X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis, tak dopiero w tym cyklu brałam castagnus i ovarin.
    Dla pocieszenia powiem Ci, że też obawiałam ten cykl jako bezowulacyjny ;)
    Jeśli będzie jak w pierwszej ciąży, to msm 2 tyg luzu i zacznie się rzyganko....
    Akurat na święta.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha podobno nigdy nie jest tak jak w pierwszej ciąży...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, witam sie z Wami!!! Cały czas zaglądam i pamiętam o Was!!!

    Santoocha gratuluję serdecznie :)

    Kobietki padło gdzies pytanie o pierwszą ciażę i objawy to ja napiszę: W pierwszej ciazy około 10dpo bardzo silne wzdęcia i ból brzucha i to było najdziwniejsze bo pierwszy raz coś takiego miałam (obstawiam ze było zagnieżdzenie wtedy) W obecnej ciązy już takich odczuć nie miałam tylko jakieś takie przeswiadczenie że sie udało no i wykres temperatur układał się niemal identycznie jak w ciązy pierwszej.

    Co do zachodzenia w kolejną ciąże to nawet lekarze potwierdzaja ze duzo łatwiej jest w ciągu 1-2 lat od poprzedniej bo organizm jeszcze "pamięta" ten stan i dąży do niego. Ale spokojnie, wszystkim Wam się uda i juz wkrótce będziecie tu wklejać piekne teściochy z tłustymi krechami :) Trzymam kciuki za wszystkie razem i każdą z osobna!!!!

    A u nas wszystko wyszło na prosta, na USG prenatalnym pan doktor stwierdził ze juz nic złego nie powinno sie dziać wiec wracam do życia :) Pomiary wszystkie wyszły ok, no i póki co mamy tendencję na dziewczynkę - szok ogromny bo przytulańsko było centralnie w owulacje więc jesli sie potwierdzi to tylko dla mnie znak ze coś takiego jak celowanie w płeć jest bujdą na resorach ;)

    Pozdrawiam Was Dziewczyny i do dzieła!!!

    Existenz lubi tę wiadomość

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • Aaagata85 Koleżanka
    Postów: 145 14

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha gratulacje! Nudnej życzę :D

    Adele - ja przed zrobieniem testu miałam mega dziwne sny, potem plamienie przez tydzień. Jak juz ciąża była potwiwrodzona to klucie i ciągnięcie w dole brzucha, zupełnie inne niż przy owu i @.

    santoocha lubi tę wiadomość

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ból w dole co jakiś czas na przemian z uczuciem cegły na nim od 5 dni. Śluzu nadmiar. A dziś wodnisty i ovu znowu przepowiada ze płodne się zaczynaja. Ach ta temperatura

    Czwartek i znowu powrócił wykres do 16 dc ze była ovu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2016, 08:40

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jaja dziewczny. 3 miesiące temu kupiłam mikroskop owulacyjny. Codziennie sprawdzalam i nic null zero zbliżającej się ovu. Dziś spojrzałam pierwszy raz przez prawe oko a tam paprotki. Więc albo ovu się zbliża albo ciąża.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) mogę i ja dołączyć??
    My staramy się o rodzeństwo dla córy już od 1,5 roku :/
    Obecnie to nasz 20 cykl starań....

    Wydawac by się mogło ze będzie tak łatwo, bo w pierwsza ciaże zaszłam w drugim cyklu - poroniłam i kolejna w 3 cyklu starań....a teraz już mi powoli nadzieja przechodzi ze kiedyś zajde :/

    Po swietach idzie mój M na badanie nasienie i z wynikami zaczynamy coś "działać" w temacie, bo tracimy nadzieje ze naturalnie bez stymulacji lekami nam się uda.

    Existenz lubi tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Domis :)
    No po 1,5roku to juz raczej trzeba jakies badania porobić :) a w ktorym dc jestes ? Juz po owulce czy przed ?

    Exustenz
    Ja to sie nie znam na takich wynalazkach :P to one tez ciaze pokazują ?

    U mnie dzis 4dpo jeszcze tyyyyyle czekania. Troche mnie martwi to, ze cycki od owulki znow strasznie bola ze sie dotknąć nie moge co mi sie tylko kojarzy z normalnym cyklem i z nadejściem @... Wiec troche przez nie tracę nadzieje czy sie udalo..

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa
    Fajnie, ze sie odezwalas :) cieszę się,ze wszystko u Ciebie w porządku i trzymam kciuki za spokojne rozwiązanie :)

    Luccecita
    Testujesz jakos na dniach ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie tracić Proszę dziewczyny nadziei. Mikroskop owulacji służy do pokazania owulacji. Codziennie rano nanosić się ślinę na szkiełko i jak wyschnie to obserwujemy. 3 dni przed ovu pokazują się paprotki zamiast kropek. 2 dni przed jest ich więcej a w dzień ovu pokrywają całe szkiełko. Ślina w czasie ovu zawiera więcej soli.
    Ponoć jak jest się w ciąży to codziennie pokazuje paprotki. ... no zobaczymy w końcu nadzieja ostatnia umiera

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 20:31

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele dziś mój 8 dc....wiec owu na dniach ;) dziś śluz wodnisty - dziwny ten cykl, dziwna tempka, wiec nie wiem kiedy owu będzie :P
    ogolnie cykle mam krótkie 26-27 dni.
    Do tego mój ma prace wyjazdowa i często jest poza domem...wiec trafic w te dni jest podwojnie ciężko :/

    Ja już bylam raz na monitoringu, wszystko ok.
    badania krwi niby ok wychodzą....
    mam niedoczynność tarczycy i nieszczęsne Hashimoto ale, i w poprzedniej ciąży miałam :/

    A moje M ciężko zaciągnąć na badanie :/ ale jak mu uświadomiłam ile to już czasu trwa to się zreflektował :P

    Czytam włąsnie wasz watek i widze ze już spora część jest w drugiej ciaży :) super :)

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele mnie tez od jakiegoś czasu piersi bola po owu :o
    i do tego rosna o rozmiar...

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Andzia87 Ekspertka
    Postów: 128 205

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jeśli mogę to chętnie do Was dołączę. O pierwsze dziecko starałam się ponad rok, dlatego zdecydowałam iść za ciosem. Póki co starania mocno na luzie, bo to dopiero I cykl po porodzie (wciąż karmie piersią, a mój gin twierdzi ze póki karmie to szanse na ciąże praktycznie zerowe). W każdym razie mocno Wam dziewczyny kibicuje i rozpoczynam obserwować swoje dni ;)

    km5scwa1hx65oe99.png
    relggu1r0laeq3qv.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis jak ja Cię rozumiem. Mój mężczyzna życia w Londynie pracuje. Przylatuje co drugi tydzień na parę dni. Ale w sobotę przylatuje i dopiero w lutym po naszym wyjeździe na narty wróci. Już się przyzwyczaiłam i jakbym go miała 24h przy sobie to tez bym marudzila.
    Dziś koleżanka chciała zabić moja nadzieje ze te ciężkie podbrzusze i bóle to przez miesniaka na macicy. No ale w cale w to nie wierzę.
    Andzia to dzielna jesteś ja czekałam 8 lat ale to stanowczo za długo - zawsze coś kosztem czegoś. Ile chcesz karmic?
    Adele Czy Ty jutro testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 22:06

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia podziwiam że tak szybko o kolejnym myślicie ;)

    ....Chociaż teraz patrząc z perspektywy czasu żałuje że nie zaczelismy wcześniej "działać".... :(

    My chcemy mieć trojke :P wiec jak wreszcie w drugim nam się uda to starania o trzecie zaczniemy już po pol roku :P
    Chyba ze podejdziemy do invitro i dwa zaradki się przyjmą :P ;)

    Existenz teraz mój już trochę patrzy kiedy sa TE dni i tak planuje trasy żeby ten tydz być w domu.

    tak bym chciała żeby ten grudzień był szczęśliwy...

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamiast "tak bym chciala" trzeba zamienić na "będzie szczesliwy" w sumie nie przemyslalam tego. Powinno być w czasie teraźniejszym. Jest szczęśliwy.
    Kurcze w dzień po obiedzie dopada mnie poduszka i musze drzemkę zrobić i jak widać właśnie później są tego skutki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 23:33

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec grudzień bedzie szczęśliwy!!!! :)

    Adele27 lubi tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia witaj :)

    Existenz
    U mnie dzis dopiero 5dpo wiec za 2 dni sprobuje zatestowac choc wiem, ze to za szybko :P

    Moj mąż tez zaczął wyjezdzac jak zaczęliśmy starania. Wracam tylko ba weekend a owulke miałam jak na złość w tyg. Wkurzające to bylo juz jest na miejscu i w sumie to 1 cykl jak dzialalismy caly tydzień :P

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny...
    Ja od 2 dni mam śluz wodnisty...ale temperatura wcale nie chce wzrosnąć...
    Wczoraj przez godzine żle isę czułam i miałam mdłości, myślałam że to rotawirus...ale po godzinie mi przeszło...
    Mógłby mi się już zakończyć ten cykl, bo ciągnie isę w nieskończoność...
    Chyba za tydzień pójdę znów na usg...I niech mi da coś na wywołanie okresu...
    Bo już mam dość takich cykli...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Adele, no może w weekend zatestuje ;)

    wczoraj zbadałam progesteron- 8 dpo 24,78 ng/ml

    Usunęłam wczoraj drugą osemkę, okazalo się, że jest bardzo zniszczona, w srodku był stan zapalny, o ktorym nie miałam pojecia :/ a stan zapalny zeba moze ponoć utrudniać zajście w ciąże! także cieszę się, że się zdecydowałam, może tu tkwił problem? w koncu stan zapalny w zebie nie zrobil się wczoraj , tylko musiało to trwać miesiącami :/

‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ