X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza cieszę się, że wszystko dobrze :) a z tą płcią to trzyma w niepewności ;)

    Iza34 lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2019, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech trzyma. A jak tesciowa sie oburzyla bo kazalam jej pytac o plec w listopadzie jak urodze 😂, nie wierzy ze nie zmamy plci, twierdzi ze nie chcemy powiedziec. Niech sobie mysli co chce. Co bedzie to bedzie. Na 90% zdrowe i to sie liczy.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 lipca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no jasne :) ale ciekawość ją zżera na pewno 😂😂😂

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother84 wrote:
    Iza no jasne :) ale ciekawość ją zżera na pewno 😂😂😂

    Trudno. I chyba znow nas podsluchuje bo ostatnio rozmawialiśmy o imieniu Jagoda a dla chlopca nic nie wymyslilismy a ona wczoraj pyta "to co bedzie Jagodka czy Rocho?" (Roch to pradziadek męża). Skad by wiedziala i jskim cudem by trafila w ta Jagodke z pośród tylu imion? Nie chcemy duzo mowic to gumowe ucho w akcji 😂😠

    P.s. tesciowie maja parcie na wnuka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 09:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Trudno. I chyba znow nas podsluchuje bo ostatnio rozmawialiśmy o imieniu Jagoda a dla chlopca nic nie wymyslilismy a ona wczoraj pyta "to co bedzie Jagodka czy Rocho?" (Roch to pradziadek męża). Skad by wiedziala i jskim cudem by trafila w ta Jagodke z pośród tylu imion? Nie chcemy duzo mowic to gumowe ucho w akcji 😂😠

    P.s. tesciowie maja parcie na wnuka.
    A za to moja teściowa i rodzice zero zainteresowania jedyną wnuczka Hanią..
    Nawet nie mają pojęcia że my chcemy drugie dziecko..

    Więc nie wiadomo co lepsze.. Brak zainteresowania czy nadmierne.. 🤷🏻‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PLPaulina wrote:
    A za to moja teściowa i rodzice zero zainteresowania jedyną wnuczka Hanią..
    Nawet nie mają pojęcia że my chcemy drugie dziecko..

    Więc nie wiadomo co lepsze.. Brak zainteresowania czy nadmierne.. 🤷🏻‍♀️

    I tak źle, i tak niedobrze. A dziecko jak podrosnie i zorientuje się jaka jest sytuacja to bedzie przykro. Bo wiem jak to jest. W pewne sprawy sie za bardzo wtracaja a inne maja w nosie, albo co gorsze nierowne traktowanie. Pewnych rzeczy sie nie zmieni. I ludzi na sile tez nie zmienimy.

  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Trudno. I chyba znow nas podsluchuje bo ostatnio rozmawialiśmy o imieniu Jagoda a dla chlopca nic nie wymyslilismy a ona wczoraj pyta "to co bedzie Jagodka czy Rocho?" (Roch to pradziadek męża). Skad by wiedziala i jskim cudem by trafila w ta Jagodke z pośród tylu imion? Nie chcemy duzo mowic to gumowe ucho w akcji 😂😠

    P.s. tesciowie maja parcie na wnuka.

    Jak mają parcie na wnuka to niech sami sobie go zrobią :D

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • Urszulka89 Autorytet
    Postów: 3227 1112

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w rodzinie po mojej stronie są same wnuczki - 4, a po męża stronie też same wnuczki - 5. :D

    w5wq8u69w0vnj88n.png

    74dicwa1uopx5rx6.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 9 lipca 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszulka89 wrote:
    Jak mają parcie na wnuka to niech sami sobie go zrobią :D
    Haha no dobre 😂

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urszulka89 wrote:
    Jak mają parcie na wnuka to niech sami sobie go zrobią :D

    A moja corka mówi ze to NASZE dziecko i babci nic do tego. Ja juz kiedys powiedzialam ze jak sie nie podoba to niech sobie zrobia i wychowują po swojemu bo akurat o to chodzilo.

    Ale mi dzisiaj zle. Poleguje bo brzuch boli, dzidzia siedzi bardzo nisko, ale i bol okresowy znow sie pojawil. Loteria-jeden dzień ok, drugi juz nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 19:59

  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza
    Dobrze, ze wszystko ok.

    Moje dzieci też siedziały nisko i szybko głową w dół fikaly.

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • Lucecita Autorytet
    Postów: 746 203

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania mnie się w obydwu ciazach szyjka przedwcześnie skracala,z synkiem lezalam na patologii ciąży w 31 tc
    Ale wszystko dobrze się skończyło, obydwoje donoszeni,
    Z synkiem to miesiąc chodziłam bez szyjki i z rozwarciem

    córka- 2011 <3
    syn- 2019 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2019, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucecita wrote:
    Iza
    Dobrze, ze wszystko ok.

    Moje dzieci też siedziały nisko i szybko głową w dół fikaly.

    Moje teraz ulozone poprzecznie i tak jakby mnie tam gdzies uciskalo. Ale tak mowia ze im nizej tym szybciej i latwiej ułoży sie odpowiednio do porodu.

    boo123 lubi tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 9 lipca 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 sorki przypadkiem polubiłam 😉

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,można dołączyć? Mam 10 miesięcznego synka no i podjęliśmy decyzję z mężem,że staramy się o rodzeństwo :)

    PLPaulina, mother84 lubią tę wiadomość

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza różnie to bywa, moja druga córka była poprzecznie ułożona i też nisko. Już miałam termin cesarki a odwróciła się na samym końcu w 39 tygodniu.
    Pierwsza miałaś CC? Czy coś myle?

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w pn byłam u ginekologa iowie jej że nie potrafię zbadać śluzu bo goam mało a temp mi nie zmienia się w trakcie cyklu podczas badania powiedziała że śluz wygląda na owulację i faktycznie po badaniu coś tam się go jeszcze pojawiło. Wieczorem dopadłam męża😋 wczoraj też śluz był, dzis już prawie nic. Niestety wczoraj córka zrobiła nam jesień średniowiecza wieczorem i że staran o drugie nic nie było( wymagające dziecko- idealny środek antykoncepcyjny....) Czy dziś jeszcze próbować czy to już po ptokach? Od momentu pojawienia się śluzu typu białko jajka kiedy jest najwieksxa płodność?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Iza różnie to bywa, moja druga córka była poprzecznie ułożona i też nisko. Już miałam termin cesarki a odwróciła się na samym końcu w 39 tygodniu.
    Pierwsza miałaś CC? Czy coś myle?

    Tak, pierwsza byla cc. Teraz nie wiem co mnie czeka, bede rozmawiac z lekarzem na wizycie jak on sie zapatruje. Wiem ze kreci nosem na moja cc a raczej szpital w którym mialam robiona. Raczej ze szwem nie powinno byc problemu bo nie jeden lekarz powiedzial ze mzm bardzo ładna blizne. Bardziej obawiam sie cukrzycy ciążowej albo gorzej -stanu przedrzucawkowego. Ja mam marzenie (chyba jak każda ciężarna)-szybko stanac na nogi po porodzie i moc robic wszystko samemu a nie kolejne pol roku sie prosić. Czas pokaze.

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz problem z określeniem tego śluzu, lub jego brakiem to ja polecam żel conceive. Jak Ci się uda dziś go dostać w aptece to leć, i jeszcze probojcie. Jakbym patrzyła na sam śluz to w życiu bym w ciążę nie zaszła :-) który to dzień cyklu? Wiesz kiedy masz ovu?

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Dziewczyny w pn byłam u ginekologa iowie jej że nie potrafię zbadać śluzu bo goam mało a temp mi nie zmienia się w trakcie cyklu podczas badania powiedziała że śluz wygląda na owulację i faktycznie po badaniu coś tam się go jeszcze pojawiło. Wieczorem dopadłam męża😋 wczoraj też śluz był, dzis już prawie nic. Niestety wczoraj córka zrobiła nam jesień średniowiecza wieczorem i że staran o drugie nic nie było( wymagające dziecko- idealny środek antykoncepcyjny....) Czy dziś jeszcze próbować czy to już po ptokach? Od momentu pojawienia się śluzu typu białko jajka kiedy jest najwieksxa płodność?
    Ja bym dziś jeszcze ♥️ dzień po szczycie śluzu jeszcze warto działać ;)

    /Natalka lubi tę wiadomość

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
‹‹ 1469 1470 1471 1472 1473 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ