X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis niech mu dadzą coś na wspomaganie. U nas wynik podobny, rozpoznanie mamy jak u Was bez tego "oligo". Nie martw się. Trochę podrasujecie chłopaków i będzie ok ;-)

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 2 lutego 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test negatywny... po powrocie do domu plamien brak... zobaczymy co będzie jutro...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • jangwa_maua Autorytet
    Postów: 3469 2159

    Wysłany: 2 lutego 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może za wcześnie na test jednak jak dziewczyny pisały.

    Aniołek - 27.11.2014 7/8 tc <3
    km5sgu1r1ftv47br.png
    ex2bupjyemen7jnh.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat83 wrote:
    majamia, jak wyzej, u nas tez licho z chlopcami. Koenzym Q10 jest swietny ponoc. Mezowi go daje na plemniki a ja biore na wszelki wypadek. Ponoc jajka lepsze ;)
    Duzo zielonego w diecie; brokuly, szpinak, jarmuz itd. Plus cynk, selen, reszta wedlug uznania. Czytalam gdzies, ze przed ;) dla Ciebie czerwone winko, dla meza mocna kawa. Sie chlopaki ekscytuja haha
    O. Dziekuje. Chociaz nie wiem, jakie u niego plemniki. Mi chodzi, zeby mial dobrych plywakow X. Zeby na kilka dni przed owulka mozna bylo i zeby dziewuszka wyszla.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis, nie martw się, fakt że wyniki kiepskie ale teraz jest tyle specyfików na poprawę jakości nasienia że na pewno lekarze wiedzą jak pomóc w takiej sytuacji.
    A w jakim wieku jest wasze pierwsze dziecko? Długo się o nie staraliście?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 2 lutego 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wredotka, szkoda.. :( ale chociaż faza lutealna ładna. zaczynamy nowy cykl praktycznie równo, mam tylko nadzieję że nie będzie tak że Ty za miesiąc będziesz testować a ja czekać na owu :D

    Wredotka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdis córa ma 3,5 roku. Z nia nie było problemu, 3cs....

    Już kupiliśmy jakieś suplementy, zobaczymy.

    A ja dziś sie wkurzyłam, bo oczywiście ze starannej nici - jak to mój stwierdził nic nie wykrzesa. A ja przecież wiatropylna nie jestem.... jeju jacy ci faceci są beznadziejni...

    jangwa_maua lubi tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wredotka szkoda, ze @ przyszla, ale tak jak mowisz przynajmniej fl na plus. Domis suplementuj meza ile wlezie. Po 3 m-cach na pewno bedzie poprawa. Oczywiscie życzę, zeby udalo sie ujrzec || wczesniej

    Wredotka lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 2 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis, z facetami dojść do ładu naprawdę ciężko. Ale skoro z pierwszą córcią udało się tak szybko to wskazywałoby że jednak nasienie 4 lata temu miał dobrej jakości. Masz jakąś hipotezę z czego może wynikać takie pogorszenie? jakieś choroby, zmiana trybu życia?
    jangwa, pertraktujesz ze swoim czy na razie zawiesiłaś temat?

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Wredotka Autorytet
    Postów: 698 697

    Wysłany: 3 lutego 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis - tak jak dziewczyny piszą, parę miesięcy suplementacji i na pewno wyniki będą lepsze;

    Magdis - nie no, testujemy razem więc koło połowy lutego ma być owulacja! :)

    Dzięki dziewczyny, jesteście kochane! Ja się jakoś bardzo na razie nie przejmuje, to dopiero 1 cykl w miarę normalny. Tempki ładne i bardzo wierzę w ten, pod koniec lutego kończę nowennę więc musi być zielono :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 00:04

    magdis lubi tę wiadomość

    0d1y0dw4yn6q5nuq.pngmhsv9vvjs7exhbly.png
    lprkg7rfsh1vaeeq.png
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 3 lutego 2017, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis racja, magdis dobrze pisze. Mi też gin powiedział, że nasienie 6 lat temu jak zaszłam w pierwszą ciążę nie było idealne tylko podobne do tego. A jednak udało się w 2cs.

    A ja jak nigdy czekam z utęsknieniem na @. Oby szybko przyszła. Gin powiedział, że mogłabym się starać nawet w tym cyklu ale organizm nie chce ;-). W pon miałam pęcherzyki 28 i 30mm i nie pękły na pewno bo jajniki bolą okropnie

    Wredotka zbieraj siły na nowy cykl :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 06:45

    Wredotka lubi tę wiadomość

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jangwa_maua wrote:
    Może za wcześnie na test jednak jak dziewczyny pisały.


    Myslę czy nie iść na bete po 8 no ale tak: tempka spada, więc i tak nie jestem w ciązy, objawów brak... chyba odpuszcze. Termin @ na 9.02

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello:) dzięki dziewczyny za słowa otuchy :)
    4 lata temu nie badaliśmy nasienia wiec nie mamy porównania... ale z dniem porodu mój konczylbjedna prace a zaczynał druga - dużo jeździ samochodem, od 4m-cy z podgrzewanymi fotelami.... a druga rzecz ze od 2 lat bierze leki na nerwice i nie wiem jak one mogą wpływać na to :/
    A tez nie oddał całej ejakulacji bo nie mógł sie skupić ;) skarżył sie ze potem 2h mu "ciekło" hehe

    Od dziś ma brać salfazin i selen (oczywiście jak bedzie pamiętał) za jakiś czas powtórka...

    Mi ovu wyznaczyło owulacje ???? narazie przerywana linia, ale w jakim dziwnym miejscu :o

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek ale to trochę wcześnie na spadek tempki już na @....skoro ma byc 9 dopiero

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mierze temp od dwóch dni w sumie ale jest wyraźny spadek.... to juz sama nie wiem :) iść czy nie iść? Wolę pozytywnie się zaskoczyć jak nie dostanę @ niż zmartwić się ujemną betą...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może pójde w poniedziałek na bete? Jesli miałaby wyjśc to juz wyjdzie a przez weekend zobacze co się będzie ze mną działo...

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis no a Tobie wyznaczyło na 10 dc... Ja nie kumam tylko tego dlaczego niekiedy na wykresach jak wyznaczy ovy liczy te dni po a na niektórych nie... to jest od czegoś zależne?

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek możesz poczekać przez weekend, zrobić test w rano w rano i Ew betę

    Ja tez nie lubię chodzić na betę bez konkretnych podstaw ;) szkoda kasy i widoku ujemnego wyniku... wiec rozumiem :)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Domis Ekspertka
    Postów: 257 65

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek od konta premium ;) ja nie mam wiec musze sama se liczyć ;)

    TP 21.07.18 :)
    p19u3a3fndaqukvp.png
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domis, mam takie samo podejście więc odpuszcze, nie nakręcam się bo powiem szczerze, że wczoraj długo wypatrywałam choć cienia i smutno mi było, że go nie znalazłam. Mąż tez mówi "nie będzie narazie siostrzyczki ani braciszka dla Artka" tez się zmartwił choć na nic nie liczylismy w tym cyklu.... zawsze jest przykro... no nic.... czekam, albo na poniedziałek albo na @ :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ