X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o drugiego maluszka
Odpowiedz

Starania o drugiego maluszka

Oceń ten wątek:
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 25 listopada 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak to się umeczycie. My po zinnacie mieliśmy biegunkę mimo podawania probiotyków i lekkiej diety .

    Zrobiłyśmy z Zuzia bombkę na konkurs i ona nie chce jej dać bo taka ładna 🙆

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 25 listopada 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza37 wrote:
    Piszczak to się umeczycie. My po zinnacie mieliśmy biegunkę mimo podawania probiotyków i lekkiej diety .

    Zrobiłyśmy z Zuzia bombkę na konkurs i ona nie chce jej dać bo taka ładna 🙆

    Hehe, musicie zrobić drugą 😉

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 25 listopada 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Hehe, musicie zrobić drugą 😉

    Taki jest plan tylko trzeba ledy kupić a teraz nigdzie nie jedziemy, odwołałam jutrzejsze zajęcia że względu na przeziębienie Zuzi, u nas w wiejskim sklepie nie ma.

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 29 listopada 2022, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No w końcu przyszła @, w 42 dc 🤪 znowu czeka mnie działanie "na ślepo". Kompletnie nie wiem czego się spodziewać w tym cyklu. Nie mam pojęcia kiedy będzie owulacja ... Chyba po @ będzie ♥️♥️♥️ co drugi dzień z nadzieją że się wstrzelimy 😝
    Powiem Wam, że od razu mi się dzisiaj humor poprawił. Niby @, ale przynajmniej można działać dalej, a nie czekać nie wiadomo na co 😁

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 29 listopada 2022, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril to dobrze że się zjawiła. Musisz się obserwować i może uda ci się wyłapać moment owulacji.

    A moja malutka kończy dzisiaj 3 latka. Kiedy to zleciało? Robię dziś skromne urodzinki dla nas i dla dziadków, tort już zrobiony. jeszcze muszę zaliczyć dzisiaj zebranie w szkole.

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 29 listopada 2022, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza to pracowity dzień dzisiaj masz! Wszystkiego najlepszego dla malutkiej 🥳

    Iza37 lubi tę wiadomość

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza Wszystkiego Najlepszego🎉
    Mój ma roczek 1 grudnia. Ale stwierdziłam, że imprezę zrobię dopiero w styczniu jak będzie msza roczkowa.
    Kurcze czasem się zastanawiam czy moja siostra to napewno moja siostra. Była ostatnio na łyżeczkowaniu, w końcu po 3 miesiącach krwawienia🤦‍♀️ poszła do lekarza i dostała skierowanie. Na usg nic nie widzieli. Woec mam nadzieję, że zaczyna się już wszystko sypac u niej przez otyłość, to może w końcu się weźmie za siebie.

    Iza37 lubi tę wiadomość

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 29 listopada 2022, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za życzenia w imieniu córci.

    Zrobiłam w domu ile mogłam i pojechałam na zebranie do szkoły z którego musiałam się urwać bo mocno się przeciagalo. A jak wróciłam to kto robił w kuchni-moj mąż. Teściowa przed tv. Zawsze tak pomaga. Ale mniejsza o to. Przyjechali moi rodzice, Ola bardzo ucieszyła się z prezentu, nawet do dziadka poszła na ręce jak ostatnio od niego stroniła, no i nie mogła doczekać się na torta a jak w końcu go przyniosłam, odśpiewaliśmy "sto lat" to ona albo się zawstydziła albo nie wiem co bo tak wtuliła się w tatusia że zasnęła. No i po imprezie, tzn. jej obecności bo my siedzieliśmy dlugo. Aż mi jej szkoda bo tak czekała na tego wymarzonego zielonego torta a nawet świeczki nie zdmuchnęła.

  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 30 listopada 2022, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj biedna mała 😔

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2022, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam małego ze żłobka, poszedł spać i wstał z prawie 39 stopniami gorączki 😭😭😭

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 30 listopada 2022, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak wrote:
    Odebrałam małego ze żłobka, poszedł spać i wstał z prawie 39 stopniami gorączki 😭😭😭

    Bidulek znowu chory 😔.

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 30 listopada 2022, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiril wrote:
    Oj biedna mała 😔

    Co się odwlecze to nie uciecze. Dzisiaj było dmuchanie świeczki na skrawku torta i jego degustacja przez Olę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2022, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam konsuilta je online i dostałam w końcu skierowanie na badania. Będzie w końcu pewność czy to wirus non stop czy infekcja związana z ząbkowaniem

  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 30 listopada 2022, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak to dobrze że dostałaś skierowanie na badania. Będzie wszystko jasne.

    No moja teściowa tej jesieni nieźle się zaniedbała. Od 2 miesięcy mówiliśmy żeby poszła do lekarza to się z nas śmiała. W końcu poszła i to z czym innym a wyszła z gabinetu ze skierowaniem na RTG płuc i co się dziś okazalo-ma zapalenie oskrzeli. Tamta infekcja nie wyleczona, wlokła się bardzo długo, co chwilę coś nowego a teraz od razu poszło na oskrzela. I co, źle jej mówiliśmy żeby poszła do lekarza, żeby w końcu się doleczyla a nie tylko lek przeciwwirusowy przez 3 dni, Amol i czosnek.

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2876 1190

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Wszystkiego najlepszego dla Oli i dla Kamilka 🎉🎉🎉🎉 niech zdrowo rosną, te dzieciutki nasze 😉

    No powiem Wam chwile mnie nie było. Bo u nas też z znowu kaszel i katar... I moja mama znowu przyjeżdża 🤣 juz nie wiem czy się śmiać czy płakać. .

    Tiril, no to w sumie dobra wiadomość. Wiesz możesz testy owulacyjne robić 😉 ale to też takie strzelanie na ślepo. U nas ciekawe czy na mikołaja pod poduszkę dwie kreski przyjdą 😉 tydzień od domniemanej owulacji i ❤️ i powiem Wam, że jak nigdy dotąd nie pocilam się, w sensie bez zapachowo. Tak teraz mam taki zapach potu, że po pół dnia musze zmienić bluzkę... Może to jakis znak 🤔

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
  • Tiril Autorytet
    Postów: 790 349

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka oby to był znak! Trzymam kciuki za Twoje || kreski ✊✊

    Piszczak może w końcu będziesz wiedzieć co się dzieje. Dużo zdrowia dla małego 🍀

    12.2021 - córeczka
    02.2024 - synek
  • Iza37 Ekspertka
    Postów: 1191 60

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszczak sto lat dla synka i dużo zdrówka 🎉🎂

    Ja zrobiłam teraz urodzinki bo miały być w święta ale moja mama tuż przed świętami idzie do szpitala i powiedziała że nawet jak na święta wróci do domu to będzie chciała odpocząć. A zależało mi na jej obecności. No i my też do moich rodziców nie pojedziemy w święta żeby nie robić im kłopotu i hałasu.

    martwię żebyśmy nic od teściowej nie złapali, jak na przekór Ola teraz tylko z nią siedzi, nawet jak teściowa nie chce. Weź zabron dziecku.

  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 2384 2371

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropka trzymam za Was kciuki i życzę Ci, żeby Mikołaj Wam w grudniu przyniósł 2 kreski na teście i małego człowieka pod sercem ❤️

    A ja umówiłam się na usg 3 trymestru na po świętach! Szok jak to leci :O

    🤰06.07.2022 bhcg 1471
    🤰30.06.2022 bhcg 73,58
    🤰28.06.2022 II kreski
    👧02.2021 córeczka
    😢 03.2020 poronienie zatrzymane - 8 tydz. ciąży

    Hashimoto
    Hiperprolaktynemia przed pierwszą ciążą potem prolaktyna ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i crp wyszło 16, w morfologii leukocyty podwyższone, a w moczu lekkie odwodnienie. Jutro do lekarza. Ciekawe co tym razem dostaniemy
    Gorączka po drzemkach 39stopni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2022, 20:59

  • Kropka6 Autorytet
    Postów: 2876 1190

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja rano pisałam, że mam nadzieję 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ no to już nie mam ... Bo w 24 dni przyszła @.. nie rozkminaima mojego organizmu. Chyba czas odwiedzić lekarza. Bo coś jest nie tak.

    W ogóle mamy podejrzenie bostonki, bo mala nie chciała jeść. 37.1 marudna, katar kaszel, ale pokazuje na buzię. Zagladam a tam całą buzia w takich małych krosteczkach. I jutro do lekarza pędzimy. Ale na całym ciele tez ma pojedyncze pecherzykowate krostki. A może to ospa . 🤔

    Gusia, to juz 3 trymestr.. 🙈 kiedy to zleciało, to zaraz bedziesz rodzić 🙈

    Piszczak. Wlasnie czytałam artykuł, że zatrzesienie jest dzieci w szpitalach . Oby Was ominęło..

    Iza, i dobrze macie juz imprezke z glowy
    a i Ola chociaż tyle skorzystała, że to jej impreza a nie święta z urodzinami.

    33 lata
    19.02.2019 💔 11 tyg
    03.2021 👧🏼
    13.09.2023 2760 g, 52cm 💣
    age.png
‹‹ 2749 2750 2751 2752 2753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ