X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Staramy się i wspieramy
Odpowiedz

Staramy się i wspieramy

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słońce82 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Mogę się do Was dołączyć? Mam 33 lata, 6-letniego syna i od dwóch lat staramy się o drugie dziecko, niestety efektów nie widać.
    Witamy cię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ev wrote:
    Hej ! :**


    Jesli chodzi o to wspolzycie i zchodzenie, to zdradze wam rade mojego gin. ( nie wiem czy skuteczna , sie okaze :P ) . Mezczyzna powinien zachowac abstynencje seksualna 4 dni przed okresem , w trakcie i 4 dni po . A pozniej to najlepiej co 2 dni :)
    E tam najlepiej jest słuchać samej siebie :D I kochać sie kiedy ma się ochote a nie według jakiegos planu :D

    missy83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest seksu nigdy dość :) jestem dobrym na to przykładem ;)

    Vesper lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jezu ile ja mam śliny w buzi :/ co przełkne to znowu sie zbiera :/

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    jezu ile ja mam śliny w buzi :/ co przełkne to znowu sie zbiera :/
    Papuga jestes wiesz !!!! :D
    Ja też mam od groma ale nic o tym nie pisałam bo nie wiem czy to ma jakieś w ogole znaczenie xD Tylko ze do tego mam metaliczny smak...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 12:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o cholera kat,naprawde??!!! na bank ciąża

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22 wrote:
    o cholera kat,naprawde??!!! na bank ciąża
    Mój sprzata mieszkanie bo ma dziś wolne a ja sobie leże i odpoczywam :D
    Też tak myśle że to bedzie to ;p
    Szkoda ze na test za wczesnie chociaz wykres nie jest u mnie pewny bo owu napewno bylo wczesniej ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 12:23

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 10 września 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten "metaliczny smak", to nie na wzmożony apetyt ? :-) oczywiście jeden z objawów ciążowych, choć wzmożonego apetytu nie trzeba mieć, bo zwykle na ciąże to także i spadek apetytu jest...:-)

    ja to już wiem,żeby się nie "nakręcać", bo nakręcałam się wiele razy. Ale jak dużo objawów - to jak tu nie myśleć, prawda Katsuyoshi ?
    Patrząc na Twój kalendarz, to masz bardzo duże prawdopodobieństwo bycia w ciąży :-) Czego życzę :-)

    brakuje mi też w kalendarzu opcji "wzmożony węch" :-). Ale on się włącza organizmowi przeważnie blisko terminu miesiączki , przynajmniej tak u mnie w początkach ciążowych było

    Ev, katsuyoshi, Selja lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 10 września 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to prawda seksu nigdy dosc ...ale jak sie ma cos nie "halo" to niestety trzeba tez sie kierowac zdaniem lekaza ... ja nie zajde w ciaze tak po prostu, i to juz wiem niestety ;( chodz bardzo bym chciala :((

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy metaliczny smak,to ta wlasnie duza ilosc sliny????

    Selja lubi tę wiadomość

  • Ev Autorytet
    Postów: 1199 554

    Wysłany: 10 września 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    ten "metaliczny smak", to nie na wzmożony apetyt ? :-) oczywiście jeden z objawów ciążowych, choć wzmożonego apetytu nie trzeba mieć, bo zwykle na ciąże to także i spadek apetytu jest...:-)

    ja to już wiem,żeby się nie "nakręcać", bo nakręcałam się wiele razy. Ale jak dużo objawów - to jak tu nie myśleć, prawda Katsuyoshi ?
    Patrząc na Twój kalendarz, to masz bardzo duże prawdopodobieństwo bycia w ciąży :-) Czego życzę :-)

    brakuje mi też w kalendarzu opcji "wzmożony węch" :-). Ale on się włącza organizmowi przeważnie blisko terminu miesiączki , przynajmniej tak u mnie w początkach ciążowych było


    Ten "wzmożony węch" to ja mam zawsze przed @ ;/ :P .

    8599yx8d9t871y8x.png
    eoc93ew1yklyxdn4.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 10 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O taaak...Ev. Dlatego ten "wzmożony węch" - to jest i objaw zarówno @ jak i też ciąży :-)
    No nic, ja się tutaj dziś dłużej zasiedziałam niż zwykle. Idę do kuchni, obiady i te sprawy. Miłego dnia wszystkim i ... życzę jeszcze więcej objawów ciążowych :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 12:35

    Ev, Vesper, Selja lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    ten "metaliczny smak", to nie na wzmożony apetyt ? :-) oczywiście jeden z objawów ciążowych, choć wzmożonego apetytu nie trzeba mieć, bo zwykle na ciąże to także i spadek apetytu jest...:-)

    ja to już wiem,żeby się nie "nakręcać", bo nakręcałam się wiele razy. Ale jak dużo objawów - to jak tu nie myśleć, prawda Katsuyoshi ?
    Patrząc na Twój kalendarz, to masz bardzo duże prawdopodobieństwo bycia w ciąży :-) Czego życzę :-)

    brakuje mi też w kalendarzu opcji "wzmożony węch" :-). Ale on się włącza organizmowi przeważnie blisko terminu miesiączki , przynajmniej tak u mnie w początkach ciążowych było
    Mi wech dopiero w 1 ciazy objawil sie w 5 misiacu xd
    Ja sie nie nakrecam , pisze tylko to co czuje bo znam swoj organizm troche :)
    No i po za tym nie jest to normalne ze mam objawy takie ktorych na owu ani na @ nigdy nie miałam tylko miałam je bedac z synem w ciazy ...
    Stąd moje przypuszczenia :D
    Ale nie nakrecam sie bo mam sporo czasu aby sprawdzic :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 12:41

    missy83 lubi tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 10 września 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selja wrote:
    Życzę Wam wszystkim miłego dnia ;)

    Też tak mi się wydawało, ale moja pani doktor kazała nam przestać od poniedziałku do czwartku, mimo ze mamy plodny czas...

    selja, a czemu dostałaś takie przykazanie od ginki?
    mnie powiedziała tylko, żeby dawać armii odpocząć i molestować męża co 2,3 dni ;)

    Selja lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 10 września 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka, Gratulacje <3! wszystko się na to zapowiadało!

    słońce, witaj :)

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Selja Autorytet
    Postów: 542 495

    Wysłany: 10 września 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    selja, a czemu dostałaś takie przykazanie od ginki?
    mnie powiedziała tylko, żeby dawać armii odpocząć i molestować męża co 2,3 dni ;)
    Ponieważ w weekend go męczyłam od poniedziałku miał zbierać armię ;)

    Vesper lubi tę wiadomość

    p19u3e3kwjkqlfv6.png
  • słońce82 Ekspertka
    Postów: 129 102

    Wysłany: 10 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    cześć Słońce :-). To ja "wiekowo" podobna do Ciebie, tyle młodsza o rok i synek o rok młodszy od Twojego :-) Natomiast moje nowe starania to tak pół roku (bo ostatnie staranka to ciąża na bardzo wczesnym etapie utracona..)

    ps. Słońce, a w ciągu tych 2 lat starań, to z punktu medycznego - wszystko ok? ddiagnostyka - czyli hormony i inne...? :-) Ale jak się starasz, to pewnie ok. Ja z leków to aktualnie: castagnus, kwas foliowy.

    Ja w 2013 roku też poroniłam w 9 tc, od tego czasu staramy się i nic. Z punktu medycznego wszytsko ok, mam drożne jajowody, owulacja występuje, hormony już ok, miałam podwyższone tsh, ale biorę euthyrox N25 i teraz jest na poziomie 1, mąż nasienie ma też dobre, a i miałam zrobiony test na wrogość śluzu, który wyszedł dobrze.
    Aktualnie biorę kwas foliowy, inofen oraz od owulacji aspirin cardio.
    A Ty missy83 z punktu medycznego wszytko dobrze?

    3jgxrjjgmue5631q.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 10 września 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka22
    Moje gratulacje :)

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 10 września 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Mi wech dopiero w 1 ciazy objawil sie w 5 misiacu xd
    Ja sie nie nakrecam , pisze tylko to co czuje bo znam swoj organizm troche :)
    No i po za tym nie jest to normalne ze mam objawy takie ktorych na owu ani na @ nigdy nie miałam tylko miałam je bedac z synem w ciazy ...
    Stąd moje przypuszczenia :D
    Ale nie nakrecam sie bo mam sporo czasu aby sprawdzic :)

    Kat , ja chciałam napisać,że ja się nie nakręcam, nawet jak będę mieć jakieś pojedyncze objawy.
    Nie pisałam,że się ktoś tutaj jakoś specjalnie nakręca :-) :-) :-)
    Przecież ewidentnie widać, że objawy są podejrzliwe, i objawów dużo takich opisałaś, Kat :-)


    Oczywiście - piszemy o swoich objawach, bo przecież się staramy.Piszemy to,co normalnie nie występuje po owu. Ja mam teraz ból podbrzusza,taki jak przed @ albo trochę większy niż owulacyjny..a miesiączka dopiero tak koło 20-22 wrzesień.
    Nie chcę się ja nakręcać,bo nie mam tak dużo objawów :-) Poczekam JA spokojnie na termin miesiączki, bo mój organizm czasem albo się mylił, albo mogła być ciąża biochemiczna...a ja nie chcę się sama nakręcać,bo już po wczesnych utratach niestety jestem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 14:29

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    Kat , ja chciałam napisać,że ja się nie nakręcam, nawet jak będę mieć jakieś pojedyncze objawy.
    Nie pisałam,że się ktoś tutaj jakoś specjalnie nakręca :-) :-) :-)
    Przecież ewidentnie widać, że objawy są podejrzliwe, i objawów dużo takich opisałaś, Kat :-)


    Oczywiście - piszemy o swoich objawach, bo przecież się staramy.Piszemy to,co normalnie nie występuje po owu. Ja mam teraz ból podbrzusza,taki jak przed @ albo trochę większy niż owulacyjny..a miesiączka dopiero tak koło 20-22 wrzesień.
    Nie chcę się ja nakręcać,bo nie mam tak dużo objawów :-) Poczekam JA spokojnie na termin miesiączki, bo mój organizm czasem albo się mylił, albo mogła być ciąża biochemiczna...a ja nie chcę się sama nakręcać,bo już po wczesnych utratach niestety jestem...

    To tez własnie o tym piszę ze mam objawy których normalnie nie miewałam ;)
    Trzymam kciuki aby u ciebie wszystko było ok :)

    missy83 lubi tę wiadomość

‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ