X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 26 września 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evs o podobna relacje mi chodzi.. 😉 choć z synem mam bardzo dobra nawet mi doradza w sklepie z ciuchami 😛 no lekarz nie był pewien co do płci więc poczekamy zobaczymy 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2019, 22:07

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 26 września 2019, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na prenatalnych też była dziewczyna ale podchodziłam z rezerwą do tego jeszcze. Po kolejnym już się cieszyłam że dziewczyna 😁

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moglam w nocy spac a rano wstalam z bólem brzucha. Ciagle mam w glowie wczorajsza wizyte i propozycje cc. I nawet tak wczoraj pomyslalam czy sie nie zdecydowac bo jak cos pojdzie nie tsk podczas sn, dziecko sie przydusi, zakleszczy. A wogole czy po takim polegiwaniu bede miala sily na sn? I widze ze mąż przybiera checi do cc. Marudze.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 września 2019, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza no musisz się na spokojnie zastanowic. Tak żeby tobie było dobrze

    A ja dziś rozkminiam to zdjęcie z USG i porównuje z tym co mama gin wrzuciła fotke z płcią i no kurde jak nic raczej chłopak będzie 😛

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 27 września 2019, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mam kuzynkę, która 4 lata temu miała cc a teraz w kwietniu urodziła naturalnie. Lekarka podczas porodu jej mówiła cały czas, że w każdej chwili mogą zrobić cc ale udało się sn.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele ja tez szukalam ale w necie zdjec warg sromowych i porównywalna z moim zdjeciem usg 😁. I tez na bank wychodzila dziewczynka.

    Moja tesciowa wymyslila dzisiaj ze bedzie ogladac i dotykac moj brzuch bo chce ruchy poczuc. O nie, nie ma mowy. Niech swoj dotyka, moze poczuje swoje jelita 😂🤣. Moj brzuch to moj brzuch, nie dam.

    Korci mnie sn ale sie boje.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aLunia wrote:
    Iza mam kuzynkę, która 4 lata temu miała cc a teraz w kwietniu urodziła naturalnie. Lekarka podczas porodu jej mówiła cały czas, że w każdej chwili mogą zrobić cc ale udało się sn.

    Tesciowa uwaza ze drugie cc po 7 latach to za szybko. A co to przeszkadza? Jak maja po 3 cesarki w ciagu tych 7 lat i jest dobrze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Tesciowa uwaza ze drugie cc po 7 latach to za szybko. A co to przeszkadza? Jak maja po 3 cesarki w ciagu tych 7 lat i jest dobrze.
    Ja miałam cc 14 Msc temu. ☺️ I sn raczej nie planuje.

    Koleżanka w czerwcu po 4 latach od cc urodziła sn. I sobie chwali. ☺️

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 27 września 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Nie moglam w nocy spac a rano wstalam z bólem brzucha. Ciagle mam w glowie wczorajsza wizyte i propozycje cc. I nawet tak wczoraj pomyslalam czy sie nie zdecydowac bo jak cos pojdzie nie tsk podczas sn, dziecko sie przydusi, zakleszczy. A wogole czy po takim polegiwaniu bede miala sily na sn? I widze ze mąż przybiera checi do cc. Marudze.
    Iza ja szczerze - bez najmniejszego wahania idę na już 3cc i w sumie polecam.
    U mnie różnica między 1,a 2cc była równo 3 lata, a teraz będzie rok i 9miesięcy. Wcześniej tzn.W drugiej ciąży mogłabym rodzić sn, ale teraz się boję nawet jeśli różnica byłaby z 10 lat to wolę cc. Przy sn za dużo (przynajmniej dla mnie) może się wydarzyć i wiadomo na starość gorsza kondycja tamtych mięśni i gorsze trzymanie moczu 😉
    Jakiś miesiąc temu moja znajoma urodziła 3dziecko sn i tak wszystko źle się potoczyło, że jest teraz roslinka 😢 więc po takich historiach cieszę się, że będę miała cc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2019, 09:05

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 27 września 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Adele ja tez szukalam ale w necie zdjec warg sromowych i porównywalna z moim zdjeciem usg 😁. I tez na bank wychodzila dziewczynka.

    Moja tesciowa wymyslila dzisiaj ze bedzie ogladac i dotykac moj brzuch bo chce ruchy poczuc. O nie, nie ma mowy. Niech swoj dotyka, moze poczuje swoje jelita 😂🤣. Moj brzuch to moj brzuch, nie dam.

    Korci mnie sn ale sie boje.
    Masakra jakaś, nawet moja mama nie wpadlaby na taki pomysł 😅😅

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 27 września 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    Iza no musisz się na spokojnie zastanowic. Tak żeby tobie było dobrze

    A ja dziś rozkminiam to zdjęcie z USG i porównuje z tym co mama gin wrzuciła fotke z płcią i no kurde jak nic raczej chłopak będzie 😛
    Doskonale Cię rozumiem 🙂 dla też jak mi potwierdzi na kolejnym usg że to płeć żeńska to o moim dzidziusiu będę mówić ONA i pojadę wybrać farbę do pokoju 😉 A no i oczywiście też oglądałam zdjęcia w necie jak to tam wygląda w tym tc 😁

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwietniu żona chrzrstnego mojej Hani urodziła sn. Poród wywoływany bo dziecko malutkie.

    I mówi, że trauma. Poszyta jest tam na dole jak świnia. Tak popekala.

    A wszystko dlatego że na siłę ją do porodu sn zmusili. 😑

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia u dziewczynki na zdjeciu usg widac 2 rownolegle jasne kreseczki, to wargi sromowe.
    I dzieki za posta o twoich cc. Ja bardziej wlasnie boje sie o dziecko. Tak to wyjma i juz.

  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 27 września 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Kasia u dziewczynki na zdjeciu usg widac 2 rownolegle jasne kreseczki, to wargi sromowe.
    I dzieki za posta o twoich cc. Ja bardziej wlasnie boje sie o dziecko. Tak to wyjma i juz.
    Dokładnie, ja często rozmawiam na ten temat z siostrą cioteczna, że teraz takie różne rzeczy się dzieją, oczywiście nie przekreslam porodów sn, ale ja jakoś już się boję. Poza tym nie mam 22 lat tylko 32 i nie wiem też jak mój organizm (na który nie mam co narzekać) by zniósł normalny poród. Więc wolę "jak mi wyjma" i po strachu. Wiadomo że to zabieg i trochę poboli, ale przynajmniej dziecko się nie męczy.

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 września 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d0ab238dd89f.jpg

    Nie widzę tutaj 2 równoległych kreseczek.. 😛

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    d0ab238dd89f.jpg

    Nie widzę tutaj 2 równoległych kreseczek.. 😛

    Ja tu nic nie widzę, taki znawca ze mnie.

  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 27 września 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Ja tu nic nie widzę, taki znawca ze mnie.

    Ten cypelek co wystaje obok niego biała strzałka. Wiem zdjęcie sredniej jakości

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia szwagierka miala 40lat i lekarze chcieli zeby rodzila sn tylko dziecko nie chcialo a ona nie zgodzila sie na wywolywanie. Ja mam 35 lat, zawsze pracowalam fizycznie i ta kondycja jakas byla. Teraz za mna cala zeszla zima bez pracy, od poczatku ciąży ruch minimalny a teraz prawie wogole to nie wiem czy ja bede miala sile na sn. Mam 3 tyg.zeby zdecydowac.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 27 września 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 6 lat temu miałam Cc, teraz nastawiam się na SN ale zobaczymy co lekarz powie.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2019, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziewczyny uważam że więcej może zdarzyć się po CC niż SN. Poza tym wychodzę z założenia że można spróbować SN a zawsze w razie czego zrobią CC.

    U mnie w rodzinie wszystkie kuzynki, mama, ciocie rodziły przez CC i mnie wmawiano że też tak skończę. Tak mnie zdenerwowały tym że się zaparlam że dam radę SN. Poród miałam bardzo szybki jak na pierworodke. Wyjechałam z domu o 1.20 a o 3.05 moja Ania była na świecie. Nie mam traumy , uważam to za jedną z najpiękniejszych chwil w życiu. Bolało ale bez przesady. Byłam naciętą to fakt ale teraz w niczym mi to nie przeszkadza :)

    Hugo87, AdelaX, aLunia lubią tę wiadomość

‹‹ 1565 1566 1567 1568 1569 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ