X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśkowa jejku biedni jesteście z tymi chorobami. Wracajcie szybko do zdrowia 🤗 mnie też coś znowu gardło zaczyna boleć i nie wiem skąd to się bierze.
    Nie straszcie tym, że ten czas tak leci 😱 ja nawet tych zdjęć nie wywołałam jeszcze, ba! Nawet nie przejrzałam, które wywołać 🤣

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszcak super bardzo ladny przyrost!

    Misjowa a to sie rozchorowala Hania aby jej szybko przeszlo klto moze terak konktetnie lekuli zadzialaja.

    Oj Mysza to krew dosc powazna sprawa bardzo sie ciesze ze tak do tego podchodzisz az sama jestm skad tak czy pocovidowe? Ale jak juz tak Cie przebadaja to wszystko sie wyjasni.

    Mother to prawda niedlugo porodowka kiedy to minelo.

    Adelax jak soebie radzisz w pracy?

    Emrica jak sie czujecie?

    A ja nachetniej spakowalabym sie i pojechala jak najdalej stad.....
    Potrzebuje takiego restartu... jezeli sily na to pozwola to moze jakis wieczor z mezem moze glowa odetchnie troche.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Adele27 Autorytet
    Postów: 5986 1512

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelax ja już nie wracam do swojej pracy. Nie chce. Czeka mnie szukanie nowej.. miałam jeszcze przez wakacje z dziećmi posiedzieć i dac małego od września do żłobka ale zastanawiamy się z mężem czy nie dać go jeszcze później.. przez ten covid i te różne historie w żłobkach.. mamy wątpliwości.. co z nim zrobimy jak zacznie chorować albo będzie miał katar i zadzwonią,że mamy zabierać dziecko. Nie mam rodziców którzy by pomogli.. mąż za bardzo nie będzie mógł teraz chodzić na L4 a ja w jakieś nowej pracy tym bardziej. No więc mamy dużą rozkminke 🤷 a z pewnoscia będzie 2tyg chorował i 2tyg w domu jak nie lepiej.. a za czesne będę musiała płacić 750zl mimo,że nie będzie chodził bo do prywatnego ma iść więc to troche będzie bolało 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 09:33

    Syn 10.2011 ♥️
    Starania od luty 2016
    25.07.19 - II kreski ♥️
    (wakacje+lametta :))

    mhsv2n0as8v3ms2c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza nie starczy ci juz tego niedobrego? Zdrowia ci zycze.

    Miskowa szkoda dziecka. Mialam nadzieje ze jak dostala leki to juz teraz bedzie tylko lepiej.

    Mother rzeczywiście to juz 34 tc. To jyz tuż tuż.

    Nadzieja ja tez czasami mam taki czas ze mam ochote to wszystki pie... i uciec.

    A ja sie wczoraj przestraszylam ze i Ola bedzie chora. Oko fioletowe, lzawiace, glutki z nosa. Ale dzis ok i obstawiam ze to oko i katar to od masci- w poniedzialek i wczoraj posmarowalam jej tą blizne na policzku i wczoraj to roztarla i pewnie dostalo sie do oka albo wogole ma uczuleniena tą masc.

    Podobno taki ziab na dworze. Az mąż wrócił z pola sie ugrzac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 09:40

  • aLunia Autorytet
    Postów: 4139 2235

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak piękny przyrost, ❤

    Adelax a ty jak sobie radzisz?

    Miskowa kurde długo nie mozecie wyjsc z choroby. Oby teraz juz z górki było, duzo zdrówka.

    Nadzieja zdrowia dla rodziców 😕

    Mysza dobrze, ze działasz i nie olewasz tego. Mam nadzieje, ze to nic poważnego ✊

    Mother no przesada jak zleciało, sama sie nie mogę doczekać Twojego synka❤

    Ja to juz bardzo chcę do pracy, chyba sie wypaliłam jako matka. Cały czas sie uczę ale jest mega ciężko przy dzieciakach. Gdzies tam mi smutno czy nie wiem jak to nazwać, ze mam jakas szanse a znow kłody pod nogi i to brzmi strasznie ale właśnie, ze dzieci sa w domu. Mam zapał, energię ale nie wyrabiam juz żeby do 1 siedzieć.

    3i49df9hy6z4ginm.png

    ex2bdf9h3wcvr2ut.png

    zrz6i09kya2w4ixc.png
    22.12.2016r (11 tydzień-poronienie zatrzymane)
    10 cs- udało się
    Hormony ok, podwyższone tsh- letrox 4x100 i 3x75
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2738

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie to juz sie lekarze smieja i mowia ze co jak co, ale takie objawy to tylko dla mnie sa zarezerwowane, ze az smutno patrzec, ze ciagle cos mnie sie czepia. Po prostu mam pecha w zyciu 🤣🙈

    Moja corka tez kicha juz z tydzien, mnie to gardlo rozlozylo na swieta, od wczoraj maz cos gorzej sie czuje i tak ciagle cos. Ta pogoda taka co chwile inna, slonce przygrzeje to zaraz cieplo, latwo sie zgrzac, na drugi dzien snieg pada 🤷‍♀️

    A no i mam pytanie, co dla malego czlowieka na zapalenie pecherza ? Tak mi sie wydaje ze to bedzie to bo mala ma typowe objawy. Dzis juz nie dam rady do lekarza z nia isc bo niedlugo jedziemy do gina 50km i nie zdaze. Moze w aptece bez recepty cos znajde ?

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza jest zurawit junior w syropie.
    I nie wiem czy dobrze podpowiem ale jak z zewnątrz piecze to moze clotrimazolum? Dopytaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 14:17

  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza na szybko z pracy napiszę - bez recepty można kupić syrop z żurawiny - Urinal junior, Żurawit junior. Ewentualnie vit. C czysta w kroplach lub w proszku. Ja swojemu właśnie w proszku dla dzieci dawałam dwa razy dziennie jak coś zgłaszał i przechodziło. Jak będzie jakaś poważniejsza sprawa to lekarz może zlecić furaginę w syropie :)
    Trzymam kciuki, żeby wszystkie dolegliwości w końcu przestały się "przyklejać" do Was, a lekarze żeby dobrali Ci jakaś skuteczna terapię i postawili na nogi. Po covidzie faktycznie coraz więcej czytam o długoterminowych zaburzeniach, może faktycznie ma to związek, może coś z układem krzepnięcia daje taki objaw rano.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 14:17

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem totalnie zrezygnowana. Az sie poplakalam. Chce wykorzystac nowy sprzet a uwazam ze jest do d... mimo swojej mocy,
    I super opinii, chcialam sobie pomoc to mialam wiecej roboty i w efekcie wszystko się spietrzlo, dziecko plakalo, obiadu nie bylo (mąż jak przyszedl to nie mial co jesc), kuchnia jak po wybuchu bomby bo jeszcze Ola z nudow oprozniala szafki. Taki to rewelacyjny robot planetarny ktory ledwo ciagnie przy byle cieście drożdżowym. I wiecie czego mi najbardziej szkoda- męża. Bo chcial mi zrobic fajny prezent a ja taka niezadowolona. A tak sie ucieszylam z niego. I nie wiem co mi teraz jest bo nawet teraz placze, sama nie wiem czego.

  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję, że szybko wyjdziecie z tych wszystkich chorób. Dodatkowo właśnie ta pogoda taka do dupki, bo raz ciepło, raz zimno i potem właśnie infekcje. Sama widzę po sobie, dziś mam gile i gardło smyra...

    Iza nie dziwię się, że Ci smutno, oczekiwałaś, szczególnie po przeczytaniu pozytywnych opinii czegoś innego. Oddać już nie oddasz, bo używany... Może jeszcze uda Ci się rozpracować go jakoś, albo napisz do tej firmy, może coś podpowiedzą co możesz jeszcze zrobić 🤷 ja nie mam takiego robota, więc nie pomogę. A na szafki i szuflady może kup takie zabezpieczenia,żeby mała Ci nie otwierała. Chyba, że już na takim etapie jest, że i to rozpracuje.

    Ja mam rozkminę czy nie dać małego od pn do przedszkola...🤷 On się nudzi w domu, ale od niego z grupy tylko jedna dziewczynka chodzi. Sama nie wiem, muszę do jutra do 15 dać znać, a jest u dziadków, więc nawet ciężko mi z nim coś ustalić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2021, 15:27

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze ze to niemiecki sprzet z brakiem dokladnej instrukcji, kilka wydrukowanych kartek i tyle. A opinie ma bardzo dobre. Gosciu chce tym robic 3 kg maki na raz a ja przy 0,5kg uwazam ze juz mu ciezko. Moze naprawde ja się nie znam i cykam się zeby nie zepsuć sprzetu?

    U nas wali śnieg. Swiata nie widac
    I tak na zmianę snieg-slonce-snieg-slonce. Wez sie czlowieku dobrze czuj.

    Mother slyszalas ze przedluzyli obostdzenia do 18 kwietnia? To masz nad czym sie zastanawiac jak twoj syn lubi chodzic do przedszkola.

    Ide pocwiczyc bo z tego wszystkiego bol mi wlazl pod lopatke. A, osiagnelam wczoraj swoj maly cel- jestem w stanie dotknac palcami stop podlogi za glowa lezac na plecach. A miesiąc temu bylo to wrecz tylko marzeniem.

  • AdelaX Autorytet
    Postów: 2633 886

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziekuje ze pytacie. Nie pisze bo co będę się żalić. No łatwo nie jest. Dzis pracowałam z małym no i srednio. Jak klient zadzwonił to darł się do okna to przeprosiłam ale nic nie skomentował. Najgorsze jest to ze ja się z tym bardzo złe czuje. Klient w dzisiejszych czasach może i rozumie (pewnie zalezy który) ale ja psychicznie sobie z tym nie radzę. Mam mase telefonów do wykonania, czekam aż zasnie a on co chwile się budzi i muszę iść uśpić. Czuje się jakby niespełniona zawodowo bo nie robię wszystkiego tak jak powinnam Eh.. ale staram się pracować do 14 najpóźniej do 15. 2 razy w tyg przychodzi opiekunka ale jak sobie to przelicze wraz z opłata za żłobek to masakra. Tak wiec Adele Twoje obawy są w pełni zrozumiałe. Ja tez nie mam pomocy. I jeszcze ten tydzień dłużej. Martwiłam sie co będzie jak będą choroby ale zamknięcia nie przewidziałam. Ale .. dość narzekania, ostatnio pomyslalam ze gdyby nie praca zdalna to musiałabym siedzieć na zasiłku

    Iza przykro mi ze robot zawiódł, może poszukaj gdzieś na grupach na Facebooku może ktoś coś doradzi. U nas tez śnieżyca, brzydko jak nie wiem brrr

    Mother jak masz opiekę do synka to może się wstrzymaj, bo będzie trochę nudno. A na zbiorowki pewnie nie puszczają ?

    3 lata starań o drugie maleństwo.

    ff3d524ac7.png 5e5a2fd12f.png
  • Wiera Autorytet
    Postów: 1068 410

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwilke mam dłuższą to postaram się nadrobić 😁

    Mother u nas w zeszłym tygodniu też był na całe przedszkole tylko mój syn i jeden chłopiec. Tyle dobrego, że mogli brać swoje zabawki z domu i głównie bawili się autkami. W tym tygodniu jest już łącznie szóstka dzieci, trzy dziewczynki i trzech chłopców. Uniedogodnieniem jest to, że nie ma wyżywienia i muszę mu pakować żarcie w pojemniki. W przyszłym tygodniu negocjuje urlop w pracy, może uda się zostać z nim w domu, odpoczęłabym od tego pakowania i zastanawiania się czy zje czy nie zapomni ;) Mimo wszystko dla nas te dyżury to wybawienie.😬

    Nadzieja oj nagromadziło się faktycznie u Ciebie wszystkiego 😔 Zdrówka dla rodziców, oby szybko doszli do siebie. Stres w domu, stres w pracy, ech, współczuję 😔

    Iza rozumiem rozczarowanie, człowiek nastawi się na większy komfort, a okazuje się że "w realu" jest inaczej. Może faktycznie gdzieś w necie poszukać osób z tym samym sprzętem, ja takiego robota nie mam to ciężko mi coś podpowiedzieć..

    Adelax samych wyrozumiałych klientów w takim razie, praca zdalna z kontaktem bezpośrednim z ludźmi i malutkie dziecko, to ogromne wyzwanie... 😳 Jest nadzieja, że niedługo otworzą placówki, a z drugiej strony dobrze, że takie wahania pogodowe spędza pod opieką w domu, akurat się wzmocni przed żłobkiem :) Są jakieś plusy 😅

    aLunia to prawda, że w domu się dostaje czasem takiego poczucia beznadziei, pamiętam że swego czasu chodziłam do pracy bardziej odpocząć 😅 A każdy organizm ma swój kres wytrzymałości, nie dziwię się że brakuje Ci sił na wszystko, bo maluchy są mega absorbujące. Ale Młody zaraz podrośnie, córki też coraz starsze i już będzie z górki, tego życzę 😘 A szanse zawodowe jak nadal będziesz mieć tyle zapału na pewno pojawią się jeszcze nie raz i kto wie może lepsze niż teraz 😁

    Piszczak też gratuluję, przyrost super, tylko się cieszyć 🥰 spokojnej i nudnej ciąży życzę ☺️

    A ja sobie ze spokojem czekam na @, od szczepienia był celibat w okolicach owu, jak mam nadzieję szczęśliwie się zaszczepię drugi raz to wracam do tematu 😎 Nawet nie będę smutna jak przyjdzie, pierwszy raz od mega dawna 😆
    Mężowi namieszał w głowie inny gin, który uważa że laparoskopia to ostateczność, że pełna diagnostyka nieinwazyjna najpierw.. I mąż już mówi, że może jednak spróbować drugiego IUI w maju... I już sama się zakręciłam i nie wiem czy się decydować na te laparoskopię czy jeszcze "grzebać" w innych badaniach 🙄 Może pójdę w jeszcze do gina mojego i zapytam czy jego zdaniem coś jeszcze badać przed laparo.🤷🏼‍♀️

    9f7jgu9r4mx0xbls.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to Wiera nadrobilas. Pewnie zapytaj gin jak widzi dalsze leczenie ale skoro maz ma checi(a to dla mezczyzn dodatkowa robota😉) i masz srodki to czemu nie sprobowac IUI.

    Dziewczyny czytajac was i moja sytuacje ogolnie w dzisiejszych czasach jak jest brak opieki przedszkola i zlobki ciezko to wszystko pogodzic pracowac i wychowywac. A i jeszcze jedno mimo wysztko kobiety sa bardzo zaradne probuja wszsytko pogodzic obowiazki w domu praca i dzieci kazda z nas to bohaterka.

    Adelax to milo ze ktos z drugiej strony potrafi to zrozumiec.

    Mother zdrowka. A jak synkowi jest dobrze u dziadkow to moze jakos pogodzisz w następnym tyg troche z Toba i z nimi. Mam nadzieję ze noebawem otworza przedszkola.

    Iza a masz instrukcje po polsku nie masz tak przykladowych ciast i jakie predkosci ustawic i jakie mieszadla zalozyc?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam was ze macie kiedy pisac. Ja zwatpilam bo masz zlapal korzonki a juz powoli wszystko wynosimy :/ wiec musze sporo ja tego robić. Ale plytki dzis dźwigał, oby gorzej nie było.
    Dziewczyny jakiej formy polecacie piekarnik do zabudowy, zmywarkę i mikrofale?

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    Podziwiam was ze macie kiedy pisac. Ja zwatpilam bo masz zlapal korzonki a juz powoli wszystko wynosimy :/ wiec musze sporo ja tego robić. Ale plytki dzis dźwigał, oby gorzej nie było.
    Dziewczyny jakiej formy polecacie piekarnik do zabudowy, zmywarkę i mikrofale?

    Ewi wspolczuje mezowi korzonkow. Mowia ze to to samo co rwa kulszowa (tylko inna nazwa), mowia zeby schladzac a nie rozgrzewac (bo to stan zapalny i trzeba traktowac jak podczas gorączki) i mowia zeby cwiczyc ale ja sie nie odwazylam podczas ostrego stanu.
    Ja ze sprzetu nic nie polecam bo ja mam pecha do takich rzeczy (czytaj zmywarka albo robot planetarny 😭). Moze z drugiej strony sprzet mam dobry tylko ja mam za duze wymagania co do niego 🤔. Ale dziewczyny na pewno coś dobrego poleca.

  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2851 2738

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wracam od gina i lzy same mi leca... juz mam wszystkiego dosc. Mam ogromna endometrioze, ze zmianami na jajnikach po 7 cm. Lekarka w szoku byla jak to wyglada, ze ja funkcjonuje. Obraz usg i objawy i wszystko jasne. Dostalam leki, mam brac 3 miesiace, potem kontrola jak bedzie bez zmian to laparoskopia. Kiedy te moje dramaty sie skoncza 😭

    🐭 27
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 7 kwietnia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mysza to bardzo dobrze ze bylas u gin a masz obite i bolesne te @ a wczesniej u gin nic nie wskazywala na endometroize?
    Wiesz nie wiem na ile to Cie pocieszy ale znajoma ja tez miala po braniu lekow i unormowaniu zaszszla w 1 cyklu.
    Duzo na Ciebie spada ostatnio za duzo. 🤗

    Ewi jak zakupijesz nowy sprzet to moze pomysl o piekarniku parowy potrowy sa przepysznne i lekkie.
    Zmywarka z szuflada na sztućce ja lubie.

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • mother84 Autorytet
    Postów: 5104 1808

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 04:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tak bardzo mi przykro, że tyle na Ciebie ostatnio spada i teraz jeszcze to... Endometrioza to cholerstwo, ale dobrze, że masz już postawioną diagnozę, oby te leki pomogły. Trzymaj się i staraj się być dobrej myśli, choć wiem, że łatwo nie jest.

    Ewi ja piekarnik mam Mastercook i nie polecę, zmywarkę Bosch i tutaj polecam, a mikrofalę to też muszę wymienić, bo mamy taką starą Alaskę jeszcze. Z remontem współczuję, sama ostatnio przez to przechodziłam, więc łączę się w bólu

    Wiera jak macie kasę to może warto jeszcze spróbować iui. Myślę, że to dobry pomysł by zapytać jeszcze gina co myśli i jakie badania jeszcze warto zrobić 😉 teraz macie na to czas i oby potem szybko zaskoczyło ✊

    A mnie gardło boli, że spać nie mogę 😒

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2021, 09:44

    zem33e5egd6wxyy8.png

    atdci09kiuqldke7.png

    Po 6 cs I ciąża (synek 2014 r.)
    Starania o drugie dziecko od maja 2017 roku
    II ciąża 10tc/8tc [*] (20.11.2018)
    cb [*] - grudzień 2019
    mąż: teratozoospermia, ŻPN - styczeń 2020 operacja i po niej poprawa w badaniach nasienia
    Ja: Hashimoto i mutacje: MTHFR C677T i A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) homozygota
    08.09.2020 test ciążowy +
    29.09.2020 ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2021, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza tez uwazam ze to za duzo jak na jednego czlowieka. Ale tak sobie myslalam (bo tez spac nie moglam) ze skoro endometrioza to wędrujące endonetrium to moze to plucie krwia tez ma z tym zwiazek? No nie wiem, lekarzem nie jestem ale moze warto zadac komus takie glupie pytanie.

    A ja nie moglam spac bo obudzilam sie o 3 u Zuzi, zerknelam w lusterko a tam pol bialka w oku zalane krwia. I szukalam w google co to i czy grozne, czy juz jechac na ip czy czekac do rana. Pisza ze zdaza sie i na ogol nie grozne chyba ze powtarza się czesto. Poprostu naczynko peklo. Wygladam jak wampir z tym okiem 😈

‹‹ 2516 2517 2518 2519 2520 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ