X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 31 października 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emrica wrote:
    Hugo, Miśkowa no szkoda :( Evs trxymam kciuki. U mnie @ planowa na poniedziałek. Więc czekam.

    Kciuki zaciśnięte 🤞🤞

    Emrica lubi tę wiadomość

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evs duzy chlopak. Moja wazyla w 30tc cos ok.1300g. Fajnie ze wszystko dobrze.

  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 31 października 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się odezwę, bo cały czas Was czytam, a nic nie piszę...
    Taka utajniona jestem 😅

    Mother, Hugo, Miśkowa
    Bardzo mi przykro... Najgorsza jest ta nadzieja, że jednak, a tu nic z tego... Ja wierzę, że zaskoczy, ale pewnie wtedy, jak nie będziecie się tego spodziewać.

    Miśkowa
    Byłam przekonana, że u Ciebie się udało, bo u mnie też testy ovu były pozytywne przed ciążowymi... Przykro mi...

    Evs
    No duże to Twoje dziecię 😀 Moje w 30 tygodniu ważyło ok. 1500, ale nie zapowiada się na wielkie, więc pewnie dlatego hehe W takim razie będziemy we 3 grudniowymi mamami (ja, Ty i Adelax), jeśli żadna się nie opóźni za bardzo, albo nie przyspieszy 😲

    Adele
    Ja w tym tygodniu, to zaczynałam czuć cokolwiek hehe Ale rzeczywiście jest tak, że jak już się poczuje, to każdy brak ruchów powoduje stres 🤦 No człowiek nie jest spokojny w ciąży nigdy 😅

    Iza
    Ty już tak bliziutko 😍 Aż Ci zazdroszczę 😀 A nie chcesz z nami w grudniu urodzić? 😂😂😂 Żartuję oczywiście i nie życzę, bo taki stres poterminowy nikomu nie jest potrzebny. Ale podziwiam za odwagę rodzenia sn i oby wszystko poszło, jak trzeba, szybciutko i o czasie 😘

    A no i gratuluję nowym ciężarówkom! Nicków już niestety nie pamiętam 🤦

    Powodzenia staraczkom!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2019, 17:19

    AdelaX, mother84 lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 października 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Evs duzy chlopak. Moja wazyla w 30tc cos ok.1300g. Fajnie ze wszystko dobrze.
    Mi we wtorek powiedział, że dziadzia jest nie za duża i nie za mała, pewnie standardowo będzie ważyć 3coś 🙂 Ubranka kupiłam na 56cm.
    My też mieszkamy z tesciem bo miał tu zostać męża brat, ale doszedł pewnie do wniosku że jego stać bardziej żeby wybudować sobie dom niż nas i w sumie miał rację, ale to że wybudował się za płotem to już był ogromny błąd gdyż jego żona to straszny człowiek. Ale wracając do mieszkania z tesciem to jest ciężko, a co dopiero jak by była jeszcze teściowa 🙈 Wcześniej próbował wtrącać się do wszystkiego nawet potrafił wydlubac dziurę w paczce od kuriera żeby zobaczyć co jest w środku 😡 Dom jest zapisany na męża więc robimy wszystko tak jak MY chcemy, często jak robimy jakieś zmiany, remonty itp.to on przychodzi patrzy patrzy i mówi : Ja to bym zrobił inaczej, NIE zrobił bym tak lub po prostu mnie się to nie podoba. Ale niestety Nam się podoba i my robimy według naszego gustu. Wcześniej mówiliśmy mu wcześniej co zamierzamy i będziemy robić, ale przekonałam męża że lepiej będzie jeśli dowie się już po fakcie i to była słuszna decyzja 🙂 Chociaż najbardziej wkurza mnie to, że sam się kapie i przebiera często, ale wokół siebie i po sobie zostawia wszędzie syf 😬😠 No i polegać na nim to już absolutnie nie można bo przecież u drugiego syna wszystko jest zawsze ważniejsze. No ale jak czytam Wasze wpisy to u nas nie jest jeszcze tak tragicznie 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 31 października 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia
    Jeszcze Ty jesteś z nami w podobnych terminach 😀 Przepraszam, ale już nie ogarnęłam 😜

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Kasia 1805 Autorytet
    Postów: 1405 596

    Wysłany: 31 października 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Kasia
    Jeszcze Ty jesteś z nami w podobnych terminach 😀 Przepraszam, ale już nie ogarnęłam 😜
    Spoko, ja już styczniowa 😉

    1usa3e5eqfm95ffb.png
    1usaanlixij2wnrc.png
    km5sdf9hddbxde6t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak sie "postaram" to jest szansa ze przenosze i bedzie grudniowe.

    Ja tez bylam na imprezie Halloweenowej, córka zorganizowala, ona lezy bo sie za dużo wybawila a ja bo za dużo popcornu zezarlam.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 31 października 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale naskrobały :) nic nie pamiętam już co miałam odpisać.
    Miśkowa przykro mi...napij się winka, popłacz i zacznij nowy cykl z nadzieją, że w końcu się uda 🤗
    Emrica trzymam cały czas kciuki ✊✊
    Evs6 cieszę się, że wszystko w porządku ☺️
    Jeeeny ale to zleci i zaczniecie rodzić😲 zwolnią się brzuszki ☺️
    A tak poza tym to przekichane macie z tymi teściami. Generalnie chyba tak już jest, że można mieć super teściów czy rodziców, ale po prostu najlepiej jak każdy ma swój kąt i mieszka sam. Wiem, że nie zawsze jest to takie proste i nie na wszystko mamy wpływ niestety.

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ☕☕

    Dobrze,że miałam jeszcze te tabletki na zatoki co mi ost lekarka przepisała to wzięłam i widzę poprawę.. syn już mnie o 7 męczy jeny.. odkąd jestem na zwolnieniu to i tak dłużej niż do 7.30 nie spałam... 😛

    Mąż oczywiście jeszcze chrapie.. później groby, jakiś obiadek i dzień zleci.

    Hugo i jak imprezka ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dluzej spie jak corka nie idzie do szkoly. Dzis jeszcze w szlafroku jestem. A tak to 6.30 mam budzik. Oni pójdą na groby to ja się ogarne i kuchnie ogarne.
    Córka wygania mnie do szpitala rodzić bo ona musi do kina 😂. Chyba pisalam wam juz o tym.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Iza córka jest niezła 😂😂😂
    Właśnie Hugo jak imprezka?
    Ja od tego przedstawienia czasu nie śpię od 5. Dziś 4.50 się obudziłam i nie mogłam już spać ✌️
    Co lepsze jeszcze @ nie przyszła więc hormony to już się we mnie tak buzują,że szok!
    My też za godzinkę na mszę na cmentarz, a ziiiimno!

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 listopada 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother a który DC u ciebie dzis ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 1 listopada 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adele27 wrote:
    mother a który DC u ciebie dzis ?
    28 DC. Ale nie, nie...uprzedzam jeśli któraś chce coś zasugerować 😂😝 okresiko przyjdzie. Nie wzięłam co prawda termometru do rodziców, ale wczoraj był spadek, wczoraj plamienie co prawda b.małe, ale dziś też leciutko teraz przy podcieraniu widzę już śluz podbarwiony,brzuchol boli, więc na bank przyjdzie. Ma czas do wr czy śr nawet. Nie mówię, że wczoraj jak to plamienie prawie zaniknęło to sobie zrobiłam nadzieję, ale dziś już ustawiłam się sama do pionu. Tylko tak jak pisałam to czekanie jest męczące. Tyle dobrego, że nie będę miała może potopu jak śpię u rodziców, bo jutro już wracamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 10:27

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 1 listopada 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh Mother ja tam wierzę do końca więc dalej ściskam kciuki....

    U mnie wczoraj wieczór ciszy, mąż miał focha nie wiem czemu i do tej pory zdawkowo odpowiada więc winem - a w zasadzie wódką zalewalam się w samotności :/

    No nic pomarudzilam i zbieram się w kupe - nowy cykl nowa szansa.

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 1 listopada 2019, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother tak.. te plamienia są wstrętne.. sama miałam je ci miesiąc i widząc je odrazu wiedziałam,że @ już idzie a z drugiej strony co miesiąc dawały mi nadzieję,że może jednak się nie rozkręci..

    Miskowa widzę w stopce,że miałaś endometrioze przy pierwszych staraniach. Teraz przy tych nie będzie ona komplikowała znów ?

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja moją przeniosłam. W sumie cieszę się,że jest z grudnia a nie listopada. Listopada jakoś nie lubię 😜. A tak to się urządziła. Najpierw urodziny a potem czyszczenie buta i z rana znów prezenty 🙈.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2019, 12:22

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mother ja też mialAm wiecznie plamienia i po tym wiedziałam że już nici z ciąży.

    A w tym cyklu też miałam ale były bardzo słabe i tylko jeden dzień w zasadzie i za 2 dni dwie krechy :) więc jest nadzieja !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Iza ja moją przeniosłam. W sumie cieszę się,że jest z grudnia a nie listopada. Listopada jakoś nie lubię 😜. A tak to się urządziła. Najpierw urodziny a potem czyszczenie buta i z rana znów prezenty 🙈.

    Ja to nadal tego nadcisnienia sie obawiam. Czytam ze jeszcze na tym etapie może wystspic. Lekarz nie kazal mi się denerwowac ale w domu jest komu mnie wku... Ale teraz mozna powiedziec ze bez strchu bo ciaza praktycznie donoszona, wtedy tez byla juz donoszona. Juz mi ciezko, brzuch idzie mocno do przodu, plecy bolą, mala sie wypycha, rano skopala mi bok i musialam sie przekrecic. W czw.zobaczymy czy sa jakieś zwiastuny porodu 🙈🙉🙊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia moj mąż odslepl 😂. Wczoraj dopatrzyl sie girlandy z pajęczyny naokolo pokoju 🕸🕸, (idealnie pasowala do wczorajszego klimatu) az jak wrocil z cmentarza to złapał sie za odkurzacz. A ja mu na to "a co, myslales ze wczesniej tak nie bylo albo ze sama sie zwija w klebek?". Mamy takie zatrzesienie pająków ze zza drzwi ktore zawsze sa otwarte potrafie odkurzyc po 5-10 pająków, nie wspominajc o innych katach.

    Kasia 1805 lubi tę wiadomość

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 1 listopada 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dla mnie noce już są mega fatalne...
    Mam wrazenie ze brzuch rośnie mega z dnia na dzień a nawet nie mam dużego lustra jeszcze żeby się cała przejrzeć ale może i lepiej haha

    My już po cmentarzach jeszcze jeden na pozniej nam został.

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
‹‹ 1605 1606 1607 1608 1609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ