X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 18 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za starajace sie. co u naszej Anusi ??cos cisza u was??

    km5s8ribs34fnes6.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 18 października 2016, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane <3

    Ja podpinam sie i tez oczywiscie z utesknieniem czekam na to pierwsze!
    Ach u mnie narazie nieciekawie.. Caly czas czekam na @. Meczyly mnie silne zawroty i bole glowy, pozniej zlapala mnie jakas wysypka, odwiedzilam wszystkich mozliwych lekarzy bylam u neurologa, laryngologa, dermatologa... Smaruje sie caly czas i biore leki przeciwwirusowe ale jakos nie znika ta wysypka, nie wiem.. do tego znow zaczely mi sie silne bole w dole brzucha, wiec nie wiem czy to zwiastun @, czy znow cos... eh.. No a ogolnie mam zalecenie od wszystkich aby skorzystac z psychoterapi, bo prawdopodobnie to wszystko na tle nerwowym. Faktycznie slabo sobie radze, raz jest lepiej, raz gorzej, ale czasem mam chwile ze zaczynam wiecej myslec i wtedy te dolegliwosci sa silniejsze wiec moze cos w tym jest... Teraz jestesmy na urlopie jeszcze do konca tygodnia :)

    Ogolnie to dwie moje najblizsze kolezanki zaszly teraz w ciaze i jest mi jakos tak cholernie smutno mimo ze w glebi serca sie ciesze. Nie wiem mam takie poczucie ze za duzo na mnie spadlo w jednym czasie ;/

    Urlop spedzamy w rodzinnych stronach wiec juz zderzylam sie z reakcjami osob ktore wiedzialy (niestety na wielu sie zawiodlam) i z tymi ktore sa poza tematem (i w wiekszosci ich nie uswiadamialam a mowilam ze u mnie wszystko ok...). Ciezko mi to przyszlo.. Nie bylo latwo, ani przyjemnie.. Ale mam to juz za soba, czuje ze pewien etap zamykam...

    Meg a tak poza tym co u Ciebie? :) Jak budowa? :)

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusia raz będzie lepiej a raz gorzej. Jeśli Ci to pomoże to pewnie skorzystaj z pomocy. Ludzie nie zawsze Cię zrozumieją. Ktoś kto tego nie przeżył nie jest w stanie zrozumieć tego co Ty przeżywasz. Kobiety zachodziły i będę zachodzić w ciążę, teraz po prostu zwracasz na to uwagę. Mi też było ciężko bo razem z moja siostra byłyśmy w ciąży, różnica była 2 tygodni. Była to ogromna próba dla mnie, ale nie myślałam w ogóle w ten sposób. Jakby odłożyłam to na bok.
    Dasz radę daj sobie czas a wszystko wróci do normy. Nastaw się na staranie a nie że straciłaś ciążę.
    U mnie budowa zaczyna się w poniedziałek. Także w sobotę idę wbić łopatę ;) no oby poszło szybko. Juz nie mogę się doczekać mojego domku, jak będzie powstawał :)
    Dobrze, że się zaczyna bo ostatnio miałam gorsze dni uświadomiłam sobie, że za 2-3 tygodnie leżałabym na porodówce. No cóż kiedyś się tam jeszcze znajdę.
    Życzę Wam siły :)

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 20 października 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaaa :) No to juz przed Wami prace na powaznie! nie dziwie Ci sie ze nie mozesz sie doczekac i trzymam kciuki aby wszystko szlo sprawnie! :) Mysle ze te pozytywne nastawienie zaowocuje Wam w kazdy mozliwy sposob, mam nadzieje i mocno na to licze! Ach rozumiem te Twoje mysli... Ale trzeba wierzyc! W koncu musi sie udac <3 I tez zycze Tobie sily w tym wszystkim...
    Dokladnie, juz to zauwazylam, niektorym probowalam tlumaczyc co czuje ale oni nie sa w stanie zrozumiec. Ja tez nie zdawalam sobie sprawy do momentu az mnie to dotknelo... Dlugie starania to jedno, ale po tym jeszcze strata... Mysle ze potrzebuje jeszcze czasu zeby to wszystko przetrawic... Aaaale pprzynajmniej juz wczoraj i dzisiaj troche lepiej sie czuje fizycznie :)

    Milego wieczoru kobietki :)

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obyś czuła się coraz lepiej :) spokojnie wszystko się ułoży, musisz zająć czymś myśli, oderwać się od tego. To pomaga zawsze. No i oczywiście pamiętajcie o sobie, oboje straciliście maleństwo. Więcej czasu sobie poświęćcie, zróbcie coś razem. Musicie być jeszcze bliżej siebie niż wcześniej.
    Miłego dnia :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) jak weekend Wam minął :) ja niestety końcówkę zaliczyłam zdjęciem :/ ah te fotoradary. No cóż to pierwszy od 7 lat mandat będzie.

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 24 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ! U mnie weekend dla mnie był straszny i tydzień zaczął się tak samo tyle tylko że dwa razy bardziej irytująco.

    Czyżbyś była piratką drogową :-D żarcik.

    Mam jakieś dołujące dni wszystko mnie drażni a sama nie wiem dlaczego.

    Miłego dnia wszystkim :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 24 października 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łaa Meg! :D Nie posadzalabym Cie o to ;D Rozumiem ze w jakims nowym, niespodziewanym miejscu zaskoczyl Cie ten fotoradar? :) Coz, kiedys musi byc ten pierwszy raz... :D

    Mama Ali ja zawsze jak mam gorszy nastroj to zwalam na pogode :P

    No i wlasnie w sobote wracalismy z urlopu, 500km caly czas w intensywnym deszczu... :P Dojechalismy dobici.. No i meza mi poskladalo, wczoraj caly dzien kichal, siedzial pod kocem,probowalam go jakos podratowac naturalnymi sposobami, ale jakos poprawy nie widac, wiec dzisiaj zostal w domu, zaraz ma jechac do lekarza. A ja po poludniu mam wizyte u stomatologa :) Jak juz sie leczyc to komleksowo :P Mam miec zrobione zdjecie calej szczeki i ogolnie ustalic dalsze leczenie. Troche sie boje, bo nie wyszly mi 8 i moze sie okazac ze gdzies tam pod spodem sie ukrywaja ;/

    p19uskjoxacp4928.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 24 października 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś mi się zdaje że nie mogę zwalić tego na pogodę :-)

    Miłej wizyty u stomatologa :-P osobiście nienawidzę tego typu zabiegów.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah tam zaraz pirat drogowy ;) zapomniałam o tym fotoradarze, a padał deszcze i było już ciemno wiec szybko chciałam być w domu. No i bach fota :) zobaczymy czy mnie znajdą bo obecnie jestem bezdomna ;)
    Budowa ruszyła pełną parą wczoraj wykopali wszystko pod fundamenty i dziś już chcą zalewać :D

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 25 października 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobitki ;)
    u mnie jak zwykle duzo zajęc, dopracowujemy mieszkanko i się wprowadzamy, jesteśmy na etapie składania mebli ;/
    nie mam weny do robienia czegokolwiek, brakuje mi sił, chciałabym juz urodzic

    Meg0809, anusia24 lubią tę wiadomość

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Palma urodzisz :) ciesz się mieszkaniem i wszystkim co się dzieje wokół a nim się obejrzysz będziesz miała maleństwo przy sobie :) wytrwałości kochana.

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 31 października 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg0809 wrote:
    Ah tam zaraz pirat drogowy ;) zapomniałam o tym fotoradarze, a padał deszcze i było już ciemno wiec szybko chciałam być w domu. No i bach fota :) zobaczymy czy mnie znajdą bo obecnie jestem bezdomna ;)
    Budowa ruszyła pełną parą wczoraj wykopali wszystko pod fundamenty i dziś już chcą zalewać :D

    Haha Meg chociaz ladnie sie usmiechnelas? :D O bezdomnosci tez cos wiem :P Moze jakos beda namierzac po ostatnim miejscu zamieszkania? :P Powodzenia na budowie! <3



    No i kochane co tam u Was w ogole slychac? Pewnie czesc ma dlugi weekend :) Cos ostatnio tutaj cichutko...

    Ja dzisiaj mam 50 dzien "cyklu". Zaczynam sie zastanawiac czy nie powinnam juz sie stawic do lekarza zeby moze to przyspieszyc.. Sama nie wiem... No a tak poza tym zupelnie mnie rozlozylo, goraczka, katar, kaszel kichanie, piekace zatoki caly weekend... jedak sie nie uchronilam :P dzisiaj ide do lekarza po ratunek :)

    Milego dnia

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wzięli mnie z zaskoczenia ;) także uśmiechu nie ma.
    Budowa idzie błyskawicznie póki co :) bo zaczyna być ją widać a jak już będzie zamknięty domek i będą robić w środku to wtedy zwolni tempa :)

    Byłam w sobotę na kolejnych badaniach tzw. TORCH wydałam 214 zł :/ zbankrutuje niedługo na to wszystko a efektów brak :/ wysłałam wyniki mojej gin i czekam na interpretację.

    Anusia kuruj się dziewczyno :) zdrówka dużo Ci życzę :)
    Ja dostałam po 60 dniach także spokojnie poczekaj jeszcze trochę a jak nie przyjdzie to do lekarza.

    Miłego wieczoru kochane :)

    anusia24 lubi tę wiadomość

  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 listopada 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, wiadomo jak bedzie tylko robota w srodku to juz na spokojnie :) Tak naprawde mozna sobie nawet sie wprowadzic i pomalu robic.. Nie no super, trzymam kciuki oby tak dalej! :)

    Właśnie z ciekawosci sprawdzilam co to za badania, no ja wlasnie w trakcie ciazy mialam zrobione wszystkie oprocz opryszczki i w sumie wyszly dobrze... A przypomnij mi robiliscie kariotyp? Mi chodzilo to po glowie ale stwierdzilam ze narazie odpuszcze, mam nadzieje ze nie bede musiala w przyszlosci... :/ Ech... no niestety te badania to masakra jakas... Nie dosc ze koszty to jeszcze samemu trzeba sie doszukiwac... Ja zrobilam jeszcze 2 tyg temu na zespol antyfosfolipidowy ale tez wyszly ok... Z kolei przy okazji zrobilam testosteron to jest dosyc mocno przekroczony... Mysle ze bede musiala teraz wykosztowac sie raczej na konkretne sprawdzenie hormonow bo tu zawsze mam jakis problem...

    No a tak poza tym chyba wywolalysmy @ z lasu :P Dzis mam 1 dzien cyklu w towarzystwie zapalenia zatok i anginy :D Dostalam konski antybiotyk i mam nadzieje ze to juz moj ostatni tydzien w lozku :)

    Meg0809 lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 1 listopada 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zdrowia życzę bo to jest najważniejsze :-)

    Ja dzisiaj miałam jednorazowy incydent z plamieniem i trochę się przestraszyłam że to na @ ale przecież jest dopiero 1 listopad :-) dziewczyny z listopadowego testowania mówią że mogło dojść do zagnieżdżenia dlatego takie plamienie było.

    Trzymajcie kciuki aby się udało 6 listopada ujrzeć II kreseczki.

    anusia24 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj przyda sie, przyda :) Dziekuje :)

    U mnie w szczesliwym cyklu tez plamienie sie pojawilo mimo ze nigdy wczesniej takiego nie mialam takze trzymam kciuki! Przynies nam te dobre wiesci! :) <3

    Mama Ali lubi tę wiadomość

    p19uskjoxacp4928.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Oj przyda sie, przyda :) Dziekuje :)

    U mnie w szczesliwym cyklu tez plamienie sie pojawilo mimo ze nigdy wczesniej takiego nie mialam takze trzymam kciuki! Przynies nam te dobre wiesci! :) <3


    Postaram się kochana mam nadzieję że chociaż tymi wieściami o udanym testowaniu poprawię wam humorki :-D nadal boli brzuch ale myślę, że to może być dobry znak dla mnie. Trzymaj kciuki i nie puszczaj aż do niedzieli :-D

    anusia24 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha masz to zagwarantowane, do niedzieli nie ruszam sie z lozka wiec kciuki zaciskam :) Bardzo bym chciala zeby znow na tym watku zaswiecilo slonce :) <3

    p19uskjoxacp4928.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 1 listopada 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Haha masz to zagwarantowane, do niedzieli nie ruszam sie z lozka wiec kciuki zaciskam :) Bardzo bym chciala zeby znow na tym watku zaswiecilo slonce :) <3


    Być może zaświeci z twoją pomocą z kciukami to musi :-)

    anusia24 lubi tę wiadomość

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
‹‹ 482 483 484 485 486 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ