X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 3 października 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde... Moje dzieci nie miały zębów jak karmiłam😖 masakra. Jak można maminego cycusia gryźć.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 3 października 2020, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiera ja juz swojemu sie nie przyznaje ze mam dni plodne, a pytal mnie w tym miesiacu bo sie zdziwil ze sama z siebie prawie codziennie chce. Powiedzialam mu ze za grubo tydzien dopiero...a on podekscytowany ze tak sie na niego napalilam i ze bez dni plodnych chce ❤. Trudno jest przezywac samej, ale stwierdzilam ze tak bedzie lepiej, zeby nie myslal ze tylko dziecka chce ..
    Ja testuje ok 12.10....ale dzis tak mnie zaczal brzuch bolec jak w okres ,i brodawki mrowia i po bokach cycki bola. Wielce odczuwalny pms mnie dopadl😕

    Girl25 lubi tę wiadomość

  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 3 października 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę po Waszych postach dużo wsparcia, więc napiszę. Staramy się o drugiego maluszka i możliwe, że teraz coś z tego wyszło. A mnie jak na złość boli ząb. Prawdopodobnie będę musiała mieć kanałowe z czym się wiąże znieczulenie i rtg zęba. Przekopałam cały internet, fora, porady lekarzy i dane naukowe i wszystko wskazuje na to, że to bezpieczne w ciąży (aczkolwiek oczywiście jak to w ciąży lepiej unikać...). Dopytywałam też ginekologa i dentystę i mówią że to bardzo małe dawki i jeśli chodzi o rtg No to można mówić o szkodliwości wielu zdjęć albo prześwietleniu samej miednicy a nie punktowo zęba i to jeszcze w fartuchu ochronnym. A ja pomimo tego i tak się boję....
    Do tego wyrzucam sobie że się stresuję i że to też może zaszkodzić. W tej sytuacji też przejrzałam Internet na wielu stronach polskich i zagranicznych i wychodzi na to, że stres nie powoduje wad genetycznych ani poronienia...

    Przytulcie proszę... dajcie wsparcie

    Czy któraś z Was miała prześwietlenie zęba w ciąży i wszystko było dobrze z maleństwem?

    Czy któraś z Was stresowała się w ciąży i maluszek zdrowy jak rydz?

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 3 października 2020, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alunia co nie 😂 a ja wręcz zaciskam zeby jak łapie 🙈
    A miałam zapytać czy zostawiłaś tego kleszcza do badania?

    „A” z leczeniem zębów nie pomoge ale stresu w ciąży miałam bardzo dużo, zły czas z mężem i dodatkowo remont całego mieszkania. Tez się obawiałam ze z maluszkiem może być coś nie tak ale bardziej się bałam ze mi się coś w trakcie ciąży przydarzy ale na szczęście było dobrze, maluszek ok, tyle ze dał popalić od samego początku 😉
    W którym tygodniu jesteś?

    Kinga myśle ze to dobre podejscie, w sumie po co gadac o tym lepiej robić 😂. Mój w zasadzie mnie nie wypytywał ale widać było po mnie kiedy były dni płodne jak się czaiłam jak lis 🤣🤣🤣
    Kinga a może coś jest na rzeczy?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za nami godzina wycia Oli. Ja juz plakalam razem z nia bo nie wiedzialam jak jej pomoc i co jej jest, juz myslalam gdzie dzwonic czy jechac po pomoc, no ryk, wyginanie sie, nic nie pomagalo. Do tego wydawala sie byc glodna ale butli zassac nue chciala, jeszcze wiekszy placz, troszke bulki jej wcisnelam bo jadla. Dalam czopka. Dopiero po 20 min.jej cialko przestalo sie prezyc i spinac, zluzowala, wcisnelam butelke i w koncu zasnela. Rece mi opadaja, sama jestem flak. Obstawiam zęby. Ja tam nic nie widze ale czuje ostre na górze. Bo jak nie zęby to nie wiem co, ostatnio jest źle, dzis 3 razy placz, za pierwszym wyszlam na spacer i przeszlo, po kapieli troche ale jakos stlamsilam a teraz dramat. I martwie się bo malo je, o mleku nie wspomne. A jakby bylo malo to starsza spi ze mną i przy takim placzu nie sposob spac i wstawala i tez plakala ze chce spac a nie moze. Sciagam mleko bo musialam przerwac i nie wiem czy będę miala sile sie umyc. Na oczy juz nie widze. No i nie wiadomo co bedzie w nocy

    Ile mozna przeciwbolowych maksymalnie podawac, chodzi o paracetamol? Bezpiecznie bedzie wg.ulotki czy lepiej mniej?
    Przy starszej to wyrzucilam przeterminowane czopki a tu drugie opakowanie musze otworzyc. Nie bylo, nie bylo zębów a teraz beda koncerty i bol.

  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 4 października 2020, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    „A” z leczeniem zębów nie pomoge ale stresu w ciąży miałam bardzo dużo, zły czas z mężem i dodatkowo remont całego mieszkania. Tez się obawiałam ze z maluszkiem może być coś nie tak ale bardziej się bałam ze mi się coś w trakcie ciąży przydarzy ale na szczęście było dobrze, maluszek ok, tyle ze dał popalić od samego początku 😉
    W którym tygodniu jesteś?

    Na razie podejrzenie. Jeśli jestem to 3 tydzień. 8 dni do miesiączki.

    Bardzo się cieszę, że z Twoim Maleństwem wszystko w porządku!
    Czytałam, że jeśli chodzi o stres, to może wywołać wcześniej poród albo obniżyć masę urodzeniową dziecka, ale że nie wpływa na wady czy poronienie. Jednak czasem pojawia się niepewność...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 02:20

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 4 października 2020, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Za nami godzina wycia Oli. Ja juz plakalam razem z nia bo nie wiedzialam jak jej pomoc i co jej jest, juz myslalam gdzie dzwonic czy jechac po pomoc, no ryk, wyginanie sie, nic nie pomagalo. Do tego wydawala sie byc glodna ale butli zassac nue chciala, jeszcze wiekszy placz, troszke bulki jej wcisnelam bo jadla. Dalam czopka. Dopiero po 20 min.jej cialko przestalo sie prezyc i spinac, zluzowala, wcisnelam butelke i w koncu zasnela. Rece mi opadaja, sama jestem flak. Obstawiam zęby. Ja tam nic nie widze ale czuje ostre na górze. Bo jak nie zęby to nie wiem co, ostatnio jest źle, dzis 3 razy placz, za pierwszym wyszlam na spacer i przeszlo, po kapieli troche ale jakos stlamsilam a teraz dramat. I martwie się bo malo je, o mleku nie wspomne. A jakby bylo malo to starsza spi ze mną i przy takim placzu nie sposob spac i wstawala i tez plakala ze chce spac a nie moze. Sciagam mleko bo musialam przerwac i nie wiem czy będę miala sile sie umyc. Na oczy juz nie widze. No i nie wiadomo co bedzie w nocy

    Ile mozna przeciwbolowych maksymalnie podawac, chodzi o paracetamol? Bezpiecznie bedzie wg.ulotki czy lepiej mniej?
    Przy starszej to wyrzucilam przeterminowane czopki a tu drugie opakowanie musze otworzyc. Nie bylo, nie bylo zębów a teraz beda koncerty i bol.


    Trzymaj się dzielnie!!! Pamietaj, że kiedyś to wszystko minie! Obserwuj dzieciątko i jeśli będzie potrzebna dawka, jaka zalecają w ulotce to tyle podaj a jeśli przerwy będą dłuższe to dobrze
    Powodzenia

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 4 października 2020, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za rady, ja krwiaczka żadnego nie mam, boli dość mocno, czasem bardziej, że ciężko chodzić, nospę biorę jak już jest kryzys, a tak to dupka i magnez. Mam nadzieję, że to od rozciągania itp. No nic, zobaczymy jak to będzie.
    Edit: gin mi odpisała, że mogę zwiększyć magnez do 4x1 lub 3x2 lub Magne b6 forte 2x1. no-spa 3x1. 😉


    aLunia ale cały wyszedł ten kleszcz? Jak za długo nie siedział i nic się z tym miejscem na ciele nie dzieje to raczej byłabym spokojna.

    Iza paracetamol wg ulotki, ale możesz zamiennie z Nurofenem i wtedy pomiędzy paracetamolem a ibuprofenem nie trzeba zachować przerw godzinowych.

    A z leczeniem kanałowym to nie wiem, sama nie miałam, ale znam wiele dziewczyn, które miały w ciąży znieczulenie i robione zęby. A i znam też takie, które się stresowały, a wszystko jest ok.

    Kinga myślałam, że Ty szybciej do testowania 😉 któraś jeszcze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 08:42

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 4 października 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza najlepiej podac jak bedzie goraczka ibuprofen w syropie i paracetamol w czopku ,razem dzialaja lepiej. A na zabki jak dobrze pamietam zel camilia ,i duzo gryzakow😊
    Adelax chciala bym ...ale juz nie jeden pms mnie zmylil...chociaz piersi dzien i noc bola i jakies takie pelniejsze.Mowilam ze nie mysle o tym ale nie da sie nie myslec, chcialam tak jak inni odpuscic i wtedy zeby sie udalo. Chociaz powiem wam ze i tak jestem z siebie dumna, nie mierze temp..calkowicie to odpuscilam.I grzebanie w ci... zeby zbadac szyjke.. juz mi sie nie chce...

  • Nunakala Autorytet
    Postów: 631 506

    Wysłany: 4 października 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż to już się szykuje na dni płodne hehe on nie wierzy, ze się nie uda. Ja jak zwykle czarnowidztwo.

    Nie wiedziałam ze aż 4 tabsy. Dzięki!

    Laski a wy jesteście po cc czy SN? Bo ja po cc i w tym upatruje największy problem.

    Najbardziej boli mnie to ze przez te starania musiałam odstawić na sile synka z dnia na dzień. Trochę żłobek pomógł ale żal mi go;( wiem, ze można karmić i zająć ale jak nam się 3 razy nie udało to myślałam, ze to jest przyczyna

    Z leczeniem kanałowym noe pomogę. Ale w ciąży chodziłam do dentysty często i robiłam plomby bez znieczulenia :)

    Ja się mogę nazwać mistrzem stresu. Bardzo się denerwowałam w ciąży czy wszystko ok bo nie robiłam testu pappa bo lekarz nie widział wskazań. A sama trochę zagapiłam tydzień s którym należy wykonać. W 3 usg lekarz dopatrzył się izolowanego ogniska w serduszku, co dawniej było markerem was gen i myślałam ze oszaleje. Przepłakałam 2 tyg. Mały zdrowy jak rydz. Tzn był bo teraz miesiąc katar go meczy bo poszedł do żłobka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 08:32

    8.2019 👦
    10 cs o rodzeństwo🛑 i 3 mc-ch
    Niespodziewanie ⏸ 17.06
    ❤️7.07

    11.08 będzie 👧 test panorama 👌

    34bw43r8hka2lxc7.png
  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 4 października 2020, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nunakala ja mialam cc..7 lat temu...i od tamtej pory zadnej wpadki ani planowanej ciazy nie bylo.dopiero w tym roku mialam Hsg i okazaly sie zapchane jajowody ,miewalam tez zapalenia przydatkow a od tego tez ponoc robia sie zrosty.
    A co do zebow ,to kolezanka ktora jest w 5 miesiacu ciazy teraz ma wyrywane zeby i robiona koronke...wiec jakby to bylo niebezpieczne to lekarz by sie tego nie podjal.sama bylam zdziwiona czemu teraz robi a nie poczeka do porodu, ale jej corka wybila jej ponoc 1nki gorne.

    Nunakala lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Placze razem z Olą. Jak tylko jest spiaca to jest wycie na calego. Nic nie pomaga. A kilka dni temu polozenie spac to byla bajka. Az ja jestem tym roztrzesiona. A to dopiero od 4 dni tak jest.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 4 października 2020, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza obstawiam ząbki, ale wiadomo, że różnie może być...nie wiem co Ci doradzić nawet. Mam nadzieję, że niedługo malutkiej przejdzie i że to nic poważnego

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze byc silna dla Oli a ja fizycznie nie mam juz sily, psychika tez mi siada bo boje się kazdego jej placzu. A moj wyglad-dno totalne.

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 4 października 2020, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax niee, dopiero później doczytałam że niby można. Mąż go spalił 😅
    Mother no właśnie czytałam także mam nadzieję, że nic się nie stanie. On nie zdążył się opić po porównywałam zdjęcia i tak cały wyszedł naszczęście.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 4 października 2020, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a może boli ja np brzuszek ? Kupki są w porzadku? Nie zjadła czegoś nowego? Dawałas jej coś na zęby?

    Nunakala ja po Cc, 3 lata się staraliśmy ale nie sadze żeby to był główny problem

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 4 października 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza maksymalnie na dobę można podać paracetamolu łącznie 60mg/kg masy ciała. Trzeba przeliczyć taka jednorazowa dawkę, żeby była dostosowana do masy ciała dziecka (max 15mg/kg) bo te tabelki na opakowaniach podają widełki, ale jak dziecko jest na granicy górnej to dawka może być za mała i też nie pomoże dostatecznie albo na króciutko. Podawanie na przemian z ibuprofenem jak najbardziej wskazane, wtedy się nie przedawkuje paracetamolu. Mam nadzieję, że to faktycznie od ząbków biedna Ola tak cierpi 😔 A gorączki nie ma? Może badanie moczu zrobić jakby nie przechodziło, bo chyba nie zawsze zakażenie przebiega z podwyższoną temperaturą jak dobrze kojarzę 🤔

    Adelax "przyczajony lis" - oj tak uśmiałam sie, bo też czasami tak pewnie wyglądam 😂 A z zębami synka współczuję, właśnie kto widział gryźć pierś, która cię karmi 🤪.

    aLunia jedyne co że tabsy możemy połknąć w każdym nastroju (inna sprawa jaki nastrój po nich czasami i dolegliwości;)) a do męskiego czynnika jednak stan psychiczny jest ważny, nie da się czasem na zawołanie doprowadzić wszystko do końca, no i co poradzić 🤷🏼‍♀️😅
    Dokładnie, nie zrozumie ten co nie przechodził tego samego, sama jeszcze dwa lata temu nie rozumiałabym siebie samej z dzisiaj 😆

    Kinga jak nie mówiłam, to miał pretensje, że on by wołał wiedzieć, faktycznie wtedy się spinał nawet jak zmęczony czy coś. Ale ostatnio przestało się sprawdzać, no za długo to wszystko trwa, czas nie działa na naszą korzyść 🤦🏼‍♀️

    A. co do rentgena to jak jest izolacja to promienie nie przejdą, zęby to punktowo, inaczej jakby mieli robić zdjęcie np. klatki piersiowej. Na pewno chore zęby też nie działają korzystnie na organizm, więc trzeba chyba zdać się na zaufanego dentystę, żeby wybrać mniejsze zło 🤷🏼‍♀️

    aLunia kiedyś czytałam że kleszcz musi być wbity co najmniej kilkanaście godzin, żeby coś przenieść. Więc skoro się nie zdążył napić ani nie był rozwalony przy wyciąganiu to będzie dobrze 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2020, 12:36

    AdelaX lubi tę wiadomość

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 4 października 2020, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. ja leczyłam w ciąży zeby. W grudniu to byłam co tydzień.. a to był wtedy 6 miesiac i co tydzien miałam znieczulenie. Też kanałowe miałam mieć ale wtedy dentystka mi jakby "zaleczyla" zęba i po ciąży miałyśmy go dokończyć nie chciała robić RTG jeżeli nie było aż takiej pilnej sprawy

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smaruje Oli dziasla Dentinoxem 2-3 razy dziennie, w kryzysowych sytuacjach paracetamol, goraczki nie ma, kupy "normalne" adekwatne do tego co zjadla. A je duzo wlacznie z pomidorami i truskawkami. Ale podejrzewam jakas alergie, martwie sie ze na mleko krowie bo Ola ma zmiany na wzgorku lonowym, delikatna plame na posladku i czasami pod kolanami, ktorych nie potrafie wyleczyc, raz są zaognione, raz ladne blade ale są a wyszly 2 dni po serku wiejskim. Tylko jest pytanie czy jsk byla tylko na piersi a ja jadlam nabial bez ograniczen to mozliwe ze u Oli nic nie wychodzilo na skorze?
    Dzisiaj zalapalam takiego dola jak wielki kanion w USA, do tego jestem bardzo zmeczona i spac mi sie chce. ciagle mysle co jest dziecku i jak pomóc. I mysle czy nie zadzwonic do byłej dr alergolog i chociaz na jakas wizyte prywatna nawet do domu nie jechac. Bo ta nasza pediatra to ... hmmm. Wiecie jsk to jest - intuicja. A jak okaże sie ze to alergia na bmk to Ola nie bedzie misla co jesc, przeciez ona nie zaakceptuje jakis tam mieszanek na alergie, cud ze bebiko weszlo. I co ja wtedy zrobie? Laktacje rozkręcac na nowo?

  • Kinga2020 Ekspertka
    Postów: 550 71

    Wysłany: 4 października 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cos mam przeczucia ze tym razem to bedzie to.
    Niewiem jak przetrwam do 12go ..napewno zatestuje w nastepny weekend...a znajac siebie to nawet do weekendu nie wytrzymam. Co przemawia za tym ze moge byc? Bol glowy,zmeczenie ,suchosc w ustach, dziwne uczucie w brzuchu ,jakbym miala wiercone ,i te piersi . I podkusilo mnie sprawdzenie szyjki..wydzielina jak balsam do ciala. Oj zebym tym razem sie nie mylila . Po kim brzuszek moge zaklepac? Podzielcie sie pozytywnymi fluidami.
    Ps. Wiera trzymam za ciebie kciuki

‹‹ 2231 2232 2233 2234 2235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ