawodem i z zainteresowaniami więc najlepsza na jaką udało mi się trafić ;)

    Decyzja niby w połowie przyszłego tygodnia, więc muszę sobie załatwić jakiś czasoprzyśpieszacz :D

    Vesper lubi tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest decyzja bedzie HSG teraz musze sprawdzic czystosc pochwy i umowic sie na badanie,dostane znieczulenie,podobno badanie bolesne i po badaniu po 2 h wychodze.

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo no to super! Tym bardziej mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok!
    Kurde to jawna dyskryminacja z tymi facetami! Wlasnie ucze sie na egzamin gdzie mam poruszony ten temat :D Nie mozesz byc dyskryminowana ze wzgledu na plec, mozesz dochodzic odszkodowania! :D :P
    Hmm czasoprzyspieszacz.... Polecam robienie i zdobienie piernikow :D zwlaszcza zdobienie :P

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • pietruszkanatki Autorytet
    Postów: 815 471

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz Anusia, nie poczułam się tak na początku, dopiero później gdy zobaczyłam, że np mój kumpel truchta do tej pracy, jeden albo drugi, albo dowiedziałam się drogą pantoflową :D młodsza koleżanka powiedziała mi, że pewnie boją się, że mnie wyszkolą itp a ja zaraz zaciążę, więc jeśli mają do wyboru to biorą faceta :p

    Dziś jak prezes zapytał, co chcę robić w życiu, to mu powiedziałam, że wychowywać dzieci ;) strasznie mnie pochwalił :)

    Pierniczki już zdobiłam z ciotką męża, ale może zrobię swoje? :P tyle że ja jestem taka torpeda, że bym je w 4 godziny zrobiła, więc 1000conajmniej muszę upiec by do przyszłego tyg. wystarczyło :D

    anusia24, Vesper lubią tę wiadomość

    yuudyx8dhaa1o8es.png
    Waga maluszka ponad 600 g, moje kochane serduszko <3
‹‹ 361 362 363 364 365 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ