X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe szczerze powiem nie wiem kto jest kim :D

    Ale ta pani o imieniu Martyna jest bardzo śliczną kobietom :D

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 7 października 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam można się przyłączyć do was?

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 8 października 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali witaj witaj rozgosc się ;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiscie ze tak ;)

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 8 października 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam kochane jesteście :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 9 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali jeśli masz ochotę opowiedz coś o sobie :D

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli tak :-) Mam 25 lat i jestem mamą dwóch dziewczynek 7 letniej Helenki i 2 letniej Alicji moje oczka w głowie :-) obecnie staramy się z mężem o trzecie szczęście ( synka ) by chciał ale co będzie to będzie oby zdrowe. W tym miesiącu będzie 2 cykl naszych starań a 6 listopada będę testować :-) tylko zbytnio się nie nakręcam gdyż nie chcę później się rozczarować także do wszystkiego podchodzę na luzie :-) W pierwszą ciążę zaszłam w drugim cyklu choć nawet nie wiedziałam że jestem w ciąży bo normalnie miałam @ a zaraz po tym wzięło mnie na wymioty i pokazały się 2 kreski :-) w drugą zaś szybko udało nam się zajść bo w 1 cyklu ;-) A jak będzie tym razem kto wie pożyjemy zobaczymy :-) To by chyba było na tyle jeśli chodzi o mnie. jeśli macie jakieś pytania to walcie śmiało jeśli będę w stanie to odpowiem na wszystkie wasze pytania :-D Pozdrawiam.

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 10 października 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć mama Ali :) moim marzeniem tez było w tym wieku mieć już dwójkę dzieci ale studia i kariera męża sprawiły że we wrześniu skończyłam 25 lat i mam na razie jednego łobuza 3 miesięcznego :D liczyłam na "wpadkę" międzyczasie ale się nie udało :P ale wszystko jeszcze przede mną :P tymczasem zazdroszczę i życzę powodzenia :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 10 października 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Dziękuję ci bardzo również życzę powodzenia :-D Dobrze mówisz, że jeszcze wszystko przed tobą jak nie ta wpadka to z kolei będzie ( może być ) następna ;-) Ja ogólnie uwielbiam dzieci tylko jestem strasznie nerwowa i to jest mój minus prócz tego to uparciuch ze mnie jak ja coś powiem np. do dziecka to mąż już się nie odzywa bo dobrze wie że ze mną nie wygra :-) nie mówiąc o rozmowie z nim ............ :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Ola_85 Autorytet
    Postów: 1182 954

    Wysłany: 11 października 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)nie mam czasu na czeste zagladania Amelka zajmuje mi wiecej czasu niz myslalam a po poludniami odbieram synka z przedszkola i tutaj juz wogole nie ma mowy o kompie.Czytam was ale nie pisze zbyt duzo.Sorki
    Dołaczyłam do was na FB :)

    km5s8ribs34fnes6.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 11 października 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno :-( Może któregoś dnia będziesz miała więcej czasu by troszkę poplotkować z nami :-D

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • Sanderka. Przyjaciółka
    Postów: 68 84

    Wysłany: 12 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy się niecałe 2lata . Juz nie wiem co jest nie tak ja czuję jakby hormony bo mam napady gniewu płaczu. Ciągle obrzęk piersi.mało sluzu.gin nie widział dominującego pęcherzyka a drugi kazał się starać bo był pęcherzyk a na drugi dzień dostalam@

    "Nigdy nie rezygnuj z marzeń . To że coś nie dzieje się teraz nie oznacza , że nie nastąpi nigdy "
  • anusia24 Autorytet
    Postów: 875 544

    Wysłany: 12 października 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mama Ali wsrod nas :)

    Sanderka a mialas robione badania hormonalne? Leczysz sie na cos? Glowa do gory! Przede wszystkim pozytywne myslenie. Ja mam problemy hormonalne, dosc dlugo sie staralismy a jak sie poddalam i zupelnie odpuscilam to wtedy sie udalo.

    p19uskjoxacp4928.png
  • palma Autorytet
    Postów: 1203 925

    Wysłany: 12 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanderka może zastanów się nad jakimiś konkretnymi badaniami. Pogadaj z gin o tym ;)

    aniołek 9tc (2015rok)
    aniołek 6tc (2018rok)
    f2w33e3k8s0hlqj8.png
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 13 października 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusia24 wrote:
    Witaj Mama Ali wsrod nas :)

    Sanderka a mialas robione badania hormonalne? Leczysz sie na cos? Glowa do gory! Przede wszystkim pozytywne myslenie. Ja mam problemy hormonalne, dosc dlugo sie staralismy a jak sie poddalam i zupelnie odpuscilam to wtedy sie udalo.


    Witam,witam i o zdrowie grzecznie pytam jak tam u was kobietki ??? Ja jak na razie się trzymam bez przeziębienia jestem i może lepiej tak niech zostanie :-D My z mężem wczoraj zaczęliśmy działać o kolejnego malca ;-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama Ali podziwiam za chęc posiadania trzeciego dziecka :D
    Ja trójki bym nie chciała to nie na moje siły,nerwy i zdrowie.
    Dwójka mi starczy w zupełnosci i załamałabym się jakbym miała miec trzecie .
    Nie to że nie kocham dzieci itp ale ciezko przechodziłam obie ciąże a druga dała mi porządnie popalić na kręgosłup który czuje do tej pory.
    Dlatego biore anty - wiadomo uwazalismy zawsze i wpadki nie bylo ale jednak tym razem wole dmuchać na zimne. Dwójka była w planie i dwójkie mamy wiecej nie chcemy.
    Teraz czas wziac się za siebie - pozbyc się tłuszczyku ,wrócic do formy i figury.

    Ola_85 lubi tę wiadomość

  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 14 października 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :-D Ja chcę trzecie i na tym koniec będzie :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się marzy choć jedno maleństwo :) kiedyś też chciałam trójkę, ale po drugiej stracie stwierdziłam, że chciałabym mieć choć jedno dziecię.

  • Aguuuś Ekspertka
    Postów: 137 121

    Wysłany: 17 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze myślałam o 2 maluchów ;) a jak będzie zobaczymy. Na razie bardzo chciałabym aby pojawiło się pierwsze. Rozpoczynamy 2 cykl starań, wiem że to mało ale niestety jestem osoba niecierpliwą.


    f2w3rjjgr8ib3mwr.png

    Aniołek 7t3d (*)
  • Mama Ali Autorytet
    Postów: 549 167

    Wysłany: 17 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wszystko przed wami :-)

    y945qxj.pnglwafjpi.png71ykwdg.png
‹‹ 481 482 483 484 485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ